Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Michał Zając poprowadzi spotkanie Stali ze Stilonem.

Michał Zając poprowadzi spotkanie Stali ze Stilonem.

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do poprowadzenia meczów 23. kolejki I ligi, które odbędą się w dniach 26-28 marca.

 

Michał Zając z Sosnowca poprowadzi sobotnie spotkanie pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Stilonem Gorzów Wielkopolski.

 

W tym sezonie Zając gwizdał spotkania Stalówki dwa razy. Oba zakończyły się bezbramkowym remisem. Pierwsze w Stalowej Woli z Pogonią Szczecin (wówczas drużyna Stalówki kończyła mecz w 10 po tym jak czerwony kartonik ujrzał pomocnik Stali Longinus Uwakwe), drugie z Wartą w Poznaniu.

 

Zając sędziował rownież jedno spotkanie Stali w sezonie 2008/09, wtedy to w Kielcach Stal wygrała 3-2, mimo, że do 74 minuty przegrywała 2-0.

 

Miejmy nadzieję, że tym razem piłkarze Stalówki będą mieli więcej szczęścia niż w ostatniej kolejce i wywalczą 3 punkty w meczu ze Stilonem!!

Spotkanie rozpocznie się w sobotę (tj. 27 marca 2010) o godzinie 15.00

 

Komentarze (20)

Przemex7 | 2010-03-25 16:16

Marcin1993 | 2010-03-25 18:28

w jakieej cenie sa karnety? i gdzie je można kupić??

F1938 | 2010-03-25 20:16

Marcin, karnety sa po 100zł, mozesz kupic je umawiajac sie ze mna poprzez forum ( f18) lub zadzwonic 696010765

Jacek1449 | 2010-03-25 20:58

» http://www.gkp.gorzow.pl/ -posuchajcie sobie konferencji z TOPOLSKIM i drozdowiciem

Pesymista | 2010-03-25 22:05

Hej mam do sprzedania karnet na mecze Stalówki .Jak jesteś zainteresowany to pisz na gg 12105139 Pozdrawiam

Jack1938 | 2010-03-25 22:24

W sobotę pełna korba i jedziemy z dopingiem na max . Tradycyjnie zbieracze leszczyny zostają w domach przy kompach . Panie i Panowi STALÓWKA jest tylko jedna !!!
Do zobaczenia w sobotę !!!

Arriss | 2010-03-26 11:09

W sobotę wszyscy i ma być konkretne jebnięcie z dopingiem.

Stalówka 1938 | 2010-03-26 15:16

no własnie ... najlepiej niech kazdy zabierze ze soba jakiegos kolege brata itp :) nie siedziec w domu przy grach typu cs ;/ tylko na mlyn dopingowac !!

Stal zks | 2010-03-26 17:35

Skończcie juz z tym zabierzcie kolege brata znajomego itp...
kto ma przyjsc to wiadomo ze przyjdzie
moze jeszcze pukac bedziesz do kazdego w bloku i sie pytac czy na mecz nie idzie?

Daro15 | 2010-03-26 18:11

a bedzie cos kibiców z GKP ?;] dostali wogule jakies bilety ?;]

Kumar | 2010-03-26 18:15

Stal zks uprzedziłeś mój wpis, może jeszcze na śledzika mam dodać? :)

Kto ma przyjść to przyjdzie

Arus997 | 2010-03-26 18:20

Wątpię żeby coś kibiców przyjechało z Gorzowa , chyba że ich będzie z 10-20.
A co do wyniku to będzie 1-0 dla Stalówki :)

PS.
WSZYSCY NA MECZ!

Frentic | 2010-03-26 18:23

"Daro15" zachowaj swoje głupie i błędne komentarze dla siebie.

Koco | 2010-03-26 19:24

Dajmy z siebie wszystko na młynie żeby nasi grajkowie wiedzieli ze ktoś jeszcze w nich wieży i że mają dla kogo grać obstawiam wynik 1-0 dla Stalówki.. Bramka Wasilewski

Bogus | 2010-03-26 19:35

widze glod pilki w Stalowej ;)
po takiej dlugiej przerwie
jutro bedzie nas slychac w calej Stalowej !
do jutra.

Jefrey | 2010-03-26 20:04

Jaracie się a będzie 1500 osób mimo to na mecz!!!

Darqs_nisko | 2010-03-26 20:14

Ale się jaracie kto przyjdzie? ile będzie osób? czy przyjadą przyjezdni? A co Cie to k.u.r.w.a obchodzi, przyjdziesz zobaczysz? Jesteś kibicem Stalówki no to barwy i jazda na sektor B i dajemy z siebie wszystko nie zależnie ilu nas bedzie. Czy to ważne z kim gramy? czy jest to drużyna z górnej półki? Skoro jest to ważne to nasi przeciwnicy grający mecze u siebie mieliby puste stadiony grając z nami przecież nasza Stalówka zamyka ligową tabelę. To sie nie liczy razem możemy dużo zdziałać i pokazac naszym kopaczom ze MY wierzymy w utrzymanie i oni powinni tez dawac z siebie wszystko. A nawet jakby spadli to przynajmiej spasc z honorem z walka do konca ;D
Pozdrawiam i do zobaczenia jutro Na H15 ;]

Forever stal | 2010-03-26 20:23

wy nie obstawiajcie 1;0 bo wiecie ze to jest glupi wynbik i jedna akcja i mozemy stracic 2 ptk :P wiec stalowka wygra ale nie roznica jednej bramki :PP zreszta wogole niech wygra :P

Jack1938 | 2010-03-26 20:37

O P R A W A . Nie wiem czy zostanie wklejone info dotyczące oprawy w jutrzejszym meczu ale dla tych z sektora B . Ze względu na oprawę w jutrzejszym meczu należy być na sektorze jakieś 15-20 min przed meczem .
I jedziemy z pełnej korby . Pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 59 695 razy
Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 806 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 79 595 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 470 razy
Osób Online: 48 / Czas gen. strony: 0.01452