Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Michał Zając poprowadzi spotkanie Stali ze Stilonem.

Michał Zając poprowadzi spotkanie Stali ze Stilonem.

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do poprowadzenia meczów 23. kolejki I ligi, które odbędą się w dniach 26-28 marca.

 

Michał Zając z Sosnowca poprowadzi sobotnie spotkanie pomiędzy Stalą Stalowa Wola a Stilonem Gorzów Wielkopolski.

 

W tym sezonie Zając gwizdał spotkania Stalówki dwa razy. Oba zakończyły się bezbramkowym remisem. Pierwsze w Stalowej Woli z Pogonią Szczecin (wówczas drużyna Stalówki kończyła mecz w 10 po tym jak czerwony kartonik ujrzał pomocnik Stali Longinus Uwakwe), drugie z Wartą w Poznaniu.

 

Zając sędziował rownież jedno spotkanie Stali w sezonie 2008/09, wtedy to w Kielcach Stal wygrała 3-2, mimo, że do 74 minuty przegrywała 2-0.

 

Miejmy nadzieję, że tym razem piłkarze Stalówki będą mieli więcej szczęścia niż w ostatniej kolejce i wywalczą 3 punkty w meczu ze Stilonem!!

Spotkanie rozpocznie się w sobotę (tj. 27 marca 2010) o godzinie 15.00

 

Komentarze (20)

Przemex7 | 2010-03-25 16:16

Marcin1993 | 2010-03-25 18:28

w jakieej cenie sa karnety? i gdzie je można kupić??

F1938 | 2010-03-25 20:16

Marcin, karnety sa po 100zł, mozesz kupic je umawiajac sie ze mna poprzez forum ( f18) lub zadzwonic 696010765

Jacek1449 | 2010-03-25 20:58

» http://www.gkp.gorzow.pl/ -posuchajcie sobie konferencji z TOPOLSKIM i drozdowiciem

Pesymista | 2010-03-25 22:05

Hej mam do sprzedania karnet na mecze Stalówki .Jak jesteś zainteresowany to pisz na gg 12105139 Pozdrawiam

Jack1938 | 2010-03-25 22:24

W sobotę pełna korba i jedziemy z dopingiem na max . Tradycyjnie zbieracze leszczyny zostają w domach przy kompach . Panie i Panowi STALÓWKA jest tylko jedna !!!
Do zobaczenia w sobotę !!!

Arriss | 2010-03-26 11:09

W sobotę wszyscy i ma być konkretne jebnięcie z dopingiem.

Stalówka 1938 | 2010-03-26 15:16

no własnie ... najlepiej niech kazdy zabierze ze soba jakiegos kolege brata itp :) nie siedziec w domu przy grach typu cs ;/ tylko na mlyn dopingowac !!

Stal zks | 2010-03-26 17:35

Skończcie juz z tym zabierzcie kolege brata znajomego itp...
kto ma przyjsc to wiadomo ze przyjdzie
moze jeszcze pukac bedziesz do kazdego w bloku i sie pytac czy na mecz nie idzie?

Daro15 | 2010-03-26 18:11

a bedzie cos kibiców z GKP ?;] dostali wogule jakies bilety ?;]

Kumar | 2010-03-26 18:15

Stal zks uprzedziłeś mój wpis, może jeszcze na śledzika mam dodać? :)

Kto ma przyjść to przyjdzie

Arus997 | 2010-03-26 18:20

Wątpię żeby coś kibiców przyjechało z Gorzowa , chyba że ich będzie z 10-20.
A co do wyniku to będzie 1-0 dla Stalówki :)

PS.
WSZYSCY NA MECZ!

Frentic | 2010-03-26 18:23

"Daro15" zachowaj swoje głupie i błędne komentarze dla siebie.

Koco | 2010-03-26 19:24

Dajmy z siebie wszystko na młynie żeby nasi grajkowie wiedzieli ze ktoś jeszcze w nich wieży i że mają dla kogo grać obstawiam wynik 1-0 dla Stalówki.. Bramka Wasilewski

Bogus | 2010-03-26 19:35

widze glod pilki w Stalowej ;)
po takiej dlugiej przerwie
jutro bedzie nas slychac w calej Stalowej !
do jutra.

Jefrey | 2010-03-26 20:04

Jaracie się a będzie 1500 osób mimo to na mecz!!!

Darqs_nisko | 2010-03-26 20:14

Ale się jaracie kto przyjdzie? ile będzie osób? czy przyjadą przyjezdni? A co Cie to k.u.r.w.a obchodzi, przyjdziesz zobaczysz? Jesteś kibicem Stalówki no to barwy i jazda na sektor B i dajemy z siebie wszystko nie zależnie ilu nas bedzie. Czy to ważne z kim gramy? czy jest to drużyna z górnej półki? Skoro jest to ważne to nasi przeciwnicy grający mecze u siebie mieliby puste stadiony grając z nami przecież nasza Stalówka zamyka ligową tabelę. To sie nie liczy razem możemy dużo zdziałać i pokazac naszym kopaczom ze MY wierzymy w utrzymanie i oni powinni tez dawac z siebie wszystko. A nawet jakby spadli to przynajmiej spasc z honorem z walka do konca ;D
Pozdrawiam i do zobaczenia jutro Na H15 ;]

Forever stal | 2010-03-26 20:23

wy nie obstawiajcie 1;0 bo wiecie ze to jest glupi wynbik i jedna akcja i mozemy stracic 2 ptk :P wiec stalowka wygra ale nie roznica jednej bramki :PP zreszta wogole niech wygra :P

Jack1938 | 2010-03-26 20:37

O P R A W A . Nie wiem czy zostanie wklejone info dotyczące oprawy w jutrzejszym meczu ale dla tych z sektora B . Ze względu na oprawę w jutrzejszym meczu należy być na sektorze jakieś 15-20 min przed meczem .
I jedziemy z pełnej korby . Pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 9 278 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 18 569 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 410 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 15 864 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.02975