Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka - Stilon live.

Stalówka - Stilon live.

Zmagania piłkarzy Stali Stalowa Wola ze Stilonem Gorzów Wielkopolski można śledzić na bierząco pod adresem live.sportowefakty.pl/launch_football_2932.html

 

Stal wystąpi w składzie : Wierzgacz - Myszka, Maciorowski, Szymiczek, Treściński - Gilar, Trela, Czpak, Litwiniuk -  Wasilewski, Salami.

Komentarze (30)

Zkstal | 2010-03-27 16:46

2 pkt w 3 meczach z rywalami z którymi można było minimum 4-6 pkt ugrać, no oby tak dalej a szansa będzie aby chociaż uniknąć mniejszej kompromitacji i zająć przed ostatnie miejsce

Zkstal | 2010-03-27 16:51

a teraz wszyscy razem II liga II liga stalowa

Zasada | 2010-03-27 17:04

Niestety jest już po sezonie dla Stali, choć dopiero się zaczął. Ogrywać młodych, zdolnych zawodników, a to zaprocentuje i przyniesie efekt w 2 lidze. Nie ma co wyzywać, czy to piłkarzy, czy działaczy bo to i tak nic nie zmieni. Budować i zgrywać nowa drużynę pod kątem jesiennych rozgrywek. To co młodzi zyskają teraz w 1 lidze da efekt jesienią.

Stalówka bzc | 2010-03-27 17:12

Znowu w końcówce stracili bramke.

Damiano9 | 2010-03-27 17:26

a wy wierni kibice jak zwykle anonimowo przed kompem

19mlody38 | 2010-03-27 17:44

nie pasuje wam ta druzyna ci kibice itp to za..erdalajcie na mecze do niska czy turbi!

Tater | 2010-03-27 17:46

oj na pewno jest to wina sędziego :)

JS 100%

Stalowiak1938 | 2010-03-27 17:51

Padamy by POWSTAĆ!! STAL STALOWA WOLA WIARA KTÓRA PRZETRWA!! 1938!! Jeszcze nadejdą dobre czasy niestety teraz musimy skupic się na tym zeby jako kibice godnie pozegnać się z 1 ligą!!nie pozostaje nam nic innego jak pokazać całej Polsce ze STAL STALOWA WOLA!! TO MY!! pozegnajmy sie z honorem i chodzmy na kazdy mecz niech kibicowska Polska załuje ze spadamy my a grają jakies Dolcany, Pruszkowy i inne wymysły!! OD KOŁYSKI AZ PO GRÓB!! ZA NASZ KLUB !!STAL STALOWA WOLA!!! Pozdrawiam i do zobaczenia na nastepnym meczu na H15

Magic | 2010-03-27 18:13

Widzew 0:1 Motor ... lol

Os.flisakow | 2010-03-27 18:18

Tater:
po co ta marna prowokacja???

Sabas | 2010-03-27 18:29

tylko Ci co sa młynie kibicuja?? widac połowa stoi, macie pretensje popatrzcie sie na Was!!! jezdze na wyjazdy mam karnet, oddaje % na Stalowke, tez mam wypie...ac??

Sabas | 2010-03-27 18:31

komentarz nie pasuje??

Tater | 2010-03-27 18:45

oj po to abym był pierwszy ze swoim błyskotliwym tekstem o winie spoczywającej na całym pzpn-nie, jak w poprzednim meczu o tym że mecz trwa 90 min a nawet dłużej, żeby się w końcu otrząsnęli Ci którzy twierdzą w dalszym ciągu że Stalówka ma szansę sie utrzymać i takie tam. A tak na poważnie to co napisał Stalowiak1938 po jego wpisie komentarze odnośnie tego meczu powinny się zakończyć, gdyż jest to święta prawda i nic więcej nie trzeba sobie dodawać głupowatych tekstów - w tym moich

Forever stal | 2010-03-27 18:49

masz racje ale to bylo do sezonowców którzy tylko zobaczyli ze 1;0 w dupe to odrazu wychodza ... jedzeli robisz to co napisales a wyszles wtedy to zastanow sie po co ci to ? a jak nie wyszles to to wypier...lac nie bylo do ciebie
Czy 1 liga czy 2liga to nieistotne bo bez względu na lige stalówka w moim sercu jest ...!!!!! i zawsze będe na meczach u siebie na H15 nawet zeby mialy byc to mecze Stalowka-Turbia

Tomeks | 2010-03-27 19:02

Grę naszych piłkarzy przemilczę ale słowa uznania dla kibiców. Brawo za liczbę, doping, oprawę - naporawdę super to wyszło - brawo za przyśpiewkę w stronę sezonowców i brawo za pożeganie piłkarzy po meczu. Dzisiaj wyjątkowo byłem na meczu z dwoma małymi brzdącami i siedziałem na krzesełkach i szlag mnie trafiał jak słyszałem buraków siedziących dookoła mnie. Jeszcze przed meczem wiedzieli kto jest słaby i kto zagra do dupy i wogóle jęczeli po co oni przyszli. Banda zakompleksionych kretynów którzy przychodzą na mecze tylko narzekać. Takich pajaców nam nie trzeba więc won ze stadionu.

Tomeks | 2010-03-27 19:04

A i jeszcze brawo dla kibiców Stilonu którzy po bramce śpiewali "Stalówka nigdy nie spadnie" i bili brawo za przyśpiewkę do sezonowców

Zkstal | 2010-03-27 19:06

taki Motor potrafi zremisować z Widzewem, a tu porażka z GKP, nie ma szans,

ja nie jestem sezonowcem, po prostu ten klub to jeden wielki śmiech... i życzę aby spadł i rozwiązany został, i postawiono tylko na szkolenie młodzieży

Tyson | 2010-03-27 19:12

Zkstal takich jak ty nam nie potrzeba !

Koko | 2010-03-27 19:13

doping był niezły ale gra piłkarzy też niczemu sobie ale cóż 2 liga w 100% jest teraz tylko odbudować nowy zespół a grać tak jak Resovia:)

Bartek0323 | 2010-03-27 19:14

tradycyjnie przed końcem meczu
__________________ ________
pozdrowienia stalówka&lipa

Dekstereo | 2010-03-27 19:23

odwróć tabele Stalówka na czele
szkoda tych punktów ale gramy dalej i grać bedziemy...

Edek38 | 2010-03-27 19:39

Zksstal,
Zmykaj na hale sportowa i komentuj cudowme wyniki pupili na onet .pl,

Tomeks cos napisal na temat "kibicow" Twojego pokroju.
Zadam Ci pytanie:

POJEDZIESZ DO SACZA???

Jak nie to zamilcz, bo juz chyba wyczerpales wszystkie madrosci ze Swojej glowki.

A jak pojedziesz to osobiscie zaprosze CIE do konstruktywnej rozmowy na zywo, podobnie jak innych znawcow internetowych .
Ciekawe czy ktos odwazy sie ujawnic, wyskoczyc z za monitora i najzwyczajniej porozmawiac o Swoich kompleksach.

Juz niedlugo nastepny mecz i nastepne swieto dla prawdziwych, wiernych Kibicow.
Pozostanie elita , tlumy odejda, jak dzis przed gwizdkiem.

Maja | 2010-03-27 19:40

Ja jestem ciekaw tych co spiewali wypierdalac sezonowcy.Ilu was bedzie na nastepnym meczu na mlynie ? jestescie smieszni i dalej macie kompeksy do motoru . Pozdrawiam prawdziwych kibicow....

Tom435 | 2010-03-27 19:40

Hej gościu nie pisz że ktos jest sezonowcem ze wychodzi po golu bo nie masz pojecia co czuje kiedy padła ta bramka jestem ze stalówką jak miałem 5 lat (a teraz 23)i 3lige dawna tez tu bylem ale poprostu nie da sie patrzeć na konającego. Stal zawsze będzie we mnie na zawsze i nic tego nie zmieni ale boli mnie to ze roztwoniono prace Łacha i jedną nogą spadamy.

Dziadek | 2010-03-27 20:04

TOM

nawet jakbysmy w okregowce grali a sezon wczesniej w extraklasie to Ty i podobni Tobie beda plakac i zgrzytac zebami a MY bedziemy dumnie reprezentowac barwy!

Edek38 | 2010-03-27 20:20

Mozna zrozumiec rozczarowanie Kibicow, ktorzy wierza i do konca beda wierzyc.
Ale trzeba tez zrozumiec co moze pomoc w takiej sytuacji.
Napewno pomoca nie jest odwracanie sie od zespolu i Klubu.
W tym momencie jest najlatwiej powiedziec:
- 2 liga ,
-trzeba zaczac myslec o tym i o tamtym,
-trzeba zrobic to i tamto.
Po takich wywodach najlepiej sie wypiac na wszystko i czekac az postulaty zostana zrealizowane i za trzy-piec lat wrocic z glosnym :

-"a nie mowilem,ze kiedys bedzie dobrze".

Chcecie wywalic wszystkich pokolei:
-zarzad,
-zawodnikow,
-trenerow itp ,itd, bo wszyscy sa nieudacznikami.
Moze i sa,i nie powinni pelnic swoich funkcji ale jednoczesnie jako Kibice powinnismy zadbac o to by te zmiany ,ktorych chcemy byly dobre.Jezeli wszystkich wywalimy i sami odejdziemy to kto ma zbudowac nowy lad???
Przesledzcie losy Odry Opole, Lechii Gdansk i wielu innych klubow.
Tam o losach klubu zadecydowali najwierniesi.

Jak bedzie u nas??

Czy bedziemy/jestesmy tylko dobrymi teoretykami ??

Zanim cos napiszecie naprawde nalezy sie zastanowic przede wszystkim nad soba, a pozniej najezdzac na caly swiat.

Daro15 | 2010-03-27 20:25

bedzie jakis filmikz dopingu i oprawy ?

P!otrek | 2010-03-27 23:09

To teraz nazwijcie sezonowcami osoby, po wydarzeniach, gdy prawie spadliśmy do 4 ligi. Mecz w Zamościu, "kołyska" po Sączu. śpiewy "piłkarzyki-pajacyk i". Osoby, które wtedy tam były, to nie są sezonowcy, a przecież też wyszliśmy przed czasem. Nie chodzi o umiejętności, ale o zaangażowanie. Gdyby wszyscy dawali z siebie wszystko, to nikt nie mógłby mieć pretensji.

Edek38 | 2010-03-28 00:15

Chodzi o to, ze wpisy nie amja za wiele wspolnego z kibicowaniem, bo to co sie czyta to bardziej opinie "Gmochow czy Engelow".

Popatrzcie na siebie.Gdyby kazdy kibic dawal z siebie wszystko to bylby bdb doping caly mecz, gdyby kazdy przychodzil na mlyn , nie zaleznie czy to przyjezdza Widzew czy Zabki to mlyn bylby co mecz 600-1000,
I tak sobie moge gdybac do usranej smierci i co?!

Jestescie kibicami wiec skonczcie smucic i robcie to co do kibica nalezy.Nie znizajcie sie do poziomu tych, na ktorych tak najezdzacie bo nic nie robia.Sami nic nie robicie tylko jeczycie jak to nie jest zle wiec jestescie podobni do adresatow swoich wypocin.

Matek | 2010-03-28 11:28

Płyta pierwsza klasa :) a myślałem że gorsza niż jesienią być nie może :P

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 39 944 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 13 155 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 10 931 razy
STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 4 709 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.0352