Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W Hutniczej krainie jest wiara, która nigdy nie zginie !

W Hutniczej krainie jest wiara, która nigdy nie zginie !

Pojedynek z GKP w Stalowej Woli rozczarował. Gospodarze nie potrafili stworzyć sobie bardziej klarownych sytuacji do strzelenia gola. Kilka razy z dystansu strzelał Krzysztof Trela, ale niecelnie, po uderzeniach Abla Salamiego i Cezarego Czpaka górą był bramkarz gości, Sławomir Janicki.

Gorzowianie też nie pokazali niczego nadzwyczajnego, ale zdołali zdobyć jedynego gola w meczu. W samej końcowce głową Stanisława Wierzgacza pokonał wprowadzony w drugiej połowie na boisko Michał Ilków-Gołąb. Porażka z GKP postawiła ostatnią w tabeli Stal już w bardzo trudnej sytuacji w walce o utrzymanie w pierwszej lidze.

- Nasza sytuacja jest nie za wesoła, ale nie poddajemy się - mówił po meczu Jacek Maciorowski, obrońca stalowowolskiej drużyny.

Na uznanie zasłużyli za to kibice "Stalówki", którzy wspierali głośnym dopingiem swoją drużynę przez cały mecz, a mimo porażki, podziękowali po spotkaniu piłkarzom za grę. Na stadionie pojawiło się też trzech fanów z Gorzowa.

Janusz Białek, trener Stali: Kolejny nasz mecz był wyrównany, mój zespół na tle przeciwników wypada dobrze, jeżeli chodzi o grę, ale niestety tracimy bramki w końcówce - z GKS w Katowicach w 95 minucie, teraz z GKP w 89 minucie. Po czytelnej wrzutce rywali w pole karne, gdzie wydawało się, że nic nie może się nam stać... Nie tracimy bramek po cztery-pięć w meczu, ale niestety na naszą niekorzyść świadczy fakt, że straciliśmy punkty w kolejnym meczu w taki sam sposób. Nie mamy takiego zawodnika, jak ma Adaś (Topolski, trener GKP - przyp. ARKA), który ściągnął jednego napastnika, a wpuścił drugiego i ten strzelił nam bramkę. Może liczyć można było w naszym zespole na więcej ze strony Kamila Gęśli, ale on wrócił do zespołu po kontuzji. Czy dokonałem właściwych zmian w meczu, zmieniłem tych zawodników co trzeba? Uznałem, że są potrzebne właśnie takie zmiany, jakich dokonałem.

Adam Topolski, trener GKP: Miło mi się było spotkać ze swoim starszym kolegą, Januszem Białkiem, niemal równocześnie "wchodziliśmy" jako trenerzy w ekstraklasę. Oba zespoły w Stalowej Woli grały o zwycięstwo, a ja nigdy nie wygrałem wcześniej w Stalowej Woli jako trener i teraz jest to pierwszy raz. W meczu była taka "kontrolująca się" gra z obu stron, nikt nie chiał się odkryć. Mówiłem jednak, że ktoś tu popełni błąd i szczęście się uśmiechnęło do nas. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni, że mogliśmy wygrać w Stalowej Woli.

Stal Stalowa Wola - GKP Gorzów Wielkopolski 0:1 (0:0).

Bramka: 0:1 Michał Ilków-Gołąb 89.
Stal: Wierzgacz - Szymiczek, Maciorowski, Treściński, Myszka - Gilar, Litwiniuk, Trela, Czpak - Salami, Wasilewski.

Gorzów: Janicki - Ziemniak, Truszczyński, Wojciechowski, Topolski Ż - Janusiński, Obem, Łuszkiewicz, Białożyt - Drozdowicz, Czerkas.

Zmiany: Stal: '46 Michalczuk za Gilara, '57 Gęśla za Salamiego, '87 Łętocha za Czpaka; Gorzów: 55 Kaczorowski Ż za Białożyta, '55 Andruszczak za Czerkasa, '74 Ilków Gołąb Ż za Drozdowicza. Sędziował: Michał Zając z Sosnowca.

Źródło: echodnia.eu

Fotki dostępne są na stronie: http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=17762

Komentarze (39)

Edek38 | 2010-03-27 20:51

» http://www.youtube.com/watch?v=SMTMQYRrTOg

To dla tych, ktorzy mienia sie "kibicami" .

Na tym polega FANATYCZNY STYL ZYCIA.

komentowac nie trzeba.Wystarczy zrozumiec.
Pozniej zastanowic sie nad soba i na koniec wypisywac "zlote mysli".

Mexyk | 2010-03-27 20:59

mecz nudny..
i niestety przegrany! i znow koncowka !
ale oprawa była zajebista !!
Oby wiecej takich:)
choc powinno byc mniej takich ludzi co ida na młyn bo tanszy bilet...


CH*J Z WYNIKAMI, STALOWKA JESTESMY Z WAMI !!!
POZDRO DLA PRAWDZIWYCH:)

Daro15 | 2010-03-27 21:10

a beda jakies zdjecia albo filmik z dopingu i oprawy ?

Cichy_stalowka | 2010-03-27 21:13

a czego nie bylo bebna...??

Edek38 | 2010-03-27 21:44

Ludzie ogarnijcie sie,
Jeden pyta o bilety majac plakat przed oczami a nastepny o zdjecia, ktore sa na forum w odpowiednim dziale,
Widac jak wyglada korzystanie ze stronki w wykonaniu duzej czesci komentujacych.
Wysilcie sie choc troche.

Intel | 2010-03-27 22:08

kilka słów o meczu:
doping w miarę dobry(po za wyjątkiem tych którzy stali po prawej stronie sektora)
oprawa jak na stalowowolskie realia wyglądała dobrze
grajki no coz nic soba nie pokazali..
jednym słowem II liga..

Nairam | 2010-03-28 07:13

Z calym szacunkiem do trenera Bialka,ale zmiany nie po mojej mysli,bo w pierwszej kolejnosci powinien byc zmieniony Wasilewski.Gilar ,Czpak i Salami w moim odczuciu byli jednymi z lepszych i oni wlasnie zostali zmienieni.

Green hamer | 2010-03-28 07:20

Panowie i panie zielono-czarna szlachta!!!
Dla tych co nie ogarniają tego co się dzieje ,to podpowiem że!!!Wyjście zwykłych Januszy z kszesełek+gra naszych grajków+zajefajne zaplecze w postaci obiektu+nasi działacze+nasz kochany Prezydent Szrek+ta jego niechęć do piłki+prezes klubu pan.K człowiek od miliona spraw+pan Żak pan na swoich włościach+Jordany i ich koszykówka=2 LIGA.......itd....it d....
HEY STAL!!!!!

Mario_stw | 2010-03-28 07:33

HEY HEY IDĄ WYBORY SAMORZĄDOWE!RUSZY BUDOWA STADIONU, W H........J INNYCH SPRAW RUSZY!!!!!!

Arni | 2010-03-28 08:48

Nie 2 liga - tylko po spadku ladujemy sporo nizej.

Tak po za tym to pilkarzyki pajacyki zarobili kolejna kase w STS - kolejny raz w sezonie pewniaczek im wszedl.

Spawn | 2010-03-28 11:17

intel jak nie wiesz nic o prawej stronie to sie nie wypowiadaj a co do meczu slabo z obu stron.

Stalowiak38 | 2010-03-28 11:23

Jak się idzie na młyn to się dopinguje, dotyczy to spawn takze prawej strony :) każdy wie kto tam stoi, ale nikogo pozycja nie upoważnia do takiego zachowania. Lans wychodzi lepiej w knajpie :)
Intel-popieram. Poza tym z krzesełek śmiesznie to wygląda.

Spawn | 2010-03-28 11:31

kolego widzisz wszystko jednak ci trzeba tłumaczyc.NIE ma wynikow nie ma dopingu proste.

Stalowiak1938 | 2010-03-28 11:35

Spawn pokazałes teraz klase tym tekstem... hahaha wez nie przychodz juz na mecze bo po co przecież nie ma wyników. nie moge brawo naprawde pokazałeś.

Spawn | 2010-03-28 11:42

Nie no ty to jestes, człowieku ty to bys dopingowal nawet jak by 10:0 przegrywqli a pilkarzyki i tak beda cie mieli w dupie jak nie rozumiesz naszego przeslanie to twój problem,i tu nie chodzi o to ze na mecze nie bedziemy chodzic wez obczaj sobie na przykladzie jak kibice HERTY Berlin potraktowali swoich grajków to moze zrozumiesz

Waski38 | 2010-03-28 12:19

"Jak mamy zpasć to z klasą a pozniej sie odbijemy "

Kibicujemy dla siebie i dla klubu a nie dla wybranych piłkarzy bo oni i tak odejdą za jakiś czas a my i klub zostaniemy.

Ktoś dał przykład Odry Opole. Ja dam przykład Zawiszy Bydgoszcz która błąkała sie po 4 lidze a teraz wracają na szczyt.. bo nie przestali wierzyć w klub ale róbili wszystko by mu pomódz.


I tak sie zdobywa szacunek. Wieczna Stalówka

Aleksander | 2010-03-28 12:27

Panie Dyrektorze Sportowy,Prezesie,I kim tam Pan jeszcze jestes w klubie,Zniszczyles Pan Pilke nozna w STALOWEJ WOLI razem z Panem SChlage,Jesli macie choc troche honoru i ambicji,WYPADALOBY ZLOZYC DYMISJE ZE SKUTKIEM NATYCHMIASTOWYM!!!!! !Kibice pilkarscy NIGDY WAM TEGO NIE ZAPOMNA CO ZROBILISCIE Z DRUZYNA!

Scotty | 2010-03-28 12:52

Krótka relacja wczorajszego meczu z Gorzowem
(oczywiście z moim pechem, nie udało mi sie nagrać bramki gkp, umknęła mi ;) )



» http://www.youtube.com/watch?v=C2qPgaG7Cak&fmt=18




################## #############

Adm.t. | 2010-03-28 12:55

o jakim spadku Wy piszecie? Jeszcze nie spadliśmy, mamy jeden zaległy mecz, i póki mamy szanse na utrzymanie trzeba wierzyć do końca!

tyle.

Forever stal | 2010-03-28 13:21

spadnie czy nie , tak namecze będe chodzic bo to miejsce przyciąga jak magnes a wy siedzcie w domu internetowi kibicie , dalej gadajcie glupoty wszystko wam nie pasi nigdy wam nie dogodzi to zly doping zly stan murawy zly zarzad zly mecz zla obrona bramkarz , wynik ... nawet jakbysmy w LM grali z barcelona to by wam kur..a nie pasowalo ze barcelona jest z hiszpanii ...;/ potraficie tylko narzekac otrząśnijcie sie wkoncu nawet sie ciesze ze spadna bo po 1 nie maja skladu na 1 lige po drugie naprawde zobacze ilu prawdziwych kibicow ma stalowka ....:/ Czy wygrywasz czy nie ja itak kocham cie!!! co kur...a tacy z was kibice ze wychodzcie w trakcie meczu bo 1;0 w plecy ? juz jak wyszliscie to niewracajcie ... :/ jak wam bylo zal patrzec na konającą drużyne to zamknijcie oczy i nie patrzcie ale nie wychodzcie ze stadionu :/ po straconej bramce :/ jeb..e sezony :/ brawo dla kibiców gorzowa .. stalowka nigdy nie spadnie , brawo za ich brawa w strone sezonów :/

Matek | 2010-03-28 13:24

Krzysiek jak nie masz siły zostaw piłkę komuś innemu Piotrek Szymiczek na pewno da rade i przekopie przez tego pierwszego gościa co przy pierwszym słupku stoi.

Stefan | 2010-03-28 14:20

Tak jedziecie po ludziach którzy wyszli po straconej bramcę i uważacie ich za sezonowców. Przepraszam bardzo, ale chyba mam prawo wyjść z meczu kiedy tylko mi się podoba skoro kupiłem bilet, za który zapłaciłem kwotę nieadekwatną do poziomu gry piłkarzy. Płacę, kibicuję, to coś wymagam. No chyba że wy wszyscy jesteście tacy sami jak nasi działacze i wyznajecie zasadę - czy się siedzi czy się leży, kasa się należy. Za parę meczy nasz stadion będzie świecił pustkami, ale nie ze względu że jesteśmy kibicami sukcesu, ale ze względu że nikt z nas nie lubi być robionym w ch**a. A tak właśnie większość z nas się czuje. Zdejmijcie klapki z oczu i przestańcie pie***lić Stalówka nigdy nie spadnie. Spadliśmy w momencie zwolnienia Łacha i zatrudnienia Cecherza.

Stefan | 2010-03-28 15:04

Nie martw się. Za niedługo i Ty będziesz jeździł na wiochy żeby kibicować swojej ukochanej drużynie jak się nic nie zmieni i nie powstanie spółka akcyjna. A na mecze chodzę, bo się łudzę że nasi kopacze chcą wygrywać dla nas. Ale to gówno prawda. Oni wolą lans, STS, żel na włosach i imprezy. Mają w dupie kibiców i to że inni łozą kasę na nich. A to że Ty wierzysz w tą całą ściemę nie upoważnia Cię do obrażania mnie ani innych którzy mają dość tego patałastwa.
Nasz stadion powinien być pusty co mecz. Powinno się tylko wywiesić transparent że czekamy na zmiany i tyle. Nie dawać zarobić kriopijcom z zarządu i piłkarzykom bez ambicji. Dopóki ludzie będą się łudzić i przychodzić na mecze płacąc za ten kabaret, dopóty zarząd będzie nas robił w ch**a i obiecywał złote góry.
Trzeba wiedzieć, że taka akcja nie byłaby brakiem szacunku dla klubu i barw, ale akcją uderzającą w działaczy nierobów.

A`gugu | 2010-03-28 15:06

spadniemy i nawet nie tłumaczcie sobie inaczej! ale są tego również + wp*%$Dll od antków w Biłgoraju. Kto pamięta? hehe

Jacek1449 | 2010-03-28 16:57

P I E R D O L I C TABELE STALÓWK ZAWSZE NA CZELE

Jacek1449 | 2010-03-28 16:58

STALÓWKA ZAWSZE NA CZELE -LUDZIE ODWRÓCZCCIE TABELE

Stalowiak38 | 2010-03-28 17:34

Stefan, Spawn i cała reszta narzekaczy. Jesteście tacy sami jak cała plejada naszych nieudanych działaczy, narzekacie na wszystko i wszystko wam k.u.r.w.a przeszkadza. Karnetów nie kupili bo się nie opłaca, z kart Społem nie korzystacie bo nie robicie zakupów :) na mecze nie będziecie chodzić bo poziom za słaby...itd.
Więc przenieście się ze swoimi mądrościami i kibicujcie np Barcelonie, tam nie ma problemów finansowych, sa dobrzy piłkarze...wszystko jest cacy a jak nie to tam sobie ponarzekajcie że trawa jest za zielona.
Pytam się - co zrobiliście aby było lepiej? Czyżby pomysł na poprawę to jęczenie na necie i bojkoitowanie meczy Stalówki? Gratuluję!
Dajcie już spokój, bo wszyscy jesteśmy wkurzxeni, ale taka jest piłka, dziś spadek, jutro awans - a z pustego salomon nie naleje

Jack | 2010-03-28 17:35

Oglądnijcie sobie filmik Scotiego, fajnie widać jak Wielmożni Panowie na schodach stoją z rękami w kieszeni....Żenada Święte krowy! Mienicie się kibicami?

Bębniarz | 2010-03-28 17:39

Skończcie już głupio gadać.

Simsoniak | 2010-03-28 18:40

wiadomo kto stal i tylko się napinał tam po prawej stronie sektora . każą śpiewać a sami staja i się tylko napinają !! lepiej żeby wcale takie osoby nie przychodziły na młyn . Pozdro

Edek38 | 2010-03-28 18:58

Moze gardlo ich bolalo.
Ciebie chyba tez bo nic z siebie nie wykrztusiles a teraz tak ostro klikasz.
Bylo tu kiedys sporo wpisow ,ze BZC to i tamto i siamto , nom ale jak zwykle do wpisywania sie to pierwsi ale do rozmowy-podkreslam ROZMOWY,nie za wilu sie kwapi,
I tak jest w kazdym temacie, niestety.
Taka mentalnosc ludzi. wbili sobie do glowy ,ze internet za nich wszystko zrobi

Tater | 2010-03-28 19:13

edek nikt nie chce osobiście zwrócić "takim" uwagi bo wiadomo, że zaraz zostaliby spacyfikowani taka własnie ICH mentalnośc a nie nasza

Edek38 | 2010-03-28 19:35

Kolejna wrozka, wysyp mamy jakis.Skoro nikt do tej pory tego nie zrobil , to na jakiej podstawie tak twierdzisz?Podkresli lem slowo ROZMOWA i nie wspomnialem nic o rozdawaniu klapsow a Ty "tragizujesz",heh. Kolejna moda na tej stronie, moze do EWY Dzyzgi[czy jak jej tam] sie zapiszcie i tam powylewacie Swoje zale.Bedziecie bardziej medialni i rozpoznawalni.
Nie popieram takiego zachowania, ale niestety nie zawsze moge na nie wplynac.
Inni moga ale nie chca i tylko narzekaja.
i karuzela sie kreci.

Omegas | 2010-03-29 15:26

macie bebniarza bez znaczenia dobry czy taki co nawet nieumie bebnic do takich piosenek jak spiewacie konieczny jest beben jak go niemacie lub cos zrobcie skladke 1 bebniarz to za malo widzicie np gornik,widzew,sandec ja,arka,lech,lks,pog on, i wgl prawie wszyscy maja od 2 do - 4 bebniarzy a u nas tylko 1 co ledwo daje rady i nie na kazdym meczu jest szukacie prawdziwego piszcie ; )

Bębniarz | 2010-03-30 22:08

OMEGAS, wyraź opinię na meczu ws. co napisałeś. Wiadomo że 1 bębniarz nie wystarczy, ale samym gadaniem nic się nie zrobi. W ogóle część(większa część) "kibiców" nie potrafi śpiewać z bębnem bo nie czują rytmu. Zostańmy na sektorze w mniejszej ilości, jak to bywa na wyjazdach i wtedy można śpiewać. Lepsze 200 osób kumatych, niż 400 co kaleczą atmosferę.
Powodów dla którego nie ma bębna na każdym meczu, nie będę Ci ujawniał. Chcesz bębnić- nic nie stoi na przeszkodzie. Działajcie, a nie wyżalacie się na forum.
Pozdrawiam.

Omegas | 2010-03-31 13:27

bebniarz niemowie ze zle bebnisz ale mowie to co ty ze nieumia spiewac z rytmem danej przyspiewki a tak wogole to 1 bebniarz to zamalo postaram sie cos kasy dozbierac i kupic pozadny beben bassowy z ktorego slychac zaj***ie na calym stadionie i np w 2-3 bysmy dawali rade na meczach

Bębniarz | 2010-03-31 14:25

Wiadomo że lepiej w kilka osób ;)
Pomysł ok.
Tyle w tym temacie :)
Pozdrawiam!

Rafa | 2010-04-2 19:54

wiara zawsze jest ale jesli mowimy o takich wynikach to nie ma nadziei 2 liga

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 18 754 razy
STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 347 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 4 829 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 022 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.08693