Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibice.

Kibice.

Skoro wszyscy z taka latwoscia daja sobie rade z krytyka wszystkiego co ich otacza, to ja pozwole sobie "skrobnac "kilka slow o Naszym srodowisku.Nie mam zamiaru dzielic nas na jakiekolwiek kategorie itp. bo TYLKO ZJEDNOCZENI stanowimy sile i jestesmy w stanie cos osiagnac.
Jednak jak to w kazdym "stadzie " sa czarne owce.Podobnie jak w tekscie "Komentarz=lek na cale zlo" , ktory jak widac zostal szybko zapomniany,postaram sie skierowac kilka slow do anszych szanownych "internetowych uzdrowicieli-teoretykow."
Oczywiscie dla czepialskich bledy stylistyczne czy ortograficzne wkalkulowane bo pisze pod wplywem emocji, podobnie jak Wy Swoje komentarze po meczu.
Adresaci tekstu sami sie odnajda o ile postaraja sie lepiej zrozumiec jego przeslanie niz ostatnio mialo to miejsce z wyzej wspomnianym-"komentarz-lek na cale zlo".

Jestesmy kibicami jednego klubu,siedzimy na jednym stadionie, jezdzimy w jednych autokarach itd ,itp.
Stalowka jest dla Nas czyms waznym.Dla jednych mniej a dla innych bardziej waznym.
Wszedzie jest tak,ze kibicuje sie i wymaga sie wynikow,zaangazowania,walki,ambicji.
Sa kibice,ktorzy widzac brak zaangazowania i slabe wyniki odejda i tak jest w kazdym klubie.Poczekaja az sytuacja ulegnie zmianie, przyjda wyniki i wroca.Oni tez sa potrzebni bo zasilaja kase klubu i zapelniaja trybuny.
W naszym miescie pilka stoi na niskim poziomie od wielu, wielu lat.Mimo to na stadion potrafilo przychodzic 4-6 tys ludzi, co swiadczy o zapotrzebowaniu na ta dyscypline.
Na stadionie 4-6 tys ludzi, w mlynie 600-1200, na wyjazdach 400-800.Jak widac potencjal jak na tak male miasto posiadamy ogromny, tym bardziej ,ze z praca nie za dobrze i kasa nie wysypuje sie z kieszeni.
Kazdy w miare ogarniety czlowiek zdaje sobie sprawe z tego,ze sa bardziej fanatyczni kibice i mniej fanatyczni kibice,.Sa tez Ci , przychodzacy bo gra Lech i nie przychodzacy kiedy gra GKP.
Jezdzilem na mecze w 3 osoby[ np.Gdansk,Police, ], w 10-16 osob[np.Kietrz,Radomsko,Myszkow,Opole].Pociagi , bilety kredytowe, wysiadanie w polowie drogi na stacjach typu-Koniecpol...Trwalo to dlugo i bede to zawsze pamietal.Jezdzilem tez w kilkaset osob do Mielca ,Bilgoraja czy Lezajska,ponad 600 na Siarke itp ,itd.W mlynie stalo sie w kilkadziesiat osob a jak liczba skoczyla do 200-300 to wydawalo sie byc szczytem marzen.
Wielu z Was zaczynalo Swoja "kariere" kibica kiedy na meczu byly tlumy ludzi, oprawy, na wyjazd podstawione czyste autobusy i wszystko cacy,ladnie pieknie.Dlatego tak nagly zwrot akcjii moze u Was wywolac "szok".
Jednak z wpisow wynika,ze sa tez i starsze osoby na tej stronce, ktore tak szczyca sie Swoja "odwieczna" obecnoscia w spolecznosci kibicow.
Aktualnie jestem czlonkiem SKSSW, Czlonkiem Klubu ,jezdze na wyjazdy i w miare mozliwosci wspieram kazda inicjatywe,ktora ma na celu zmiane beznadziejnej  sytuacji "Stali".
Jak widac byly gorsze czasy ale byly i bobre, ktore trwaja do dzis[ nadal jest Nas sporo,mimo mizernych wynikow sportowych].Tylko od Nas samych zalezy jaka bedzie przyszlosc.W momencie nieporadnosci wladz i innych organow to kibice danego klubu musza sie jednoczyc i wspolnie ratowac Klub.
To polaczenie pokolen i doswiadczenia z historii powinny nam pomagac.Uczmy sie od innych, ktorzy kryzys maja juz za soba[ Lechia G. Zawisza B.] obecnie powoli odradza sie Odra Opole,w ktorej lidze kazdy wie a jeszcze niedawno jechalismy tam na mecz.
Wszedzie podstawa do uratowania klubu byli KIBICE, ZJEDNOCZENI KIBICE.Efekt przyniosla ich walka,zdeterminowane dzialania.Nie pisanie tysiac razy 2 liga, Zak won ,grajki na stalownie ,itp.
To realne dzialania i wzajemne  realne wsparcie sa podstawa sukcesu[ utrzymania, zmiany wladz, startu w 2 a nie 4 lidze].
Zrozumcie, ze na narzekaniu, wyklinaniu i wypisywaniu "recept" swiat sie nie konczy i to niczego nie zmieni.
To dzialania daja wyniki, na co dowodem sa w/w kluby.
To kibice sa ostatnia deska ratunku dla klubu, co potwierdzaja w/w kluby.
Niestety nasza Stal jest teraz w podbramkowej sytuacji i moze sie okazac,ze liczba "cudow nad Sanem " zostala juz wykorzystana.
Teraz pozostaje pytanie : jak odnajda sie w tej sytuacji kibice-Ci starsi i Ci mlodsi.Czy staniemy z boku i bedziemy anonimowo komentowac dzialania innych,?? Czy tez zrobimy to, co do nas nalezy, wezniemy sprawy w Swoje rece i zjednoczeni , bedziemy walczyc o Stalowke- Nasze wspolne dobro.
Jezeli inni nie potrafa,to My musimy zadbac o to by bylo lepiej.
Zadbac czyniac cos dobrego i bardziej efektywnego niz wpis w necie ,w ktorym sami sobie przyznajemy racje, bo jak wiemy po minucie moze juz tego wpisu nie byc i tyle po Nas zostanie[ czytaj NIC].
Dlaczego dzialac i narazac sie na krytyke innych moze kilkanascie osob??Dlazcego komentowac i wirtualnie uzdrawiac moze setki kibicow??Co daje efekty??Checi czy realne dzialania??
Biorac pod uwage liczbe mlyna i liczby na wyjazdach, do tego osoby z pozostalej czesci stadionu,ktore nie zawsze jada czy sa w mlynie- jest nas naprawde duzo,Fakt ,ze jedni sa mlodsi,inni starsi ale dla kazdeko znadzie sie jakies zajecie.Cos co pomoze w realizacji pomyslow,akcji.
Nie mozemy sie dzielic na piknikow,sezonowcow, mlynowcow,wyjazdowiczow itp.Jestesmy jednoscia,jestesmy STALOWKA. Kazdy z nas ma obowiazek dbac o klub.Nie szukac winnych -oni juz sa znani.Nalezy realnie wspierac dzialania majace na celu poprawe calej sytuacji.Stefany Aleksandry i inni tego pokroju teoretycy.

Czytajac wasze wpisy mozna odniesc wrazenie ,ze macie recepte na wszystko i wiecie jak uzdrowic sytuacje.Pytam wiec ponownie :     
DLACZEGO NIE RUSZYCIE DUPSKA ZEBY COS ZROBIC???
DLACZEGO TYLKO PISZECIE A NIE DZIALACIE???
BO CO?? BO OD ROBIENIA SA INNI KIBICE??
WYWALISZ GRAJKOW I ZARZAD I CO???POJDZIESZ SAM DO GABINETU I JEDNOCZESNIE BEDZIESZ SWOIM TRENEREM ???
TEORIA I PRAKTYKA, OGARNIACIE TO???
STANIE SIE TAK JAK PISZECIE,ZE KLUB SPADNIE I SIE ROZSYPIE,
CZY PRZYJDZIECIE POMAGAC W JEGO ODBUDOWIE, REALNIE, CZY NADAL BEDZIECIE WYKLEPYWAC SWOJE "A NIE MOWILEM" ,I MIEC WIELKA SATYSFAKCJE.??
MNIEJ PISANIA WIECEJ PRACY.
NAS WSZYSTKICH CZEKA CIEZKA PRACA.
CIEKAWE ILU BEDZIE CHETNYCH I ODWAZNYCH DO DZIALANIA W  KRYTYCZNYCH MOMENTACH.
Czytajac wpisy, to na wstepie z samych internautow wyloni sie 25 grajakow, sztab szkoleniowy [nie zapomnijcie zrobic papierow, bo teorie macie perfekt!!!]

JAK JEST WAZNE ZEBRANIE KIBICOW TO JAKOS WSZYSCY NABIERAJA WODY W USTA ALBO WCALE NIE PRZYCHDZA.
WIELCY KIBICE CO SIE DUSZA BO KTOS KRZYKNA SEZONOWCY ,HEH,JAK TY MOZESZ KOGOS NAZYWAC PATALACHEM CZY NIEROBEM TO KTOS MOZE CIEBIE JAK CHCE.

SKORO NIC NIE ROBISZ BY POPRAWIC SYTUACJE ,KTORA JEST ZLA I JESZCZE DAJE CI SATYSFAKCJE TO, ZE ONA SIE POGARSZA TO KIM JESTES, NA JAKIE MIANO ZASLUGUJESZ?? KIBIC??? MOZE I KIBIC ALE JAKI???
Bede powielal takie teksty tak czesto i z taka sama determinacja jak Wy wasze komentarze.
Mamy jeden cel , wielu pomyslodawcow ale wciaz za malo ludzi do realizacji tego wszystkiego.
Musi zmienic sie mentalne nastawienie ludzi do tematu.Potrzeba dzialan i jeszcze raz dzialan.
Realnego wsparcia spolecznosci kibicow Stalowki.
Bezczynnosc czyni nas winnymi sytuacji.
Jezeli ktos szuka wymowek typu brak czasu,mozliwosci itp to niech przynajmniej oszczedzi troszke czasu na wypisywanie tego w necie i poswieci go dziecku, zonie ,ksiazce i wszyscy beda zadowoleni.
Ktos nie bedzie czytal smetow, ktos nie bedzie musial ich  kasowac.

Wystarczy bo sie znudzicie.
Pozdrowienia,

Komentarze (63)

Brygadzista | 2010-03-28 19:36

Przykładem tego typu sytuacji jest również walka naszych Braci z Częstochowy, którzy dzielnie walczyli w ratowaniu własnego klubu. Przez ich ciśnienie w kończących się momentach znaleźli drogę do szczęśliwego wyjścia i uratowali to co dla Nich najważniejsze!. I u nich nie było widoczne takie zachowanie jakie jest u Nas teraz. Krytykowanie wszystkiego, pretensje o wszystko itd, itd. Co poniektórzy weźcie przykład od Nich i dajcie sobie do zrozumienia że klikanie w tą głupią klawiaturę nic nie da !!!

Bębniarz | 2010-03-28 20:00

ZANIM KTOŚ NAPISZE KOLEJNY BEZSENSOWNY KOMENTARZ NIECH SIĘ ZASTANOWI CZY TO MA JAKIKOLWIEK SENS I CZY W PEŁNI ODNOSI SIĘ DO TEGO ARTYKUŁU.
POZDRAWIAM.

Forever stal | 2010-03-28 20:19

brawo admin sensowny tekst przez takie pieprzenie nie zmienicie zespołu , zarządu sam nie ma 18 lat mam 17 ale jesli tylko będe mial to zapisze sie do SKSSW bo czuje sie odpowiedzialny poczęsci za ten klub ... przestanmy pieprzyc a zacznijmy działać ... Stalówka :)
Mam pytanie widzialem na meczu chlopaków w czarnych dresach z literka S na udzie oile sie nie myle mozna je kupic jesli tak to za ile i gdzie prosze o odpowiedz :)

Starykibic | 2010-03-28 20:31

Kolejny artykuł... Wszystko ładnie, wszystko pięknie. Mam wrażenie, że nie każdy zdaje sobie sprawę z tego co nas czeka (obym się mylił). Pisanie o szansach na utrzymanie to jedynie łabędzi śpiew. Po tym spadku nie wiem czy się jeszcze wygrzebiemy na ten poziom rozgrywek. Dziwi mnie takie "poparcie" dla działań zarządu, dyrektorów, a w zasadzie braku jakichkolwiek działań. W artykule autor pisze:

"WYWALISZ GRAJKOW I ZARZAD I CO???POJDZIESZ SAM DO GABINETU I JEDNOCZESNIE BEDZIESZ SWOIM TRENEREM ???"

Czy zarząd jest, czy go nie ma to jeden ch***, bo efekt jest ten sam, czyli żaden. Jeżeli sternicy nie odczują jakiego kolwiek nacisku z naszej strony, to dalej będziemy śpiewać "Nigdy nie spadnie...", aż znajdziemy się w okręgówce. Tu musi nastąpić jakiś przełom.

Co do okrzyków na "sezonowców", ja się im nie dziwię. Wszędzie na stadiony przychodzą ludzie, którzy wykładają swoje pieniądze w celu obejrzenia ciekawego spektaklu. Myślicie, że gdyby nasi kopacze wykazali jakiekolwiek zaagażowanie, to ci ludzie by wyszli? Nie, pozostaliby z wiarą na wyrównanie. Druga sprawa, to sobie sprawdźcie, jaki udział w dochodach z biletów w naszym klubie w "dobrych czasach" stanowiły wpływy od "sezonowców". Nie traktujcie wszystkich jedną miarą. Bo niedługo to będzie po 200 osób na mecz, ale przynajmniej pozbędziemy się "sezonowców", ale czy o to chodzi? Zamiast pieprzyć takie farmazony powinno być działanie, ale o tym najlepiej jest pisać.

I chyba ostatnia sprawa, nie widzę jakiejś większej krytyki poczynań prezesa, zarządu czy nawet trenera. Czy aby wszystko jest w porządku a wyniki są tylko małym szczegółem? Czy przy takim zaangażowaniu "zawodowców" można liczyć na jakiegokolwiek sponsora czy tłumy na stadionie?

Żeby uprzedzić wszystkich "działających" to informuję, że nie przelewam swoich żali na monitor, bo każdy debilizm działaczy klubowych jest im bezpośrednio zgłaszany. Ale co ich obchodzi jeden głos kogoś, kto nie może znieść tej agonii. Gdyby tych głosów było więcej...

Edek38 | 2010-03-28 21:10

Przeczytaj jeszcze raz bo chyba pare linijek Ci"umknelo"!!!

Jakie poparcie dla zarzadu itp???O czym mowisz??

Sa naciski i sa osoby ,ktore odpowiednio dzialaja.Chodzi o to zeby zachecic do tych dzialan reszte,Ciebie tez.Te 100-200 czy 300 osob z mlyna i 100 komentatorow ze strony.

No wlasnie , masz racje co kogo obchodzi glos jeden czy kilka.Musi Nas byc setki aktywnych, ale nie tu ,nie wirtyalnie a REALNIE.

Dasz mi gwarancje,ze jak bedzie marsz pod UM to przyjada wszyscy "znawcy" ze strony i reszta kibicow???
Ze bedzie nas kilkaset-tysiac osob??
Jak do ludzi nie dotrze to,ze moga cos zrobic i musza cos robic to sami sie pograzymy wlasna bezczynnoscia.

Jestes STARYKIBIC i klepiesz to co wszyscy mlodzi i starzy wiedza.
Teraz jest czas na zmiany w ktotych Ty ,Ja i inni moga miec swoj udzial.

Jak jestes taki obeznany to powinienes wiedziec jak wyglada zaangazowanie "wiekich uzdrowicieli" w akcje:kart spolem, karnetow itp itd.
Nie wiesz bo obserwujesz z boku i przyklaskujesz???

PRZELOM??? Zgarnij Aleksandra, stefana, krakusa, tatera i reszte i zrobimy przelom.

ALE DZIALANIAMI A NIE PIERDZIELENIEM FARMAZONOW W NECIE.

Sa odpowiedni ludzie do ktorych mozna sie zglosic i wyrazic chec dzialania, trzeba tylko oderwac dupe od stolka.Im tez mozesz powiedziec Swoje zdanie i napewno odniesie to inny efekt niz "post".
Bedzie dialog i beda efekty a jak kazdy bedzie dalej sobie tak pisal i pisal to ...szkoda slow.

Przeczytaj jeszcze raz tekst,prosze.

Forever stal | 2010-03-28 21:30

co do tych spodni prosze o kontakt na gg 21963149 :)

Daro | 2010-03-28 21:30

Do Forever Stal :

Do stowarzyszenia możesz się już zapisać, ponieważ minimalny wiek to 16 lat.

Co do tych spodni, o które pisałeś to tak jak inne asortymenty kibicowskie są dostępne w sklepiku kibica. Na forum jest też odpowiedni dział.


Teraz prośba do "piszących" - jeżeli już macie coś pisać to zapraszam na forum do konstruktywnego dialogu.

Brygadzista | 2010-03-28 21:33

Dokładnie. Ja również zapraszam na forum w którym nie ma takiego chaosu jak w komentarzach.

Iksss | 2010-03-28 21:52

Pewnie bedziecie po mnie jechac ale zapytam - za co dziekowaliście piłkarzom po meczu???? za brak walki? za brak ambicji? za to ze hańbią Stalówke? , za to że tą porażką przekreślili szanse utzrymania sie? Każdy , kto chodzi na mecze ma w sercu Stal i każdy w mniejszy czy wiekszy sposob kibicuje aby nasza Stal zwyciężała. Z tego co wiekszość widzi obecni grajkowie to wielkie nieporozumienie i wstyd . Nie zauważyłem żadnego oprócz Gilara i Myszki , któremu by zależało na utrzymaniu . Rozumie ze moze nie isc ale nie zrozumie lenistwa i braku zaangazowania. Czy ktos widział wczoraj walke ? Na ocene tego co stało sie w tym sezonie pewnie jeszcze przyjdzie czas - ale bardzo żałuje ze mamy taki a nie inny zarzad który nie dosc ze akceptwał każdy transfer czy to trenera czy piłkarza to takze pokazuje ze wogóle nie zalezy im na losie Stali. Jedynie co może odmienic wizerunek Stali to dymisja całego zarzadu i budowa na nowo .Jezeli mieliby honor .....

Stalex | 2010-03-28 21:55

Świetny tekst.
Mam nadzieję że wyciągniemy z tego wnioski, bo czeka nas, jako środowisko wiele pracy, niezależnie czy będziemy w I czy II lidze. Napewno powstanie SSA, ale pamiętajmy że nie jest to antidotum na wszystkie problemy. Potrzebne są jak zwykle pieniądze i zangażowanie, nie tylko działaczy, ale również nas kibiców.
Dlatego nie srajmy się, mamy takich zawodników na jakich było nas stać, a oni grają tak jak umieją. Nie ma co dziś rozpamiętywać dlaczego nasza Stalówka znalazła się w takiej, a nie innej sytuacji.
Trzeba wyciągnąć wnioski z tej sytuacji i działać, a w tym mam nadzieję pomoże powyższy tekst!

Stalex | 2010-03-28 22:02

Iksss, jesteś żałosny!!!
Przeczytaj jescze raz tekst ze zrozumieniem o ile wogóle to możliwe....
A kibice dziękując zawodnikom pokazali poprostu klasę której niejednokrotnie brak naszym i działaczomi zawodnikom.
Chcesz kopać leżącego? myślisz że oni chcieli to przegrać? Powtórzę; mamy takich zawodników na jakich nas stać i jakich zafundowali nam działacze, oni grają tak jak umieją, to że nie jest to Barcelona chyba każdy widzi i zdawał sobie sprawę z tego wcześniej.
Nawiązując do tekstu, który raczsz komentować: Co Ty zrobiłeś aby było lepiej, aby coś poprawić?
Nie oczekuję odpowiedzi bo chyba ją znam.....Kolejny znawca w.y.j.e.b.a.ć zarząd i stanie się cud nad sanem:) Ty bedzieśz prezesem , trenerem i sponsorem w jednym....
Nawet nie ma sensu po Tobie jechać, bo chuba nic nie łapiesz :)

Nawigator | 2010-03-28 23:14

Super pompowanie! trener Białek ile zwycięstw? OOOOOOOOOOOOOO I DALEJ JEST SUPER! JEDYNY CZŁOWIEK KTORY MOZE TO URATOWAC pod wzgledem sportowym to tylko ADAMUS!!! nie kijak!

Rewas | 2010-03-28 23:19

Ci ludzie poprostu nie mają ambicji. Jedyna opcja to zaoranie boiska i rozwiązanie kontraktów z wszystkimi zawodnikami. Jak dostaną po 700 zł zasiłku to zatęsknią za piłką, a szczerze wątpię, żeby jakikolwiek klub chciał w swoim składzie "coś takiego"

Brygadzista | 2010-03-28 23:28

Nie no to już ludzkie pojęcie przechodzi. Do tych tępych głów NIC kompletnie nie dociera.
Wznoszę do adminów o zablokowanie tych komentarzy. Bo do cholery Nam w każdym temacie zbędne nie na temat wypowiedzi. Akurat w tym jest news jaki jest no i widzimy co dał długi artykuł do myślenia komentującym. Także szkoda swojego czasu na usuwanie tych debilnych nie związanych z tematem wpisów. Admini do dzieła !!!
FORUM DYSKUSYJNE to jedyna sensowna w tym momencie strefa do dzielenia się informacjami gdzie jest ład i porządek.

Iksss | 2010-03-29 05:28

Stalex ja jestem żałosny? Pokazałes klase bo im podziekowałes za partactwo? Trzeba było pokazac klase po Swinoujscu a jak sobie przypominam niektorzy piłkarze zostali wyzwani od kur... Nie oczekuj od kazdego ze bedzie nosił ich na rekach za brak umiejetnosci. Przypomnij sobie wczesniej jak pilarze traktowali i doceniali to ,ze maja kibicow. Ja jak i wiekszosc nie odwraca sie od Stali - poprostu nie toleruje dziadostwa .

Angol | 2010-03-29 08:02

tak czytam te komentarze i sobie myślę czy ta cała "nagonka"na napinaczy,krytyków,p ikników,sezonowców, nie pachnie troszeczkę jakąś cenzurą??usuwanie wpisów itp.. czyż nie każdej władzy trzeba patrzeć na ręce???a może jest tak że autorzy(kumaci) strony wzieli sobie do serca inne przysłowie "media to czwarta władza"

Kaniafcb | 2010-03-29 10:04

angol: Co rozumiesz pod pojęciem \\\\\\\"patr zeć na ręce władzy\\\\\\\ "? (nie ważna pozostaje kwestia władzy: zarządu klubu czy \\\\\\\"kuma tych\\\\\\\" ) Może prawo do zamieszczenia wpisu w internecie jak to dziadowsko nie jest ? Pójscie na mecz i qrwienie piłkarzy przez całe 90 minut jacy to nie są ch...owi ? Usmieszki pod nosem po bramce dla rywali ?Wychodzenie przed koncowym gwizdkiem ? Nie dopingowanie...? Cięzko wstać i krzyknąc raz z wielkiej piz..: STAAAAAAAAAAAAAL ?!?!?! Do tego tylko sprowadza się to całe patrzenie na ręce władzy przez Ciebie i Tobie podobnych...Takiego dziadostwa w Twoim wykonaniu (i niestety nie tylko w Twoim) ja też nie toleruję. Jeśli miałoby się cenzurować wpisy z takim szerzeniem defektyzmu, które i tak nijak nie przełożą się na rzeczywistość to osobiście jestem za !

Ad_stalowka | 2010-03-29 11:02

Powinni zrobić tak jak kiedyś Łomża.Grać juniorami do końca sezonu, żeby sie ogrywały na tym poziomie orzgrywek.Nie ważne czy będą dostawać po 6:0 w meczu bo ten twór trenera Białka nie nadaje sie do niczego.GKS Katowice na tym tylko skorzystały grając juniorami.I gdzie teraz oni są a gdzie my.Spadniemy to spadniemy, junorzy doświadczenia nabiorą.A budowe drużyny trzeba rozpocząć w lecie na 2 lige albo juz powoli zaczynac sie rozgladac za zawodnikami.A tak to dograć juniorami.Bedzie to skorzyścia dla juniorów i dla klubu.

Edek38 | 2010-03-29 11:43

Nie dociera do Was nic,kompletnie nic!!!

Cenzura,hahaha, tak wasi "wladcy " juz wykupili program w slynnej stacji TV i beda Wam wbiac do glowy,ze Stal sie utrzyma i "zarzad "jst cacy,heh.

Chodzi o to,ze wikszosc z Was przypomina mi "model":
"JEBEKA TEORETYK"-CALE ZYCIE GADA O SEKSIE A ANI RAZU SOBIE NIE "ZAMOCZYL".
Lapiecie ocb,czy slajdy trzeba puscic dla rozjasnienia umyslu, bo jak widac proste slowa tekstow pisanych nie trafiaja do glowek.

Patrzcie na siebie co robicie by zmienic to ,co sie Wam nie podoba.
Odpowiem :nic nie robicie.

Wiec jestescie jak Ci grajkowie: LENIE I PATALACHY ,WIDAC U WAS BRAK ZAANGAZOWANIA I WALKI. A PONOC WSZYSCY KIBICUJA KLUBOWI, NIE GRAJKOM BO ONI ODEJDA A KLUB ZOSTANIE.
ZOSTANIEMY TEZ MY, NO WLASNIE CZY WSZYSCY??
I CO TU TEZ NIE MAM RACJI??

Jestescie za ciency by przyznac sie do swojej znieczulicy i obojetnosci wobec zaistnialej sytuacji.
Za ciency by przyznac sie do swojego nierobstwa.

JESTESCIE KIBICAMI??? A W TEMATACH ODNOSNIE KIBICOW WASZE GLOSY NIE ISTNIEJA.

WY JESTESCIE "ZNAWCY FUTBOLU" - BO TAM GDZIE CHODZI O TAKTYKE I ZMIANY W MECZU TO TEORIE MACIE OPANOWANA.

Ale jak trzeba wziasc karte spolem do lapy to juz ciezko, albo kupic karnet , no to po co, i tak nie bede chodzil na mecze bo dostaja w dupe i leca .
Na spotkanie SKSSW NIE PRZYJDE,bo tam same glaby siedza i sie z zarzadem kumaja,

SZKODA NA WAS SLOW,

Angol | 2010-03-29 12:42

To już jest obłęd!!Błędne koło!!Nikt tu nie ma racji!!Oczekuje sie od ludzi(nie mylić z kibicami) poświęcenia,zaangarz owania etc..... a równie dobrze można zażądać samospalenia ofiarnego na środku murawy w intencji poprawy finansowej klubu. To jest nic innego jak reklama chyci albo nie chyci? Wiem że kibice nie lubią takich komercyjnych sposobów no ale w niektórych przypadkach wartało by sie nad takim zastanowić. Bo np;chłop wyszedł z "obozu"po 1 zmianie poszedł na mecz,szkrabik z Obojni uciekł z pola i pojechał PKSem na mecz. Obaj zobaczyli to co zobaczyli na koniec dostali pare h.. !! Tak więc sądze że reklama "zadziałała"! Na pewno kupią karty społem na pewno bedą robić wiele innych realnych rzeczy któr4e bedą miały na celu uratowac klub
Teraz to juz sam nie wiem ?Może to i lepiej żeby nie było tych komentarzy? Zamiast tego umieścić reklamy albo hasła wyborcze , zbliżają sie wybory sądze że niektórym kandydatom przyda sie elektorat kibiców

Edek38 | 2010-03-29 13:24

heh, dla takich jak Pan wyzej nie ma argumentow nie do podwazenia.

Powodzenia i wytrwalosci w komentowaniu.

Na szczescie sa jeszcze tacy ,ktorzy na pisaniu nie poprzestaja.

Reszta bedzie odczuwac wielka satysfakcje w czerwcu i poczucie spelnionego "kibicowskiego "obowiazku".

Obrazaj sie razem ze swoim chlopkiem, moze grajki czytaja Twoje posty i tez sie obrazili , w wyniku czego maja Cie gdzies i nie graja bo "foch".

Juz pisalem , karuzela sie kreci i kazdy szuka wymowek i winnych, malo kto cos robi.

Nie dociera to do "kibicow" domagajacych sie zmian.
Zmiany dokonane cudzymi rekami dadza Wam kolejne argumenty do narzekania, bo bedziesz mogl napisac,:
"Przeciez mozna to bylo zrobic inaczej."

JESZCZE RAZ WYTRWALOSCI.
Juz dzis artykuly z gazet popierajace wasze teorie. powodzenia i przyklepujcie dalej


Zatorze | 2010-03-29 14:18

Współczuje że doczekaliśmy się takich kibiców. Większość z nas rozumie sytuacje ale duża większość to zwykłe oszołomy do których nic nie dociera. Gdzie jest ta wiara ? gdzie jest ta mentalność z przed lat ?
Czuję że większość z Was po prostu przez te lata się zatraciła i nie ma siły do tego by powalczyć chociaż dla tego co nam pozostało. Bo czy jest sens skulić łeb i się nie angażować w coś co lubicie kochacie i przychodzicie na te mecze bez względu na to czy wygrają czy przegrywają ... Jeśli nie ma sensu ta walka to po co nam ta strona po co jesteście wy tylko żeby narzekać ? Po co te komentarze każdy o podobnej treści skoro nic nie wnoszą...

Omegas | 2010-03-29 15:17

Zgadzam sie z brygadzista w kazdym slowie rakow spadl tak jak my niemial pieniedzy tak jak my ale od czegos trzeba zaczac trzeba budowac klub cegla po cegielce a nie odrazu wszystko naraz. widzicie jaka jest sytuacja w tabeli mniejsza oto ze spadniemy do drugiej ligi napewno sie z niej wybijemy jak nadal bedzie nas chodzic na mecze tak jak do tej pory , poprawicie sie ze wszystkim to mozliwe ze nawet bedziemy na podium w 1 lidze.. trzeba tylko chciec. Pozdrowienia

Omegas | 2010-03-29 15:22

a co do tego goscia ~zatorze~ tez sie z toba zgadzam bo np 5 lat temu moze nawet i wczesniej na mecze chodzili tylko ci co dawali sily z siebie do konca a teraz chodza dzieci i wogole co nieznaja polowy piosenek wgl mniejsza oto juz ale stoja na mlynie bo mysla ze beda fajni zamiast dopingowac niech poprostu wypier*** z mlyna jak niedopinguja bo co 10zl mlyn a krzeselka 15...

Dantes | 2010-03-29 15:57

Ale pierdoły...
Idzcie lepiej do roboty i zajmijcie sie czyms. Piłkarzyki kombinuja a naiwniaki i frajerzy wierza we wszystko i jeszcze cos w tym klubie próbuja organizowac. Bede sobie chodził na mecze kiedy bede chciał (najlepiej jak beda wygrywac) tak samo jak i komentował co chciał i jak mi sie podoba na + lub - po to sa komentarze. Jestem najlepszym kibicem, nie odsniezałem boiska w tym roku to przez to moja druzyna nie mogła trenowac i sie przygotowac. Niech spadna do 3 ligi beda ciekawsze mecze z udziałem młodych grajków co nie okradaja

Zatorze | 2010-03-29 16:33

Dantes z chęcią poznałbym Cię osobiście !

19mlody38 | 2010-03-29 16:58

zatorze nie wspolczuj ze sie do czekales takich kibicow bo prawda jest taka ze ta wiekszac na mlynie to nie sa kibice!kibicem nie mozna nazwac osoby co przyjdzie raz na dwa tyg na mecz po spina sie na meczu po pisze smski!wiekszosc mysli ze jak zakupi nowe koszulki w sklepiku zalozy szal na szyje to jest kibicem, i sie grubo myla!

Puczkin | 2010-03-29 18:13

witam:) gdzie mogę zdobyć deklaracje skssw? i gdzie z tą deklaracja trzeba sie udać?

Kriters | 2010-03-29 19:17

Mam propozycje ktora uleczy cala sytacje ze zbednych komentarzy ktore nie wnosza nic nowego a jedynie biadolenie anonimowych "KIBICOW" naszego klubu.
Mianowicie zablokujcie dodawanie komentarzy dla ludzi ktorzy nie sa czlonkami stowarzyszenia, kazdy kto bedzie chcial komentowac artykuły musi sie zapisac do stowarzyszenia gdzie otrzyma np specialny nr ktory pozwoli mu zalogowac sie na ta stronke pod dowolnym nickiem, dla ludzi z zewnatrz bedzie anonimowy a dla ludzi ze stowarzyszenia bedzie jawny, rozwiaze to problem glupich komentarzy a i czlonkow SKSSW przybedzie, moze spowoduje to wzrost liczby ludzi czynnie dzialajacych na rzecz naszego klubu a jesli nie to napewno znikna glupie komentarze.
Pozdrawaim.

Puczkin | 2010-03-29 20:02

witam:) gdzie mogę zdobyć deklaracje skssw? i gdzie z tą deklaracja trzeba sie udać?

Prawda | 2010-03-29 20:03

i w koncu ktoś coś mądrze napisał

Norwegg2 | 2010-03-29 20:10

Kriters,masz racje,popieram,nie byloby takich durnych wpisow typu Dantesa i innym tego typu podobnym kolesi,szkoda ze na zebraniach nie ma ich i nie gadaja tyle co tutaj w komentarzach,juz nie mowiac o kupnie karnetu czy o kartach.

Dzidek | 2010-03-29 21:37

Witka!
Deklarację można ściągnąć ze strony SKSSW! A złożyć ją możesz w sklepie kibica koło Metalowca lub w Pubie Stalówka na Siedlance! Pozdro kibice sukcesu :-)

Puczkin | 2010-03-29 21:56

ale nie moge nigdzie znaleźć strony SKSSW

Koko | 2010-03-29 22:46

właśnie jest problem ze stroną skssw wogóle pod tym adresem co był nie ma już strony internetowej czy ktoś wie czy będzie inny link do strony stowarzyszenia:)pozd ro

Brygadzista | 2010-03-29 23:55

Kriters otóż to !!!

Ja do Adminów po raz kolejny, zróbmy coś w tym w końcu, po jasny chu* Nam pieprzone komentarze w 99% nie nadających się do NEWSA na stronie. Każdy kto tu zagląda szydzi i ma niezłą polewkę bo już się z tym spotkałem nawet.
Weźmy dodawajmy więcej artykułów a komentarze zablokujmy. Ja jak i na pewno większość tego chce !!!
ZAPRASZAM na FORUM gdzie panuje spokój i dyskusje są na normalnym poziomie.

Stalex | 2010-03-29 23:58

Strona SKSSW w związku ze zmianami jest w przebudowie....Mamy nadzieję że w ciągu 2 tygodni ruszy ponownie. Niezależnie od tego deklarację postaramy się dostarczyć do Pubu Stalówka,ewentualnie w pierwszym tygodniu po Śiętach Wielkanocnych będzie spotkanie, na którym będzie można załatwić wszelkie formalności.
Pozdrawiam
Kontakt; skssw@stalowka1938.e u

Spawn | 2010-03-30 13:58

Z innej beczki:W ten weekend bylo dużo opraw w tym i nasza ze wzgledu na to że na stronce polscykibice wygrywaja 3 ekipy chciałbym zeby każdy oddał swój głos na STALÓWKE ponieważ wypadła bardzo fajnie na tle innych

Sonyericsson1938 | 2010-03-30 14:53

polscykibice.com glosowa glosowac

Bedgar | 2010-03-30 15:13

Dantes | 2010-03-30 16:50

Widzew najlepiej wypadł moim zdaniem

Zatorze | 2010-03-30 17:02

Dantes ładny z Ciebie prowokator internetowy ...

Dantes | 2010-03-30 17:19

zadna prowokacja. Nasza tez fajna, napracowali sie. GKS wypadł całkiem niezle

Zatorze | 2010-03-30 17:22

Ty mi lepiej wytłumacz Twój post wyżej ??

Jacek1449 | 2010-03-30 19:00

słuchajcie moze to nie na temat ale mam kolege z e zdziechowic i daje krotka arelacje co sie dzieje z naszymi :powiedzmy"zgodami kibicowskimi :oto relacja


witam serdecznie ,jestem ze zdziechowic i czesto wraz z paroma kumplami jezdzimy na mecze stalówki i ją dopingujemy widujemy tam też kibiców z lipy czasem w niezłych liczbach ,tak jak i z janowa< pysznicy czy też z grebowa ,na stronie podkarpaccy kibice są wymienione fan cluby stalowki i widnieje tam zaklików przecież to co najmniej jest jakieś nieporozumienie osobiście znam z zaklikowa wiele osób bo nie raz z nimi mieliśmy doczynienia i wiem że to motorzaki i lubelskie świnie a gnoje którzy chodzą do szkoły do stalowej i chodzą w barwach zielono czarnych w drodze powrotnej po minięciu Lipy zaraz te barwy chowają i z powrotem są motorzakami ,nawet jak motorek wracał ze stalowej to miał postuj w zaklikowie a miejscowi im browarki przynosili ,heh więc to jest fan club stalówki? pozdrawiam .tylko stalówka!!

Puczkin | 2010-03-30 19:21

Na jadącą Resovie która w niedziele jechała do Wysokiej Mazowieckiej na swój mecz razem ze Stalówką ustawiła się Jaga 100x100 PO podejmuje rękawice i wychodzi z tego spotkania z gardą do góry
PODKARPACKA OŚMIORNICA!!!!

Puczkin | 2010-03-30 19:24

A do SKSSW moge sie zapisac nawet jesli nie mieszkam w stalowej woli?

Sakiro | 2010-03-30 20:00

Puczkin myślę ze możesz.


PS. Skąd lub gdzie można dostać kartę społem?

Forever stal | 2010-03-30 20:03

orzech napisz do mnie na gg 21963149 w sprawie tych dresow plx :)

Forever stal | 2010-03-30 21:04

» http://allegro.pl/item966320234_spod.....

czy dresy ktore mozna kupic w sklepiku z gadzetami sa takie same i z tam samym wzorem co dresy w tym linku z Nr.1 ?:)

Jack1938 | 2010-03-31 01:33

Puczkin!!! aby na pewno było tak jak napisałeś ?
Chłopie nic się nie zgadza co do niedzielnej sytuacji w twoich słowach . Zapraszam na spotkanie SKSSW .
Na dzień dzisiejszy gramy w I lidze i przestańcie biadolić . Pozdro

Nazik | 2010-03-31 10:21

Pozdrowienia dla autora powyższego tekstu.

Kiedy jezdzilo sie po 15 osob pociagiem nawet przez mysl nie mi przeszlo, ze bedziemy jezdzic na wyjazdy po pare setek.

Tym niemniej tamte czasy mialy swoj niepowtarzalny klimat.

Lzss | 2010-03-31 10:54

Resovia podejmowała na wyjeździe Ruch Wysokie Mazowieckie. Resoviacy meldują się na Mazowszu w 155 osób (w tym 68 Stalówka). Przed meczem na trasie atakuje ich Jagiellonia Białystok w 90 osób. Około 100 osób z Podkarpackiej Ośmiornicy wychodzi do walki. Starcie wygrywają

Volzerex | 2010-03-31 13:05

Jak już piszę któryś to raz to nie miejsce i czas na pisanie o takich sprawach, że tak powiem...

Omegas | 2010-03-31 13:30

no i dobrze ze udzielil mi tak dobrej i cennej informacji

Bramkarz96 | 2010-03-31 16:10

Jest Taka Piosenka: Czy Wygrywasz Czy Nie Ja I Tak Kocham Cię W Moim Sercu Jest Stal I Na Dobre I na Złe.
Ale Nic Z Tej Piosenki Nie Wynika!!!
Niestety!!!

Sakiro | 2010-04-1 13:20

Jeśli macie STALÓWKĘ w sercu to dlaczego gdy śpiewaliśmy na "młynie" "JEŚLI KOCHASZ TĄ DRUŻYNĘ NO TO KLASZCZ" to nikt poza kibicami znajdującymi się na sektorze B?

Sakiro | 2010-04-1 13:48

nikt nie klaskał?*

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 22 809 razy
STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 4 489 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 237 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 729 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.04644