Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piotr Adamczyk w Stali ?

Piotr Adamczyk w Stali ?

Jak wielu zgadło news dotyczący Piotra Adamczyka był prima aprilisowym żartem:).

Nie jest natomiast żartem to, że spotykamy się 10 kwietnia na meczu Stal Stalowa Wola - Flota Świnoujście przy H15!

Komentarze (25)

Biggie | 2010-04-1 11:29

haha pierwszy kwietnia na maxa sie rozbujal widze ;D coraz glupsze zarty czytam z tym necie xD

Sztomek1 | 2010-04-1 11:41

Myśle, że lepszym kawałem była by informacja że wraca np Mietek.

Dr_d | 2010-04-1 11:46

Kiepski żart, mogliście się bardziej postarać. Edek zrób porządek ze swoimi kolegami adminami, bo nie wysilają się za bardzo:)

Suawek | 2010-04-1 11:50

Wiedziałem, że zarząd pójdzie po rozum do głowy i ściągnie klasowego gracza. Teraz utrzymanie mamy pewne :):):)
Dobre :P

Omegas | 2010-04-1 12:08

hahaha bardzo dobry zart ze strony adminow... nic nieda jeden zawodnik nawet jesli bysmy wzieli jakiegos robaka z widzewa co jest krolem strzelcow 1 ligi.. gowno da 1 zawodnik tym bardziej ze do konca tego sezonu zostalo jeszcze pare meczow..pozdrowienia ;)

Tomasz | 2010-04-1 13:08

to je dobre :)

Sakiro | 2010-04-1 13:18

jestem ciekaw jaką będziecie mieć minę jeśli Stalówka się utrzyma.

Suawek | 2010-04-1 13:31

Jak to jaką? Ja osobiście będę z tego powodu niesamowicie zadowolony. Zresztą szanse na utrzymanie jakieś tam zawsze są.

Sakiro | 2010-04-1 13:47

Tak szanse zawsze są, ja wierze do samego końca że Stalówka się utrzyma. Tamten komentarz był skierowany do tych co narzekają jakich to mamy piłkarzy,działaczy. Nikt tego nie zmieni ale możemy im pomóc w prowadzenie naszego klubu na dobrą drogę


PS. Gdzie można dostać te karty społem?

Aleksander | 2010-04-1 13:52

POmijajac fakt ze dzis jest PRIMA APRILIS,uwazam ze NASZ KOCHANY ZARZAD stac na sprowadzenie TEJ KLASY GRACZA!!!HE HE,Rzeczywiscie pokazal jakie ma umiejetnosci w zeszlym sezonie He he,moze by jeszcze dokupic LUKASZA CZYZYKA tez byl swietny!!!!!!!!!Pani e Kaczmarski DO DZIELA!!!!!!HE HE HE

Ssw1938 | 2010-04-1 14:25

do Aleksander
no moze nie byl najlepszy ale Czycyk byl lepszy od Adamczyka i teraz graja w tej samej lidze(3) i Adamczyk ma o bramek a Czyzyk 9 ...

Stalbyd | 2010-04-1 14:59

Niestety .... juz za pozno ..nikt i nic juz STALI nie pomoze (nawet 5 Adamczykow) ..spadek z hukiem oby tylko do 2 ligi ... jaki zarzad taka druzyna - bez napastnikow i bez obrony ....to bardzo smutne i zalosne ... popatrzcie jak gra KSZO, Leczna, Kluczbork, czy nawet Motor (oni moga myslec o utrzymaniu)

Koko | 2010-04-1 16:00

no jak to jest źe Rsovia ma kolejnego sponsora bo w zarządzie rządzą ludzie którzy coś robią dla Resovi:)

Misio | 2010-04-1 16:00

Stal jakby nawet do końca sezonu wszystko wygrała, a to jest niestety niemożliwe, to może mieć maksymalnie 44pkt. Nawet taka liczba punktów nie daje gwarancji utrzymania! Poza nami cały dół wygrywa. Patrz: Kluczbork, Znicz nawet Motor. Więc kogo my chcielibyśmy dogonić? Łęczną? Podbeskidzie?
PS. A, że artykuł to primaaprilisowy żart, to każdy wie.

Helmut | 2010-04-1 16:51

Idąc tropem tego zaskakującego artykułu trzeba dodać że wczoraj zarząd Stali na nadzwyczajnym zebraniu podjął uchwałę by za wszelką cenę utrzymać Stal w I lidze i tak:
1. Należy u siebie nafaszerować piłkę metalowymi odłamkami a za bramką rywala ustawić dwa ogromne magnesy (oczywiście mobilne które przestawi się po zmianie stron) Dzięki temu piłka wreszcie znajdzie drogę do siatki.
2. Wykonać pokrywę z plexi na bramkę gospodarzy (Stal) tak by po błędzie naszej obrony piłka i tak nie mogła przekroczyć linii bramkowej.
Dzięki temu mamy komplet zwycięstw u siebie.
3. Na wyjazdach. Zrobić numer na życzliwego: otóż należy przywieźć ze sobą odżywki oraz napoje - specjalnie przygotowane i przed meczem uraczyć piłkarzy rywala - twierdząc że na podkarpaciu jest taki zwyczaj że obie drużyny przed meczem muszą spotkać się na szklance oranżady z wodexu. Dzięki temu zawodnicy rywala szybko dostaną sraczki i na boisku będą myśleć tylko o tym by utrzymać gówno w gaciach - wtedy my im spokojnie strzelimy bramki bądź pognają wszyscy do kibla i sędzia odgwizda walkower.
Komplet punktów do końca sezonu powinien dać utrzymanie.
Działacz który wpadł na ten pomysł (chce zostać anonimowy by kibice później nie chodzili mu pod okno i nie śpiewali "dziękujemy, dziękujemy" bo lubi cisze) otrzymał skrzynkę oranżady i proporczyk jako dowód uznania.
Poza tym działacze podjęli uchwałę że do 2034 roku powinien znaleźć się sponsor a rok wcześniej zawiążą SSA. Odrzucono natomiast pomysł by trenerem od przyszłego sezonu miał być Pele
Po zebraniu odprawiono mszę w intencji jak najdłuższej kadencji zarządu.

Suawek | 2010-04-1 16:55

Helmut: szacun, zajebiste :)

Zkstal | 2010-04-1 20:19

Helmut to co napisałeś to dla mnie PRAWDA a nie prima aprillis.

Bo utrzymanie drużyny w I lidze jest niemożliwe i chyba tylko kupowanie meczy by pomogło.

19stalowiak38 | 2010-04-1 21:19

Widzewa w Ostrowcu cała klatka + osoby obok klatki. A nas buraki wpuścić nie chciały..

Matek | 2010-04-2 00:33

Z calym szacunkiem ale chyba ktos jest ślepy te pieniadze lepiej mozna wydać, przeciez to jest totalny amator niech streciwilk lepiej gra.

Zikic | 2010-04-2 09:25

i40. t i n y p i c. com/ 119zc4p.jpg

Koko | 2010-04-2 12:09

» http://1938.futbolowo.pl/1938/news,3..... nowe informacje o piłkarzach

Zikic | 2010-04-2 12:43

» http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30392.html

WIELKI WYJAZD! WSZYSCY DO NOWEGO SĄCZA!

Zks | 2010-04-2 17:38

WSZYSCY DO NOWEGO SĄCZA!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce

Stal Stalowa Wola             Pogoń Siedlce
2018-08-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Brzeziański 63     
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 5 4-0-1 12
2 Siarka Tarnobrzeg 5 4-0-1 12
3 Górnik Łęczna 5 3-2-0 11
4 Radomiak Radom 5 3-1-1 10
5 Elana Toruń 5 3-1-1 10
6 Widzew Łódź 5 3-1-1 10
7 Błękitni Stargard Szcz. 5 3-1-1 10
8 GKS Bełchatów 5 2-3-0 9
9 Stal Stalowa Wola 5 3-0-2 9
10 Gryf Wejherowo 5 2-2-1 8
11 Znicz Pruszków 5 2-1-2 7
12 Ruch Chorzów 5 1-1-3 4
13 Rozwój Katowice 5 0-3-2 3
14 ROW 1964 Rybnik 5 1-0-4 3
15 Olimpia Elbląg 5 1-0-4 3
16 Resovia Rzeszów 5 0-2-3 2
17 Pogoń Siedlce 5 0-2-3 2
18 Skra Częstochowa 5 0-0-5 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (797)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 17 884 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 14 665 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 11 517 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 22 513 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.05285