Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Remis w Bielsku-Białej

Remis w Bielsku-Białej

Mimo dwukrotnego prowadzenia nasza drużyna wywozi tylko remis z trudnego terenu w Bielsku-Białej.
Podbeskidzie - Stal 2:2

Dyskusje na temat spotkania na naszym forum dyskusyjnym:
forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30396.html

Komentarze (31)

Green hamer | 2010-04-3 18:16

Spadamy ale jescze tu wrócimy!!!
STALÓWKA THE FIRM!!!

Tom435 | 2010-04-3 18:23

I nie opuszcze jej w chwili bardzo złej !!!!
Od kołyski aż po grób!!!

Dantes | 2010-04-3 18:42

walczyli ! to sie liczy

Felipe77 | 2010-04-3 19:52

dokladnie walka byla i za to szacunek.Gilar Myszka i łętocha niech beda "zaczynem" nowej druzyny ktora za jakis czas (oby jak najszybciej) wroci do 1 ligi. a mysle ze przyklad tych zawodnikow ktorzy w tej chwili jeszcze nie moga moze brac ciezaru gry na siebie ale poziomem nie odstaja pokazuje ze w mlodych z regionu warto inwestowac i ich szukac po okolicy.chopaki beda grali za stypendia a kilku doswiadczonych piłkarzo-nauczycieli w-fu:) jakos to wspomoze doswiadczeniem.mysle ze tacy zawodnicy jak lebioda, maciorowski, czy trescinski mogliby zostac szału w tym wieku na nich raczej nie bedzie a pewnie maja jakos poukladane zycie w stalowce.kurde mimo wszystko ciezko sie pogodzic ze spadkiem...no ale farcilo nam sie ze 3 lata wiec w koncu to musialo pasc.pozdrowka

Maxell87 | 2010-04-3 20:03

Gdyby więcej szczęścia dopisało nam w meczu z GieKSą, GKP, i Podbeskidziem to mielibyśmy o 5 pkt więcej co dałoby w sumie 17 i sytuacja nie byłaby tak tragiczna chociaż wciąż zła. Ale jest jak jest i z tym trzeba sie pogodzić. Ważne aby dalej trwać z naszym klubem. Tam dom Twój gdzie serce Twoje HUTNICZA 15
"O Moja Stalowo nie zdradzę Cię"
Pozdro dla wiernych kibiców STALÓWKI

Arus997 | 2010-04-3 20:08

To tak straciliśmy już punkty :
z Katowicamy 3
z Gorzowem 1
Bielsko Biała 3
7 punktów obok nosa.

Kumar | 2010-04-3 20:18

Arus nie wiem co masz z matmy, ale w przypadku remisu traci się 2 punkty a nie 3.

Volzerex | 2010-04-3 20:43

Jemu chyba bardziej chodziło o to że była szansa zdobyć takie punkty z tymi zespołami... bo inaczej rozumieć się tego nie da

Lajo | 2010-04-3 21:23

najważniejsza jest wiara, a ja wierze że znajdzie sie sponsor który kupi za nas te mecze

Kibic1938 | 2010-04-3 21:29

"Wszystkim punkty rozdajecie, a podobno grać umiecie! Piłkarzyki-Pajacyki. Zamiast zmieniać wciąż trenerów przehandlujcie tych kelnerów"

Fan! | 2010-04-3 22:20

Masz nieadekwatny nick do swojego komentarza "kibicu" od siedmiu boleści.

Stal 1938 | 2010-04-3 22:30



wejdzie sobie na forum Resovi i mzoe u nas by tez to ruszyly z tymi kuszulkami zrobic takie pasiaki jak kiedys byly tylko zeby kazdy je mial

img97.exs.cx/img97 /1213/koszulka27ji.p ng

Sonyericsson1938 | 2010-04-3 22:36

panowie szansja jest caly czas aby sie utrzymac

Nawigator | 2010-04-3 22:58

Poraz kolejny pytam? ile meczy wygrał tr. Białek? wy kibice nazekac potraficie tylko swoich! a ci z dalekla sa kochani!! budujcie im pomnik za remis na Pdbeskidziu! Jestescie gnonje i nic wiecej!!!!

Brygadzista | 2010-04-3 23:35

Co tu da zmiana trenera ? bo szukanie winy w Białku jest nie na miejscu według mnie, jeśli szukamy w kimś winy to tylko i wyłącznie u ludzi w zarządzie dlaczego podziękowali Łachowi i to wszystko z mojej strony.

Omegas | 2010-04-4 09:36

noto tak szanse caly czas spadaja bo motor zakupil nowych graczy oraz zmienil sie im trener widac ze wyszlo to na dobre bo wygrali 4 mecze pod rzad w tym 1 remis :} (z widzewem) a my z gkseem w ostatniej minucie z gorzowem w ostatniej minucie z podbeskidziem 2:0 przewagi i w ostatnich minutach wyrownanie ... niewiem co mam mowic w sprawie tego ale jak bedziemy dawac z siebie wszystko tak samo jak i kopacze nasi to mozliwe ze sie utrzymamy. Pozdrawiam

Omegas | 2010-04-4 09:39

Volzarex podziwiam cie za sformulowanie zdan :P

Daddy88 | 2010-04-4 12:23

Zbierać pieniądze i jedziemy wszyscy do Nowego Sącza!!!

Zks | 2010-04-4 16:45

A jak ze Szczecinem?
bedzie organizowny wyjazd?

Spotters | 2010-04-4 21:54

Wszystkim kibicom życzę spokojnych i zdrowych świąt i wiary że będzie lepiej.

Stalowka 1938 | 2010-04-4 22:21

Gdyby nie fallowal to bys my wygrali a tak to co??
-Gówno
trzeba wygrac ze swiniluscią

wszyscy na Młynek i dajemy z siebie wszystko
Pozdro

Jacek1449 | 2010-04-4 22:25

Poprostu trudno mi o tym mowic ale popatrzcie w lustro :(((( link:» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no.....

Jatu | 2010-04-5 11:58

za kilka minut na stronie vido-liga.pl pojawi się relacja wideo z meczu TSP - Stal

pozdro

Kumar | 2010-04-5 14:43

To nie skrot tylko jakas paranoja.

Jacek1449 | 2010-04-5 15:02

tam w bielsku widze ze kamerować nie umieją -parodia nawet bramek człowiek krzywy nie zfilmował :P czekamy ma lepsze :)))

Dantes | 2010-04-5 18:14

wkórwic sie tylko mozna ogladajac ta chójnie, nawet tego nie właczajcie !

Jatu | 2010-04-5 18:16

jakbys miał mózg to bys wiedział że nie wolno pokazywać żadnych nagrań z meczów, a w szczególności bramek... TVP zabroniło bo ma wyłączność...

ps. nie podoba się wam a lgniecie jak muchy do lepu... :)

Stalbyd | 2010-04-7 13:16

..... czym tu sie pasjonowac ... zalosne 12 punktow ... w tylu meczach, plakac sie chce .....rekord Guinesa !!! takiej druzyny w Stalowej Woli nigdy nie bylo od 1938 roku !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 21 995 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 467 razy
STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 72 424 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 698 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.02744