Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Remis w Bielsku-Białej

Remis w Bielsku-Białej

Mimo dwukrotnego prowadzenia nasza drużyna wywozi tylko remis z trudnego terenu w Bielsku-Białej.
Podbeskidzie - Stal 2:2

Dyskusje na temat spotkania na naszym forum dyskusyjnym:
forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30396.html

Komentarze (31)

Green hamer | 2010-04-3 18:16

Spadamy ale jescze tu wrócimy!!!
STALÓWKA THE FIRM!!!

Tom435 | 2010-04-3 18:23

I nie opuszcze jej w chwili bardzo złej !!!!
Od kołyski aż po grób!!!

Dantes | 2010-04-3 18:42

walczyli ! to sie liczy

Felipe77 | 2010-04-3 19:52

dokladnie walka byla i za to szacunek.Gilar Myszka i łętocha niech beda "zaczynem" nowej druzyny ktora za jakis czas (oby jak najszybciej) wroci do 1 ligi. a mysle ze przyklad tych zawodnikow ktorzy w tej chwili jeszcze nie moga moze brac ciezaru gry na siebie ale poziomem nie odstaja pokazuje ze w mlodych z regionu warto inwestowac i ich szukac po okolicy.chopaki beda grali za stypendia a kilku doswiadczonych piłkarzo-nauczycieli w-fu:) jakos to wspomoze doswiadczeniem.mysle ze tacy zawodnicy jak lebioda, maciorowski, czy trescinski mogliby zostac szału w tym wieku na nich raczej nie bedzie a pewnie maja jakos poukladane zycie w stalowce.kurde mimo wszystko ciezko sie pogodzic ze spadkiem...no ale farcilo nam sie ze 3 lata wiec w koncu to musialo pasc.pozdrowka

Maxell87 | 2010-04-3 20:03

Gdyby więcej szczęścia dopisało nam w meczu z GieKSą, GKP, i Podbeskidziem to mielibyśmy o 5 pkt więcej co dałoby w sumie 17 i sytuacja nie byłaby tak tragiczna chociaż wciąż zła. Ale jest jak jest i z tym trzeba sie pogodzić. Ważne aby dalej trwać z naszym klubem. Tam dom Twój gdzie serce Twoje HUTNICZA 15
"O Moja Stalowo nie zdradzę Cię"
Pozdro dla wiernych kibiców STALÓWKI

Arus997 | 2010-04-3 20:08

To tak straciliśmy już punkty :
z Katowicamy 3
z Gorzowem 1
Bielsko Biała 3
7 punktów obok nosa.

Kumar | 2010-04-3 20:18

Arus nie wiem co masz z matmy, ale w przypadku remisu traci się 2 punkty a nie 3.

Volzerex | 2010-04-3 20:43

Jemu chyba bardziej chodziło o to że była szansa zdobyć takie punkty z tymi zespołami... bo inaczej rozumieć się tego nie da

Lajo | 2010-04-3 21:23

najważniejsza jest wiara, a ja wierze że znajdzie sie sponsor który kupi za nas te mecze

Kibic1938 | 2010-04-3 21:29

"Wszystkim punkty rozdajecie, a podobno grać umiecie! Piłkarzyki-Pajacyki. Zamiast zmieniać wciąż trenerów przehandlujcie tych kelnerów"

Fan! | 2010-04-3 22:20

Masz nieadekwatny nick do swojego komentarza "kibicu" od siedmiu boleści.

Stal 1938 | 2010-04-3 22:30



wejdzie sobie na forum Resovi i mzoe u nas by tez to ruszyly z tymi kuszulkami zrobic takie pasiaki jak kiedys byly tylko zeby kazdy je mial

img97.exs.cx/img97 /1213/koszulka27ji.p ng

Sonyericsson1938 | 2010-04-3 22:36

panowie szansja jest caly czas aby sie utrzymac

Nawigator | 2010-04-3 22:58

Poraz kolejny pytam? ile meczy wygrał tr. Białek? wy kibice nazekac potraficie tylko swoich! a ci z dalekla sa kochani!! budujcie im pomnik za remis na Pdbeskidziu! Jestescie gnonje i nic wiecej!!!!

Brygadzista | 2010-04-3 23:35

Co tu da zmiana trenera ? bo szukanie winy w Białku jest nie na miejscu według mnie, jeśli szukamy w kimś winy to tylko i wyłącznie u ludzi w zarządzie dlaczego podziękowali Łachowi i to wszystko z mojej strony.

Omegas | 2010-04-4 09:36

noto tak szanse caly czas spadaja bo motor zakupil nowych graczy oraz zmienil sie im trener widac ze wyszlo to na dobre bo wygrali 4 mecze pod rzad w tym 1 remis :} (z widzewem) a my z gkseem w ostatniej minucie z gorzowem w ostatniej minucie z podbeskidziem 2:0 przewagi i w ostatnich minutach wyrownanie ... niewiem co mam mowic w sprawie tego ale jak bedziemy dawac z siebie wszystko tak samo jak i kopacze nasi to mozliwe ze sie utrzymamy. Pozdrawiam

Omegas | 2010-04-4 09:39

Volzarex podziwiam cie za sformulowanie zdan :P

Daddy88 | 2010-04-4 12:23

Zbierać pieniądze i jedziemy wszyscy do Nowego Sącza!!!

Zks | 2010-04-4 16:45

A jak ze Szczecinem?
bedzie organizowny wyjazd?

Spotters | 2010-04-4 21:54

Wszystkim kibicom życzę spokojnych i zdrowych świąt i wiary że będzie lepiej.

Stalowka 1938 | 2010-04-4 22:21

Gdyby nie fallowal to bys my wygrali a tak to co??
-Gówno
trzeba wygrac ze swiniluscią

wszyscy na Młynek i dajemy z siebie wszystko
Pozdro

Jacek1449 | 2010-04-4 22:25

Poprostu trudno mi o tym mowic ale popatrzcie w lustro :(((( link:» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no.....

Jatu | 2010-04-5 11:58

za kilka minut na stronie vido-liga.pl pojawi się relacja wideo z meczu TSP - Stal

pozdro

Kumar | 2010-04-5 14:43

To nie skrot tylko jakas paranoja.

Jacek1449 | 2010-04-5 15:02

tam w bielsku widze ze kamerować nie umieją -parodia nawet bramek człowiek krzywy nie zfilmował :P czekamy ma lepsze :)))

Dantes | 2010-04-5 18:14

wkórwic sie tylko mozna ogladajac ta chójnie, nawet tego nie właczajcie !

Jatu | 2010-04-5 18:16

jakbys miał mózg to bys wiedział że nie wolno pokazywać żadnych nagrań z meczów, a w szczególności bramek... TVP zabroniło bo ma wyłączność...

ps. nie podoba się wam a lgniecie jak muchy do lepu... :)

Stalbyd | 2010-04-7 13:16

..... czym tu sie pasjonowac ... zalosne 12 punktow ... w tylu meczach, plakac sie chce .....rekord Guinesa !!! takiej druzyny w Stalowej Woli nigdy nie bylo od 1938 roku !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 49 909 razy
Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 053 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 18 397 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 49 644 razy
Osób Online: 54 / Czas gen. strony: 0.01182