Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Remis w Bielsku-Białej

Remis w Bielsku-Białej

Mimo dwukrotnego prowadzenia nasza drużyna wywozi tylko remis z trudnego terenu w Bielsku-Białej.
Podbeskidzie - Stal 2:2

Dyskusje na temat spotkania na naszym forum dyskusyjnym:
forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30396.html

Komentarze (31)

Green hamer | 2010-04-3 18:16

Spadamy ale jescze tu wrócimy!!!
STALÓWKA THE FIRM!!!

Tom435 | 2010-04-3 18:23

I nie opuszcze jej w chwili bardzo złej !!!!
Od kołyski aż po grób!!!

Dantes | 2010-04-3 18:42

walczyli ! to sie liczy

Felipe77 | 2010-04-3 19:52

dokladnie walka byla i za to szacunek.Gilar Myszka i łętocha niech beda "zaczynem" nowej druzyny ktora za jakis czas (oby jak najszybciej) wroci do 1 ligi. a mysle ze przyklad tych zawodnikow ktorzy w tej chwili jeszcze nie moga moze brac ciezaru gry na siebie ale poziomem nie odstaja pokazuje ze w mlodych z regionu warto inwestowac i ich szukac po okolicy.chopaki beda grali za stypendia a kilku doswiadczonych piłkarzo-nauczycieli w-fu:) jakos to wspomoze doswiadczeniem.mysle ze tacy zawodnicy jak lebioda, maciorowski, czy trescinski mogliby zostac szału w tym wieku na nich raczej nie bedzie a pewnie maja jakos poukladane zycie w stalowce.kurde mimo wszystko ciezko sie pogodzic ze spadkiem...no ale farcilo nam sie ze 3 lata wiec w koncu to musialo pasc.pozdrowka

Maxell87 | 2010-04-3 20:03

Gdyby więcej szczęścia dopisało nam w meczu z GieKSą, GKP, i Podbeskidziem to mielibyśmy o 5 pkt więcej co dałoby w sumie 17 i sytuacja nie byłaby tak tragiczna chociaż wciąż zła. Ale jest jak jest i z tym trzeba sie pogodzić. Ważne aby dalej trwać z naszym klubem. Tam dom Twój gdzie serce Twoje HUTNICZA 15
"O Moja Stalowo nie zdradzę Cię"
Pozdro dla wiernych kibiców STALÓWKI

Arus997 | 2010-04-3 20:08

To tak straciliśmy już punkty :
z Katowicamy 3
z Gorzowem 1
Bielsko Biała 3
7 punktów obok nosa.

Kumar | 2010-04-3 20:18

Arus nie wiem co masz z matmy, ale w przypadku remisu traci się 2 punkty a nie 3.

Volzerex | 2010-04-3 20:43

Jemu chyba bardziej chodziło o to że była szansa zdobyć takie punkty z tymi zespołami... bo inaczej rozumieć się tego nie da

Lajo | 2010-04-3 21:23

najważniejsza jest wiara, a ja wierze że znajdzie sie sponsor który kupi za nas te mecze

Kibic1938 | 2010-04-3 21:29

"Wszystkim punkty rozdajecie, a podobno grać umiecie! Piłkarzyki-Pajacyki. Zamiast zmieniać wciąż trenerów przehandlujcie tych kelnerów"

Fan! | 2010-04-3 22:20

Masz nieadekwatny nick do swojego komentarza "kibicu" od siedmiu boleści.

Stal 1938 | 2010-04-3 22:30



wejdzie sobie na forum Resovi i mzoe u nas by tez to ruszyly z tymi kuszulkami zrobic takie pasiaki jak kiedys byly tylko zeby kazdy je mial

img97.exs.cx/img97 /1213/koszulka27ji.p ng

Sonyericsson1938 | 2010-04-3 22:36

panowie szansja jest caly czas aby sie utrzymac

Nawigator | 2010-04-3 22:58

Poraz kolejny pytam? ile meczy wygrał tr. Białek? wy kibice nazekac potraficie tylko swoich! a ci z dalekla sa kochani!! budujcie im pomnik za remis na Pdbeskidziu! Jestescie gnonje i nic wiecej!!!!

Brygadzista | 2010-04-3 23:35

Co tu da zmiana trenera ? bo szukanie winy w Białku jest nie na miejscu według mnie, jeśli szukamy w kimś winy to tylko i wyłącznie u ludzi w zarządzie dlaczego podziękowali Łachowi i to wszystko z mojej strony.

Omegas | 2010-04-4 09:36

noto tak szanse caly czas spadaja bo motor zakupil nowych graczy oraz zmienil sie im trener widac ze wyszlo to na dobre bo wygrali 4 mecze pod rzad w tym 1 remis :} (z widzewem) a my z gkseem w ostatniej minucie z gorzowem w ostatniej minucie z podbeskidziem 2:0 przewagi i w ostatnich minutach wyrownanie ... niewiem co mam mowic w sprawie tego ale jak bedziemy dawac z siebie wszystko tak samo jak i kopacze nasi to mozliwe ze sie utrzymamy. Pozdrawiam

Omegas | 2010-04-4 09:39

Volzarex podziwiam cie za sformulowanie zdan :P

Daddy88 | 2010-04-4 12:23

Zbierać pieniądze i jedziemy wszyscy do Nowego Sącza!!!

Zks | 2010-04-4 16:45

A jak ze Szczecinem?
bedzie organizowny wyjazd?

Spotters | 2010-04-4 21:54

Wszystkim kibicom życzę spokojnych i zdrowych świąt i wiary że będzie lepiej.

Stalowka 1938 | 2010-04-4 22:21

Gdyby nie fallowal to bys my wygrali a tak to co??
-Gówno
trzeba wygrac ze swiniluscią

wszyscy na Młynek i dajemy z siebie wszystko
Pozdro

Jacek1449 | 2010-04-4 22:25

Poprostu trudno mi o tym mowic ale popatrzcie w lustro :(((( link:» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no.....

Jatu | 2010-04-5 11:58

za kilka minut na stronie vido-liga.pl pojawi się relacja wideo z meczu TSP - Stal

pozdro

Kumar | 2010-04-5 14:43

To nie skrot tylko jakas paranoja.

Jacek1449 | 2010-04-5 15:02

tam w bielsku widze ze kamerować nie umieją -parodia nawet bramek człowiek krzywy nie zfilmował :P czekamy ma lepsze :)))

Dantes | 2010-04-5 18:14

wkórwic sie tylko mozna ogladajac ta chójnie, nawet tego nie właczajcie !

Jatu | 2010-04-5 18:16

jakbys miał mózg to bys wiedział że nie wolno pokazywać żadnych nagrań z meczów, a w szczególności bramek... TVP zabroniło bo ma wyłączność...

ps. nie podoba się wam a lgniecie jak muchy do lepu... :)

Stalbyd | 2010-04-7 13:16

..... czym tu sie pasjonowac ... zalosne 12 punktow ... w tylu meczach, plakac sie chce .....rekord Guinesa !!! takiej druzyny w Stalowej Woli nigdy nie bylo od 1938 roku !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg
2020-06-03, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-06-03 STAL - Olimpia Elbląg
2020-06-06 Górnik Łęczna - STAL
2020-06-13 STAL - Skra Częstochowa
2020-06-17 STAL - Stal Rzeszów
2020-06-20 STAL - Legionovia Legion..
2020-06-27 STAL - Garbarnia Kraków
2020-07-01 STAL - Lech II Poznań
2020-07-04 STAL - Górnik Polkowice
2020-07-11 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (682)
» Młodynie (652) » 1938fc (546)
» Filip kacper k. (517) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 42 017 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 31 698 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 36 192 razy
STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 128 052 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.03361