Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Panie Białek dziękujemy i wam pseudobohaterzy też!!!

Panie Białek dziękujemy i wam pseudobohaterzy też!!!

Podczas sobotniego meczu na własnym stadionie piłkarze Stali Stalowa Wola ponieśli kolejną porażkę przegrywając z Górnikiem Łęczna 1:3.

22 maja 2010, 17:00 - Stalowa Wola (stadion MOSiR)
Stal Stalowa Wola 1-3 Górnik Łęczna
Piotr Szymiczek 90 - Sławomir Nazaruk 26, Dawid Sołdecki 58, Janusz Surdykowski 75

Stal: Stanisław Wierzgacz - Piotr Szymiczek, Jacek Maciorowski, Krystian Lebioda, Mariusz Myszka - Piotr Gilar (56 Longinus Ifeanyi Uwakwe), Sebastian Łętocha (68 Jurij Mychalczuk), Iwan Łytwyniuk, Cezary Czpak - Kamil Gęśla (73 Marek Drozd), Paweł Wasilewski.

Górnik: Jakub Wierzchowski - Paweł Tomczyk, Wallace, Adrian Bartkowiak, Krzysztof Radwański - Sławomir Nazaruk, Radosław Bartoszewicz, Rafał Niżnik, Dawid Sołdecki (80 Krystian Wójcik), Bartłomiej Niedziela (71 Grzegorz Szymanek) - Janusz Surdykowski.

żółta kartka: Radwański.

sędziował: Jarosław Chmiel (Warszawa).
widzów: 800.

Komentarze (19)

Szerszeń | 2010-05-22 21:40

Bravo Stalówka! Dziekujemy za kolejne upokorzenie! Jeszce trójka w Lublinie i bedziecie spełnioną drużyną...

Rocky\"stal\"one78 | 2010-05-22 23:11

......kapa straszna - nic szkoda słów!!!!!

Stalowka-eu | 2010-05-22 23:24

Forever stal | 2010-05-22 23:32

szkoda słów zawsze byłem za wami i myslalem ze to moze pech was przesladuje ale co wy robicie w tym roku obrona ? 4 stracone z dolcanem 4 z podbeskidzien 4 z łksem 3 z motorem 3 z widzewem 3 z łęczna 3 z zabrzem .... juz nie wspomne o 1;0 i 2;0 ... :( pokażcie cos i zacznijcie grac bo w najgorszym wypadku u siadziecie w 3 lidze za rok i beda derby z siarka zamiast z motorem ... :(

Mx310user | 2010-05-22 23:43

ta druzyna siega dna... zero honoru... zarabiaja na tym zeby wies z Lecznej sie utrzymala ...

szkoda ze dorzylismy takich czasow w Stalowce ze nasi kopacze DORABIAJA na innych druzynach...

ku%^*( wczesniej studiwuej w Czewie, obydwie drużny grały w fajną piłkę) .. ale takie "zarabianie pieniedzy" przez naszych pilkarzych wszlekiej krytki ... dziekuje dobranoc

Mx310user | 2010-05-22 23:45

dożyliśmy i siemano.

Aleksander | 2010-05-23 09:18

Jakie wzmocnienia taka gra!!!!!Tak wlasnie przewidywalem okolo 10 punktow w rundzie wiosennej.Nowy nabytek Kamil Gesla,ile bramek sypnal?????Chociaz 1,czyli sprawdza sie to co przewidywalem.Niedlu go nowy sezon i nowe okienko transferowe,troche pomyslec i sciagnac zawodnikow odpowiedniej klasy,poziomu sportowego,JESLI CHCEMY PO ROKU POWROCIC NA ZAPLECZE EKSTRAKLASY!!!!!!

Zuch | 2010-05-23 10:11

Jeśli w tej drużynie nie będzie ustabilizowana sytuacja finansowa to nasze miejsce będzie w 2 albo co gorsza w 3 lidze. Kto bedzie chciał grac w zespole, którego zaległości finansowe sięgają kilku miesiecy nie wspomnę o premiach (wiem, ze w Ostrowcu, Poznaniu czy Katowicach jest podobnie, ale tam jest inne podejscie do piłki). Dlaczego obrona, która za Władka Łacha straciła u siebie jedna bramkę teraz juz ze 30? Z obronców nie ma tylko Piszczka. Szkoda ze spadliśmy tak niesko. Pozostaje mieć tylko nadzieje, ze nizej nie 2 liga nie polecimy. Działacze wyciągną wnioski a my pomozmy wrócic naszym do 1 ligi. pozdro

Paker220890 | 2010-05-23 10:21

Wie ktos moze ile osob wybiera sie mniej wiecej na wyjazd do Lublina? Pozdrawiam.

Waski38 | 2010-05-23 10:26

Chyba 276 ;/ mało nie?

na zbiórke idz to sie dowiesz. i nie zadawaj głupich pytań wiecej

Paker220890 | 2010-05-23 10:43

Mieszkam 45km od stalowej i niemoge byc na wszystkich zbiurkach i dlatego chcialem wiedziec ile osob sie wybiera na wyjazd bo sam sie wybieram z kumplami.

Luka | 2010-05-23 11:17

Paker a skad ktos ma wiedziec ile osob sie wybiera?Moze byc duzo,moze byc tez mniej,to jest nie do przewidzenia.Spotkam y sie na zbiorce to zobaczymy.Zreszta czy to wazne?Kto nie jezdzi dla wynikow i ma pojechac to pojedzie.Tylko ludzie,ZAPISUJCIE SIE NA LISTE!!!Do zobaczenia w srode!STALÓWKA THE FIRM!!!

Mariolka | 2010-05-23 12:35

Fotoreportaż z wczorajszego meczu: » http://twojregion24.pl/sport/stal-leczna-live/

Swoją drogą szkoda, że nasi chłopcy z takim wynikiem skończyli ten mecz... :(

Luka | 2010-05-23 13:15

Do Stal 1938

Niech ktos to,niech ktos tamto...A czemu sam nie wezmiesz sie do roboty i nie nakrecisz takiego filmiku?Jak widac jestes jednym z tych ktorzy tylko licza ze ktos cos zrobi za nich a oni beda sie cieszyc efektami.Jak tak bedzie kazdy podchodzil do tematu to zawsze bedziemy w czarnej dupie.Ludzie nie badzcie nieudacznikami tylko bierzcie czesc ciezaru na swoje barki,bo to nasza wspolna sprawa.Z ta piosenka tez dowaliles...

Mystery69 | 2010-05-23 16:53

Fajne drużyny panowie się nam szykują w tej 2 lidze. W tym nowi beniaminkowie; Sokół Sokółka, GKS Nadarzyn czy Tomasovia Tomaszów Lubelski. Gratulacje dla wspaniałych zarządców Stalówki oraz cudownych piłkarzy za to, ze będziemy mogli gościć takie wspaniałe druzyny. Aż się niedobrze robi

Edek38 | 2010-05-23 21:03

Aleksander, mozesz przewidziec numery w totka, to moze rozwiazac wiele problemow.
Jedziemy do Lublina.Nie dla kopaczy oczywiscie lecz dla barw i samych siebie.

Edek38 | 2010-05-23 21:03

Aleksander, mozesz przewidziec numery w totka, to moze rozwiazac wiele problemow.
Jedziemy do Lublina.Nie dla kopaczy oczywiscie lecz dla barw i samych siebie.

Ad_stalowka | 2010-05-23 21:19

Bardzo podobal mi sie ten transparent, nie dosc ze spadaja to graja bez honoru i sprzedaja mecz druzynie ktora walczy o spadek.To co porabiali w obronie kopacze to smialo mozna to porownac do wyczynow gosci w okregowce.A ta 2 liga wcale nie bedzie taka zla kibicowsko, Resovia,Stal Rzeszow,Motor,OKS Olsztyn,Wisla Plock,Hutnik Krakow,Jastrzebie (o ile sie utrzymaja),Olimpia Elblag,Jeziorak, wcale tak zle nie bedzie.Oczywiscie trafia sie wioski jak Stroze czy wspomniane druzyny z beniaminkow ale to do przezycia.Ale naprawde od strony kibicowskiej ta 2 liga zla nie bedzie.Ekipy porzadne niektore.

Paker220890 | 2010-05-24 09:46

Sory ze pytam ale zapisalem sie z kumplami na wyjazd do lublina a nie jestem ze stalowej i moze mi ktos powiedziec gdzie i kiedy mam odebrac bilety? z gory dzieki.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 10 7-1-2 22
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
4 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
5 Elana Toruń 9 5-3-1 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
8 Znicz Pruszków 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 10 3-4-3 13
10 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
11 Gryf Wejherowo 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 9 3-2-4 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 853 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 388 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 313 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 14 467 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04127