Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Panie Białek dziękujemy i wam pseudobohaterzy też!!!

Panie Białek dziękujemy i wam pseudobohaterzy też!!!

Podczas sobotniego meczu na własnym stadionie piłkarze Stali Stalowa Wola ponieśli kolejną porażkę przegrywając z Górnikiem Łęczna 1:3.

22 maja 2010, 17:00 - Stalowa Wola (stadion MOSiR)
Stal Stalowa Wola 1-3 Górnik Łęczna
Piotr Szymiczek 90 - Sławomir Nazaruk 26, Dawid Sołdecki 58, Janusz Surdykowski 75

Stal: Stanisław Wierzgacz - Piotr Szymiczek, Jacek Maciorowski, Krystian Lebioda, Mariusz Myszka - Piotr Gilar (56 Longinus Ifeanyi Uwakwe), Sebastian Łętocha (68 Jurij Mychalczuk), Iwan Łytwyniuk, Cezary Czpak - Kamil Gęśla (73 Marek Drozd), Paweł Wasilewski.

Górnik: Jakub Wierzchowski - Paweł Tomczyk, Wallace, Adrian Bartkowiak, Krzysztof Radwański - Sławomir Nazaruk, Radosław Bartoszewicz, Rafał Niżnik, Dawid Sołdecki (80 Krystian Wójcik), Bartłomiej Niedziela (71 Grzegorz Szymanek) - Janusz Surdykowski.

żółta kartka: Radwański.

sędziował: Jarosław Chmiel (Warszawa).
widzów: 800.

Komentarze (19)

Szerszeń | 2010-05-22 21:40

Bravo Stalówka! Dziekujemy za kolejne upokorzenie! Jeszce trójka w Lublinie i bedziecie spełnioną drużyną...

Rocky\"stal\"one78 | 2010-05-22 23:11

......kapa straszna - nic szkoda słów!!!!!

Stalowka-eu | 2010-05-22 23:24

Forever stal | 2010-05-22 23:32

szkoda słów zawsze byłem za wami i myslalem ze to moze pech was przesladuje ale co wy robicie w tym roku obrona ? 4 stracone z dolcanem 4 z podbeskidzien 4 z łksem 3 z motorem 3 z widzewem 3 z łęczna 3 z zabrzem .... juz nie wspomne o 1;0 i 2;0 ... :( pokażcie cos i zacznijcie grac bo w najgorszym wypadku u siadziecie w 3 lidze za rok i beda derby z siarka zamiast z motorem ... :(

Mx310user | 2010-05-22 23:43

ta druzyna siega dna... zero honoru... zarabiaja na tym zeby wies z Lecznej sie utrzymala ...

szkoda ze dorzylismy takich czasow w Stalowce ze nasi kopacze DORABIAJA na innych druzynach...

ku%^*( wczesniej studiwuej w Czewie, obydwie drużny grały w fajną piłkę) .. ale takie "zarabianie pieniedzy" przez naszych pilkarzych wszlekiej krytki ... dziekuje dobranoc

Mx310user | 2010-05-22 23:45

dożyliśmy i siemano.

Aleksander | 2010-05-23 09:18

Jakie wzmocnienia taka gra!!!!!Tak wlasnie przewidywalem okolo 10 punktow w rundzie wiosennej.Nowy nabytek Kamil Gesla,ile bramek sypnal?????Chociaz 1,czyli sprawdza sie to co przewidywalem.Niedlu go nowy sezon i nowe okienko transferowe,troche pomyslec i sciagnac zawodnikow odpowiedniej klasy,poziomu sportowego,JESLI CHCEMY PO ROKU POWROCIC NA ZAPLECZE EKSTRAKLASY!!!!!!

Zuch | 2010-05-23 10:11

Jeśli w tej drużynie nie będzie ustabilizowana sytuacja finansowa to nasze miejsce będzie w 2 albo co gorsza w 3 lidze. Kto bedzie chciał grac w zespole, którego zaległości finansowe sięgają kilku miesiecy nie wspomnę o premiach (wiem, ze w Ostrowcu, Poznaniu czy Katowicach jest podobnie, ale tam jest inne podejscie do piłki). Dlaczego obrona, która za Władka Łacha straciła u siebie jedna bramkę teraz juz ze 30? Z obronców nie ma tylko Piszczka. Szkoda ze spadliśmy tak niesko. Pozostaje mieć tylko nadzieje, ze nizej nie 2 liga nie polecimy. Działacze wyciągną wnioski a my pomozmy wrócic naszym do 1 ligi. pozdro

Paker220890 | 2010-05-23 10:21

Wie ktos moze ile osob wybiera sie mniej wiecej na wyjazd do Lublina? Pozdrawiam.

Waski38 | 2010-05-23 10:26

Chyba 276 ;/ mało nie?

na zbiórke idz to sie dowiesz. i nie zadawaj głupich pytań wiecej

Paker220890 | 2010-05-23 10:43

Mieszkam 45km od stalowej i niemoge byc na wszystkich zbiurkach i dlatego chcialem wiedziec ile osob sie wybiera na wyjazd bo sam sie wybieram z kumplami.

Luka | 2010-05-23 11:17

Paker a skad ktos ma wiedziec ile osob sie wybiera?Moze byc duzo,moze byc tez mniej,to jest nie do przewidzenia.Spotkam y sie na zbiorce to zobaczymy.Zreszta czy to wazne?Kto nie jezdzi dla wynikow i ma pojechac to pojedzie.Tylko ludzie,ZAPISUJCIE SIE NA LISTE!!!Do zobaczenia w srode!STALÓWKA THE FIRM!!!

Mariolka | 2010-05-23 12:35

Fotoreportaż z wczorajszego meczu: » http://twojregion24.pl/sport/stal-leczna-live/

Swoją drogą szkoda, że nasi chłopcy z takim wynikiem skończyli ten mecz... :(

Luka | 2010-05-23 13:15

Do Stal 1938

Niech ktos to,niech ktos tamto...A czemu sam nie wezmiesz sie do roboty i nie nakrecisz takiego filmiku?Jak widac jestes jednym z tych ktorzy tylko licza ze ktos cos zrobi za nich a oni beda sie cieszyc efektami.Jak tak bedzie kazdy podchodzil do tematu to zawsze bedziemy w czarnej dupie.Ludzie nie badzcie nieudacznikami tylko bierzcie czesc ciezaru na swoje barki,bo to nasza wspolna sprawa.Z ta piosenka tez dowaliles...

Mystery69 | 2010-05-23 16:53

Fajne drużyny panowie się nam szykują w tej 2 lidze. W tym nowi beniaminkowie; Sokół Sokółka, GKS Nadarzyn czy Tomasovia Tomaszów Lubelski. Gratulacje dla wspaniałych zarządców Stalówki oraz cudownych piłkarzy za to, ze będziemy mogli gościć takie wspaniałe druzyny. Aż się niedobrze robi

Edek38 | 2010-05-23 21:03

Aleksander, mozesz przewidziec numery w totka, to moze rozwiazac wiele problemow.
Jedziemy do Lublina.Nie dla kopaczy oczywiscie lecz dla barw i samych siebie.

Edek38 | 2010-05-23 21:03

Aleksander, mozesz przewidziec numery w totka, to moze rozwiazac wiele problemow.
Jedziemy do Lublina.Nie dla kopaczy oczywiscie lecz dla barw i samych siebie.

Ad_stalowka | 2010-05-23 21:19

Bardzo podobal mi sie ten transparent, nie dosc ze spadaja to graja bez honoru i sprzedaja mecz druzynie ktora walczy o spadek.To co porabiali w obronie kopacze to smialo mozna to porownac do wyczynow gosci w okregowce.A ta 2 liga wcale nie bedzie taka zla kibicowsko, Resovia,Stal Rzeszow,Motor,OKS Olsztyn,Wisla Plock,Hutnik Krakow,Jastrzebie (o ile sie utrzymaja),Olimpia Elblag,Jeziorak, wcale tak zle nie bedzie.Oczywiscie trafia sie wioski jak Stroze czy wspomniane druzyny z beniaminkow ale to do przezycia.Ale naprawde od strony kibicowskiej ta 2 liga zla nie bedzie.Ekipy porzadne niektore.

Paker220890 | 2010-05-24 09:46

Sory ze pytam ale zapisalem sie z kumplami na wyjazd do lublina a nie jestem ze stalowej i moze mi ktos powiedziec gdzie i kiedy mam odebrac bilety? z gory dzieki.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 24 094 razy
Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 719 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 31 289 razy
STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 743 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.03764