Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Panie Białek dziękujemy i wam pseudobohaterzy też!!!

Panie Białek dziękujemy i wam pseudobohaterzy też!!!

Podczas sobotniego meczu na własnym stadionie piłkarze Stali Stalowa Wola ponieśli kolejną porażkę przegrywając z Górnikiem Łęczna 1:3.

22 maja 2010, 17:00 - Stalowa Wola (stadion MOSiR)
Stal Stalowa Wola 1-3 Górnik Łęczna
Piotr Szymiczek 90 - Sławomir Nazaruk 26, Dawid Sołdecki 58, Janusz Surdykowski 75

Stal: Stanisław Wierzgacz - Piotr Szymiczek, Jacek Maciorowski, Krystian Lebioda, Mariusz Myszka - Piotr Gilar (56 Longinus Ifeanyi Uwakwe), Sebastian Łętocha (68 Jurij Mychalczuk), Iwan Łytwyniuk, Cezary Czpak - Kamil Gęśla (73 Marek Drozd), Paweł Wasilewski.

Górnik: Jakub Wierzchowski - Paweł Tomczyk, Wallace, Adrian Bartkowiak, Krzysztof Radwański - Sławomir Nazaruk, Radosław Bartoszewicz, Rafał Niżnik, Dawid Sołdecki (80 Krystian Wójcik), Bartłomiej Niedziela (71 Grzegorz Szymanek) - Janusz Surdykowski.

żółta kartka: Radwański.

sędziował: Jarosław Chmiel (Warszawa).
widzów: 800.

Komentarze (19)

Szerszeń | 2010-05-22 21:40

Bravo Stalówka! Dziekujemy za kolejne upokorzenie! Jeszce trójka w Lublinie i bedziecie spełnioną drużyną...

Rocky\"stal\"one78 | 2010-05-22 23:11

......kapa straszna - nic szkoda słów!!!!!

Stalowka-eu | 2010-05-22 23:24

Forever stal | 2010-05-22 23:32

szkoda słów zawsze byłem za wami i myslalem ze to moze pech was przesladuje ale co wy robicie w tym roku obrona ? 4 stracone z dolcanem 4 z podbeskidzien 4 z łksem 3 z motorem 3 z widzewem 3 z łęczna 3 z zabrzem .... juz nie wspomne o 1;0 i 2;0 ... :( pokażcie cos i zacznijcie grac bo w najgorszym wypadku u siadziecie w 3 lidze za rok i beda derby z siarka zamiast z motorem ... :(

Mx310user | 2010-05-22 23:43

ta druzyna siega dna... zero honoru... zarabiaja na tym zeby wies z Lecznej sie utrzymala ...

szkoda ze dorzylismy takich czasow w Stalowce ze nasi kopacze DORABIAJA na innych druzynach...

ku%^*( wczesniej studiwuej w Czewie, obydwie drużny grały w fajną piłkę) .. ale takie "zarabianie pieniedzy" przez naszych pilkarzych wszlekiej krytki ... dziekuje dobranoc

Mx310user | 2010-05-22 23:45

dożyliśmy i siemano.

Aleksander | 2010-05-23 09:18

Jakie wzmocnienia taka gra!!!!!Tak wlasnie przewidywalem okolo 10 punktow w rundzie wiosennej.Nowy nabytek Kamil Gesla,ile bramek sypnal?????Chociaz 1,czyli sprawdza sie to co przewidywalem.Niedlu go nowy sezon i nowe okienko transferowe,troche pomyslec i sciagnac zawodnikow odpowiedniej klasy,poziomu sportowego,JESLI CHCEMY PO ROKU POWROCIC NA ZAPLECZE EKSTRAKLASY!!!!!!

Zuch | 2010-05-23 10:11

Jeśli w tej drużynie nie będzie ustabilizowana sytuacja finansowa to nasze miejsce będzie w 2 albo co gorsza w 3 lidze. Kto bedzie chciał grac w zespole, którego zaległości finansowe sięgają kilku miesiecy nie wspomnę o premiach (wiem, ze w Ostrowcu, Poznaniu czy Katowicach jest podobnie, ale tam jest inne podejscie do piłki). Dlaczego obrona, która za Władka Łacha straciła u siebie jedna bramkę teraz juz ze 30? Z obronców nie ma tylko Piszczka. Szkoda ze spadliśmy tak niesko. Pozostaje mieć tylko nadzieje, ze nizej nie 2 liga nie polecimy. Działacze wyciągną wnioski a my pomozmy wrócic naszym do 1 ligi. pozdro

Paker220890 | 2010-05-23 10:21

Wie ktos moze ile osob wybiera sie mniej wiecej na wyjazd do Lublina? Pozdrawiam.

Waski38 | 2010-05-23 10:26

Chyba 276 ;/ mało nie?

na zbiórke idz to sie dowiesz. i nie zadawaj głupich pytań wiecej

Paker220890 | 2010-05-23 10:43

Mieszkam 45km od stalowej i niemoge byc na wszystkich zbiurkach i dlatego chcialem wiedziec ile osob sie wybiera na wyjazd bo sam sie wybieram z kumplami.

Luka | 2010-05-23 11:17

Paker a skad ktos ma wiedziec ile osob sie wybiera?Moze byc duzo,moze byc tez mniej,to jest nie do przewidzenia.Spotkam y sie na zbiorce to zobaczymy.Zreszta czy to wazne?Kto nie jezdzi dla wynikow i ma pojechac to pojedzie.Tylko ludzie,ZAPISUJCIE SIE NA LISTE!!!Do zobaczenia w srode!STALÓWKA THE FIRM!!!

Mariolka | 2010-05-23 12:35

Fotoreportaż z wczorajszego meczu: » http://twojregion24.pl/sport/stal-leczna-live/

Swoją drogą szkoda, że nasi chłopcy z takim wynikiem skończyli ten mecz... :(

Luka | 2010-05-23 13:15

Do Stal 1938

Niech ktos to,niech ktos tamto...A czemu sam nie wezmiesz sie do roboty i nie nakrecisz takiego filmiku?Jak widac jestes jednym z tych ktorzy tylko licza ze ktos cos zrobi za nich a oni beda sie cieszyc efektami.Jak tak bedzie kazdy podchodzil do tematu to zawsze bedziemy w czarnej dupie.Ludzie nie badzcie nieudacznikami tylko bierzcie czesc ciezaru na swoje barki,bo to nasza wspolna sprawa.Z ta piosenka tez dowaliles...

Mystery69 | 2010-05-23 16:53

Fajne drużyny panowie się nam szykują w tej 2 lidze. W tym nowi beniaminkowie; Sokół Sokółka, GKS Nadarzyn czy Tomasovia Tomaszów Lubelski. Gratulacje dla wspaniałych zarządców Stalówki oraz cudownych piłkarzy za to, ze będziemy mogli gościć takie wspaniałe druzyny. Aż się niedobrze robi

Edek38 | 2010-05-23 21:03

Aleksander, mozesz przewidziec numery w totka, to moze rozwiazac wiele problemow.
Jedziemy do Lublina.Nie dla kopaczy oczywiscie lecz dla barw i samych siebie.

Edek38 | 2010-05-23 21:03

Aleksander, mozesz przewidziec numery w totka, to moze rozwiazac wiele problemow.
Jedziemy do Lublina.Nie dla kopaczy oczywiscie lecz dla barw i samych siebie.

Ad_stalowka | 2010-05-23 21:19

Bardzo podobal mi sie ten transparent, nie dosc ze spadaja to graja bez honoru i sprzedaja mecz druzynie ktora walczy o spadek.To co porabiali w obronie kopacze to smialo mozna to porownac do wyczynow gosci w okregowce.A ta 2 liga wcale nie bedzie taka zla kibicowsko, Resovia,Stal Rzeszow,Motor,OKS Olsztyn,Wisla Plock,Hutnik Krakow,Jastrzebie (o ile sie utrzymaja),Olimpia Elblag,Jeziorak, wcale tak zle nie bedzie.Oczywiscie trafia sie wioski jak Stroze czy wspomniane druzyny z beniaminkow ale to do przezycia.Ale naprawde od strony kibicowskiej ta 2 liga zla nie bedzie.Ekipy porzadne niektore.

Paker220890 | 2010-05-24 09:46

Sory ze pytam ale zapisalem sie z kumplami na wyjazd do lublina a nie jestem ze stalowej i moze mi ktos powiedziec gdzie i kiedy mam odebrac bilety? z gory dzieki.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (382) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 858 razy
STAL - Olimpia Elbląg (1:0)
2010-10-09
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 128 557 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 9 135 razy
Resovia Rzeszów - STAL (0:1)
2003-10-04
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 13 859 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03084