Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Będą duże zmiany w Stalówce

Będą duże zmiany w Stalówce

Stal Stalowa Wola zajęła przedostatnie miejsce w pierwszej lidze i została zdegradowana do drugiej ligi. W mieście mówi się sporo o możliwości gry Stalówki nawet w trzeciej lidze. Na pewno w drużynie zajdą spore zmiany. Pierwszą jest przejęcie klubu przez nowo powstałą spółkę.

Więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2010/06/10/beda-duze-zmiany-w-stalowce/

Komentarze (20)

Lajo | 2010-06-11 14:04

umieramy

Damianstw | 2010-06-11 15:52

» http://www.futbolnews.pl/informacje/..... no no ładnie się już zaczeło

Mystery69 | 2010-06-11 18:08

Pierwszym wzmocnieniem drużyny Stali Stalowa Wola ma być obrońca Resovii Rzeszów Marek Kusiak, którego bardzo chętnie widzi w swojej drużynie nowy trener Stali Sławomir Adamus.
Lepiej pozostawić to bez komentarza....

Adrian | 2010-06-12 02:31

Co bez komentarza? zawodnik idealny dla nas
z doświadczeniem, w formie, i z rejonu
gosc gral w Resovii pierwsze skrzypce wiec sie na pewno przyda;]

Stalowka-eu | 2010-06-12 12:56

Zdjęcia z Turnieju Kibiców!

» http://stalowka.eu/component/content.....

Dantes | 2010-06-12 13:27

a gdzie jest Ozoggg!!

Stalówka_1938 | 2010-06-12 19:40

""Janusz Białek czeka na decyzje zarządu"" chłopaki o co chodzi z tym trenerem kto w końcu bedzie trenował |Stal Adamus czy p,Białek -osobiście wolał bym p.iałka bo z p.adfamusa to raczej nie bedzie wyników -pozatym p.Białek wogule nie miał pola manewru bo musiał grac piłkarzami takimi jakich zakupił pan ""Pecherz" -wiec ja bum mu dał szansze niech posciaga z mielca lub z podkarpacia lub jeszce dalej wgłab polski grajków i awansik za erok :::)) Panie Białek Licze Na pana ,Ze pan zostanie ,bo niechciał bym chodzić na 3lige mecze a nawet niedaj boże 4 ligowe -Bez Odbioru

Gargamel1293 | 2010-06-12 19:47

Stalówka_1938: 100%racji i poparcia

Johnyy | 2010-06-12 20:23

Stalowka_1938 neiwiem czy ty jestes jakis uposledzony czy co? Chlopie ten kur__ trener za dyche nawet zmian nei potrafi robic ..
jak znasz sie chociaz troche na futboluu to bys wiedzial ze to hoj nie trener ...

Stalówka_1938 | 2010-06-13 14:44

Johnyy;czy człowieku wolisz Adamusa za trenera przeciez to zaden doswiadczony trener z przeciwienstwem do p.Białka prowadził kilka dobrych klubów ,a to nie jego wina ze musiał grać takimi grajkami - to jak nie białek to ja wolałbym już p.Piotra Brzezińskiego (osobiscie go znam i wiem na co go stać) -nara

Johnyy | 2010-06-13 15:13

Zastanow sie glabie co mowisz
Nie pamietasz kto nas wprowadzil do I (wtedy II) Ligi baranie? to moze poszukaj w internecie ;]
Bialek to dla mnie trenerskie zero
bo jaki normalny trener wygrywajac 1:0 w doliczonym czasie gry majac 3 zmiany nie robi ich co konczy sie wyrownaniem(Katowice ) albo Prowadzac 2:0 wprowadza napastnika za defensywnego pomocnika, lub w innym meczu przegrywajac chyba 2:0 wprowadza obronce za napastnika? Takich przypadkow bylo pelno nie mowiac juz o tym ze ta druzyna w ogole nei wiedziala jak ma grac przechodzili polowe i nie wiedzieli co robic
Chlopie nie amsz pojecia o pilce to sie nie wypowiadaj .. Bialek to moze Turbie co najwyzej trenowac .. juz bym wolal Albina Mikulskiego niz tego cymbala Białka
Ps. pracowal w wielu mocnych klubach ahha pokazal sie w Odrze Wodzislaw baran jeden
Adamus da rade

Mystery69 | 2010-06-13 16:55

Tak Adrian swietny transfer to będzie. hehe ludzie gdzie wy żyjecie? Johnyy co ty tak brzydko piszesz do innego kibica STW? Wszysycy kibicują tutaj jednej drużynie a ty tak piszesz nieładnie. Z kolegą wyżej jak najbardziej trzeba się zgodzić, że Białek a Adamus to troszkę nie ta klasa rozgrywkowa. Adamus już pokazał klasę ostatnio, gdzie spuścił 2 drużyny klasę niżej. Gdyby Białek miał pełen komfort w klubie, tak jak w innych w tej klasie rozgrywkowej to spokojnie bylibyśmy dalej w 1 lidze. Ale z czym do 1 ligi się pchać? Z takim zarządem i z takimi działaczami? Z takim stadionem i z taką murawą? To już w 4 ligach w Niemczech jest dużo lepsza infrastruktura niż w STW. Ale po co się tu denerwować i komentować. Szkoda nerwów

Stalówka_1938 | 2010-06-13 16:59

|Mystery69;chociaż jeden zgadza sie z dwiema wersjami -a i zakonczmy temat i niekłocmy sie bo wszyscy chca dobra dla stalowowlskiej piłki -prawda??-niech sam zarzad sobie wybiuerze trenera ale zal bedzie za rok chodzić na 3 ligowe mecze -bez odboiru i koniec dyskusji temat zamkniety

Herbata5 | 2010-06-13 17:37

patrzcie jak chłopaki sobie dobrze radzą trzeba troszkę popatrzeć na wychowanków » http://stalowka95.futbolowo.pl/stalowka95/

Fc68 | 2010-06-13 18:59

niech ktoś coś napisze o turnieju bo naprawde warto przdewszystkim słowa uznania dla organizatorów .PRZEDNIA IMPREZKA KTO TAK NIE BYŁ NIECH ŻAŁUJE

Mariuszstalowa | 2010-06-13 21:55

mozna by bylo jestem na emigracji ale nadal ciekaw co sie dzieje w klubie

P!otrek | 2010-06-14 02:39

Kto popiera białka, musi mieć nierówno pod sufitem. Ten osobnik pokazał się z takiej strony, że każdy kibic powinien chcieć wykopać go stąd jak najszybciej(nie chodzi tylko o sprawy piłkarskie)

Koko | 2010-06-14 20:57

Jutro godz 9:30 Stadion Stali Stalowa Wola zawody sportowe i piknik sportowy kto chce może przyjść :)

Gargamel1293 | 2010-06-15 21:31

Johnyy: tylko że w Stalowce brakowalo zawodnikow na te pozycje , a 40 letnie dziadki niech graja gdzies w okregowce czy w A klasie. Bez spinki, wyrazam swoje zdanie. Pozdro ;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (843)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (388)
» Slim1938 (385) » Koko (370)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (314) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 18 001 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 43 962 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 16 530 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 28 327 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.0273