Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Będą duże zmiany w Stalówce

Będą duże zmiany w Stalówce

Stal Stalowa Wola zajęła przedostatnie miejsce w pierwszej lidze i została zdegradowana do drugiej ligi. W mieście mówi się sporo o możliwości gry Stalówki nawet w trzeciej lidze. Na pewno w drużynie zajdą spore zmiany. Pierwszą jest przejęcie klubu przez nowo powstałą spółkę.

Więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2010/06/10/beda-duze-zmiany-w-stalowce/

Komentarze (20)

Lajo | 2010-06-11 14:04

umieramy

Damianstw | 2010-06-11 15:52

» http://www.futbolnews.pl/informacje/..... no no ładnie się już zaczeło

Mystery69 | 2010-06-11 18:08

Pierwszym wzmocnieniem drużyny Stali Stalowa Wola ma być obrońca Resovii Rzeszów Marek Kusiak, którego bardzo chętnie widzi w swojej drużynie nowy trener Stali Sławomir Adamus.
Lepiej pozostawić to bez komentarza....

Adrian | 2010-06-12 02:31

Co bez komentarza? zawodnik idealny dla nas
z doświadczeniem, w formie, i z rejonu
gosc gral w Resovii pierwsze skrzypce wiec sie na pewno przyda;]

Stalowka-eu | 2010-06-12 12:56

Zdjęcia z Turnieju Kibiców!

» http://stalowka.eu/component/content.....

Dantes | 2010-06-12 13:27

a gdzie jest Ozoggg!!

Stalówka_1938 | 2010-06-12 19:40

""Janusz Białek czeka na decyzje zarządu"" chłopaki o co chodzi z tym trenerem kto w końcu bedzie trenował |Stal Adamus czy p,Białek -osobiście wolał bym p.iałka bo z p.adfamusa to raczej nie bedzie wyników -pozatym p.Białek wogule nie miał pola manewru bo musiał grac piłkarzami takimi jakich zakupił pan ""Pecherz" -wiec ja bum mu dał szansze niech posciaga z mielca lub z podkarpacia lub jeszce dalej wgłab polski grajków i awansik za erok :::)) Panie Białek Licze Na pana ,Ze pan zostanie ,bo niechciał bym chodzić na 3lige mecze a nawet niedaj boże 4 ligowe -Bez Odbioru

Gargamel1293 | 2010-06-12 19:47

Stalówka_1938: 100%racji i poparcia

Johnyy | 2010-06-12 20:23

Stalowka_1938 neiwiem czy ty jestes jakis uposledzony czy co? Chlopie ten kur__ trener za dyche nawet zmian nei potrafi robic ..
jak znasz sie chociaz troche na futboluu to bys wiedzial ze to hoj nie trener ...

Stalówka_1938 | 2010-06-13 14:44

Johnyy;czy człowieku wolisz Adamusa za trenera przeciez to zaden doswiadczony trener z przeciwienstwem do p.Białka prowadził kilka dobrych klubów ,a to nie jego wina ze musiał grać takimi grajkami - to jak nie białek to ja wolałbym już p.Piotra Brzezińskiego (osobiscie go znam i wiem na co go stać) -nara

Johnyy | 2010-06-13 15:13

Zastanow sie glabie co mowisz
Nie pamietasz kto nas wprowadzil do I (wtedy II) Ligi baranie? to moze poszukaj w internecie ;]
Bialek to dla mnie trenerskie zero
bo jaki normalny trener wygrywajac 1:0 w doliczonym czasie gry majac 3 zmiany nie robi ich co konczy sie wyrownaniem(Katowice ) albo Prowadzac 2:0 wprowadza napastnika za defensywnego pomocnika, lub w innym meczu przegrywajac chyba 2:0 wprowadza obronce za napastnika? Takich przypadkow bylo pelno nie mowiac juz o tym ze ta druzyna w ogole nei wiedziala jak ma grac przechodzili polowe i nie wiedzieli co robic
Chlopie nie amsz pojecia o pilce to sie nie wypowiadaj .. Bialek to moze Turbie co najwyzej trenowac .. juz bym wolal Albina Mikulskiego niz tego cymbala Białka
Ps. pracowal w wielu mocnych klubach ahha pokazal sie w Odrze Wodzislaw baran jeden
Adamus da rade

Mystery69 | 2010-06-13 16:55

Tak Adrian swietny transfer to będzie. hehe ludzie gdzie wy żyjecie? Johnyy co ty tak brzydko piszesz do innego kibica STW? Wszysycy kibicują tutaj jednej drużynie a ty tak piszesz nieładnie. Z kolegą wyżej jak najbardziej trzeba się zgodzić, że Białek a Adamus to troszkę nie ta klasa rozgrywkowa. Adamus już pokazał klasę ostatnio, gdzie spuścił 2 drużyny klasę niżej. Gdyby Białek miał pełen komfort w klubie, tak jak w innych w tej klasie rozgrywkowej to spokojnie bylibyśmy dalej w 1 lidze. Ale z czym do 1 ligi się pchać? Z takim zarządem i z takimi działaczami? Z takim stadionem i z taką murawą? To już w 4 ligach w Niemczech jest dużo lepsza infrastruktura niż w STW. Ale po co się tu denerwować i komentować. Szkoda nerwów

Stalówka_1938 | 2010-06-13 16:59

|Mystery69;chociaż jeden zgadza sie z dwiema wersjami -a i zakonczmy temat i niekłocmy sie bo wszyscy chca dobra dla stalowowlskiej piłki -prawda??-niech sam zarzad sobie wybiuerze trenera ale zal bedzie za rok chodzić na 3 ligowe mecze -bez odboiru i koniec dyskusji temat zamkniety

Herbata5 | 2010-06-13 17:37

patrzcie jak chłopaki sobie dobrze radzą trzeba troszkę popatrzeć na wychowanków » http://stalowka95.futbolowo.pl/stalowka95/

Fc68 | 2010-06-13 18:59

niech ktoś coś napisze o turnieju bo naprawde warto przdewszystkim słowa uznania dla organizatorów .PRZEDNIA IMPREZKA KTO TAK NIE BYŁ NIECH ŻAŁUJE

Mariuszstalowa | 2010-06-13 21:55

mozna by bylo jestem na emigracji ale nadal ciekaw co sie dzieje w klubie

P!otrek | 2010-06-14 02:39

Kto popiera białka, musi mieć nierówno pod sufitem. Ten osobnik pokazał się z takiej strony, że każdy kibic powinien chcieć wykopać go stąd jak najszybciej(nie chodzi tylko o sprawy piłkarskie)

Koko | 2010-06-14 20:57

Jutro godz 9:30 Stadion Stali Stalowa Wola zawody sportowe i piknik sportowy kto chce może przyjść :)

Gargamel1293 | 2010-06-15 21:31

Johnyy: tylko że w Stalowce brakowalo zawodnikow na te pozycje , a 40 letnie dziadki niech graja gdzies w okregowce czy w A klasie. Bez spinki, wyrazam swoje zdanie. Pozdro ;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2018-10-27, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Adrian Dziubiński 31 (k) Sebastian Łętocha 65
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 15 11-3-1 36
2 Elana Toruń 14 8-5-1 29
3 GKS Bełchatów 15 7-6-2 27
4 Radomiak Radom 14 7-3-4 24
5 Olimpia Grudziądz 15 7-3-5 24
6 Stal Stalowa Wola 15 7-2-6 23
7 Górnik Łęczna 15 6-5-4 23
8 Znicz Pruszków 15 5-6-4 21
9 Siarka Tarnobrzeg 15 5-3-7 18
10 Ruch Chorzów 14 4-5-5 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 14 5-2-7 17
12 Resovia Rzeszów 15 4-5-6 17
13 ROW 1964 Rybnik 15 3-7-5 16
14 Gryf Wejherowo 15 4-4-7 16
15 Pogoń Siedlce 15 4-3-8 15
16 Olimpia Elbląg 15 4-2-9 14
17 Skra Częstochowa 15 4-2-9 14
18 Rozwój Katowice 15 3-4-8 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1246) » Vielitz44 (809)
» Fanatyk38 (649) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 085 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 22 520 razy
Avia Świdnik - STAL (1:0)
2005-10-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 602 razy
STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 8 106 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.03547