Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pierwsi nowi piłkarze podpisali dzisiaj kontrakty.

Pierwsi nowi piłkarze podpisali dzisiaj kontrakty.

Dzisiaj w siedzibie klubu Prezes Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Grzegorz Zając podpisał kontrakty z dwoma zawodnikami.

W nowym sezonie barwy naszego klubu reprezentować będą Marek Kusiak i Jarosław Piątkowski, którzy w minionym sezonie reprezentowali barwy Resovii. Marek Kusiak to doświadczony obrońca, wychowanek Stali, natomiast Jarosław Piątkowski jest pomocnikiem, wychowankiem Klimontowianki. W swojej karierze reprezentował barwy m. in. ŁKS - u, Korony i Zagłębia Sosnowiec. To pierwsze kontrakty podpisane przez Piłkarską Spółkę Akcyjną. Kolejne z nowymi zawodnikami są w trakcie realizacji.

 

źródło : stalstw.pl

Komentarze (23)

Stalówka_1938 | 2010-06-23 12:07

Biorąc pod uwagę obecną kadrę - to to są wzmocnienia.
Piątkowski - według mnie dobry ruch transferowy - zawodnik doświadczony i ograny.
Kusiak - bardzo duże doświadczenie no i nasz wychowanek powraca
Widzę, że transfery idą w dobrą stronę Oby tak dalej to naprawdę będziemy jednym z murowanych kandydatów do awansu.

Koko | 2010-06-23 12:29

to widać że wzmocnienia są jeszcze kilku zawodników z Resovi jest do wzięcia :)

Daro | 2010-06-23 12:55

Jeżeli trzon zostanie i dojdą jeszcze jakieś ciekawe transfery to będziemy mieć doświadczoną ekipę na ten sezon, z zawodnikami ogranymi na zapleczu ekstraklasy.

Ostatnio mówiło się o odejściu Wasilewskiego - szkoda by było i bardzo dobrze by było jakby został z formą z wiosny mógłby nawet strzelić kilkanaście bramek na poziomie II ligi.

Teraz widać różnicę między obecnym zarządem, a wcześniejszym :) kontrakty podpisujemy jeszcze w czerwcu - nie pamiętam kiedy tak było ostatnio :)

Stalowiak38 | 2010-06-23 13:04

No i dobrze! oby tak dalej, młodzi ludzie coś robią i widać że bardziej profesjonalnie niz ten Schlage co był takim fachowcem a doprowadził do zapaści w Stalówce

Alleluja | 2010-06-23 13:05

solidniejsze wzmocnienia niz przed zeszlym sezonem :D

Danielson | 2010-06-23 13:49

Z tego co słyszałem to Jarosław Piątkowski jest tak samo ograny jak Kmiecik... z tego co kolega mi mówił w Resovii to zbyt wysokiego poziomu nie prezentował a "30tys" brał;/?.

Stalówka_1938 | 2010-06-23 14:22

Danielson \:: poczekamy i zobaczymy na co go stać

Cycu123 | 2010-06-23 14:31

wiadomo kiedy sparingi będą ?

Lukik223 | 2010-06-23 15:10

I ciekawe jakie będą ceny biletów ;]

Andy | 2010-06-23 16:54

Brawa dla prezesa. Wreszcie rządzi ktoś z kim można się utożsamiać.

J.lo | 2010-06-23 17:14

Danielson, kolega kolegi Ci mówł.Lol:) Chłopak rozegrał w Sovi 29 meczów, strzelił 4 bramki, jako pomocnik.Jak dobrze pamiętam Kmiecik jedną.Gwarancji nie ma że to strał w 10 ale próbować trzeba. A może kolega Ci podał nazwiska tych co powinni grać w Stali?Lewandowski? Brożek?
Kiepską baletnicę to i majtki w kroku uwierają i tym sposobem tobie też nikt nie dogodzi. Brawa dla nowego prezesa za decyzje i nie czekanie do końca

Z krytej | 2010-06-23 18:07

w końcu jakiś konkretny news
mam prośbę do administracji; może zmienilibyście już tabelę na nową
pozdrawiam

Aleksander | 2010-06-23 18:25

Milych wiesci to i przyjemnie posluchac.Mysle ze to odpowiedni zawodnicy do Stalowki,mam nadzieje ze jeszcze kilku o podobnych umiejetnosciach przyjdzie.Jestem bardzo zaskoczony in PLUS oczywiscie,oby tak dalej.....

Stal 1938 | 2010-06-23 20:08

Huta Stalowa Wola pozyskała na ten rok kontrakty obronne opiewające na łączną kwotę 600 mln zł. W ramach jednego z przetargów HSW zrealizuje zamówienie na system rakietowy homar.

Systemy homar to precyzyjne systemy rakietowe ziemia – ziemia o zasięgu kilkuset kilometrów. Jest to broń, której odpowiednikiem w krajach NATO są amerykańskie wyrzutnie MLRS wysyłające precyzyjnie naprowadzane rakiety na cele oddalone o ponad 200 km. Zamówienie jest pilne, bo armia nie ma artyleryjskiego systemu do niszczenie celów na długich dystansach. Huta Stalowa Wola póki co jest na etapie projektowania systemu. Biorą w nim udział konstruktorzy z Instytutu Techniki Uzbrojenia prof. Józefa Gacka z Wojskowej Akademii Technicznej.

HSW w przetargu rozpisanym prze Ministerstwo Obrony Narodowej pokonała przedsiębiorstwo Bumar. Dla Huty to już kolejne wojskowe zamówienie, które pozwoli jej utrzymać pozycję stalowowolskiego ośrodka produkcji broni artyleryjskich. Z szacunkowych obliczeń wynika, że tylko w tym roku HSW zarobi na budowie 30 wyrzutni rakiet langusta, wdrażaniu armatohaubic krab i badaniach nad moździerzem rak ok. 200 mln zł.

Do tego trzeba dodać wieloletnie zakontraktowane programy produkcyjne Centrum Produkcji Wojskowej HSW, które są warte około trzy razy tyle. Sukcesem również okazała się wizyta na targach przemysłu zbrojeniowego we Francji gdzie przedstawiciele HST nawiązali wiele kontaktów. Wśród nich z firmą Nexter, która jest zainteresowana kupnem systemu wieżowego moździerza. To dobra wiadomość dla pracowników sektora wojskowego. Jego wartość w całej produkcji Huty stanowi bowiem trzydzieści procent. Zdecydowanie gorzej miewa się produkcja cywilna gdzie z trudem udaje się sprzedawać spycharki i ładowarki.





a moze tak z huta pogadac o sponsorowanie nas 600mln to nie jest az tak malo :)

Fc68 | 2010-06-23 23:05

sambymkupiłtakąkopar koładowarketodobrema szynyhehe

Złotówa | 2010-06-23 23:12

Do Stalowej Woli wchodzą nowe firmy, a te które są się rozwijają (nowe hale min. ATSu)

WtórSteel - który notabene jest w spółce też rusza z budową nowej hali :)

Będzie dobrze :)

Kebobi | 2010-06-23 23:59

no fakt huta ma ten kontrakt... dzieki temu spłaci część swego gigantycznego zadłużenia ( może ) :)
ale faktycznie szok - czerwiec a tu już 2 zawodników :)

Dekstereo | 2010-06-24 00:41

Huta Stalowa Wola!!!!!!!!!

od początku i zawsze z Klubem i niech ta zostanie...

dobra drużyna=lepsza produkcja pomyslciecie o tym...

bedzie dobrze wiem co ze stadionem bedzie sie w końcu budował????????? cisza w tym temacie a to ważne noo dajcie jakies info


tylko Stalówka!!!!!!!!!!!! !!!!11

Koko | 2010-06-24 12:41

» http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll..... :) nowe informacje tam też pisze z kim będą sparingi

Omegas | 2010-06-24 16:34

Bardzo dobry ruch ze strony prezesa ze wział tych pilkarzy z resovi oby tak dalej , widac juz ze cos sie zmienia w zespole na lepsze niemajac znaczenia czy to pilkarze ekstraklasy czy 2-3 ligi

Ultrastal | 2010-06-24 18:54

Stal 1938 z ekonomii pała. Po 1. To był kontrakt na samą dokumentację za kilkadziesiąt tysięcy a po 2. 600 mln - jeśli nawet to jest coś takiego jak koszty i tak naprawdę sam zysk jest sporo mniejszy. A p 3. zapomnij żeby Huta kogokolwiek sponsorowała. Cywilna idzie do Chińczyka a wojskowa nie musi się reklamować na meczach piłkarskich bo ma całkiem inne kanały promocji.

Zks1938pany | 2010-06-28 22:58

Klub angielskiej League Two Chesterfield f.c jest ponoć bardzo blisko pozyskania pomocnika 2 ligowej Stali Stalowa Wola - Piotra Gilara. Wysłannik słynnego klubu potwierdza, że kilkakrotnie obserwował 19 - latka na meczach rundy wiosennej. Rozmowy z przedstawicielami angielskiej druzyny potwierdza nawet brat i jednoczesnie menedżer pilkarza Rafał Gilar.
Źródło : Futbol.pl

Stalowka-eu | 2010-06-29 19:40

Piłkarze Stali wznowili treningi:

» http://stalowka.eu/component/content.....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce

Stal Stalowa Wola             Pogoń Siedlce
2018-08-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Brzeziański 63     
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 5 4-0-1 12
2 Siarka Tarnobrzeg 5 4-0-1 12
3 Górnik Łęczna 5 3-2-0 11
4 Radomiak Radom 5 3-1-1 10
5 Elana Toruń 5 3-1-1 10
6 Widzew Łódź 5 3-1-1 10
7 Błękitni Stargard Szcz. 5 3-1-1 10
8 GKS Bełchatów 5 2-3-0 9
9 Stal Stalowa Wola 5 3-0-2 9
10 Gryf Wejherowo 5 2-2-1 8
11 Znicz Pruszków 5 2-1-2 7
12 Ruch Chorzów 5 1-1-3 4
13 Rozwój Katowice 5 0-3-2 3
14 ROW 1964 Rybnik 5 1-0-4 3
15 Olimpia Elbląg 5 1-0-4 3
16 Resovia Rzeszów 5 0-2-3 2
17 Pogoń Siedlce 5 0-2-3 2
18 Skra Częstochowa 5 0-0-5 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (797)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 662 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 17 422 razy
Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 749 razy
STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 12 764 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04511