Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Terminarz grupy wschodniej II ligi na sezon 2010/11.

Terminarz grupy wschodniej II ligi na sezon 2010/11.

Polski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz wschodniej grupy II ligi. Jesienią rozgrywki rozpoczną się 31 lipca i potrwają do 14 listopada - zostanie rozegranych siedemnaście kolejek.

 

Pierwsze spotkanie piłkarze Stali Stalowa Wola rozegrają na wyjeździe a przeciwnikiem Stalowców będzie beniaminek Sokół Sokółka. Mecz odbędzie się 31 lub 1 sierpnia 2010 roku.

 

pełny terminarz grupy wschodniej II ligi na sezon 2010/11 można znaleźć pod adresem :

www.90minut.pl/news/127/news1275046-Terminarz-grupy-wschodniej-II-ligi-na-sezon-2010-11.html

 

W związku z trwającym postępowaniem licencyjnym skład ligi może ulec zmianie. W przypadku nie otrzymania licencji przez klub jego miejsce zajmie inny klub wyłoniony zgodnie z postanowieniami uchwały nr V/68 z dnia 22 kwietnia 2010 roku zarządu PZPN w sprawie szczegółowych zasad uzupełniania klas rozgrywkowych szczebla centralnego.

 

źródło : własne / 90minut.pl / PZPN

Komentarze (21)

Koco | 2010-06-30 12:17

Na tej stronie trzeba osoby która zrobi wszystko od nowa bedzie regularnie dodawał wynik , aktualizował tabele zrobił relacje live
Sokół Sokółka 0-1 STALÓWKA

Geno | 2010-06-30 12:38

» http://stalowka.eu/component/content..... - fotki i wypowiedz Adamusa przed 1 treningiem.

Koko | 2010-06-30 12:47

zgadzam sie z kolegą na górze zeby zrobić na stronie relacje live z meczów tak jak np :jest na stronie Resovi a pozatym można ulepszyć stronke dając piosenki stalówki,i naszych brci żeby można posłuchać nuty na naszej stronie internetowej :)

Spawn | 2010-06-30 15:30

Ludzie ale pierwszy wyjazd nam sie trafił ,ula la szału nie ma co robić takie życie

Biggie | 2010-06-30 15:52

o atrakcje na wyjezdzie sie nie martw ;D po drodze bedziemy mijac Lublin i Białystok takze jak dla mnie wyjazd bardzo ciekawy ;D STF On Tour!!

Volzerex | 2010-06-30 16:28

Spawn, przecież to bylo wiadome że w naszej lidze trafią się też mniejsze miejscowości, czy tam wioski. Taki jest terminarz no i nie ma co narzekać. Ważne jest to że doczekamy się meczu przyjaźni :)

No i jesli chodzi o ten Sokółek to mamy fajną trasę. Pozdrawiam

Koko | 2010-06-30 16:43

» http://www.90minut.pl/liga/0/liga5034.html :) oto nasza tabela na nowy sezon

Śledz | 2010-06-30 16:54

żeby tylko się tak nie skończyło....

Tater | 2010-06-30 21:47

a gdzie sa ci co tak krzyczeli ze czy wygrywasz czy nie...
kazdy wyjazd dla was świętość a do takiej sokółki nie łaska????

Arus997 | 2010-06-30 22:23

Wątpie czy ten skład stać na awans ;s

Koko | 2010-06-30 22:33

zobaczymy pierwsze 4 mecze sie okaże na co stać naszą drużyne :)

Dzin | 2010-06-30 22:34

nie marudzcie, zobaczcie sobie na skład 1 ligi- szaleństw tak naprawdę nie ma więc wcale nie jest źle co do wyjazdów. Motor, Resovia, Stal, Wisła i kilka innych. wyjazdy ciut bliższe będą tańsze, będą mniej czasu zabierały lepsze wyniki a nie sporo przegranych=większa widownia i liczby wyjazdowe itd itp. mozna sporo różnych rzeczy wprowadzić, zrobić, poprawić w funkcjonowaniu i organizacji.

Volzerex | 2010-06-30 22:43

Tater no i po co te uwagi? jeszcze miesiąc do wyjazdu a Ty nawet nie wiesz kto pojedzie a kto nie, a już zamęt siejesz. Taka ładna pogoda, wyjdź na świeże powietrze :)

Vinci | 2010-06-30 23:34

a może mietek wróci?

Banan27 | 2010-07-1 00:31

heheh jest i krakusik z dluzszymi wloskami ze stowarzyszenka heheh dawno cie nie bylo lamusie

Stal_1938 | 2010-07-1 12:41

» http://www.sokol.sokolka.com/foto/stadion1.jpg
» http://www.sokol.sokolka.com/foto/stadion2.jpg

Cos pieknego stadion !
Nie wiem gdzie tam sektor dla gosci, ale jedziemy !!!!!!
Mobilizacja !

Durddy | 2010-07-1 17:28

Jak oni mają taki stadion to dlaczego Resa nie może uzyskać licencji :D ?!?!?

PozdRRo Stalówka !!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 11 774 razy
STAL - Cracovia Kraków (:)
1997-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 970 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 19 415 razy
Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 36 239 razy
Osób Online: 46 / Czas gen. strony: 0.01365