Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Terminarz grupy wschodniej II ligi na sezon 2010/11.

Terminarz grupy wschodniej II ligi na sezon 2010/11.

Polski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz wschodniej grupy II ligi. Jesienią rozgrywki rozpoczną się 31 lipca i potrwają do 14 listopada - zostanie rozegranych siedemnaście kolejek.

 

Pierwsze spotkanie piłkarze Stali Stalowa Wola rozegrają na wyjeździe a przeciwnikiem Stalowców będzie beniaminek Sokół Sokółka. Mecz odbędzie się 31 lub 1 sierpnia 2010 roku.

 

pełny terminarz grupy wschodniej II ligi na sezon 2010/11 można znaleźć pod adresem :

www.90minut.pl/news/127/news1275046-Terminarz-grupy-wschodniej-II-ligi-na-sezon-2010-11.html

 

W związku z trwającym postępowaniem licencyjnym skład ligi może ulec zmianie. W przypadku nie otrzymania licencji przez klub jego miejsce zajmie inny klub wyłoniony zgodnie z postanowieniami uchwały nr V/68 z dnia 22 kwietnia 2010 roku zarządu PZPN w sprawie szczegółowych zasad uzupełniania klas rozgrywkowych szczebla centralnego.

 

źródło : własne / 90minut.pl / PZPN

Komentarze (21)

Koco | 2010-06-30 12:17

Na tej stronie trzeba osoby która zrobi wszystko od nowa bedzie regularnie dodawał wynik , aktualizował tabele zrobił relacje live
Sokół Sokółka 0-1 STALÓWKA

Geno | 2010-06-30 12:38

» http://stalowka.eu/component/content..... - fotki i wypowiedz Adamusa przed 1 treningiem.

Koko | 2010-06-30 12:47

zgadzam sie z kolegą na górze zeby zrobić na stronie relacje live z meczów tak jak np :jest na stronie Resovi a pozatym można ulepszyć stronke dając piosenki stalówki,i naszych brci żeby można posłuchać nuty na naszej stronie internetowej :)

Spawn | 2010-06-30 15:30

Ludzie ale pierwszy wyjazd nam sie trafił ,ula la szału nie ma co robić takie życie

Biggie | 2010-06-30 15:52

o atrakcje na wyjezdzie sie nie martw ;D po drodze bedziemy mijac Lublin i Białystok takze jak dla mnie wyjazd bardzo ciekawy ;D STF On Tour!!

Volzerex | 2010-06-30 16:28

Spawn, przecież to bylo wiadome że w naszej lidze trafią się też mniejsze miejscowości, czy tam wioski. Taki jest terminarz no i nie ma co narzekać. Ważne jest to że doczekamy się meczu przyjaźni :)

No i jesli chodzi o ten Sokółek to mamy fajną trasę. Pozdrawiam

Koko | 2010-06-30 16:43

» http://www.90minut.pl/liga/0/liga5034.html :) oto nasza tabela na nowy sezon

Śledz | 2010-06-30 16:54

żeby tylko się tak nie skończyło....

Tater | 2010-06-30 21:47

a gdzie sa ci co tak krzyczeli ze czy wygrywasz czy nie...
kazdy wyjazd dla was świętość a do takiej sokółki nie łaska????

Arus997 | 2010-06-30 22:23

Wątpie czy ten skład stać na awans ;s

Koko | 2010-06-30 22:33

zobaczymy pierwsze 4 mecze sie okaże na co stać naszą drużyne :)

Dzin | 2010-06-30 22:34

nie marudzcie, zobaczcie sobie na skład 1 ligi- szaleństw tak naprawdę nie ma więc wcale nie jest źle co do wyjazdów. Motor, Resovia, Stal, Wisła i kilka innych. wyjazdy ciut bliższe będą tańsze, będą mniej czasu zabierały lepsze wyniki a nie sporo przegranych=większa widownia i liczby wyjazdowe itd itp. mozna sporo różnych rzeczy wprowadzić, zrobić, poprawić w funkcjonowaniu i organizacji.

Volzerex | 2010-06-30 22:43

Tater no i po co te uwagi? jeszcze miesiąc do wyjazdu a Ty nawet nie wiesz kto pojedzie a kto nie, a już zamęt siejesz. Taka ładna pogoda, wyjdź na świeże powietrze :)

Vinci | 2010-06-30 23:34

a może mietek wróci?

Banan27 | 2010-07-1 00:31

heheh jest i krakusik z dluzszymi wloskami ze stowarzyszenka heheh dawno cie nie bylo lamusie

Stal_1938 | 2010-07-1 12:41

» http://www.sokol.sokolka.com/foto/stadion1.jpg
» http://www.sokol.sokolka.com/foto/stadion2.jpg

Cos pieknego stadion !
Nie wiem gdzie tam sektor dla gosci, ale jedziemy !!!!!!
Mobilizacja !

Durddy | 2010-07-1 17:28

Jak oni mają taki stadion to dlaczego Resa nie może uzyskać licencji :D ?!?!?

PozdRRo Stalówka !!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola

Legionovia Legionowo             Stal Stalowa Wola
2019-09-21, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Stal Rzeszów             Stal Stalowa Wola

2 : 1

Piotr Głowacki 37,
Łukasz Mozler 48     
Bartosz Sobotka 82
Sędzia: Rafał Rokosz (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Stal Rzeszów 9 6-1-2 19
2 Górnik Łęczna 9 5-3-1 18
3 Resovia Rzeszów 9 5-2-2 17
4 Garbarnia Kraków 9 4-4-1 16
5 Znicz Pruszków 9 5-1-3 16
6 Widzew Łódź 9 4-3-2 15
7 Bytovia Bytów 9 4-3-2 15
8 Błękitni Stargard Szcz. 9 5-0-4 15
9 GKS Katowice 9 4-2-3 14
10 Lech II Poznań 8 4-1-3 13
11 Olimpia Elbląg 8 3-3-2 12
12 Pogoń Siedlce 9 3-3-3 12
13 Elana Toruń 9 3-2-4 11
14 Skra Częstochowa 9 2-2-5 8
15 Górnik Polkowice 8 1-4-3 7
16 Stal Stalowa Wola 9 1-2-6 5
17 Legionovia Legionowo 9 1-0-8 3
18 Gryf Wejherowo 8 0-2-6 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-09-21 Legionovia L.. - STAL
2019-09-28 Garbarnia Kr.. - STAL
2019-10-05 Lech II Pozn.. - STAL
2019-10-12 STAL - Górnik Polk..
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (851)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (391)
» Filip kacper k. (373) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (332)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 578 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 16 773 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 26 363 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 12 600 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.03611