Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Krystian Lebioda odszedł ze Stalówki

Krystian Lebioda odszedł ze Stalówki

Krystian Lebioda nie będzie grał w nadchodzącym sezonie w piłkarskim zespole Stali Stalowa Wola. Wybrał ofertę drugoligowej Stali Rzeszów, w której wcześniej występował.
Krystian Lebioda (z prawej) odszedł z piłkarskiej drużyny Stali Stalowa Wola.

Popularny "Krystek” jest jednym z najbardziej znanych piłkarzy w naszym regionie, wcześniej grał także w Tłokach Gorzyce. Jego odejście do Rzeszowa nie zdziwiło trenera stalowowolan Sławomira Adamusa.

- Nie liczyłem na to, że piłkarz ten zostanie u nas, wręcz przeciwnie, spodziewałem się jego odejścia, dlatego nikt nie czuje się rozczarowany jego decyzją, do której miał pewne prawo – stwierdził Adamus.
Piłkarze Stalówki mieli na dziś zaplanowany pierwszy sparing przed nowym sezonem. Sparingpartnerem miała być Resovia Rzeszów, ale wyjechała na zgrupowanie. Próbowano, więc umówić sparing z Siarką Tarnobrzeg, lecz "Siarkowcy” dopiero, co rozpoczęli przygotowania do sezonu, dlatego nie byli zainteresowani graniem ze Stalą. Trener Adamus dał, więc zawodnikom wolne na ten weekend, a pierwszą grę kontrolną przed nowym sezonem "Stalówka” rozegra w najbliższą środę ze Stalą Rzeszów w nieustalonym jeszcze miejscu.

W Stalowej Woli wszyscy czekają na to, w której lidze zagra Stal. Jest pewne, że działacze Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola złożą odwołanie do komisji odwoławczej działającej przy Polskim Związku Piłki Nożnej, w związku z nieotrzymaniem licencji. Jeśli odwołanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, wtedy "Stalówka” zagra w drugiej lidze, jeśli natomiast negatywnie, wtedy stalowowolanie zagrają w trzeciej lidze, a stałoby się to zapewne kosztem mieleckiej Stali.

echodnia.eu

Komentarze (11)

Jack | 2010-07-9 15:06

Szkoda bo to dobry grajek, ale nawet on w ubiegłym sezonie był tylko cieniem samego siebie. Pewnie się nie dogadali finansowo, a jak wiadomo z niewolnika nie ma pracownika.
Tylko co powiedzieć o przywiązaniu do barw.
Stalówkę to mamy w sercu my kibice, a piłkarze jak widać różnie to bywa.

Luka | 2010-07-9 15:18

Mniejsza tam z Lebioda,pilkarz tez czlowiek i musi myslec o sobie i rodzinie.Chce pracowac w innym klubie to jego sprawa,w tej sytuacji jestem w stanie go zrozumiec bo u nas jest lipa.Teraz jednak najwazniejsze jest to,w ktorej lidze zagramy.Oby tylko nie byla to 4 liga.Jesli bedzie tak jak pisze w newsie,ze zagramy w 3 lidze kosztem Stali Mielec to paradoksalnie moze to wyjsc na dobre klubowi i ruchowi kibicowskiemu zreszta tez

Kumar | 2010-07-9 15:21

Luka zgadzam się z Tobą, ale czy Lato do tego dopuści żeby Mielec spadł przez naszą licencję? No ciekawe..

Luka | 2010-07-9 15:45

Kumar o milosc Laty do Mielca bym sie nie martwil,bo on jeszcze nic dobrego dla Mielca nie zrobil.Slowem ma Mielec w dupie i patrzy tylko na siebie,bo to kawal chama.Mam w Mielcu znajomego i dowiaduje sie od niego sporo na temat tamtejszych klimatow.Poza tym jesli regulamin mowi ze Stalówka powinna zagrac w 3 lidze(w przypadku nie otrzymania licencji na gre w 2 lidze) to chyba nie zyjemy w Kazachstanie,zeby taki Lato mogl sobie az tak naginac przepisy i dyktowac kto gdzie ma grac.Chociaz PZPN to klika i rozne cuda sie juz dzialy wiec zobaczymy...

Kumar | 2010-07-9 15:49

Nie pisze że Lato pała miłością do Mielca bo nie jest prezesem od wczoraj, a gdzie grają to widać. Ale skoro nie pomógł to może chociaż nie będzie chciał przeszkadzać ( czyt. nie spuści ich do ligi niżej ).

Lambrini | 2010-07-9 17:11

od dawna wiadomo ze w polityce i w sporcie podkarpacie to Polska C.Nikomu nie potrzebny region.popatrzcie gdzie sa kluby z Rzeszowa,Mielca,Debi cy,Krosna czy sasiadujace z regionem Lublin czy Zamosc graja w najnizszych ligach albo ich juz nie ma.bylismy ostatnim bastionem podkarpackiej pilki,ale widocznie za dlugo.komus w pzpn zaczelo to przeszkadzac.4EVER STAL.

J.lo | 2010-07-9 23:04

Trochę nie na temat ale to dobre info;Reprezentacja Polski koszykarzy do 17 lat wygrała 100 do 70 w ćwierćfinale mistrzostw świata z Serbią. Gratulacje dla Pana Jurka i jego chłopaków! I takiego trenera w zupełności nie wykorzystanego mamy w Stalowej.
Polska w najlepszej czwórce Świata!

Dekstereo | 2010-07-10 05:12

wogule w które lidze my bedziem grać to jest jakas masakra ktoś napisał że to jest najwieksza katastrofa w historii klubu i ma racje no tak nigdy jeszcze niebyło... masakraaa

jeśli zaczniemy grać od niższej ligi proponuje Panów Brzezińskich na trenerów Oni znają wszystkich grajków z naszego Miasta zyją w Stalówce i żyją piłką...

niewiem jaki bedzie finał tej sytuacjii ale w ludzie w STALówce tylko FUTBOL!!!!!!!!!!!

ehhhhhhhh

Stalofka | 2010-07-10 09:54

Mielcowi to nic nie grozi bo nas odeslą do 4 ligi

Zasada | 2010-07-11 11:26

Trzeba walczyć do końca o licencję, a może się uda. O jednym trzeba pamiętać nic na siłę, gdyby się nie udało trzeba powstać tak jak feniks z popiołów, przykłady: GKS Katowice, Lechia Gdańsk, Zawisza Bydgoszcz, Zagłębie Sosnowiec, Pogoń Szczecin. Czasami warto upaść, żeby potem się podnieść. Przykład Hetmana Zamość, staczali się, staczali, a teraz nie wiadomo w jakiej klasie rozgrywkowej zagrają. Mądre działania mogą tylko pomóc.

Hujjuhsuperten | 2010-07-13 03:50

poszedl , bo madry... wie co robi... jak balon ... powodzenia Krystek.... a reszta po*ebanego zespolu niech dalej czeka na swoje wyplaty...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (369) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 72 935 razy
STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 18 654 razy
Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 081 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 47 961 razy
Osób Online: 36 / Czas gen. strony: 0.03988