Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Krystian Lebioda odszedł ze Stalówki

Krystian Lebioda odszedł ze Stalówki

Krystian Lebioda nie będzie grał w nadchodzącym sezonie w piłkarskim zespole Stali Stalowa Wola. Wybrał ofertę drugoligowej Stali Rzeszów, w której wcześniej występował.
Krystian Lebioda (z prawej) odszedł z piłkarskiej drużyny Stali Stalowa Wola.

Popularny "Krystek” jest jednym z najbardziej znanych piłkarzy w naszym regionie, wcześniej grał także w Tłokach Gorzyce. Jego odejście do Rzeszowa nie zdziwiło trenera stalowowolan Sławomira Adamusa.

- Nie liczyłem na to, że piłkarz ten zostanie u nas, wręcz przeciwnie, spodziewałem się jego odejścia, dlatego nikt nie czuje się rozczarowany jego decyzją, do której miał pewne prawo – stwierdził Adamus.
Piłkarze Stalówki mieli na dziś zaplanowany pierwszy sparing przed nowym sezonem. Sparingpartnerem miała być Resovia Rzeszów, ale wyjechała na zgrupowanie. Próbowano, więc umówić sparing z Siarką Tarnobrzeg, lecz "Siarkowcy” dopiero, co rozpoczęli przygotowania do sezonu, dlatego nie byli zainteresowani graniem ze Stalą. Trener Adamus dał, więc zawodnikom wolne na ten weekend, a pierwszą grę kontrolną przed nowym sezonem "Stalówka” rozegra w najbliższą środę ze Stalą Rzeszów w nieustalonym jeszcze miejscu.

W Stalowej Woli wszyscy czekają na to, w której lidze zagra Stal. Jest pewne, że działacze Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola złożą odwołanie do komisji odwoławczej działającej przy Polskim Związku Piłki Nożnej, w związku z nieotrzymaniem licencji. Jeśli odwołanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, wtedy "Stalówka” zagra w drugiej lidze, jeśli natomiast negatywnie, wtedy stalowowolanie zagrają w trzeciej lidze, a stałoby się to zapewne kosztem mieleckiej Stali.

echodnia.eu

Komentarze (11)

Jack | 2010-07-9 15:06

Szkoda bo to dobry grajek, ale nawet on w ubiegłym sezonie był tylko cieniem samego siebie. Pewnie się nie dogadali finansowo, a jak wiadomo z niewolnika nie ma pracownika.
Tylko co powiedzieć o przywiązaniu do barw.
Stalówkę to mamy w sercu my kibice, a piłkarze jak widać różnie to bywa.

Luka | 2010-07-9 15:18

Mniejsza tam z Lebioda,pilkarz tez czlowiek i musi myslec o sobie i rodzinie.Chce pracowac w innym klubie to jego sprawa,w tej sytuacji jestem w stanie go zrozumiec bo u nas jest lipa.Teraz jednak najwazniejsze jest to,w ktorej lidze zagramy.Oby tylko nie byla to 4 liga.Jesli bedzie tak jak pisze w newsie,ze zagramy w 3 lidze kosztem Stali Mielec to paradoksalnie moze to wyjsc na dobre klubowi i ruchowi kibicowskiemu zreszta tez

Kumar | 2010-07-9 15:21

Luka zgadzam się z Tobą, ale czy Lato do tego dopuści żeby Mielec spadł przez naszą licencję? No ciekawe..

Luka | 2010-07-9 15:45

Kumar o milosc Laty do Mielca bym sie nie martwil,bo on jeszcze nic dobrego dla Mielca nie zrobil.Slowem ma Mielec w dupie i patrzy tylko na siebie,bo to kawal chama.Mam w Mielcu znajomego i dowiaduje sie od niego sporo na temat tamtejszych klimatow.Poza tym jesli regulamin mowi ze Stalówka powinna zagrac w 3 lidze(w przypadku nie otrzymania licencji na gre w 2 lidze) to chyba nie zyjemy w Kazachstanie,zeby taki Lato mogl sobie az tak naginac przepisy i dyktowac kto gdzie ma grac.Chociaz PZPN to klika i rozne cuda sie juz dzialy wiec zobaczymy...

Kumar | 2010-07-9 15:49

Nie pisze że Lato pała miłością do Mielca bo nie jest prezesem od wczoraj, a gdzie grają to widać. Ale skoro nie pomógł to może chociaż nie będzie chciał przeszkadzać ( czyt. nie spuści ich do ligi niżej ).

Lambrini | 2010-07-9 17:11

od dawna wiadomo ze w polityce i w sporcie podkarpacie to Polska C.Nikomu nie potrzebny region.popatrzcie gdzie sa kluby z Rzeszowa,Mielca,Debi cy,Krosna czy sasiadujace z regionem Lublin czy Zamosc graja w najnizszych ligach albo ich juz nie ma.bylismy ostatnim bastionem podkarpackiej pilki,ale widocznie za dlugo.komus w pzpn zaczelo to przeszkadzac.4EVER STAL.

J.lo | 2010-07-9 23:04

Trochę nie na temat ale to dobre info;Reprezentacja Polski koszykarzy do 17 lat wygrała 100 do 70 w ćwierćfinale mistrzostw świata z Serbią. Gratulacje dla Pana Jurka i jego chłopaków! I takiego trenera w zupełności nie wykorzystanego mamy w Stalowej.
Polska w najlepszej czwórce Świata!

Dekstereo | 2010-07-10 05:12

wogule w które lidze my bedziem grać to jest jakas masakra ktoś napisał że to jest najwieksza katastrofa w historii klubu i ma racje no tak nigdy jeszcze niebyło... masakraaa

jeśli zaczniemy grać od niższej ligi proponuje Panów Brzezińskich na trenerów Oni znają wszystkich grajków z naszego Miasta zyją w Stalówce i żyją piłką...

niewiem jaki bedzie finał tej sytuacjii ale w ludzie w STALówce tylko FUTBOL!!!!!!!!!!!

ehhhhhhhh

Stalofka | 2010-07-10 09:54

Mielcowi to nic nie grozi bo nas odeslą do 4 ligi

Zasada | 2010-07-11 11:26

Trzeba walczyć do końca o licencję, a może się uda. O jednym trzeba pamiętać nic na siłę, gdyby się nie udało trzeba powstać tak jak feniks z popiołów, przykłady: GKS Katowice, Lechia Gdańsk, Zawisza Bydgoszcz, Zagłębie Sosnowiec, Pogoń Szczecin. Czasami warto upaść, żeby potem się podnieść. Przykład Hetmana Zamość, staczali się, staczali, a teraz nie wiadomo w jakiej klasie rozgrywkowej zagrają. Mądre działania mogą tylko pomóc.

Hujjuhsuperten | 2010-07-13 03:50

poszedl , bo madry... wie co robi... jak balon ... powodzenia Krystek.... a reszta po*ebanego zespolu niech dalej czeka na swoje wyplaty...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola

Elana Toruń             Stal Stalowa Wola
2019-10-19, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola

Górnik Polkowice             Stal Stalowa Wola

3 : 0

Mariusz Szuszkiewicz 19,
Kamil Wacławczyk 32,
Michał Bednarski 54     
Sędzia: Robert Marciniak (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 13 8-3-2 27
2 Widzew Łódź 13 8-3-2 27
3 GKS Katowice 13 8-2-3 26
4 Górnik Łęczna 13 7-4-2 25
5 Olimpia Elbląg 13 6-4-3 22
6 Bytovia Bytów 13 6-3-4 21
7 Stal Rzeszów 13 6-3-4 21
8 Błękitni Stargard Szcz. 13 7-0-6 21
9 Znicz Pruszków 12 5-3-4 18
10 Górnik Polkowice 13 4-4-5 16
11 Garbarnia Kraków 12 4-4-4 16
12 Pogoń Siedlce 13 4-3-6 15
13 Elana Toruń 13 4-2-7 14
14 Lech II Poznań 13 4-2-7 14
15 Skra Częstochowa 13 4-2-7 14
16 Stal Stalowa Wola 13 3-3-7 12
17 Gryf Wejherowo 13 2-2-9 8
18 Legionovia Legionowo 13 2-1-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
2019-11-09 STAL - Pogoń Siedlce
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (863)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Filip kacper k. (398)
» Slim1938 (394) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (337)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 23 938 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 28 812 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 687 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 278 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03997