Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Krystian Lebioda odszedł ze Stalówki

Krystian Lebioda odszedł ze Stalówki

Krystian Lebioda nie będzie grał w nadchodzącym sezonie w piłkarskim zespole Stali Stalowa Wola. Wybrał ofertę drugoligowej Stali Rzeszów, w której wcześniej występował.
Krystian Lebioda (z prawej) odszedł z piłkarskiej drużyny Stali Stalowa Wola.

Popularny "Krystek” jest jednym z najbardziej znanych piłkarzy w naszym regionie, wcześniej grał także w Tłokach Gorzyce. Jego odejście do Rzeszowa nie zdziwiło trenera stalowowolan Sławomira Adamusa.

- Nie liczyłem na to, że piłkarz ten zostanie u nas, wręcz przeciwnie, spodziewałem się jego odejścia, dlatego nikt nie czuje się rozczarowany jego decyzją, do której miał pewne prawo – stwierdził Adamus.
Piłkarze Stalówki mieli na dziś zaplanowany pierwszy sparing przed nowym sezonem. Sparingpartnerem miała być Resovia Rzeszów, ale wyjechała na zgrupowanie. Próbowano, więc umówić sparing z Siarką Tarnobrzeg, lecz "Siarkowcy” dopiero, co rozpoczęli przygotowania do sezonu, dlatego nie byli zainteresowani graniem ze Stalą. Trener Adamus dał, więc zawodnikom wolne na ten weekend, a pierwszą grę kontrolną przed nowym sezonem "Stalówka” rozegra w najbliższą środę ze Stalą Rzeszów w nieustalonym jeszcze miejscu.

W Stalowej Woli wszyscy czekają na to, w której lidze zagra Stal. Jest pewne, że działacze Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stal Stalowa Wola złożą odwołanie do komisji odwoławczej działającej przy Polskim Związku Piłki Nożnej, w związku z nieotrzymaniem licencji. Jeśli odwołanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, wtedy "Stalówka” zagra w drugiej lidze, jeśli natomiast negatywnie, wtedy stalowowolanie zagrają w trzeciej lidze, a stałoby się to zapewne kosztem mieleckiej Stali.

echodnia.eu

Komentarze (11)

Jack | 2010-07-9 15:06

Szkoda bo to dobry grajek, ale nawet on w ubiegłym sezonie był tylko cieniem samego siebie. Pewnie się nie dogadali finansowo, a jak wiadomo z niewolnika nie ma pracownika.
Tylko co powiedzieć o przywiązaniu do barw.
Stalówkę to mamy w sercu my kibice, a piłkarze jak widać różnie to bywa.

Luka | 2010-07-9 15:18

Mniejsza tam z Lebioda,pilkarz tez czlowiek i musi myslec o sobie i rodzinie.Chce pracowac w innym klubie to jego sprawa,w tej sytuacji jestem w stanie go zrozumiec bo u nas jest lipa.Teraz jednak najwazniejsze jest to,w ktorej lidze zagramy.Oby tylko nie byla to 4 liga.Jesli bedzie tak jak pisze w newsie,ze zagramy w 3 lidze kosztem Stali Mielec to paradoksalnie moze to wyjsc na dobre klubowi i ruchowi kibicowskiemu zreszta tez

Kumar | 2010-07-9 15:21

Luka zgadzam się z Tobą, ale czy Lato do tego dopuści żeby Mielec spadł przez naszą licencję? No ciekawe..

Luka | 2010-07-9 15:45

Kumar o milosc Laty do Mielca bym sie nie martwil,bo on jeszcze nic dobrego dla Mielca nie zrobil.Slowem ma Mielec w dupie i patrzy tylko na siebie,bo to kawal chama.Mam w Mielcu znajomego i dowiaduje sie od niego sporo na temat tamtejszych klimatow.Poza tym jesli regulamin mowi ze Stalówka powinna zagrac w 3 lidze(w przypadku nie otrzymania licencji na gre w 2 lidze) to chyba nie zyjemy w Kazachstanie,zeby taki Lato mogl sobie az tak naginac przepisy i dyktowac kto gdzie ma grac.Chociaz PZPN to klika i rozne cuda sie juz dzialy wiec zobaczymy...

Kumar | 2010-07-9 15:49

Nie pisze że Lato pała miłością do Mielca bo nie jest prezesem od wczoraj, a gdzie grają to widać. Ale skoro nie pomógł to może chociaż nie będzie chciał przeszkadzać ( czyt. nie spuści ich do ligi niżej ).

Lambrini | 2010-07-9 17:11

od dawna wiadomo ze w polityce i w sporcie podkarpacie to Polska C.Nikomu nie potrzebny region.popatrzcie gdzie sa kluby z Rzeszowa,Mielca,Debi cy,Krosna czy sasiadujace z regionem Lublin czy Zamosc graja w najnizszych ligach albo ich juz nie ma.bylismy ostatnim bastionem podkarpackiej pilki,ale widocznie za dlugo.komus w pzpn zaczelo to przeszkadzac.4EVER STAL.

J.lo | 2010-07-9 23:04

Trochę nie na temat ale to dobre info;Reprezentacja Polski koszykarzy do 17 lat wygrała 100 do 70 w ćwierćfinale mistrzostw świata z Serbią. Gratulacje dla Pana Jurka i jego chłopaków! I takiego trenera w zupełności nie wykorzystanego mamy w Stalowej.
Polska w najlepszej czwórce Świata!

Dekstereo | 2010-07-10 05:12

wogule w które lidze my bedziem grać to jest jakas masakra ktoś napisał że to jest najwieksza katastrofa w historii klubu i ma racje no tak nigdy jeszcze niebyło... masakraaa

jeśli zaczniemy grać od niższej ligi proponuje Panów Brzezińskich na trenerów Oni znają wszystkich grajków z naszego Miasta zyją w Stalówce i żyją piłką...

niewiem jaki bedzie finał tej sytuacjii ale w ludzie w STALówce tylko FUTBOL!!!!!!!!!!!

ehhhhhhhh

Stalofka | 2010-07-10 09:54

Mielcowi to nic nie grozi bo nas odeslą do 4 ligi

Zasada | 2010-07-11 11:26

Trzeba walczyć do końca o licencję, a może się uda. O jednym trzeba pamiętać nic na siłę, gdyby się nie udało trzeba powstać tak jak feniks z popiołów, przykłady: GKS Katowice, Lechia Gdańsk, Zawisza Bydgoszcz, Zagłębie Sosnowiec, Pogoń Szczecin. Czasami warto upaść, żeby potem się podnieść. Przykład Hetmana Zamość, staczali się, staczali, a teraz nie wiadomo w jakiej klasie rozgrywkowej zagrają. Mądre działania mogą tylko pomóc.

Hujjuhsuperten | 2010-07-13 03:50

poszedl , bo madry... wie co robi... jak balon ... powodzenia Krystek.... a reszta po*ebanego zespolu niech dalej czeka na swoje wyplaty...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola
2018-10-18, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice

Stal Stalowa Wola             Rozwój Katowice

4 : 0

Piotr Mroziński 8,
Sebastian Łętocha 33,
Adrian Dziubiński 61,
Michał Kitliński 80     
Sędzia: Marcin Kochanek (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
6 Znicz Pruszków 14 5-6-3 21
7 Stal Stalowa Wola 14 6-2-6 20
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-18 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1243) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (643) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 11 704 razy
STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 24 051 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 23 891 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 247 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.03702