Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparingowa wygrana z KSZO.

Sparingowa wygrana z KSZO.

Stal Stalowa Wola - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 (0:0)
1:0 - Radawiec 68’

Stal Stalowa Wola: Naharnowicz - Demusiak, Kusiak, Wieprzęć, Sałek, Hojarecki, Panas, Getinger, Ryczek Zyguła, Gilar. Ponadto grali: Furtak, Drozd, Bobak, Rajtar, Piątkowski, Walczyk, Bednarz, Radawiec, Gęśla, Turczyn, Tabaka.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Dymanowski - Stachurski, Dybiec, Woropajew, Lasocki, Rożej, Skórnicki, Białek, Cieciura, Kanarski, Fryc. Ponadto grali: Bąbel, Dziewulski, Łatkowski, Sobczyński, Mąka, Wojtal, Żelazowski, Żak.

więcej: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2010/07/17/stalowka-ogrywa-kszo-w-meczu-sparingowym/

Komentarze (20)

Stalowka-eu | 2010-07-17 13:40

» http://stalowka.eu/component/content.....

Zdjęcia ze sparingu z KSZO

Lajo | 2010-07-17 14:36

przydalaby sie jakas duza grafika na wejscu na strone gdzie byłby nr. konta bankowego ssksw i prosba o wplate na klub czy cos tego typu

Cycu123 | 2010-07-17 17:23

a co z Longinusem?

Arus997 | 2010-07-17 19:03

Longinus w Nigerii

Zks69 | 2010-07-18 10:55

Daniel Góra i Piotr Mroziński sa do wzięcia, jadą dzisiaj do Holandii do II ligowego klubu na tydzień.
Bardzo ofensywni piłkarze. Ten Mroziński super grajek, to co pokazał wczoraj to majsterszyk, Góra ustrzelił hattricka w 5 minut.

Arus997 | 2010-07-18 11:03

To był mecz charytatywny na rzecz powodzian , a po 2 to była 2 Sandecja tylko Piotr Bania z pierwszego był.

Koco | 2010-07-18 11:04

Stal Mielec 7-1 Sandecja w Drużynie Stali Mielec zagrał bramkarz ze stalowej woli rocznik 94 Paweł Zieliński nie pozwólcie żeby taki talent się zmarnował bo to nie łatwe miec 16 lat i grac w1 druzynie:D

Stal 1938 | 2010-07-18 13:35

widze ze sklad Stalowki sie polepsza zaskauja mnie wyniki oby tak dalej :)

Edek38 | 2010-07-18 17:07

Koledzy. Troszke luzniej sie zrobilo i odbiegacie od tematow przewodnich.
Na forum jest temat o gadzetach,zapraszamy tam do dyskusji.
W okienku transferowym jest zapewne kilka setek grajkow wolnych i do wziecia, nie przescigajcie sie w podpowiedziach bo sa odpowiedni ludzie do ustalania skladu.
Wladze spolki wiedza co nalezy robic i powoli sa realizowne rozne plany.
Bylo spotkanie na ten temat tydzien temu ale jakos nie byliscie chetni do rozmowy.
Niestety nie stac nas na jakis szeroko rozbudowany system pracownikow.
Planowac, podpowiadac i oczekiwac super wynikow- to jak narazie domena wiekszosci z Was.
Zapraszam wreszcie do wspolpracy bo to Kibice maja postawic na nogi ten Klub.

Nie jeden czy trzech ale My wszyscy.

Skladka wplacona?? Moze pochwalicie sie osiagnieciami w tym temacie.
Pomyslcie zanim cos napiszecie.

Os.flisakow | 2010-07-18 17:17

do Stal 1938
zastanow sie chlopie czasem przed tym jak cos chcesz napisac.

Adm.t. | 2010-07-19 12:48

Czpak trenuje z Radomiakiem.

Vielitz | 2010-07-19 14:08

» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no..... i luzik, niech gra - na II ligę u nas w sam raz wystarczy. Z Radarem mogą mieszać :D

Sakiro | 2010-07-19 14:54

Wiadomo może kiedy będą nowe stroje zawodników?

Chinaa2 | 2010-07-19 21:28

wiem ze to nie miejsce na takie wpisy ale musze zachecic was do kupowania nowych koszulek sezon tuz tuz.......dostepne sa nowe koszulki STALOWOWOLSCY FANATYCY szare i biale we wszystkich rozmiarach od s do xxl jak rowniez czarne koszulki STALOWKA z ziomkiem na plecach byly juz kiedys zamawiane :) zapraszam .............sklepik zazwyczaj czynny od 10.30 do 15.30

Stal 1938 | 2010-07-19 21:41

wrzuc foty

Rysiek120891 | 2010-07-20 15:52

mam pytanie:czy sklepik jest otwarty w soboty?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola
2018-08-18, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola             Widzew Łódź

3 : 0

Robert Dadok 62, 71,
Michał Trąbka 74
    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 4 3-1-0 10
2 Stal Stalowa Wola 4 3-0-1 9
3 Olimpia Grudziądz 4 3-0-1 9
4 Siarka Tarnobrzeg 4 3-0-1 9
5 GKS Bełchatów 4 2-2-0 8
6 Gryf Wejherowo 4 2-2-0 8
7 Widzew Łódź 4 2-1-1 7
8 Radomiak Radom 4 2-1-1 7
9 Elana Toruń 4 2-1-1 7
10 Błękitni Stargard Szcz. 4 2-1-1 7
11 Znicz Pruszków 4 1-1-2 4
12 ROW 1964 Rybnik 4 1-0-3 3
13 Ruch Chorzów 4 1-0-3 3
14 Olimpia Elbląg 4 1-0-3 3
15 Rozwój Katowice 4 0-3-1 3
16 Pogoń Siedlce 4 0-2-2 2
17 Resovia Rzeszów 4 0-1-3 1
18 Skra Częstochowa 4 0-0-4 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-18 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (796)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (382)
» Koko (366) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 21 677 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 144 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 36 292 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 11 423 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.04249