Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie Stali Stalowa Wola z Puszczą Niepołomnice przełożone.

Spotkanie Stali Stalowa Wola z Puszczą Niepołomnice przełożone.

Zaplanowany na 7 sierpnia mecz drugiej kolejki grupy wschodniej II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola i Puszczą Niepołomnice został na prośbę klubu z Niepołomnic odwołany w zaplanowanym terminarzem rozgrywek terminie i odbędzie się 15 września.

Wcześniej odwołany został zaplanowany na 31 lipca mecz pierwszej kolejki, w którym piłkarze „Stalówki” mieli zagrać na wyjeździe z beniaminkiem Sokołem Sokółka. Spotkanie to odbędzie się 8 września. Wrzesień będzie, więc bardzo pracowitym miesiącem dla piłkarzy Stali Stalowa Wola. Rozegrają oni, bowiem aż sześć spotkań o drugoligowe punkty. Nowy sezon piłkarze Stali Stalowa Wola zainaugurują 15 sierpnia wyjazdowym meczem z Pelikanem Łowicz.

 

źródło : EchoDnia.eu

Komentarze (17)

Bolek1938 | 2010-07-30 22:14

ja mam takie pytanie co sie dzieje z panem Sz... ?? co on teraz robi ?? czlowiek ktory mial naprawiac poprostu ten klub rozwalill. A pan K.....i ma czelnosc pokazywac sie na konferencji co on nie wiedzial co sie dzieje w klubie ?? przeciez byl prezesem . nie jego wina ?? ma pretensje do ludzi ze nie daja pieniedzy ile by nie dali im zawsze bedzie malo i tak by zrobili dlugi. Dzieki temu ze mamy takich kibicow i spolce mamy jeszcze nadzieje ze ten klub zaistnieje bo jak dale by rzadzili tacy ludzie to bysmy jedzieli do niska na 4 liga

Januszowski2 | 2010-07-30 22:51

Pan SZ.... jest teraz na wakacjach.

Koko | 2010-07-31 11:47

» http://www.resovia.info/mLive/live.php :)Resovia prowadzi z Motorem już 1-0

Magic | 2010-07-31 12:17

Już 2:0 ;)

Geno | 2010-07-31 12:33

Stalowka w sparingu wygrala 4:0

Vielitz | 2010-07-31 12:58

2x Gęśla, Radawiec i Stręciwilk.
Z nowych na pewno musi zostać ten stoper z Połańca, widać już trzon zespołu - nie jest źle. 2 połowa to już juniorski mecz, z masakrą w naszej obronie - Drozd to śmiech lekko na sali :) druga obrona to statyści. Jak grał 1 skład, goście nie oddali chyba strzału...

Rysiek120891 | 2010-07-31 13:01

a z kim ten sparing byl?:)

Geno | 2010-07-31 13:07

Z Kozienicami :) » http://stalowka.eu/galeria/category/..... - fotki :)

Damianstw | 2010-07-31 13:49

Mam nadzieję że już dzisiaj będzie tabela normalna ;]

Jack1938 | 2010-07-31 14:15

A JA MAM NADZIEJĘ ŻE , PAMIĘTACIE O NIEDZIELNYM SPOTKANIU I W JAKIM CELU TO SPOTKANIE JEST !!!

Jedynie w Rzymie Neron fundował ludowi Igrzyska ale te czasy dawno już minęły a owe Igrzyska też nie były bezinteresowne .

Do jutra , bez odbioru .

Kolec | 2010-07-31 15:26

mam pytanie. dlaczego stalowka bedzie grac z napisem z tylu zks stal skoro to juz nie jest zks tylko stal stalowa wola psa a zks stal mial prowadzic tylko mlodzikow. no bo te koszkulki w ktorych dzis grali rozumiem ze sa na ten sezon.

Daro | 2010-07-31 17:21

Kolec - to są stroje jeszcze chyba sprzed dwóch sezonów.

Mamy obecnie obowiązującą umowę z firmą Saller (drugi rok teraz), więc nie wiadomo jeszcze jak wyglądać będą stroje meczowe Stalówki.

Kolec | 2010-08-1 17:12

skoro tak to dziwne ze wszystkie sparingi grali w swoich ubraniach i z odblaskowa kamizelka. no i dziwne ze jeszcze im koszulek nie zrobili choc na pewno musieli miec obowiazek zrobic na 31 lipca kiedy to miala byc planowana pierwsza kolejka

Edek38 | 2010-08-2 23:56

Kolec, nie masz powazniejszych problemow??
Kupiles juz karnet, czy czekasz na rezultat pierwszych 3 meczy??a pozniej bedziesz pisal,ze nie oplaca sie chodzic??
Chyba zapomniales o spotkaniu Kibicow,tam mogles prowadzic swoje smieszne rozkminki.Napewno szybko zszedl bys na ziemie.
Zajmnijcie sie tym co Was bezposrednio dotyczy.
Kupno karnetow
skladka na spolke
zaangazowanie w dzialania wspierajace Klub to priorytety,a to czy koszulki beda szare czy czarne..ehh..szkoda slow

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 11 7-2-2 23
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 Elana Toruń 10 6-3-1 21
4 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
5 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Znicz Pruszków 11 4-4-3 16
8 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 11 3-5-3 14
10 Gryf Wejherowo 11 3-4-4 13
11 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 22 103 razy
STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 8 507 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 23 653 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 157 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.03486