Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie Stali Stalowa Wola z Puszczą Niepołomnice przełożone.

Spotkanie Stali Stalowa Wola z Puszczą Niepołomnice przełożone.

Zaplanowany na 7 sierpnia mecz drugiej kolejki grupy wschodniej II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola i Puszczą Niepołomnice został na prośbę klubu z Niepołomnic odwołany w zaplanowanym terminarzem rozgrywek terminie i odbędzie się 15 września.

Wcześniej odwołany został zaplanowany na 31 lipca mecz pierwszej kolejki, w którym piłkarze „Stalówki” mieli zagrać na wyjeździe z beniaminkiem Sokołem Sokółka. Spotkanie to odbędzie się 8 września. Wrzesień będzie, więc bardzo pracowitym miesiącem dla piłkarzy Stali Stalowa Wola. Rozegrają oni, bowiem aż sześć spotkań o drugoligowe punkty. Nowy sezon piłkarze Stali Stalowa Wola zainaugurują 15 sierpnia wyjazdowym meczem z Pelikanem Łowicz.

 

źródło : EchoDnia.eu

Komentarze (17)

Bolek1938 | 2010-07-30 22:14

ja mam takie pytanie co sie dzieje z panem Sz... ?? co on teraz robi ?? czlowiek ktory mial naprawiac poprostu ten klub rozwalill. A pan K.....i ma czelnosc pokazywac sie na konferencji co on nie wiedzial co sie dzieje w klubie ?? przeciez byl prezesem . nie jego wina ?? ma pretensje do ludzi ze nie daja pieniedzy ile by nie dali im zawsze bedzie malo i tak by zrobili dlugi. Dzieki temu ze mamy takich kibicow i spolce mamy jeszcze nadzieje ze ten klub zaistnieje bo jak dale by rzadzili tacy ludzie to bysmy jedzieli do niska na 4 liga

Januszowski2 | 2010-07-30 22:51

Pan SZ.... jest teraz na wakacjach.

Koko | 2010-07-31 11:47

» http://www.resovia.info/mLive/live.php :)Resovia prowadzi z Motorem już 1-0

Magic | 2010-07-31 12:17

Już 2:0 ;)

Geno | 2010-07-31 12:33

Stalowka w sparingu wygrala 4:0

Vielitz | 2010-07-31 12:58

2x Gęśla, Radawiec i Stręciwilk.
Z nowych na pewno musi zostać ten stoper z Połańca, widać już trzon zespołu - nie jest źle. 2 połowa to już juniorski mecz, z masakrą w naszej obronie - Drozd to śmiech lekko na sali :) druga obrona to statyści. Jak grał 1 skład, goście nie oddali chyba strzału...

Rysiek120891 | 2010-07-31 13:01

a z kim ten sparing byl?:)

Geno | 2010-07-31 13:07

Z Kozienicami :) » http://stalowka.eu/galeria/category/..... - fotki :)

Damianstw | 2010-07-31 13:49

Mam nadzieję że już dzisiaj będzie tabela normalna ;]

Jack1938 | 2010-07-31 14:15

A JA MAM NADZIEJĘ ŻE , PAMIĘTACIE O NIEDZIELNYM SPOTKANIU I W JAKIM CELU TO SPOTKANIE JEST !!!

Jedynie w Rzymie Neron fundował ludowi Igrzyska ale te czasy dawno już minęły a owe Igrzyska też nie były bezinteresowne .

Do jutra , bez odbioru .

Kolec | 2010-07-31 15:26

mam pytanie. dlaczego stalowka bedzie grac z napisem z tylu zks stal skoro to juz nie jest zks tylko stal stalowa wola psa a zks stal mial prowadzic tylko mlodzikow. no bo te koszkulki w ktorych dzis grali rozumiem ze sa na ten sezon.

Daro | 2010-07-31 17:21

Kolec - to są stroje jeszcze chyba sprzed dwóch sezonów.

Mamy obecnie obowiązującą umowę z firmą Saller (drugi rok teraz), więc nie wiadomo jeszcze jak wyglądać będą stroje meczowe Stalówki.

Kolec | 2010-08-1 17:12

skoro tak to dziwne ze wszystkie sparingi grali w swoich ubraniach i z odblaskowa kamizelka. no i dziwne ze jeszcze im koszulek nie zrobili choc na pewno musieli miec obowiazek zrobic na 31 lipca kiedy to miala byc planowana pierwsza kolejka

Edek38 | 2010-08-2 23:56

Kolec, nie masz powazniejszych problemow??
Kupiles juz karnet, czy czekasz na rezultat pierwszych 3 meczy??a pozniej bedziesz pisal,ze nie oplaca sie chodzic??
Chyba zapomniales o spotkaniu Kibicow,tam mogles prowadzic swoje smieszne rozkminki.Napewno szybko zszedl bys na ziemie.
Zajmnijcie sie tym co Was bezposrednio dotyczy.
Kupno karnetow
skladka na spolke
zaangazowanie w dzialania wspierajace Klub to priorytety,a to czy koszulki beda szare czy czarne..ehh..szkoda slow

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 31 19-4-8 61
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
7 Siarka Tarnobrzeg 31 14-3-14 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1177) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (335)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 8 244 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 3 903 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 43 395 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 23 893 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.05608