Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie Stali Stalowa Wola z Puszczą Niepołomnice przełożone.

Spotkanie Stali Stalowa Wola z Puszczą Niepołomnice przełożone.

Zaplanowany na 7 sierpnia mecz drugiej kolejki grupy wschodniej II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola i Puszczą Niepołomnice został na prośbę klubu z Niepołomnic odwołany w zaplanowanym terminarzem rozgrywek terminie i odbędzie się 15 września.

Wcześniej odwołany został zaplanowany na 31 lipca mecz pierwszej kolejki, w którym piłkarze „Stalówki” mieli zagrać na wyjeździe z beniaminkiem Sokołem Sokółka. Spotkanie to odbędzie się 8 września. Wrzesień będzie, więc bardzo pracowitym miesiącem dla piłkarzy Stali Stalowa Wola. Rozegrają oni, bowiem aż sześć spotkań o drugoligowe punkty. Nowy sezon piłkarze Stali Stalowa Wola zainaugurują 15 sierpnia wyjazdowym meczem z Pelikanem Łowicz.

 

źródło : EchoDnia.eu

Komentarze (17)

Bolek1938 | 2010-07-30 22:14

ja mam takie pytanie co sie dzieje z panem Sz... ?? co on teraz robi ?? czlowiek ktory mial naprawiac poprostu ten klub rozwalill. A pan K.....i ma czelnosc pokazywac sie na konferencji co on nie wiedzial co sie dzieje w klubie ?? przeciez byl prezesem . nie jego wina ?? ma pretensje do ludzi ze nie daja pieniedzy ile by nie dali im zawsze bedzie malo i tak by zrobili dlugi. Dzieki temu ze mamy takich kibicow i spolce mamy jeszcze nadzieje ze ten klub zaistnieje bo jak dale by rzadzili tacy ludzie to bysmy jedzieli do niska na 4 liga

Januszowski2 | 2010-07-30 22:51

Pan SZ.... jest teraz na wakacjach.

Koko | 2010-07-31 11:47

» http://www.resovia.info/mLive/live.php :)Resovia prowadzi z Motorem już 1-0

Magic | 2010-07-31 12:17

Już 2:0 ;)

Geno | 2010-07-31 12:33

Stalowka w sparingu wygrala 4:0

Vielitz | 2010-07-31 12:58

2x Gęśla, Radawiec i Stręciwilk.
Z nowych na pewno musi zostać ten stoper z Połańca, widać już trzon zespołu - nie jest źle. 2 połowa to już juniorski mecz, z masakrą w naszej obronie - Drozd to śmiech lekko na sali :) druga obrona to statyści. Jak grał 1 skład, goście nie oddali chyba strzału...

Rysiek120891 | 2010-07-31 13:01

a z kim ten sparing byl?:)

Geno | 2010-07-31 13:07

Z Kozienicami :) » http://stalowka.eu/galeria/category/..... - fotki :)

Damianstw | 2010-07-31 13:49

Mam nadzieję że już dzisiaj będzie tabela normalna ;]

Jack1938 | 2010-07-31 14:15

A JA MAM NADZIEJĘ ŻE , PAMIĘTACIE O NIEDZIELNYM SPOTKANIU I W JAKIM CELU TO SPOTKANIE JEST !!!

Jedynie w Rzymie Neron fundował ludowi Igrzyska ale te czasy dawno już minęły a owe Igrzyska też nie były bezinteresowne .

Do jutra , bez odbioru .

Kolec | 2010-07-31 15:26

mam pytanie. dlaczego stalowka bedzie grac z napisem z tylu zks stal skoro to juz nie jest zks tylko stal stalowa wola psa a zks stal mial prowadzic tylko mlodzikow. no bo te koszkulki w ktorych dzis grali rozumiem ze sa na ten sezon.

Daro | 2010-07-31 17:21

Kolec - to są stroje jeszcze chyba sprzed dwóch sezonów.

Mamy obecnie obowiązującą umowę z firmą Saller (drugi rok teraz), więc nie wiadomo jeszcze jak wyglądać będą stroje meczowe Stalówki.

Kolec | 2010-08-1 17:12

skoro tak to dziwne ze wszystkie sparingi grali w swoich ubraniach i z odblaskowa kamizelka. no i dziwne ze jeszcze im koszulek nie zrobili choc na pewno musieli miec obowiazek zrobic na 31 lipca kiedy to miala byc planowana pierwsza kolejka

Edek38 | 2010-08-2 23:56

Kolec, nie masz powazniejszych problemow??
Kupiles juz karnet, czy czekasz na rezultat pierwszych 3 meczy??a pozniej bedziesz pisal,ze nie oplaca sie chodzic??
Chyba zapomniales o spotkaniu Kibicow,tam mogles prowadzic swoje smieszne rozkminki.Napewno szybko zszedl bys na ziemie.
Zajmnijcie sie tym co Was bezposrednio dotyczy.
Kupno karnetow
skladka na spolke
zaangazowanie w dzialania wspierajace Klub to priorytety,a to czy koszulki beda szare czy czarne..ehh..szkoda slow

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (778)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 056 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 11 242 razy
GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 21 082 razy
STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 36 931 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.03968