Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka wygrywa w sparingu z KS Kozienice.

Stalówka wygrywa w sparingu z KS Kozienice.

Nasz drugoligowiec wygrał w sparingu na własnym stadionie z KS Kozienice-Janików 4:0.

W "Stalówce” pojawił się Sebastian Hajduk, pomocnik, który grał ostatnio w Sandecji Nowy Sącz. Czy zostanie, okaże się wkrótce, w kręgu zainteresowań trenera Sławomira Adamusa jest bowiem nadal inny pomocnik, Konrad Cebula, który rozwiązał umowę z Górnikiem Zabrze. Nie dojechał na sparing Ukrainiec Aleksandr Tymczyszyn, który miał kłopoty z wizą. Zagrali ponadto Maciej Witek z Czarnych Połaniec i Damian Rożej z Orlicza Suchedniów, bardzo bliski przejścia do Stali jest ten pierwszy.

 

Stal Stalowa Wola – KS Kozienice-Janików 4:0 (1:0).

Gęśla 25, 57, Radawiec 55, Stręciwilk 70.

Stal: Dydo – Demusiak, Kusiak, Witek, Getinger – Piątkowski, Horajecki, Kachniarz, Radawiec, Turczyn - Gęśla oraz Wieprzęć, Stręciwilk, Drozd, Paprocki, Gilar, Walczyk, Rożej, Bednarz, Hajduk, Chamera.

 

źródło : EchoDnia.eu

Komentarze (100)

Aczek | 2010-07-31 22:19

wie ktoś czy bedzie jeszcze jakis sparing?

Geno | 2010-07-31 22:36

Na dzien dzisiejszy nie ma zadnego. Moze sie to zmienic. » http://stalowka.eu/component/content..... - foty z dzisiaj.

Stalówka_1938 | 2010-08-1 12:01

a co do meczu z "PUSZCZA" to powiem tyle
"każdy z nas to wie, co w Puszczy dzieje się. Drewniany herb, słowika słychać śpiew, i żubra widać też!" - Tyle!

Arizona | 2010-08-1 21:37

a kiedy z usa wraca mariusz myszka?

Arus997 | 2010-08-1 22:06

chyba w połowie września

Arizona | 2010-08-1 22:44

przydalby sie bardzo nabral doswiadczenia w ubieglym roku napewno by byl wyrozniajacym graczem obecnej stali

1950 | 2010-08-1 22:45

mógłby ktoś z aktualizować stronkę

Johnyy | 2010-08-2 01:13

Myszka sie nei nadaje
moze mu zalezy ale komplety brak jakichkolwiek umiejetnosci, co pokazal w tamtym sezonie

Kaniafcb | 2010-08-2 10:17

Koko | 2010-08-2 10:52

» http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll..... :(Podkarpackie kluby piłkarskie nie boją się wykluczenia z rozgrywek!

Spawn | 2010-08-2 13:14

PYTanko do chłopaków ze sklepiku od której do której teraz na tygodniu macie otwarte

Staloweczka1938 | 2010-08-2 14:33

Longinus w Kolejarzu ...
kolejarz niezla pake se zrobil ....

Arus997 | 2010-08-2 17:29

Wie ktoś może coś na temat Salamiego, Treścińskiego i Michalchuka?

Volzerex | 2010-08-2 17:55

Nie ma ich w kadrze, to pewne. A co się dalej z nimi dzieje to mnie nie interesuje. Trzeba się zająć własnym podwórkiem !

Stal\'prb | 2010-08-2 21:00

Wie ktoś coś może na temat sparingu czy bedzie jutro czy nie i jeśli tak to o której??z góry dzięki

Stalofka | 2010-08-2 22:24

kuranty w odrze

Stefan | 2010-08-2 23:33

Te, menagery od siedmiu bolesci! K**wa na spotkanie to zaden nie przyszedl, a tutaj co kolejny to lepsze rzeczy wypisuje. Wezcie sie ogarnijcie, i albo chcemy cos zmienic w naszym klubie i dzialamy razem, albo niech spolka da sobie spokoj bo w kilka osob to mozna ratowac ale conajwyzej klub osiedlowy!!!!

Edek38 | 2010-08-3 00:02

a moze kazdy z komentatorow/menedze row pochwali sie iloscia zaliczonych spotkan Sympatykow Stalowki??!! Jestescie widoczni jedynie w wirtualnym swiecie i to jest problem.

Geno | 2010-08-3 19:42

Stal 9 : 1 Górno

Stalówka_1938 | 2010-08-3 20:00

Geno podaj jakiś link do strony z której masz te info -co to sparing czy jak ??

Geno | 2010-08-3 20:12

Tak sparing :) dzisiaj o 17 byl. » http://stalowka.eu/galeria/category/..... - Fotki. Gral Karczu :)i prawdopodobnie zostanie :)

Locky | 2010-08-3 20:48

Wiadomość z pierwszej ręki: młody Paweł Zieliński, bramkarz z Mielca bardzo poważnie rozważa powrót do Stalowki! Może nasz bramkarz Bartłomiej Dydo wie więcej na ten temat? Trzeba kuć żelazo póki gorące!

Mx310user | 2010-08-3 21:23

Marek Drozd to gra u nas za free ?? ;) bo jego gra to kompletne nieporozumienie, lepiej było by zakontraktować młodego Krasego ;)

Koko | 2010-08-3 21:55

» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no..... :) coś więcej o dzisiejszym sparingu

Zbychu | 2010-08-4 08:56

No niestety sparing z drużyną z okręgówki odsłonił słabość Drozda, problemy z przyjęciem piłki, masa niedokładnych podań... Naprawdę lepiej już wyglądali obrońcy z Górna.

Staloweczka1938 | 2010-08-4 10:45

» http://www.forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30482.html

Sa juz kurteczki o ktore kazdy sie dopominal obczajcie :)

Old fan | 2010-08-4 15:11

Czy orientuje sie ktoś co z naszymi rezerwami?? Beda je reaktywować czy znowy bedziemy bez tej drużyny??

Stalówka_1938 | 2010-08-4 15:51

Stal Stalowa Wola - Górnovia Górno 9:1 (6:1)
1:0 - Kachniarz 4’
2:0 - Gęśla 8’
3:0 - Radawiec 10’
4:0 - Gęśla 20’
5:0 - Gęśla 30’
5:1 - Telka 33’
6:1 - Piątkowski 36’
7:1 - Paprocki 54’
8:1 - Stręciwilk 84’
9:1 - Kusiak 87’

Stal Stalowa Wola: Dydo - Demusiak, Kusiak, Wieprzęć, Witek, Piątkowski, Horajecki, Kachniarz, Getinger, Radawiec, Gęśla. Ponadto grali: Karcz, Gilar, Drozd, Paprocki, Turczyn, Stręciwilk, Bednarz.

Dragon | 2010-08-4 17:13

Zielak wracaj do Stalowej! Dawać Zielaka za Furtaka!

Koko | 2010-08-4 18:23

Dragon | 2010-08-4 18:50

Takie podejście to mi sie podoba. Do boju Stalówko!

Stalex | 2010-08-4 20:41

Maciej Witek podpisał 2 letni kontrakt (ostatnio Czarni Połaniec)

Ziomek | 2010-08-5 00:08

Dragon daj spokoj chlopak ma 15 lat i chcesz go dawac do 2 ligi... niech najpierw pogra tutaj w juniorach, a tak wogole to nie wiem po co ma tutaj wracac jak jest taki slaby poziom gry. !!

Ssw1938 | 2010-08-5 00:16

Daniel Furtak jest przymierzany do gry w JKS Jaroslaw i prawdopodobnie tam bedzie gral.

Dzin | 2010-08-5 00:20

W sobotę o 11 na stadionie w Janowie Lubelskim sparing Stalówki z Janowianką. ciekawe jaki skład będzie wystawiony?

Dragon | 2010-08-5 07:04

Nie 15 tylko skończone 16. Czytałem wywiad z naszym nowym bramkarzem, w którym wypowiada się o tym chłopaku. Zna go doskonale, gdyż trenuje go w Mielcu. Wydaje mi się, że można chociaż go sprawdzić, tym bardziej, że chłopak jest ze Stalowej...

Tyberius | 2010-08-5 10:01

GDZIE OBIECANA DRUŻYNA REZERW?
Juz wyzej ktos pytał o to czy bedzie zespól rezerw, kilka miesiecy ze strony klubu były obietnice ze taka druzyna powstanie już na ten sezon ale z tego co słychac to chyba jednak nie.
A szkoda bo doszło sporo nowych młodych zawodników którzy nie od razu przebiją sie do drużyny, a siedzenie na ławce to najlepszy sposób zeby zahamować ich rozwój. A co z wychowankami Stali którzy koncza wiek juniora? Są ZA DARMO wypozyczani do klubów z niższych lig i graja na klepiskach (mówił niedawno o tym Kaczmarski).

Dr_d | 2010-08-5 10:27

Idz i spytaj pana Kaczmarskiego. Tutaj nikt Ci nie odpowie.

Dantes | 2010-08-5 11:00

...albo odrazu idz wpłac 30tys zł do kasy klubu

Tyberius | 2010-08-5 12:28

W tym sezonie można zrozumiec ze z powodu kłopotów z licencja odłozono tę sprawę, ale za rok to już mus żeby klub utworzył rezerwy. Nie moze być tak jak teraz że Stal młodziezowców wypożycza za darmo do jakiegos klubu a gdy chce kogoś w druga strone to od razu ten sam klub woła ileś tam tysiecy za byle grajka.

Dr_d | 2010-08-5 13:05

Zgadza sie ze druzyna rezerw jest potrzebna, ale czy Ty w ogole orientujesz sie jaka jest teraz sytuacja? Dług z ZUSie, w PZPNie, zarzadzajacy do tej pory klubem panowie nie opłacali skladek przez 5 lat! Brakuje pieniedzy na wszystko, Zarzad PSA robi wszystko zeby skompletowac dobra jak na nasze mozliwosci kadre. A Ty dajesz swietna rade zrobcie druzyne rezerw. Idz do pana Szlage, Kaczmarskiego - zapytaj co robili z pieniedzmi i dlaczego sa takie dlugi jakie sa?

Jack | 2010-08-5 14:09

Tyberius daj 50 tysięcy i drużynę rezerw będziesz miał choćby jutro!
Chłopaki starają się posklejać I drużynę a ty chcesz już drugą dajmy im trochę czasu, Spółka działa dopiero od miesiąca. ogarnij się chłopie.
tyberius jak- sdząc po twoim nicku chyba wiesz że nie od razu Rzym zbudowano:)

Zkstal | 2010-08-5 14:27

jak są takie długi to klub powinien wycofać się z rozgrywek i szkolić młodzież a nie znów usłyszymy za niedługo jakie to zaległości ma ten klub w stosunku do piłkarzy i innych władz... żal wielki i tyle, ale to kwestia czasu jak piłka nożna w stalowej przestanie istniec

Zkstal | 2010-08-5 14:27

jak są takie długi to klub powinien wycofać się z rozgrywek i szkolić młodzież a nie znów usłyszymy za niedługo jakie to zaległości ma ten klub w stosunku do piłkarzy i innych władz... żal wielki i tyle, ale to kwestia czasu jak piłka nożna w stalowej przestanie istniec

Śledz | 2010-08-5 14:45

prędzej TY przestaniesz istnieć

Dr_d | 2010-08-5 14:49

Klub ma wielkie długi, ale wyobraź sobie, że jest grupa ludzi, której zależy na istnieniu klubu i jego normalnym funkcjonowaniu, Ci ludzie zaczęli też działać ( a nie pisać w internecie ) . Wielki żal to jest postawa takiego kibica jak Ty. Nikt nikogo nie zmusza do kibicowania i chodzenia na mecze. Możesz na przykład iść na jagody i cieszyć się, że mieszkasz w Jagodowej Stolicy Polski :) PS. Jak masz coś jeszcze to powiedzenia mądrego to zapraszam na następne spotkanie kibiców Stali Stalowa Wola.

Ad_stalowka | 2010-08-5 16:08

Tez jestem za druzyna rezerw, zamiast ogrywac sie po wioskach to ogrywali by sie w rezerwach juniorzy, wiem ze sa dlugi ale mam nadzieje ze w koncu druzyna rezerw powstanie.Juz Sokół Nisko ma rezerwy a Stalowa Wola miec nie moze.Mysle ze moze.Jak nie w tym roku to w nastepnym.Choc obietnice i gadanie o rezerwach ze powstana (a to fuzja z Retmanem a to tamto) slysze juz od 10 lat prawie.

Dragon | 2010-08-5 16:34

Wszyscy są za drużyną rezerw, to przecież oczywiste. Jednak na dzień dzisiejszy są wazne sprawy do załatwienia. Przyznam szczerze, że z optymizmem patrzę na na tych młodych działaczy. Z całego serca życzę im powodzenia!

Stefan | 2010-08-5 16:37

ludzie, o czym wy wogole gadacie? jaka druzyna rezerw? chlopaki staja na glowie zeby druzyna wystartowala w rozgrywkach z jak najlepszym skladzie a wy pier**licie o druzynie rezerw. przyjdz jeden z drugim na spotkanie to dowiesz sie ze druzyna rezerw to najmniejszy problem w tej chwili. ile razy mamy wam tlumaczyc ze spotkania sa dla wszystkich i tam kazdy moze sie udzielac

Stalówka_1938 | 2010-08-5 19:00

» http://www.90minut.pl/news/130/news1..... -szukamy Pmocnika i napastnika choć mysle ,że karcz podpisze kontrakt lub hajduk wiec to z głowy a le c z napastnikem oto kilka ofert !!

Stalówka_1938 | 2010-08-5 19:00

Daniel treściński "teresa" -jest w Jaworznie i gra w tamtejszym klubem z tego miasta :!!masakra

Dantes | 2010-08-5 20:44

druzyny rezerw nigdy nie bedzie bo to sa duze koszta. A to ze mlodzi uciekaja do innych klubow to jest wina tragicznie malych dotacji na mlodziez i dzieci. Trenerzy slabo oplacani itd. Jak jest rodzic kumaty to odrazu sie orientuje co jest grane i jak tylko ma kase wysyla dziecko do mielca, rzeszowa na testy. Dzieci sa ( przynajmniej kiedys byli ) wypozyczani, ale juniorzy ktorzy konczyli trafiali do jakiegos Prezesa a on trafiał do Pana Chmury i tam juz załatwiali finanse (naczesciej kilka set złotych za sprzedaz lub flaszeczka

Marcin93 | 2010-08-6 09:49

Marcin93 | 2010-08-6 10:07

Pani pyta dzieci w szkole: - Które z was kibicuje Siarce Tarnobrzeg? Wszystkie dzieci podnoszą rączki tylko nie Jasio. - A ty Jasiu czemu nie podnosisz? - pyta pani. - Bo ja kibicuję Stalowce! - odpowiada Jasio. - Ale dlaczego? - pyta pani. - Bo tata kibicuje Stalowce mama starszy brat... To i ja kibicuje Stalowce - mówi Jasio. - Ale Jasiu popatrz nie zawsze trzeba brać przykład z rodziców. Np. jakby tak twój tata był alkoholikiem mama prostytutką a brat pedałem to co wtedy byś zrobił? - pyta pani. - Wtedy bym kibicował Siarce.... - odpowiada Jasio

Zkstal | 2010-08-6 11:29

do poprzednika, ten kawał był wymyślony na Lecha i Widzew, więc nie podniecaj się że nazwy potrafisz zmieniać

Volzerex | 2010-08-6 11:56

Zkstal a że tak spytam. Do Łowicza się wybierasz? wstydź się utożsamiać z takim nickiem chłopaczku. Odejdź od komputera, taka ładna pogoda za oknem.

Bruksela | 2010-08-6 12:43

Ten Zkstal to największy hejt tu ;p
Możecie mu pisać wszystko a on nadal będzie pisać jak jest zle , czego są długi , jaka zje.bana ta stronka , likwidacja klubu najlepszym rozwiazaniem itd.
to jest poprostu HEJTER I TYLE W TYM TEMACIE

Alexs56 | 2010-08-6 14:04

Witam czy możne jeszcze kupować karnety na mecze Stalówki w rundzie Jesiennej??

F1938 | 2010-08-6 16:28

oczywiscie, karnety mozna dalej kupowac.

Chinaa2 | 2010-08-6 18:45

Witam.Mozna w sklepiku zapisywac sie po kurtki ( fotki na forum ) w sklepie jest jedna sztuka do ogladniecia zapraszam jutro od 9 do 13 pozdro

Alexs56 | 2010-08-6 19:44

Do kiedy Karneciki można kupować??

Vielitz | 2010-08-6 20:58

o ktorej jutro sparing?

Juaaz | 2010-08-6 21:03

Furtak w jks ie ;)
kto 2 bramkarzem?

Arus997 | 2010-08-6 21:18

może ten Asnin wróci

Arus997 | 2010-08-6 21:19

?????????

Vielitz | 2010-08-6 21:45

no Asnin jako drugi był by spoko, ambitny widać, ale wątpie by się na niego znalazła kasa:( bardziej nam trza napadziorów - ale bramkarzy musi byc min. 2 + junior jakiś na bramkę...

Koko | 2010-08-6 21:52

sutuacja w klubie nie pozwala na zbyt duże transfery ale jeszcze Karcz i jeszcze 2 zawodników a bramkarza trzeba wziąść z juniorów trzeba rosądnie z transferami żeby nie załużyćk PSA a co do karnetów to kupujcie je bo w ten sposób wspieramy klub finansowo a gdy będą wyniki i dobra gra to i będą znowu tłumy na stadionie sie pojawiały :)

| 2010-08-6 21:57

moze ktos napisac po ile karnety i bilety na dany sektor ?? i czy kobiety tez placa za wejscie ??

Koko | 2010-08-6 22:07

Karnet na młyn (sektor B) - 50 zł.
Karnet na krzesełka (sektor C) - 60 zł
Karnet na krytą (sektor A) - 70 zł.


Ceny biletów w rundzie jesiennej sezonu 2010/2011:
Sektor B - 7 zł
Sektor C - 9 zł
Sektor A - 11 zł

Cysiek | 2010-08-7 09:30

Pani pyta dzieci w szkole;-które z was kibicuje MOTOROWI ? Wszystkie dzieci podnoszą rączki tylko Jasio nie. A ty Jasiu czemu nie podnosisz ?-pyta pani.- Bo ja kibicuje STALÓWCE !!!- odpowiada Jasio..-Ale dlaczego?-Pyta pani...-Bo tata kibicuje STALÓWCE,mama,starsz y brat....To i Ja kibicuje STALÓWCE mówi Jasio.-Ale Jasiu popatrz nie zawsze trzeba brać przykład z rodziców......Np. jakby twój tata był alkoholikiem,mama prostytutką a brat pedałem to co wtedy byś zrobił ?- Pyta pani.-Wtedy bym kibicował MOTOROWI...odpowiada Jasio....!!!

Dzidek | 2010-08-7 10:55

Ha ha ha szkoda że jeszcze na komentach nie ma Aleksandra, Okulickiego,Belucieg o wtedy był by ubaw po pachy.Całkiem możliwe że baran o niku Zks to któryś z nich żal,żal,żal pozdrawiam wszystkich Gmochów i Strejlałow panowie z katolickim pozdrowieniem ch...uj wam w dupe tępe Jany!!!

19ssw38 | 2010-08-7 12:16



Jaki jest wyniki? bo to przerwy było 2:0

Geno | 2010-08-7 12:35

I tak tez sie skonczylo

Kolec | 2010-08-7 13:00

kto strzelil gole i jak grali

Geno | 2010-08-7 13:05

» http://stalowka.eu/galeria/category/..... - Foty. 1 strzelil testowany ukrainiec a 2 z karnego Gesla.

Vielitz | 2010-08-7 13:27

3:0 się skończyło, była jeszcze bramka na 4:0 (Witek) ale nie uznał sędzia.
Grali tak sobie, skład taki pomieszany z rezerwami. Gęśla sporo akcji zmarnował jak zwykle. Ukrainiec w napadzie 1 strzelił ze 2 zmarnował akcje, jak tani to by się przydał. W pomocy jeden z ukraińców całkiem spoko. Na prawej obronie też grał jeden, powinien zostać, dobrze grał, włączał się do ataku itp. Murzynek grał w 2 połowie, ale nie dostawał piłek więc nie mógł się pokazać - ogólnie ok. Skład jest ciekawy, może być fajnie w lidze...

Bruksela | 2010-08-7 13:33

a 3 bramkę strzelił Radawiec :D

Jack | 2010-08-7 14:32

Geno jak nie jesteś do końca na meczu to nie podawaj wyniku. Robisz fotki a po 15 minutach cie nie ma.ktos powinien zablokować ci te linki do twojej strony bo to żenada

Arus997 | 2010-08-7 14:59

ale tam jest większość zdjęć jak się weźmie na dole "Pokaż ilość -->Wszystkie "

Geno | 2010-08-7 15:40

Nie wiesz ile bylem na meczu nie gadaj... Masz jakis problem... nie ogladaj :) i po sprawie:)

Marek85 | 2010-08-7 15:45

Jack zablokowac to powinni ciebie a nie jedyna osobe dzieki ktorej mamy fotki z kazdego maczu.

Aleksander | 2010-08-7 17:44

ALEKSANDER jest i sledzi stronke na biezaco. A to ze nie pisze komentarzy to tylko dlatego ze nie chce sie denerwowac. Nigdy nie podszywam sie pod kogos innnego i nie zmieniam NICKU.

Stalówka_1938 | 2010-08-7 17:45

MArku -jestem za aby nie blokować Gena bo to dzieki niemu mamy prawdopodobnie foty z każdego meczu czy to sparin czu to gra w lidze -dzieki niemu -chłopak sie stara -szanujmy to !!!! a co do meczu to całkiem nie zle ten roman Z ukrainy dobrze mieszal -przydał by sie :))

Kloszard | 2010-08-7 18:38

Witam, jest sprawa zgubilem karte kibica Spolem, gdzie moge wychaczyc nowa? sa moze w sklepiku kibica?. dzieki

Magic | 2010-08-7 23:47

Info o meczu z Kozienicami bedzie az do zimy? tak trudno komus dodac jakiegos nowego newsa? :/

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce

Stal Stalowa Wola             Pogoń Siedlce
2018-08-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Brzeziański 63     
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 5 4-0-1 12
2 Siarka Tarnobrzeg 5 4-0-1 12
3 Górnik Łęczna 5 3-2-0 11
4 Radomiak Radom 5 3-1-1 10
5 Elana Toruń 5 3-1-1 10
6 Widzew Łódź 5 3-1-1 10
7 Błękitni Stargard Szcz. 5 3-1-1 10
8 GKS Bełchatów 5 2-3-0 9
9 Stal Stalowa Wola 5 3-0-2 9
10 Gryf Wejherowo 5 2-2-1 8
11 Znicz Pruszków 5 2-1-2 7
12 Ruch Chorzów 5 1-1-3 4
13 Rozwój Katowice 5 0-3-2 3
14 ROW 1964 Rybnik 5 1-0-4 3
15 Olimpia Elbląg 5 1-0-4 3
16 Resovia Rzeszów 5 0-2-3 2
17 Pogoń Siedlce 5 0-2-3 2
18 Skra Częstochowa 5 0-0-5 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (797)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 17 710 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 51 821 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 209 745 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 32 701 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04691