Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka znowu wygrywa w sparingu

Stalówka znowu wygrywa w sparingu

Piłkarze Stali Stalowa Wola wygrali kolejny mecz sparingowy pokonali czwartoligową Janowiankę Janów Lubelski 3:0. Stalowcy co prawda zdobyli jeszcze jednego gola, ale nie został on uznany.

W spotkaniu przeciwko Janowiance trener Stali Sławomir Adamus sprawdzał czterech zawodników. Testowany był Nigeryjczyk Ifeanyi Nwachukwu oraz trzech ukraińskich piłkarzy obrońca Maksim Łysenko, napastnik Roman Stiepanow oraz środkowy pomocnik Igor Łuc. Zabrakło czwartego, Aleksandra Tymczyszyna, który doznał kontuzji i wrócił do swojego kraju. Szkoleniowiec zielono-czarnych testował także bramkarza z zespołu juniorów Jakuba Kusiowskiego. Z zaprezentowanych graczy szansę na grę w Stali mają Łuc i Stiepanow. Do domu został już odesłany Nigeryjczyk i Łysenko. - Jeżeli chodzi o sprawdzanych przez nas Ukraińców, to oni przedstawili swoje warunki finansowe, my swoje. Musimy znaleźć kompromis do poniedziałku, Łuc i Stiepanow umiejętności mają odpowiednie i od nich zależy teraz, czy zostaną u nas - powiedział po zakończeniu meczu opiekun spadkowicza z pierwszej ligi.

Jeśli chodzi o sam pojedynek to Stal zagrała bez Jarosława Piątkowskiego - Jarek leczy uraz stawu skokowego - dodał Adamus. Występ prawego pomocnika w potyczce z Pelikanem Łowicz w przyszłą niedzielę stoi pod znakiem zapytania. Kontuzji nabawił się także Jaromir Wieprzęć, który po starciu z jednym z zawodników ma założone na głowie trzy szwy. Stalówka zdecydowanie górowała nad rywalem. W 25. minucie Stiepanow zdobył pierwszego gola dla Stali. Po wrzutce w pole karne, spokojnie przejął piłkę i strzelił dokładnie po ziemi w długi róg. Ukrainiec miał jeszcze dwie inne okazje bramkowe, ale zabrakło mu zimnej krwi pod bramką gości. Tuż przed przerwą znów do siatki rywali trafił Kamil Gęśla, co może napawać optymizmem sympatyków Stalówki. Po przerwie gola zdobył także niezawodny Daniel Radawiec. Stal zdobyła także i czwartą bramkę, ale sędzia nie uznał trafienia Macieja Witka dopatrując się pozycji spalonej.

W najbliższy poniedziałek powinno się wyjaśnić, kto grać będzie w barwach Stali. Jeśli dogadają się Stiepanow i Łuc, to upadnie kwestia pozyskania Kamila Karcza i Sebastiana Hajduka.

Stal Stalowa Wola - Janowianka Janów Lubelski 3:0 (2:0)
1:0 - Stiepanow 25’
2:0 - Gęśla 43’
3:0 - Radawiec 55’

Stal Stalowa Wola: Dydo - Łysenko, Wieprzęć, Drozd, Witek, Turczyn, Łuc, Horajecki, Gilar, Gęśla, Stiepanow. Ponadto grali: Kusiowski, Nwachukwu, Kusiak, Demusiak, Radawiec, Kachniarz, Stręciwilk, Getinger, Paprocki.

Komentarze (44)

Ave^1938 | 2010-08-8 13:12

Co z wyjazdem na Pelikan ?

Rocky\"stal\"one78 | 2010-08-8 14:31

Tato pyta Jasia. Jasiu kim będziesz jak dorosniesz. Jaśiu odpowiada: Bede tak WIELKI jak Stalówka!

Bruksela | 2010-08-8 17:29

» http://www.90minut.pl/news/131/news1.....
Może jak się mu nie uda w Warszawie to do Stalowej by go spróbować na 2 golkipera.
Myślę że drogi nie jest , ale to by się okazało :D

Koko | 2010-08-8 19:13

» http://www.90minut.pl/liga/0/liga5034.html :)tak wygląda tabela po 2 kolejkach a za tydzień już ruszamy z ligą i pniemy sie w góre tabeli:)

Ozzy | 2010-08-8 19:24

A ja chętnie widziałbym Pawła Zielińskiego jako drugiego bramkarza. Młody chłopak trenował pod okiem pierwszego bramkarza Dydy w SMS Mielec a jest to nasz chłopak ze Stalówki

Dekstereo | 2010-08-8 19:39

szacun dla tego Pana...

Edek38 | 2010-08-8 19:45

Pany "menegery", wlaczcie sobie konsole i bedziecie mieli wszystkich wysnionych i wymarzonych grajkow.Wynik tez bedzie w Waszych rekach.
Ja chetnie bym widzial Was wszystkich na wyjazdach, w kolejce po karnety,na zebraniach Kibicow,wplacajacych kase na spolke itp,itd.
Zacznijcie dzialac to moze cos osiagniemy.Przy biernej postawie Kibicow i wydluzajacej sie wciaz liscie zyczen bedzie ciezko.
Przypominam ,ze to Wy chcieliscie zmian, co robicie by je wprowadzic???piszeci e 100 wpisow??to nie wystarczy.

Kloszard | 2010-08-8 20:22

witam , ponawiam pytanko, zgubilem karte kibica spolem, z uwagi na to iz codziennie robie w spolem zakupy karta jest mi niezbedna, gdzie moge ja odebrac? pozdrawiam

Volzerex | 2010-08-8 23:24

Ja posiadam takie Karty. Napisz na GG: 305820 albo emaila: Ramzes3480@gmail.com to się ustawimy. Albo odbierz w sklepiku kibica

Dragon | 2010-08-9 09:23

Paweł Zieliński jest bardzo poważnie zainteresowany powrotem i grą w Stalówce! Wcześniejsze zobowiązanie wobec jednego z klubów Ekstraklasy nakazuje mu wyjazd do najbliższej soboty na treningi tej drużyny. Szanse jednak na powrót są bardzo, bardzo duże!

Koko | 2010-08-9 11:09

» http://www.90minut.pl/news/131/news1..... :) po co testować bramkarza lepiej już żeby do drużyny przyszedł ten Paweł Zieliński za jakiś czas jak rozwinie talent bramkarski klub może na nim zarobić kase

Bruksela | 2010-08-9 11:10

» http://www.90minut.pl/news/131/news1.....
A co do Zielińskiego to mi się wydaje że jeszcze jest za młody.

Damianstw | 2010-08-9 13:57

Do admina Mam pytanko co ile wy macie zamiar aktualizować tabele

Stalowka-eu | 2010-08-9 16:16

Ultrastal | 2010-08-10 12:17

Przetarg na stadion przy Hutniczej ogłoszony:)

Biggie | 2010-08-10 12:24

źródło jakieś można poprosić?:)

Kamil | 2010-08-10 12:29

» http://www.mosir.stalowawola.pl/

do 31.10.2011 powinna być gotowa trybuna na 1430 miejsc. ma być 11 rzędów.

Pazimieh | 2010-08-10 14:30

co z wyjazdem do Łowicza ?

Stalówka bzc | 2010-08-10 16:21

Wie cos ktos moze o jakis nieoficjalnych transferach??

Daro | 2010-08-10 17:29

W I rundzie Pucharu Polski zagramy z Concordią Piotrków Trybunalski, szkoda że Resovia nie dała im rady.

Mecz w Piotrkowie Trybunalskim 24 lub 25 sierpnia.

Arus997 | 2010-08-10 19:54

Stal\" | 2010-08-10 21:54

Testują ściągają juniorów, a co z naszymi, którzy zajęli od niepamiętnych czasów tak wysoką pozycję w tabeli. Ilu zostało w Stalówce. Nie było wśród nich dobrze zapowiadających się ? Cebula też nie spełniał wymagań?

Edek38 | 2010-08-10 22:04

Na wszystkie te pytania mozesz-mogles uzyskac odp podczas spotkan Kibicow lub rozmawiajac z kims kompetentnym w Klubie.
Nie spinaj sie jak nie wiesz ocb.

OFICJALNEGO WYJAZDU NA LOWICZ PRAWDOPODOBNIE NIE BEDZIE.
Osoby,ktore chca byc na meczu beda mogly jechac "na wlasna reke" .

Stal 1938 | 2010-08-10 22:58

mam takie pytanie w TMK pisalo ze Stalowka byla na meczu poloni przemysl ale jeszcze nic glosno nieslyszano odnosnie zgody z nimi na podkarpaciu mozna wiedziec po co Stalowka byla w przemyslu czy cos z przemyslem bedzie jakas moze zgoda??

P!otrek | 2010-08-10 23:35

Stal 1938... Po co Ci to wiedzieć ? Nie zaśniesz bez tego ?
Co do newsa, to oby ostatnie wyniki sparingów powtarzały się w lidze :) i oby powtórzył się sezon 01/02, a nie 04/05 ::)

Liber | 2010-08-11 02:30

Mam Takie Pytanko :
Jakiego Wyglądu Będą Bilety ??
Takie JA W Ostatnim Sezonie Czy Te Jak Na Autobus ??

Stalowka-eu | 2010-08-11 10:27

Ruszył przetarg na budowę stadionu


» http://stalowka.eu/component/content.....

Biggie | 2010-08-11 10:43

Liber wyglad biletow nie jest najwazniejszy w kibicowskim swiecie, przyjdziesz na najblizszy mecz to zobaczysz co drukuja

Fabian | 2010-08-11 10:51

Grzebałem w internecie i co znalazłem:
» http://www.stalmielec.com/?news=4744

Stal\'prb | 2010-08-11 11:43

powiem ci jedno fabian "zielak" byl tam w amju obecnie jest na testach w GKS Bełchatow. wiec popatrz nie raz na date

19stalowiak38 | 2010-08-11 12:55

Wtór Steel włącza się w sponsoring Stalówki.

Stal 1938 | 2010-08-11 15:50

moglby mi ktos powiedziec ile kosztuje bilet pociagiem z Częstochowy do Stalowej Woli???


i mozna jakas strone gdzie zobacze o ktorej godz wyjezdza dany pociag

dzieki z gory :)

RKS&ZKS

BSNT

Stalówka_1938 | 2010-08-11 18:30

» http://rozklad-pkp.pl/ -masz kolego wyżej -tam wpisujesz dane i powienieneś sie dowiedzieć co i jak -pozdro

Chinaa2 | 2010-08-11 19:43

Witam.Jutro do odebrania kurtki w sklepie po godzinie 12 zapraszam wszystich co sie zapisali i tych ktorzy chca kupic sobie jeszcze kurteczke ,pozdro

Stalowka-eu | 2010-08-13 11:09

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na relację z meczu Polska - Argentyna. Jest to mecz towarzyski siatkarzy juniorów. Będzie to relacja video na żywo! Początek już dzisiaj (piątek) od godziny 19:00. Biało-czerwoni zmierzą się z Argentyną. W reprezentacji Polski występują zawodnicy z Podkarpacia.

» http://stalowka.eu/component/content.....