Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)

Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola   2:0 (1:0)

Piłkarze PSA Stal Stalowa Wola przegrywają w pierwszym meczu sezonu 2010/2011 z Pelikanem Łowicz 2:0
Bramki dla Pelikana zdobyli:

1:0 - Brodecki 4'
2:0 - Brodecki (k.) 50'


Więcej informacji wkrótce.

Komentarze (34)

Złotówa | 2010-08-15 11:21

od 4 minuty przegrywamy 1:0 :/

Liber | 2010-08-15 11:37

gdzie jeszcze jest transmisja , oprocz sportowe fakty ??

Suawek | 2010-08-15 11:39

1950 | 2010-08-15 11:51

jak zwykle dużo akcji pod bramkowych których nie umiemy wykorzystać pelikan wykorzystał swoją okazje no i gol czasem jedna akcja może przesądzić o meczu stali potrzeba dużo okazji żeby zamienic to na bramke i to jest smutne słaba skuteczność

| 2010-08-15 12:06

dajmy im jeszcze drugie 45 minut :) potem bedziemy narzekac ... TYLKO ZWYCIESTWO !!!!!

1950 | 2010-08-15 12:15

nie narzekam tylko piszę jak jest ja też wierzę w zwycięstwo

Stalker1337 | 2010-08-15 12:24

byle by nie bylo 5;0

Stefan | 2010-08-15 12:25

Rzut karny dla gospodarzy i mamy już niestety 2:0 :-(

Superbastiano | 2010-08-15 12:27

Kusiak i Wieprzęć do wymiany !!!

Maxtor84 | 2010-08-15 12:27

z drugiej strony kto ustala taką godzinę gry, przecież gra o takiej porze to masakra

Volzerex | 2010-08-15 12:28

dla nie wiedzących. Taka godzina to juz tradycja rozgrywania meczy w Łowiczu i jażda ekipa gra o takiej godzinie tam

1950 | 2010-08-15 12:29

godzina jest jednakowa dla jednych i dla drugich

Fan! | 2010-08-15 12:30

Poza tym warunki są dla obu drużyn jednakowe. Martwi nieskuteczność. Pelikan 3 akcje i 2 gole, my 6 akcji i 0 goli. Ciężko będzie nawet i w II lidze, ale mamy bardzo odmłodzony skład co powinno cieszyć. Pozdrawiam

1950 | 2010-08-15 12:33

nie ma skutecznosci i to jest najgorsze w innych meczach morze nie być tyle okazji

Maxtor84 | 2010-08-15 12:34

macie racje że pogoda jednakowa dla obu ekip tylko ta skuteczność

1950 | 2010-08-15 12:59

mecz z zerowym dorobkiem pkt
niestety

| 2010-08-15 13:03

No ja pier*****ole !!! KATORGA

Koko | 2010-08-15 13:06

spokojnie jeszcze mamy 2 zaległe kolejki i Środowy mecz z Otwockiem

Superbastiano | 2010-08-15 13:10

3 pkt zostaly w łowiczu :(

1950 | 2010-08-15 13:19

koko piszesz spokojnie mamy dwie zaległe kolejki brzmi to tak jakby ta porażka byla dla ciebie obojętna

Koko | 2010-08-15 13:21

właśnie że szkoda 1 mecz w nowym sezonie i porażka ale w kolejnych meczach musi być dobrze:(

Stefan | 2010-08-15 13:25

Zaczyna się ... gmochy, engele i strejlau-y zaczynają się udzielać. Przyknąć się panowie. Wynik jest 2:0 i koniec tematu. Każdy wie, że budujemy zespół prawie od podstaw, więc trzeba czasu.
Masz jakiś pomysł jeden z drugim jak uzdrowić nasz zespół, to przyjdź na spotkanie stowarzyszenia - nie masz pomysłu i nie chcesz przyjść to ZAMILCZ !!!

Volzerex | 2010-08-15 13:25

Po co sie tak spinacie ludzie? przecież późno dostaliśmy licencję, gdy my ją ottrzymalismy to nie któe zespoły juz mialy skompletowany skład. Zeby to wypaliło to potrzeba czasu, kadra jest wymieniona w 80%, trzeba czasu aby się zgrać ! Ale Wy dalej siedzćie i klepcie w klawiaturki. Wpłaciłeś jeden z drugim po 100zł aby bylo lepiej w Spółce? czy tylko umiecie wypisywać jak to źle i nie dobrze z nowym prezesem PSA i jakie to wyniki słabe. Bez Pozdrowień

Ultrastal | 2010-08-15 14:46

Stefan: ale popatrz ile mieli okazji i ile wykorzystali... Ta niemoc trwa już kilka sezonów.

1950 | 2010-08-15 14:46

kto tu się spina jak i porażka tak i zwycięstwo jest do komentowania więc kto tu się spina kadra była późno z kompletowana to fakt i to tłumaczy stal że przegrała mecz skoro okazji było kilka do strzelenia bramek to z gry wynika że stalówka coś grała i skład dawał rade ale skuteczność pozostawia wiele do życzenia i to nie wina późno z kompletowanego składu jak się strzela obok bramki nad poprzeczką albo w bramkarza jakby nie mieli okazji do strzelenie to można by wtedy mówic że są nie zgrani itd...

Micah richards | 2010-08-15 14:50

szkoda, ze porazka tym bardziej, ze bramki po stalych fragentach:( karnego nie bylo ale czasu nie cofniemy. badzmy cierpliwi, druzyna jest odmlodzona i sie dociera. bedzie pociecha z tego Kachniarza i ogolnie nowi zawodnicy pokazali, ze grac potrafia. z otockiem 3 punkty!!!

Stasiu | 2010-08-15 15:27

Każdy wie ,że zgranie wymaga czasu oby tego czasu wystarczyło do końca sezonu

Jacek62 | 2010-08-15 16:15

grajkowie już zaczynają brawo

Daddy88 | 2010-08-15 17:05

Jeżeli po kilku kolejkach będą same porażki to wtedy możecie pisać ze sie nic nie zmieniło a to dopiero 1 mecz w tym sezonie poza tym mieli sytuacje i to się liczy a skuteczność przyjdzie z czasem :)

Kloszard | 2010-08-15 19:50

Wy chyba dalej( buracka hołoto) nie rozumiecie w jakiej sytacji finansowej jest klub?? Nie jest to zasługa nowego zarządu a starego.Czy kazdy z was wielcy stratedzy z czystym sumieniem moze powiedziec, ze robi wszystko by sytacje w klubie zmienic?? czy ktorys z was wplacil 100pl??czy nosisz w portwelu karte spolem i w miare mozliwosci jej uzywas??
Zastanowcie sie ludzie, bo jesli nie chcecie pomagac to nie przeszkadzajcie.Czy nie macie innego zajecia tylko wypisywanie glupich komentarzy???
Sam nie uczeszczam na spotkania stowarzyszenia bo nie mam takiego obowiazku, ale kupilem karnet, uzywam karty spolem i wplacilem 100 pln
mysle ze gdyby kazdy z was je....ne gnidy zrobil by to samo i nio oczekiwal poklasku wszystko inaczej by wygladalo!!

19ssw38 | 2010-08-16 15:37

Stal Stalowa Wola -Start Otwock 18 sierpnia, 17:00 !!!

90minut.pl

Noname | 2010-08-16 19:08

Stal Stalowa Wola - Start Otwock - Zapowiedź

» http://www.youtube.com/watch?v=P-kXfwn3ePo

admin można dać na głowna

Stefan | 2010-08-16 20:59

Panowie każdy kolejny debilny komentarz będzie usuwany, więc zanim cokolwiek napiszesz zastanów się dwa razy. Koniec z jechaniem po zawodnikach.
Nasz zespół rozegrał dopiero jeden mecz i przed nami jeszcze 33 kolejki !!!
Pokażmy naszym nowym, młodym zawodnikom, że wierzymy w nich i że jesteśmy z nimi.
Po co im od razu podcinać skrzydła? Przecież mogą to czytać i zamiast skupić się na grze, to będą rozmyślać co jeden z drugim durniem napisał o nim na forum.

Dragon | 2010-08-17 14:04

Masz rację Stefan! Precz z durniami!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola
2018-10-18, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice

Stal Stalowa Wola             Rozwój Katowice

4 : 0

Piotr Mroziński 8,
Sebastian Łętocha 33,
Adrian Dziubiński 61,
Michał Kitliński 80     
Sędzia: Marcin Kochanek (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
6 Znicz Pruszków 14 5-6-3 21
7 Stal Stalowa Wola 14 6-2-6 20
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 13 4-4-5 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
17 Olimpia Elbląg 13 3-1-9 10
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-18 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1242) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (643) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (361)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 137 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 351 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 490 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 54 999 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04159