Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 6 kolejka II ligi - Stal St. Wola - Jeziorak Iława

6 kolejka II ligi - Stal St. Wola - Jeziorak Iława

W sobotę o godzinie 17:00 przy ulicy Hutniczej 15 nasza Stalówka rozegra kolejny mecz o II ligowe punkty. Przeciwnikiem zielono - czarnych tym razem będzie drużyna Jezioraka Iława. 

Dotyczczas Iławianie zdobyli w lidze 4 punkty na co składała się jedna wygrana, jeden remis i trzy porażki. 
Statystyka goli 2-4. Czy będzie to mecz na przełamanie dla naszego zespołu dowiemy się już jutro.

Wszystkich sympatyków naszej Stalówki zapraszamy na to spotkanie.

Komentarze (48)

Lukanio | 2010-08-27 08:36

Czuje po kosciach ze bendzie dzis 3 punkty mamy słabego przeciwnika , musi byc w koncu pobudka po jesli nie z takimi przeciwnikami mamy zbierac punkty to z kim

Aziel | 2010-08-27 09:00

W takich momentach trzeba wspierać całą drużynę a nie bluzgać na prawo i lewo. Mam pełne zaufanie do Trenera Adamusa. Jest mu napewno bardzo ciężko ale wierzę, że sobie z tym wszystkim poradzi. Potrzeba tylko przełamania, wygranej, która da większą pewność naszym zawodnikom. Dlatego wstrzymajcie się z ordynarną krytyką. Prawdziwego kibica poznaje się po tym, że w bardzo trudnych momentach solidaryzuje się z drużyną a nie wyzywa. Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców Stalówki.
A.Z.

Zbychu | 2010-08-27 09:52

Ludzka mentalność. Robił awans był super, teraz znowu podjął się ratować tonący okręt. Trzeba okazać szacunek. To nie czasy Łacha kiedy jeszcze były jakieś pieniążki i mógł sobie pozwolić na takich zawodników jak Karcz, Cebula, Piszczek. Którzy wiele zdrowia zostawiali na boisku. Teraz mamy to co mamy i dmuchajmy, chuchajmy, żeby coś się z tego urodziło a nie zasypujemy ich falą krytyki. Dla większości są to pierwsze kroki na tym poziomie ligowym. Nie odrazu Rzym zbudowano...

Ad_stalowka | 2010-08-27 10:23

A co z tymi Ukraincami ktorzy podobno mieli podpisac kontrakty.Bylo maglowane ze albo oni albo Karcz i ten drugi z Sandecji, zwlekali i zwlekali i nakombinowali, nie bedzie tych ani tych,. brawo zarząd.. byłem na sparingach i ten Stpiepanov z ataku czy jak mu tam moglby byc wzmocnieniem, no ale zarzad i jego szybkosc dzialania znow zrobili swoje.. dalej nieudolnosc rzadzi..

Vielitz | 2010-08-27 11:12

Ad_stalowka - to trzeba było wyłożyć kasę i tyle! przecież do Turbii nie poszli robić kariery, tylko K. dał im kasę i tam będą grać przez te pół roku. U nas zaczyna się w końcu dziać tak jak powinno było być zawsze (jak była kasa) - kontrakty nie na rundę, tylko na 2-3 lata!! Ale takie coś z naszym budżetem to możemy robić z grajkami z niższych lig, którzy potrzebują czasu by się ograć, i taką mamy sytuację. Rola Adamusa to teraz znaleźć napadziora co za pół darmo będzie się chciał u nas wypromować, bo na nic innego pewnie na razie kasy nie ma u nas...

Łukasz121085 | 2010-08-27 11:13

Jutro muszą być trzy punkty tylko stalowka pozdro

Jp88 | 2010-08-27 17:37

Slim1938 | 2010-08-27 19:15

» http://www.90minut.pl/news/132/news1..... z innej beczki troszke Uwakwe przymierzany do Sandecji

Adas1938 | 2010-08-27 19:38

UWAGA UWAGA !!!!!!!!!!!

JUTRO WAŻNY MECZ , KAŻDY NA SEKTOR B , Z SZALIKIEM I ŚPIEWAMY !!!! PIŁKARZE POTRZEBUJĄ NASZEGO WSPARCIA !! BĘDZIE TEŻ PRZEPROWADZONA ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA OPRAWĘ MECZU Z Rzeszowska Stalą .KAŻDY NIECH PRZYGOTUJE KILKA ZŁOTY :):)



STAL STALOWA WOLA !!!!!!!!

Superbastiano | 2010-08-28 10:09

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie w moim sercu jest STAL!!! i na dobre i na złe!!!

Spawn | 2010-08-28 11:29

Mam pytanko nie bedzie mnie na meczu z celów prywatnych ale chciał bym sie dorzucić na oprawę, bedzie mozna jeszcze gdzies np. w sklepie z gadzetami dac kesz

Adas1938 | 2010-08-28 11:57

do spawn ; Jesli Ciebie nie bedzie to daj kase koledze ktory idzie na mecz;)

Stalówek | 2010-08-28 12:02

patrząc na wiosne ile meczy przegrywalismy w ostatnich minutach i te nasze mecze teraz na jesieni gdzie stwarzamy okazje i nie wykorzystujemy to szlag mnie trafia.nie chodzi o to ze przkreslilem juz Naszych tylko wierze ze sie przelamia.ile to moze trwac.tylko calkiem obiektywnie przy stanie 1-0 w Wysokiem Mazowieckim to co zrobil Gęśla...nie ma co sie wku.wiać.to poczatek,zaczna wygrywac to wszyscy ach i och!jest duzo mlodych chlopakow gra z nizszych lig i to dla nich tez jest promocja i szansa.bedzie dobrze...

Stalofka | 2010-08-28 12:12

o 17-tej meczyk?

Sonyericsson1938 | 2010-08-28 12:46

Jaka cena biletów na sektory ?

Stal_1938 | 2010-08-28 12:55

7, 9, 11 - co wy dopiero sie obudziliscie ?

Stalówka\\\'38 | 2010-08-28 13:07

Mam propozycję na Stal Rzeszów:)

Bo z nienawiści do tej drużyny,
tak wychowano, wychowano Nas,
i bez powodu i bez przyczyny,
śpiewamy dziś na cały świat:
Stal Rzeszów kur*a, Stal Rzeszów kur*a,
Stal Rzeszów starą kur*ą jest
Stal Rzeszów kur*a, Stal Rzeszów kur*a,
Stal Rzeszów starą kur*ą jest

Stalker1337 | 2010-08-28 13:08

ambitnie:)

Stalówka\\\'38 | 2010-08-28 13:08

Za cztery godziny wszyscy na Hutniczą 15 i KORBAAAAAAAA!!!!!!!

Seba6622 | 2010-08-28 13:12

Czy ktoś wie czy bedzie relacjonowany mecz na jakiejś stronie??

Chciałbym przyjść ale nie moge!!!

STALOWKA W MOIM SERCU JEST NA DOBRE I NA ZLE!!

Stal_1938 | 2010-08-28 13:34

Relacja tylko na H15.

Sabas | 2010-08-28 13:38

dziś pierwsza wygrana, czuje w kościach. Ruszać tyłki na mecz a nie strzępić język po próżnicy :-)

Mlodyfan | 2010-08-28 13:50

wszyscy Dziś Na H15 I OKRBAAAAAAAAAAAAAAAA AAAA

Harry1938 | 2010-08-28 14:51

Do ilu lat z osobą pełnoletnią jest za darmo

Jack1938 | 2010-08-28 15:06

Dla przypomnienia ! W kasach tak jak w poprzednim meczu będą w sprzedaży smycze i proporczyki !!!!!

Sakiro | 2010-08-28 15:41

"Stali potrzeba czasu i wsparcia ze strony kibiców. Niestety w Stalowej Woli moda na Stal skończyła się w momencie gorszych wyników drużyny. Prawdziwy kibic, to jednak ten, który jest z drużyną na dobre i na złe. W hutniczym mieście takich fanów jest niestety niewielu. Wielu już zapomniało jak stadion Stali zapełniał się po brzegi na pojedynkach z Widzewem Łódź, Koroną Kielce czy Lechem Poznań. Stal w kryzysie, wsparta dopingiem, potrafiła ograć późniejszego mistrza Polski. Teraz na obiekt przychodzi 1000 osób, które starają się jak mogą pomóc drużynie. Pozostali wolą tylko narzekać. Szkoda, gdyż sympatycy Stalówki jeszcze rok temu byli wizytówką miasta na arenie krajowej. Teraz pozostaje tylko czekać na powrót tego stanu rzeczy. "

Stalowkanyc | 2010-08-28 16:07

trzy punkty muszą być pozrdo z nyc
tylko stal 1938

Lajo | 2010-08-28 16:16

pogoda dopisuje

Fan! | 2010-08-28 16:17

Nie patrzeć na pogodę tylko wszyscy na mecz !

Jeko12 | 2010-08-28 16:21

Może by tak dzisiaj przenieść młyn na krytą?

Lajo | 2010-08-28 16:22

po ile sa bilety w ogóle?

Kolec | 2010-08-28 16:53

czy ktos wie jaki jest link do relacji na zywo?

Superbastiano | 2010-08-28 17:08

Bedzie gdzies relacja??

Superbastiano | 2010-08-28 17:09

Jak podaje » http://www.podkarpacielive.pl/ od 7 min 1:0 dla nas, strzlcem Daniel Radawiec

Ssttaalloowwkkaa | 2010-08-28 17:15

nie moge byc dzisiaj ... ale śledze realcje ... 1;0 :) stalooo grac .... :!!!:)

Puzek77 | 2010-08-28 17:22

Czy zna ktoś stronę gdzie jest transmisja meczu?

Ssttaalloowwkkaa | 2010-08-28 17:26

kolega wyzej podal do podkarpacie live ... z tego wynika ze wygrywamy juz 2;0 :) stalowka !!!

Superbastiano | 2010-08-28 17:27

strzelcem bramki Jaromir Wieprzęć

Ssttaalloowwkkaa | 2010-08-28 17:28

bramkarz dostal zołta a jarooo strzelil gola ... mozliwe ze z karnego :)

Ssttaalloowwkkaa | 2010-08-28 17:44

3:0 :) !!!!!

Durddy | 2010-08-28 17:47

Brawo Stalówka ! oby tak dalej , a moja Resovia remisuje z Ruchem ;/

1905&1938

Stalówek | 2010-08-28 17:58

zeby Nam Radawca po jesieni nie podebrali...gosciu szaleje.prawie w kazdym meczu bramka.

Cycu123 | 2010-08-28 18:00

Radawiec na ile kontrakt ma?

Stalówka_1938 | 2010-08-28 18:16

na 2lub 3 lata ma kontrakt to chyba dobrze

Uszko80 | 2010-08-28 18:33

bedzie pierwsze zwycięstwo...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce

Stal Stalowa Wola             Pogoń Siedlce
2018-08-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Brzeziański 63     
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 5 4-0-1 12
2 Siarka Tarnobrzeg 5 4-0-1 12
3 Górnik Łęczna 5 3-2-0 11
4 Radomiak Radom 5 3-1-1 10
5 Elana Toruń 5 3-1-1 10
6 Widzew Łódź 5 3-1-1 10
7 Błękitni Stargard Szcz. 5 3-1-1 10
8 GKS Bełchatów 5 2-3-0 9
9 Stal Stalowa Wola 5 3-0-2 9
10 Gryf Wejherowo 5 2-2-1 8
11 Znicz Pruszków 5 2-1-2 7
12 Ruch Chorzów 5 1-1-3 4
13 Rozwój Katowice 5 0-3-2 3
14 ROW 1964 Rybnik 5 1-0-4 3
15 Olimpia Elbląg 5 1-0-4 3
16 Resovia Rzeszów 5 0-2-3 2
17 Pogoń Siedlce 5 0-2-3 2
18 Skra Częstochowa 5 0-0-5 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (797)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 12 752 razy
STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 113 720 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2010-10-30
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 93 340 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 14 615 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.05662