Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Jeziorak Iława 3:0 (3:0)

Stal Stalowa Wola - Jeziorak Iława 3:0 (3:0)

Piłkarze Stalówki odnoszą pierwsze w tym sezonie zwycięstwo pokonując drużynę Jezioraka Iława 3:0. Bramki zdobyli: Daniel Radawiec 7, 43, Jaromir Wieprzęć 27.

Komentarze (35)

Fan! | 2010-08-28 19:13

Ktoś mi może napisać jak wyglądał ten drugi gol, bo byłem pewien, że to słupek. Plakat do zmiany, bo termin derbów nie ten, także na razie lepiej go zdjąć. Pozdrawiam

Toldi1938 | 2010-08-28 19:16

Brawo Stalówka !!!
Teraz robić szum namawiać kolegów i jedziemy wszyscy do Rzeszowa i wspomagamy grajków głośnym dopingiem.Pokażmy kto jest numerem JEDEN na podkarpaciu !!!

Geno | 2010-08-28 19:32

Tej 2 bramki nie bylo :) Dobrze slyszalem ze Krotoszynski mowil ze mecz ze stala rz w niedziele?

» http://stalowka.eu/galeria/category/..... - a tu fotki z meczu. Pozdrawiam

Lajo | 2010-08-28 19:46

MECZ Z RZESZOWEM W NIEDZIELE TAKZE JEDZIEMY WSZYSCY :)

Delvanhor | 2010-08-28 20:16

Kiedy wyjazd proszę O konkrety


Kloszard | 2010-08-28 20:16

dzisiaj na mlynie bardzo malo osob, jeszcze na dodatek co ktorzy byli niewiele spiewali, natomiast ci co dawali dzis z siebie wszystko zasluguja na uznanie, czasem w 500 osob doping byl slabszy niz dzis!! ony tak dalej. '' dziadki'' z prawej strony trzymaja fason:D:D

Vielitz | 2010-08-28 20:38

w końcu Stal zagrała tak jak umie! co prawda obronę mamy słabą (Jaro czasami nie pewny - Witek powinien na środek, ktoś za niego na bok). Pomoc gra bardzo fajnie, kupa wrzutek i ciekawych akcji (może się mylę, ale ja takich akcji w I lidze nie widziałem, nigdy Stal tak skrzydłami nie grała jak teraz). Brakuje nam dalej napastnika (Gęśla nadaje się na zmiennika max), dobrze że Radar w formie :) Chłopaki mam nadzieję się już podbudowali psychicznie, więc powinno być ciekawie w kolejnych meczach :) nie widzę innego wyjścia:) ps jak przegrywaliśmy to było setki komentarzy, jak wygraliśmy to cisza - co jest, tylko płakać umiemy?

Blejkskarpa | 2010-08-28 20:41

Brawo chłopaki za wiare! The Firm!
Pozdrowienia z Marsylii!

Delvanhor | 2010-08-28 20:41

ROBIMY MOBILIZACJĘ
POKAŻMY ŻYDOM KTO RZĄDZI NA PODKARPACIU

Ssttaalloowwkkaa | 2010-08-28 20:55

tak kolega ma racje jak przegraja .. to 100komentarzy jak to zle graja jak wszystko sie wali ... a jak wygrali to ledwo 9 komentarzy ... :)
zastanowcie sie czasem nad pisaniem komentarzy ... i badzcie konsekwentni bo jak przegraja to potraficie najezdzac a jak wygraja to sie nawet nie odzywacie ... ... :)

Koko | 2010-08-28 21:04

no nareście wygrana oby tak dalej a wrócimy do 1 ligi:)ole

Jacek1449 | 2010-08-28 21:32

Stal Stalowa Wola – Jeziorak Iława 3:0 (3:0).

Bramki: 1:0 Daniel Radawiec 7, 2:0 Jaromir Wieprzęć 26, 3:0 Radawiec 43.
Stal: Dydo – Demusiak Ż, Wieprzęć Ż, Kusiak Ż, Witek - Piątkowski, Kachniarz, Horajecki, Radawiec, Getinger – Gęśla Ż.
Jeziorak: Imianowski Ż – Kowalski Ż, Czupryna, Zakierski Ż, Frączek – Sedlewski, Dymowski, Jackiewicz CZ, Kretov – Kuciński Ż, Zubrzycki Ż.
Zmiany: Stal: 85 Gilar za Gęślę, 88' Drozd za Demusiaka, 90' Stręciwilk za Radawca; Jeziorak: 38' Rybkiewicz za Dymowskiego, 46' Piceluk za Kretova, 73' Kuśnierz za Zubrzyckiego. Sędziował: Dawid Bukowczan z Żywca. Widzów: 700.

Jacek1449 | 2010-08-28 21:32

Bedzie jakieś VIDEO Z MECZU bo niestety niemogłem byćna meczu -aż załuje -stallo grać wracamy na zaplecze exstraklasy -:))obyy:)))czdekam na odp

Vielitz | 2010-08-28 21:45

podobno o 22 na dianie retransmisja

Z krytej | 2010-08-28 21:49

Super, w końcu zwycięstwo czyli "Żydkom" też naj*biemy:D
Pozdro,

Stalówka bzc | 2010-08-28 21:52

zajebiscie ave stalówka!!!!!!!!!! oby tak dalej i z zydami 5:0 musi być!!!

Fan! | 2010-08-28 21:57

Nie obrastajcie w piórka i pamiętajcie, że Stal Rzeszów ma mocny skład. Mecz będzie ciężki i oby remis był. Patrzcie realnie, a nie potem wielkie zdziwienie i obelgi. Pozdrawiam

Adm.t. | 2010-08-28 21:59

ciekawy cytat z SF :
"Stali potrzeba czasu i wsparcia ze strony kibiców. Niestety w Stalowej Woli moda na Stal skończyła się w momencie gorszych wyników drużyny. Prawdziwy kibic, to jednak ten, który jest z drużyną na dobre i na złe. W hutniczym mieście takich fanów jest niestety niewielu. Wielu już zapomniało jak stadion Stali zapełniał się po brzegi na pojedynkach z Widzewem Łódź, Koroną Kielce czy Lechem Poznań. Stal w kryzysie, wsparta dopingiem, potrafiła ograć późniejszego mistrza Polski. Teraz na obiekt przychodzi 1000 osób, które starają się jak mogą pomóc drużynie. Pozostali wolą tylko narzekać. Szkoda, gdyż sympatycy Stalówki jeszcze rok temu byli wizytówką miasta na arenie krajowej. Teraz pozostaje tylko czekać na powrót tego stanu rzeczy. "

Delvanhor | 2010-08-28 22:14


POWSTAŃ PADNIJ STALÓWKA
STALÓWKA DO GROBOWEJ DESKI

SEZONOWCY H...WAM W DUPE

Stalówka bzc | 2010-08-28 22:24

» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no..... i tak pewnie nie podpiszą umów

Mlodyfan | 2010-08-28 23:33

O By tak Dalej teraz mobilizacja na Rzeszów
Pozdro Dla Tych Co Byli!

Na Dobre I Na ZŁE STALÓWKA 1938!!

Mariuszstalowa | 2010-08-29 03:35

brawo z OXFORDU . OBY TAK DALEJ

Kolec | 2010-08-29 03:40

Stal Stalowa Wola 3-0 Jeziorak Iława 28 sierpnia, 17:00 (700)
Motor Lublin 0-1 Pelikan Łowicz 28 sierpnia, 17:15 (1.000)
w 3 lidze nawet na spartakus szarowola przychodzi wiecej kibicow

Cisse | 2010-08-29 07:43

kiedy konkretne info dotyczace wyjazdu?

Jacek1449 | 2010-08-29 10:52

» http://www.hetmanska69.pl/ macie zapro hee:))

Stefan | 2010-08-29 11:16

Panowie, niech ktoś kumaty napisze w komentarzu konkretną datę meczu w Rzeszowie, bo robi się zamieszanie. Plakaty mówią że mecz w sobotę a wczoraj było coś mówione na meczu ( Krotoszyński ) że mecz w niedzielę.

Mariusz_ | 2010-08-29 11:26

Mecz ze Stalą Rzeszów w niedzielę 5 września o godz.16.00 .

Wkrótce szczegółowe info dotyczące wyjazdu na mecz. Cierpliwości !

łapserdak | 2010-08-29 13:06

Wreszcie wygrana! Wierzyłem w to, że uda się im przełamać w tym meczu. Gdzie teraz poznikali ci wszyscy krytycy? Najłatwiej to śledzić relacje z meczów na necie, a później krytykować, wyzywać piłkarzy i trenera od nieudaczników, bo tak jest najprościej.

Jack | 2010-08-29 14:26

BRAVO STALÓWKA!!!
GDZIE JESTEŚCIE TERAZ WSZYSCY NARZEKACZE?
jĘCZEĆ POTRAFICE A POGRATULOWAĆ TO NIE ŁASKA.
AVE STALÓWKA!!!NA POHYBEL MARUDEROM!

Bębniarz | 2010-08-29 16:14

STALO JESTEŚMY Z TOBĄ
NIE OPUŚCIMY CIĘ
NIGDY CIĘ NIE ZDRADZIMY
BO MY KOCHAMY CIE!
LALALALALALALA / x4

i co panowie, nie da się dopingować? Da się !

Kloszard | 2010-08-29 21:05

z ta przyspiewka powinnismy zaczac mecz w Rzeszowie przynajmniej 5 minut i jazda!!!

Bębniarz | 2010-08-30 11:10

5 minut? u nas było 5 minut, w Rzeszowie pasowało by minimum 15-20. Zobaczymy na miejscu

Ave^1938 | 2010-08-30 18:27

Na początek własnie 5 minut żeby załapali Ci których nie było na Jezioraku a potem to już cisnąc

Adas1938 | 2010-08-30 20:09

UWAGA UWAGA !!!!!!!!!!


WSZYSCY KTÓRZY CHCĄ POMÓC W OPRAWIE MECZU ZE STALĄ RZESZÓW !! PROSZENI SĄ O PRZYJŚCIE W ŚRODĘ ( 1 WRZEŚNIA ) O GODZINIE 17 NA STADION !!!!!!!!!!!!



Chcesz Oprawy?? TO POMÓŻ JĄ ZROBIĆ !!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 659 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 16 095 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 10 047 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 713 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03762