Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapisy na wyjazd Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola tylko do piątku!

Zapisy na wyjazd Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola tylko do piątku!

Mecz pomiędzy Stalą Rzeszów a Stalą Stalowa Wola przełożony został na niedzielę 5 września. Początek spotkania o godzinie 16:00 w Rzeszowie. 

Zbiórka na wyjazd pod dworcem PKS w Stalowej Woli o godzinie 12:30, wyjeżdzamy o 13:00.

 



Koszt wyjazdu - 15 zł

 

Bilet na mecz - 20 zł.

 

Biletów dla nikogo nie zabraknie.

 

Zapisy odbywają się na stroniestalowa-wola.net/Zapisy-na-wyjazd

Zapisujemy się już dziś, bo są ważne do piątku !

Komentarze (22)

Edek38 | 2010-09-1 16:23

Panowie,chyba sie w glowkach poprzewracalo w zwiazku z kosztami.To wasz pierwszy wyjazd w sezonie wiec nie marudzic,ze nie macie kasy,czy za drogo.Rozumiem ze cena 5 pln w tym browar wszystkim by odpowiadala ale zejdzcie na ziemie.
I prosze nie kalkulowac jak to jest ze do LUBINA bylo tyle a gdzies tam tyle bo temat walkowany byl nie raz.Kto uwaznie sledzi strone wie ocb.

Cana biletu wstepu jest dyktowana przez klub z Rzeszowa ,ktory w zwiazku z kosztami organizacyjnymi meczu podwyzszonego ryzyka podal kwote 20 pln a nie 10.
Na wiosne, kibice Stali Rzeszow beda miec taka sama cene u nas.

Biggie | 2010-09-1 16:25

zydostwo normalne, wiedza ze duzo chetnych to chca sie wzbogacic na nas...czaje ze mecz wysokiego ryzyka i ochrone trzeba oplacic ale bez przesadyzmu w ekstraklasie sa bilety na podobnym poziomie

Biggie | 2010-09-1 16:27

ja oczywiscie jade bez wzgledu na cene, wyjazd rzecz swieta, WSZYSCY DO RZESZOWA!

Cisse | 2010-09-1 18:24

cena biletu 20 zł ze wzgledu na koszt wynajecia ochrony w zwiazku z meczem podwyzszonego ryzyka. Z tego co mi wiadomo koszta te to ok. 30 000 zł.
I jak wychodzi z prostych obliczeń że gdy sprzeda się dajmy na to 3000 biletów to są te 30 tys na plus.

Jeśli mnie pamięć nie myli na derbach Rzeszowa bilet rownież był za 20 zł.

Biggie | 2010-09-1 20:49

wylaczcie te komentarze bo tutaj gorzej niz na kibicenet wrzucaja na siebie najbardziej "kumaci" albo zrobcie tak jak na interii ze zanim komentarz sie pojawi pod danym tekstem to musi przejsc weryfikacje moderatora bo co niektorym w glowach sie poprzewracalo z radosci po wygranej z Jeziorakiem pozdro dla normalnych

Mariuszkoch | 2010-09-1 21:04

Witam
Mam pytanie - jadę własnym samochodem i bedę chwilę przed meczem - zarejstrowałem się na listę i gdzie mogę kupić 2 bilety

Edek38 | 2010-09-1 21:07

Jak beda przeslane do Stalowej z Rzeszowa to rozprowadzimy je my, w autokarach lub przed wejsciem na obiekt.
Jak nie dotra do Stalowej to kupisz w kasie dla gosci w Rzeszowie

Sesu20 | 2010-09-2 08:12

ja tu sie rzadko wypowiadam bo nie chce mi sie pisac da takich pajacy cy tylko krzycza ale napisze ze moim zdaniem wszyscy powinni jezdzic razem,
To tylko moje zdanie

Śledz | 2010-09-2 09:12

JA BYM PROPONOWAŁ WYJECHAĆ O 12-30

Jack1938 | 2010-09-2 09:21

Po porannej kawie poczytałem komenty i napiszę jedynie tyle Stal 1938 jeżeli jedziesz na ten wyjazd to siadaj do autokaru z nami starymi a ja poświęcę kilka minut i opowiem Ci jak się jeździło dawniej na wyjazdy . Zobaczysz jaka jest różnica . Ogarnijcie się i nie ośmieszajcie tymi wpisami dotyczącymi kwoty za przejazd . A jak jest napisane że , jedziemy razem i to jest napisane w języku polskim to po co dziwaczne dywagacje . Do niedzieli

Kiko | 2010-09-2 12:55

pytanie odnosnie wyjazdu.Wszyscy spotykamy sie tam gdzie zawsze czy chlopaki z Niska jada swoim autokarem czy gdzies ich zgarniacie po drodze w Nisku? Okreslcie sie jakie barawy dokladnie? bo jedni mowi ze na zielono,drudzy na czarno ;p

Bongoz | 2010-09-2 13:14

Jada też auta?

Olek1938 | 2010-09-2 14:18

Ej to wkoncu Zielona koszulke czy czarna ?

Sonyericsson1938 | 2010-09-2 14:20

CZARNE!!

Sesu20 | 2010-09-2 14:32

z tego co wiem to wszyscy maja jechac autobusami.
Beda autobusy podstawiane to po co pytacie czy autami??
wszyscy jedziemy razem autobusami!!

Cisse | 2010-09-2 15:33

niewazne co zalozysz. byle bylo czarne.

Stefan | 2010-09-2 15:53

Pozwoliłem sobie wyczyścić część komentarzy, bo wstyd, że takie bzdury wypisują ludzie którzy nazywają się kibicami Stalówki.

Reasumując całość komentarzy:

- całkowity koszt imprezy 35 zł wraz z biletem na mecz
- zapisy do piątku, więc nie czekać, tylko się zapisywać !!!
- barwy mamy zielono-czarne, więc pomyśl jeden z drugim w którym ładnie wyjdziesz na zdjęciu i ubierz właśnie taki kolor koszulki !!!
- chcesz jechać samochodem i telepać się, że zostanie uszkodzony (RST,RNI) - to jedź, możesz nawet zabrać tatusiowi Jaguara z garażu
- cena wyjazdu jest nie do negocjacji, więc nie targować się tutaj o 5 zł.
- bilety jak tylko otrzyma nasz klub zostaną rozdysponowane do ludzi.

Mam nadzieję, że większość z Was zrozumie powyższe podpunkty i nie będzie wyzywać mnie :-)

Do zobaczenia w Rzeszowie

Os.flisakow | 2010-09-2 16:00

moze wkacu sie zmobilizujemy i wszyscy pojedziemy w jednym kolorze albo bedziemy dalej klepac na necie ze wszyscy w czarnych koszulkach na wyjazd badz mlyn a i tak przyjdzie tylko pare osob w tym kolorze. skoro inne ekipy moga sie nauczyc nosic niebieskie czerwony czy zolte koszulki to czemu My mamy byc gorsi?? no chyba ze ludzie ze stw sa nienauczalni to juz innaczej trzeba dzialac

Brygadzista | 2010-09-2 16:50

Przytoczę wam wszystkich a także najważniejsze adminom jak na innych stronkach kibicowskich/piłkars kich poradzili sobie admini tychże domen z żenującymi pytaniami, żałosnymi narzekaniami i kretyńskimi napinkami.

Zrobili coś takiego, że usunęli dostęp do komentowania wszystkim lub ograniczyli dostęp tylko dla użytkowników wiarygodnych, którzy po zarejestrowaniu musieli udać się do wyznaczonego miejsca i rejestracje potwierdzić !!!

Dlaczego nie podejmiecie decyzji o takim działaniu? skoro większości to nie pasuje i większość patrzy na tą stronę z pogardą. Wszystko z powodu tych za przeproszeniem pieprzonych wiadomości !!! które po jakimś czasie i tak usuwacie a przy tym tracicie własny czas.

Do niedzieli.

Ssw1938 | 2010-09-2 18:14

California | 2010-09-2 18:17

ciekawe co beda musieli zrobic osoby ktorych nie ma w kraju?? beda musieli przyjechac i zarejestrowac?? no chyba ze po ip ludzie z zagranicy beda mogli dodawac komentarze

Brygadzista | 2010-09-2 18:54

do California.

Podajesz swój nick komuś bliskiemu - PROBLEM ROZWIĄZANY !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 13 463 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 1 944 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 323 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 146 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04141