Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 7 kolejka II ligi - Stal Rzeszów 0:0 Stal Stalowa Wola

7 kolejka II ligi - Stal Rzeszów 0:0 Stal Stalowa Wola

W 7 kolejce II ligi nasza "Stalówka" zremisowała bezbramkowo na wyjeździe ze Stalą Rzeszów.

 

Stal Stalowa Wola: Dydo – Demusiak, Kusiak, Więprzęć, Witek – Piątkowski (88' Drozd), Kachniarz, Horajecki, Radawiec, Getinger (66' Turczyn) – Gęśla (90` Gilar).

Stal Rzeszów: Wietecha – Hus, Duda, Lebioda, Rzuciło – Krauze, Reiman, Orzechowski (78' Wójcik), Prokić (74' Iwanicki) – Fabianowski (84' Weres), Maca (84' Jędryas).

 

Andrzej Szymański (trener Stali Rzeszów) – Spodziewałem się ciężkiego dzisiejszego meczu, natomiast chcieliśmy zdecydowanie ten mecz wygrać. Myślę, że z przebiegu gry, tak jak tutaj trener zauważył, faktycznie Stalowa miała dwie wyborne sytuacje, tak naprawdę nie stworzone po jakichś akcjach całego zespołu, ale po indywidualnych błędach naszych zawodników. Stąd mam o to dużo pretensji, szczególnie do naszych obrońców o nonszalancję, bo tak nie może się zachowywać obrońca, że podaje przeciwnikowi i praktycznie przeciwnik sam na sam wychodzi z bramkarzem.

Co do samego meczu ja myślę, że byliśmy zespołem przeważającym, natomiast zagraliśmy słaby mecz. Nie mogliśmy jakoś rozwinąć skrzydeł. Ciężko nam się grało ze skomasowaną obroną Stalowej Woli, która tak naprawdę broniła się bardzo dobrze. Cóż, jak się nie da wygrać, trzeba się cieszyć z jednego punktu. Natomiast tak jak podkreśliłem zagraliśmy słaby mecz, myślę, że jeden z najsłabszych w tej rundzie, no ale cóż, trzeba grać dalej. Także szanujemy ten punkt.

 

Sławomir Adamus (trener Sali Stalowa Wola) – Jako trener Stalowej, wiadomo mam serce z tą drużyną i żeby nie zabrzmiało, może nieskromnie, ale uważam, że w tym meczu zasłużyliśmy na wygraną. Wiadomo, że rozlicza się z bramek i nam tych bramek zabrakło. Szczególnie w pierwszej połowie, gdzie sztuką było takich sytuacji nie wykorzystać, co miał Gęśla, co miał Piątkowski i myślę, że ten mecz byśmy wygrali. Po meczu dzisiaj, teraz jestem trochę taki, można powiedzieć w dwie strony i zadowolony i jest niedosyt. Ale drużyna widziała co ma grać, jak się ustawiać na tym boisku, co realizować i szczególnie jeszcze do przerwy potrafiła stworzyć sobie sytuacje. Cieszymy się bo wiadomo Stal Rzeszów to jest zawsze groźny przeciwnik, szczególnie tutaj na własnym boisku, przeciwnik, który ma naprawdę wysokie cele i ten punkt tu na pewno nas cieszy.

Komentarze (19)

Bębniarz | 2010-09-5 20:51

NO I GITARA !
POZDRO DLA TYCH CO BYLI!

...JESTEŚMY Z TOBĄ...

On tour | 2010-09-5 21:49

Git Wyjazd :D
Pozdrowienia dla panów z piątego autokaru :D:D
Szefie Podgłoś... Ku*rwa baranie ścisz to.. ;D I znów
Szoferr Możesz podgłosić? :D

Stefan | 2010-09-5 21:51

Dziwna sprawa. Jak Stalówka przegrywa, to jest pełno komentarzy negatywnych a jak robimy dobry wynik po meczu w którym przeważaliśmy to w komentarzach cisza.
Co jest malkomenci? Nie potraficie dobrze pisać o naszych piłkarzach?

Olek1938 | 2010-09-5 21:58

Podacie stronkę do zdjec z rzeszowa ?

Adam | 2010-09-5 22:19

A jakie zapachy były w tym piątym autobusie :))

Felipe77 | 2010-09-5 22:21

do "on tour" wspołczuje kierowcom ze musza wozic takie towarzystwo chyba maja takie kursy za kare.mam nadzieje ze nie wszyscy z szlikowacow reprezentuja taki poziom "zartu", ze tak delikatnie powiem zenujaco niski a ile radosci przy tym " ale sie dzialo" "szofer glosniej" przez rok bedzie co opowiadac na klatce albo pod smietnikiem




























Stalówka bzc | 2010-09-5 22:25

Mam pytanko czy za błąd przekroczenia limitu zmian nie ma kary??? bo w stali rzeszów były 4 zmiany

Fan! | 2010-09-5 22:30

Przestudiuj przepisy. Żadnego przekroczenia nie było. Poniżej I ligi jest możliwość dokonania więcej jak 3 zmian :)
Administratorzy - następny mecz w Sokółce a nie u nas ze Zniczem

Stalówka bzc | 2010-09-5 22:35

ja sie tylko pytam bo zawsze mozna było 3 a nie wiedziałem ze 2 liga to juz jest inaczej

Marco | 2010-09-5 22:42

OBIEKTYWNY OPIS CHŁOPAKA Z RZESZOWKSIEJ STALI SKOPIOWANY Z :» http://www.90minut.pl/news/133/news1.....

Obiektywnie o meczu Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola: duza ilosc przyjezdnych 6 - 7 autokarow + kilkanascie (kilkadziesiat?) samochodow. Łącznie w sektorze melduje sie ich okolo 450 - 600 osob + Resovia. Po naszej stronie (Stali Rzeszów) zapelniony caly jeden sektor plus 3/4 innego sektora co daje liczbe okolo 500 osob. Na prostej oraz na 2 wirazu spora ilosc piknikow (okolo 1000). Z obu stron glosny, dobry doping. Stalówka bardzo rytmiczne piosenki z wykorzystaniem bebna, Stal Rzeszow głośnie przyspiewki i bardzo glosne okrzyki. Podczas meczu bez incydentow, jedynie pod koniec bluzgi z obu stron zainicjonowane przez kibicow ze Stalowej Woli. Po meczu dochodzi do kilku incydentow na miescie, gdzie Stalowka jezdzaca z Resovia czaila na chlopaczkow w barwach. Efekt - kilka osob w szpitalu po obu stronach. Pozdrawiam - Kibic Stali Rzeszów.

WIDZICIE JAK CHCEMY TO MOŻNA.... CHODZI MI O DOPING ,LICZBE I STYL W JAKIM SIĘ DZIŚ ZAPREZENTOWALIŚMY... . CHOĆ KAŻDY Z WAS WIE ŻE STAĆ NAS NA WIĘCEJ CO JUŻ NIE RAZ POKAZALIŚMY...!!!

Adam | 2010-09-5 22:52

Te odzywki typu szofer głośniej czy takie tam nie były fajne bo ten cały szofer mógłby byc ojcem większości z tyłu autobusu i tyle w tym temacie.

Second89 | 2010-09-6 10:24

Stalówka...super atmosfera.Fajny ciagły doping i liczba...zydkow miazdzyliscie na trybunach. I nie powiem bo na boisku rownie ciekawie było. pozdro dla Was.

19ssw38 | 2010-09-6 11:21

Przypominam ludziom tym co wczoraj pojechali że za tydzień jest również mecz.

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków - 11 września, 16:00 !!

WSZYSCY NA H15 !!

Poland1938 | 2010-09-6 11:50

Najlepszy jest Jaro Wieprzęć - dostał pierwszą żółtą kartkę bo biegł do gościa i pośliznął się na mokrej trawie wycinając gościa(bardzo komiczna żółta kartka), druga żółta ciężko powiedzieć to Jaro sobie myślał - wyciął gościa wślizgiem facet nie miał nawet piłki przy nodze heheh piłka znajdowała się 3 metry od nich!! Poziom ligi zastraszająco słaby tym bardziej nie ma co się cieszyć z remisu bo mecz był do wygrania minimum 2:0! jak ma się 200% to nie ma bata trzeba strzelić!

Rocky\"stal\"one78 | 2010-09-6 12:45

....jezeli by prowadzili w II lidze tabele zmarnowanych syt.sam na sam to Kamil Gesla ma lidera :) ....troche przykro ze to 5 mecz a snajper ma puste konto :) pozdrawiam!!!! w srode III punkciki i pniemy sie w gore!!!!!!!

Bartekpdb | 2010-09-6 15:25

ma ktos moze zdjecia z meczu;)?

Kloszard | 2010-09-6 19:14

Wlasnie jesli chodzi o zdjecia, to odkad Pawel jest bardziej zajety niz kiedys i nie pojawia sie na meczach tak czesto jak kiedys galeria lezy calkowicie!! co do meczu w Rzeszowie i dopingu
Lewa strona nie spiwala wogole, tylko rozmowy i wysylanie smso, szkoda bo jak by wszyscy dali z siebie wszystko Zydkow przekrzyczelibysmy za kazdym razem.Powinna bbyc wieksza dyscyplina, tak jak bylo kiedys!!! nie spiewales starszy kolega podchoszil i kroil lamusowi szalik!!!

Jaaa | 2010-09-6 21:53

czego Turczyn nie grał od początku meczu ? Jeden z najlepszych zawodników Stalowej siedzi na ławce...

Tater | 2010-09-7 23:00

Marco napisał że pokazaliśmy sie dobrą liczbą.

pokażcie sie taka samą w nadarzynie lub otwocku i wtedy gadajcie mże jesteście zajebistą ekipą!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola
2018-08-18, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola             Widzew Łódź

3 : 0

Robert Dadok 62, 71,
Michał Trąbka 74
    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 4 3-1-0 10
2 Stal Stalowa Wola 4 3-0-1 9
3 Olimpia Grudziądz 4 3-0-1 9
4 Siarka Tarnobrzeg 4 3-0-1 9
5 GKS Bełchatów 4 2-2-0 8
6 Gryf Wejherowo 4 2-2-0 8
7 Widzew Łódź 4 2-1-1 7
8 Radomiak Radom 4 2-1-1 7
9 Elana Toruń 4 2-1-1 7
10 Błękitni Stargard Szcz. 4 2-1-1 7
11 Znicz Pruszków 4 1-1-2 4
12 ROW 1964 Rybnik 4 1-0-3 3
13 Ruch Chorzów 4 1-0-3 3
14 Olimpia Elbląg 4 1-0-3 3
15 Rozwój Katowice 4 0-3-1 3
16 Pogoń Siedlce 4 0-2-2 2
17 Resovia Rzeszów 4 0-1-3 1
18 Skra Częstochowa 4 0-0-4 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-18 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (796)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 37 125 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 2 475 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 13 421 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 612 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.04485