Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sokół Sokółka 1-2 Stal Stalowa Wola.

Sokół Sokółka 1-2 Stal Stalowa Wola.

Podopieczni Sławomira Adamusa w zaległym spotkaniu 1 kolejki II ligi grupy wschodniej pokonali na wyjeździe drużynę Sokoła Sokółka 2:1 (2:0).

 

Pierwszą bramkę dla Stalowców strzelił Kamil Gęśla w 25 minucie meczu, wynik podwyższył w 36 minucie spotkania Michał Kachniarz. Kontaktowa bramka dla gospodarzy padła w 50 minucie meczu.

więcej info wkrótce.

Komentarze (20)

California | 2010-09-8 18:30

Mysle ze jak bedzie remis ze Zniczem to bedzie dobrze ale na wygrana nie bede narzekal>
Pozdrawiam

Z krytej | 2010-09-8 18:40

no i gitara gra
gratulacje za wygraną ze zniczem jakiś punkcik, co prawda nie za bardzo nam się z nimi grało w I lidze ale myślę że nie są nie do pokonania.
tym bardziej widać chłopaki grać zaczynają i miejmy nadzieję że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.
Hej STAL!!!

Jack1938 | 2010-09-8 18:41

California nie przeginaj z tym Pruszkowem ze , to taka ekipa . W sobote gramy swoje i dodajemy punkciki . Czyli wszyscy co byli w Rzeszowie na sektor ''B'' ?

łapserdak | 2010-09-8 19:23

Ze Zniczem będzie ciężko nawet o punkt, ale trzeba iść na mecz i wierzyć w chłopaków, że dadzą radę. Znicz jak na razie radzi sobie bardzo dobrze, w dodatku naszym piłkarzom na pewno nie posłuży rozgrywanie meczów co 3 dni. Przynajmniej ci wszyscy krzykacze na trochę ucichli, bo się to już żałosne robiło - czekają pewnie na jakąś porażkę, żeby znowu narzekać, heh.

Dobroplast | 2010-09-8 19:44

I oby tak dalej :D
Miejmy nadzieję chociaż na jeden punkt ze Zniczem.
Ja nadal chciałbym zapytać o wyjazd na deRRby ?
Czy będzie organizowany i jaka cena ?

Pozdro dla normalnych.

Kloszard | 2010-09-8 20:51

Ztym ze wszyscy co byli w Rzeszowie na meczu stawia sie na sektorze B to bym sie klucil. Polowa pojechala sie pokazac i tyle a w sobote bedzie nas zapewne tylu c na meczu z Jeziorakiem, ale i tak bylo ok;)

Kolec | 2010-09-8 20:54

brawo dla adminow za szybkie odswiezenie tabeli. nie musze juz wchodzic na 90minut

Rrrr | 2010-09-8 21:03

to teraz niech też każdy pokaże się z jak najlepszej strony,i niech pójdzie na sektor B! w sobotę jedziemy z dopingiem.

Stalówek | 2010-09-8 23:22

Horajecki,Demusiak i Gilar maja po 19 lat!2 z Nich to Nasi wychowankowie!Kachni arz,Witek,Getinger po 21-22 lata,Gęśla 24 lata!Oni wszyscy grali dzisiaj w meczu z Sokółką.kiedy prosze mi przypomniec gralismy tak młodym składem,wręcz juniorami?tak jest na Zachodzie.nie ze młody nie ma szans przebicia,jest dobry niech gra,ogrywa sie.i co w Naszym przypadku nie żąda ch.j wie jakiej kasy a ma szanse pokazac sie w wyzszej lidze i grac regularnie.

Stalówek | 2010-09-8 23:26

zapomnialem o Turczynie-21 lat...

Znawca1938 | 2010-09-9 07:56

NIe kumam tych co się będą cieszyć z remisu z ze zniczem. Stalówka jest jak dla mnie na fali 2:0 jak sie patrzy ;>

19ssw38 | 2010-09-9 09:55

wiecie może kto zrobił karnego?

Stefan | 2010-09-9 10:00

Panowie spokojnie.
Nie pompujmy aż tak balonu. Nasz zespół w każdym meczu gra o 3 pkt, bo o to chodzi w tym wszystkim, ale jeszcze 2 tygodnie temu co niektórzy wyzywali grajków od ..... !!!

Najważniejsze żeby kibice byli z drużyną na dobre i na złe i piłkarze wiedzieli że mogą liczyć na nas.

Fan! | 2010-09-9 10:58

Sami zobaczycie, że mecz ze Zniczem będzie ciężki. I proszę się nie napalać, żeby potem znów nie było jazdy na piłkarzy. Widać, że łapią wiatr w żagle i tak jak Radawiec mówił, że dopiero pociąg się rozpędza. Oby tak było. Admini co z czatem ? Dla emigrantów i w przypadku braku wyjazdu ? Druga sprawa - tabela okej, ale nie tyle drużyn leci co jest zaznaczone - poprawcie to. Pozdrawiam

Złotówa | 2010-09-9 11:31

Fan! - nie wiadomo ile spada - dwie na 100% bo tyle wejdzie z niższej ligi, a reszta zależy od tego ile drużyn spadnie z I ligi właśnie do naszej grupy wschodniej. W ostatnim sezonie 6 drużyn spadło, ponieważ z I spadliśmy My, Motor, Wisła i Znicz.

Spadnie od 2-6 drużyn, a 4 to jest taka uśredniona liczba ale nie ostateczna, dlatego trzeba być w pierwszej 12, żeby nie było nerwówki do końca i oglądania się na I ligę.

Fan! | 2010-09-9 11:34

Złotówa - dzięki za sprostowanie i zwracam honor. Wzorcowałem się na tabeli z 90minut.pl i stąd moja niewiedza. Pozdrawiam

Lubelak | 2010-09-9 11:47

na szczęscie raczej nie ma już kto polecieć z 1 ligi do nas, prawie wszyscy spadli ostatnio:)
chat by sie przydał, nawet ten polchatowski.

Fan! | 2010-09-9 11:50

No właśnie pisałem nawet dla samych emigrantów warto. Pomyślcie nad tym admini.

Stefan | 2010-09-9 12:52

Odnośnie chatu na stronce, to należy pisać do Pawła, bo on jest głównym adminem stronki, pozostali tylko mogą aktualizować wyniki, tabele, dodawać newsy i modyfikować komentarze.

Pomysł jest dobry, gdyż nie byłyby zaśmiecane komentarze podczas rozgrywanego przez Stalówkę meczy.

łapserdak | 2010-09-9 16:37

Lubelak zapomniałeś, że w I lidze jest KSZO, Dolcan Ząbki, LKS Nieciecza i Kolejarz Stróże - także ma kto spadać :) Moim zdaniem co najmniej dwa z tych zespołów w tym sezonie spadnie do II ligi... Jeszcze Sandecja i Górnik Łęczna, ale to nie są zespoły do spadku przynajmniej na ten sezon.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola
2018-10-18, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice

Stal Stalowa Wola             Rozwój Katowice

4 : 0

Piotr Mroziński 8,
Sebastian Łętocha 33,
Adrian Dziubiński 61,
Michał Kitliński 80     
Sędzia: Marcin Kochanek (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
6 Znicz Pruszków 14 5-6-3 21
7 Stal Stalowa Wola 14 6-2-6 20
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 13 4-4-5 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
17 Olimpia Elbląg 13 3-1-9 10
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-18 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1242) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (643) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 110 850 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 824 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 23 977 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 24 795 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03872