Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sokół Sokółka 1-2 Stal Stalowa Wola.

Sokół Sokółka 1-2 Stal Stalowa Wola.

Podopieczni Sławomira Adamusa w zaległym spotkaniu 1 kolejki II ligi grupy wschodniej pokonali na wyjeździe drużynę Sokoła Sokółka 2:1 (2:0).

 

Pierwszą bramkę dla Stalowców strzelił Kamil Gęśla w 25 minucie meczu, wynik podwyższył w 36 minucie spotkania Michał Kachniarz. Kontaktowa bramka dla gospodarzy padła w 50 minucie meczu.

więcej info wkrótce.

Komentarze (20)

California | 2010-09-8 18:30

Mysle ze jak bedzie remis ze Zniczem to bedzie dobrze ale na wygrana nie bede narzekal>
Pozdrawiam

Z krytej | 2010-09-8 18:40

no i gitara gra
gratulacje za wygraną ze zniczem jakiś punkcik, co prawda nie za bardzo nam się z nimi grało w I lidze ale myślę że nie są nie do pokonania.
tym bardziej widać chłopaki grać zaczynają i miejmy nadzieję że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.
Hej STAL!!!

Jack1938 | 2010-09-8 18:41

California nie przeginaj z tym Pruszkowem ze , to taka ekipa . W sobote gramy swoje i dodajemy punkciki . Czyli wszyscy co byli w Rzeszowie na sektor ''B'' ?

łapserdak | 2010-09-8 19:23

Ze Zniczem będzie ciężko nawet o punkt, ale trzeba iść na mecz i wierzyć w chłopaków, że dadzą radę. Znicz jak na razie radzi sobie bardzo dobrze, w dodatku naszym piłkarzom na pewno nie posłuży rozgrywanie meczów co 3 dni. Przynajmniej ci wszyscy krzykacze na trochę ucichli, bo się to już żałosne robiło - czekają pewnie na jakąś porażkę, żeby znowu narzekać, heh.

Dobroplast | 2010-09-8 19:44

I oby tak dalej :D
Miejmy nadzieję chociaż na jeden punkt ze Zniczem.
Ja nadal chciałbym zapytać o wyjazd na deRRby ?
Czy będzie organizowany i jaka cena ?

Pozdro dla normalnych.

Kloszard | 2010-09-8 20:51

Ztym ze wszyscy co byli w Rzeszowie na meczu stawia sie na sektorze B to bym sie klucil. Polowa pojechala sie pokazac i tyle a w sobote bedzie nas zapewne tylu c na meczu z Jeziorakiem, ale i tak bylo ok;)

Kolec | 2010-09-8 20:54

brawo dla adminow za szybkie odswiezenie tabeli. nie musze juz wchodzic na 90minut

Rrrr | 2010-09-8 21:03

to teraz niech też każdy pokaże się z jak najlepszej strony,i niech pójdzie na sektor B! w sobotę jedziemy z dopingiem.

Stalówek | 2010-09-8 23:22

Horajecki,Demusiak i Gilar maja po 19 lat!2 z Nich to Nasi wychowankowie!Kachni arz,Witek,Getinger po 21-22 lata,Gęśla 24 lata!Oni wszyscy grali dzisiaj w meczu z Sokółką.kiedy prosze mi przypomniec gralismy tak młodym składem,wręcz juniorami?tak jest na Zachodzie.nie ze młody nie ma szans przebicia,jest dobry niech gra,ogrywa sie.i co w Naszym przypadku nie żąda ch.j wie jakiej kasy a ma szanse pokazac sie w wyzszej lidze i grac regularnie.

Stalówek | 2010-09-8 23:26

zapomnialem o Turczynie-21 lat...

Znawca1938 | 2010-09-9 07:56

NIe kumam tych co się będą cieszyć z remisu z ze zniczem. Stalówka jest jak dla mnie na fali 2:0 jak sie patrzy ;>

19ssw38 | 2010-09-9 09:55

wiecie może kto zrobił karnego?

Stefan | 2010-09-9 10:00

Panowie spokojnie.
Nie pompujmy aż tak balonu. Nasz zespół w każdym meczu gra o 3 pkt, bo o to chodzi w tym wszystkim, ale jeszcze 2 tygodnie temu co niektórzy wyzywali grajków od ..... !!!

Najważniejsze żeby kibice byli z drużyną na dobre i na złe i piłkarze wiedzieli że mogą liczyć na nas.

Fan! | 2010-09-9 10:58

Sami zobaczycie, że mecz ze Zniczem będzie ciężki. I proszę się nie napalać, żeby potem znów nie było jazdy na piłkarzy. Widać, że łapią wiatr w żagle i tak jak Radawiec mówił, że dopiero pociąg się rozpędza. Oby tak było. Admini co z czatem ? Dla emigrantów i w przypadku braku wyjazdu ? Druga sprawa - tabela okej, ale nie tyle drużyn leci co jest zaznaczone - poprawcie to. Pozdrawiam

Złotówa | 2010-09-9 11:31

Fan! - nie wiadomo ile spada - dwie na 100% bo tyle wejdzie z niższej ligi, a reszta zależy od tego ile drużyn spadnie z I ligi właśnie do naszej grupy wschodniej. W ostatnim sezonie 6 drużyn spadło, ponieważ z I spadliśmy My, Motor, Wisła i Znicz.

Spadnie od 2-6 drużyn, a 4 to jest taka uśredniona liczba ale nie ostateczna, dlatego trzeba być w pierwszej 12, żeby nie było nerwówki do końca i oglądania się na I ligę.

Fan! | 2010-09-9 11:34

Złotówa - dzięki za sprostowanie i zwracam honor. Wzorcowałem się na tabeli z 90minut.pl i stąd moja niewiedza. Pozdrawiam

Lubelak | 2010-09-9 11:47

na szczęscie raczej nie ma już kto polecieć z 1 ligi do nas, prawie wszyscy spadli ostatnio:)
chat by sie przydał, nawet ten polchatowski.

Fan! | 2010-09-9 11:50

No właśnie pisałem nawet dla samych emigrantów warto. Pomyślcie nad tym admini.

Stefan | 2010-09-9 12:52

Odnośnie chatu na stronce, to należy pisać do Pawła, bo on jest głównym adminem stronki, pozostali tylko mogą aktualizować wyniki, tabele, dodawać newsy i modyfikować komentarze.

Pomysł jest dobry, gdyż nie byłyby zaśmiecane komentarze podczas rozgrywanego przez Stalówkę meczy.

łapserdak | 2010-09-9 16:37

Lubelak zapomniałeś, że w I lidze jest KSZO, Dolcan Ząbki, LKS Nieciecza i Kolejarz Stróże - także ma kto spadać :) Moim zdaniem co najmniej dwa z tych zespołów w tym sezonie spadnie do II ligi... Jeszcze Sandecja i Górnik Łęczna, ale to nie są zespoły do spadku przynajmniej na ten sezon.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3353) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1367) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 59 610 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 19 542 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 19 620 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 53 677 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.0137