Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sokół Sokółka 1-2 Stal Stalowa Wola.

Sokół Sokółka 1-2 Stal Stalowa Wola.

Podopieczni Sławomira Adamusa w zaległym spotkaniu 1 kolejki II ligi grupy wschodniej pokonali na wyjeździe drużynę Sokoła Sokółka 2:1 (2:0).

 

Pierwszą bramkę dla Stalowców strzelił Kamil Gęśla w 25 minucie meczu, wynik podwyższył w 36 minucie spotkania Michał Kachniarz. Kontaktowa bramka dla gospodarzy padła w 50 minucie meczu.

więcej info wkrótce.

Komentarze (20)

California | 2010-09-8 18:30

Mysle ze jak bedzie remis ze Zniczem to bedzie dobrze ale na wygrana nie bede narzekal>
Pozdrawiam

Z krytej | 2010-09-8 18:40

no i gitara gra
gratulacje za wygraną ze zniczem jakiś punkcik, co prawda nie za bardzo nam się z nimi grało w I lidze ale myślę że nie są nie do pokonania.
tym bardziej widać chłopaki grać zaczynają i miejmy nadzieję że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.
Hej STAL!!!

Jack1938 | 2010-09-8 18:41

California nie przeginaj z tym Pruszkowem ze , to taka ekipa . W sobote gramy swoje i dodajemy punkciki . Czyli wszyscy co byli w Rzeszowie na sektor ''B'' ?

łapserdak | 2010-09-8 19:23

Ze Zniczem będzie ciężko nawet o punkt, ale trzeba iść na mecz i wierzyć w chłopaków, że dadzą radę. Znicz jak na razie radzi sobie bardzo dobrze, w dodatku naszym piłkarzom na pewno nie posłuży rozgrywanie meczów co 3 dni. Przynajmniej ci wszyscy krzykacze na trochę ucichli, bo się to już żałosne robiło - czekają pewnie na jakąś porażkę, żeby znowu narzekać, heh.

Dobroplast | 2010-09-8 19:44

I oby tak dalej :D
Miejmy nadzieję chociaż na jeden punkt ze Zniczem.
Ja nadal chciałbym zapytać o wyjazd na deRRby ?
Czy będzie organizowany i jaka cena ?

Pozdro dla normalnych.

Kloszard | 2010-09-8 20:51

Ztym ze wszyscy co byli w Rzeszowie na meczu stawia sie na sektorze B to bym sie klucil. Polowa pojechala sie pokazac i tyle a w sobote bedzie nas zapewne tylu c na meczu z Jeziorakiem, ale i tak bylo ok;)

Kolec | 2010-09-8 20:54

brawo dla adminow za szybkie odswiezenie tabeli. nie musze juz wchodzic na 90minut

Rrrr | 2010-09-8 21:03

to teraz niech też każdy pokaże się z jak najlepszej strony,i niech pójdzie na sektor B! w sobotę jedziemy z dopingiem.

Stalówek | 2010-09-8 23:22

Horajecki,Demusiak i Gilar maja po 19 lat!2 z Nich to Nasi wychowankowie!Kachni arz,Witek,Getinger po 21-22 lata,Gęśla 24 lata!Oni wszyscy grali dzisiaj w meczu z Sokółką.kiedy prosze mi przypomniec gralismy tak młodym składem,wręcz juniorami?tak jest na Zachodzie.nie ze młody nie ma szans przebicia,jest dobry niech gra,ogrywa sie.i co w Naszym przypadku nie żąda ch.j wie jakiej kasy a ma szanse pokazac sie w wyzszej lidze i grac regularnie.

Stalówek | 2010-09-8 23:26

zapomnialem o Turczynie-21 lat...

Znawca1938 | 2010-09-9 07:56

NIe kumam tych co się będą cieszyć z remisu z ze zniczem. Stalówka jest jak dla mnie na fali 2:0 jak sie patrzy ;>

19ssw38 | 2010-09-9 09:55

wiecie może kto zrobił karnego?

Stefan | 2010-09-9 10:00

Panowie spokojnie.
Nie pompujmy aż tak balonu. Nasz zespół w każdym meczu gra o 3 pkt, bo o to chodzi w tym wszystkim, ale jeszcze 2 tygodnie temu co niektórzy wyzywali grajków od ..... !!!

Najważniejsze żeby kibice byli z drużyną na dobre i na złe i piłkarze wiedzieli że mogą liczyć na nas.

Fan! | 2010-09-9 10:58

Sami zobaczycie, że mecz ze Zniczem będzie ciężki. I proszę się nie napalać, żeby potem znów nie było jazdy na piłkarzy. Widać, że łapią wiatr w żagle i tak jak Radawiec mówił, że dopiero pociąg się rozpędza. Oby tak było. Admini co z czatem ? Dla emigrantów i w przypadku braku wyjazdu ? Druga sprawa - tabela okej, ale nie tyle drużyn leci co jest zaznaczone - poprawcie to. Pozdrawiam

Złotówa | 2010-09-9 11:31

Fan! - nie wiadomo ile spada - dwie na 100% bo tyle wejdzie z niższej ligi, a reszta zależy od tego ile drużyn spadnie z I ligi właśnie do naszej grupy wschodniej. W ostatnim sezonie 6 drużyn spadło, ponieważ z I spadliśmy My, Motor, Wisła i Znicz.

Spadnie od 2-6 drużyn, a 4 to jest taka uśredniona liczba ale nie ostateczna, dlatego trzeba być w pierwszej 12, żeby nie było nerwówki do końca i oglądania się na I ligę.

Fan! | 2010-09-9 11:34

Złotówa - dzięki za sprostowanie i zwracam honor. Wzorcowałem się na tabeli z 90minut.pl i stąd moja niewiedza. Pozdrawiam

Lubelak | 2010-09-9 11:47

na szczęscie raczej nie ma już kto polecieć z 1 ligi do nas, prawie wszyscy spadli ostatnio:)
chat by sie przydał, nawet ten polchatowski.

Fan! | 2010-09-9 11:50

No właśnie pisałem nawet dla samych emigrantów warto. Pomyślcie nad tym admini.

Stefan | 2010-09-9 12:52

Odnośnie chatu na stronce, to należy pisać do Pawła, bo on jest głównym adminem stronki, pozostali tylko mogą aktualizować wyniki, tabele, dodawać newsy i modyfikować komentarze.

Pomysł jest dobry, gdyż nie byłyby zaśmiecane komentarze podczas rozgrywanego przez Stalówkę meczy.

łapserdak | 2010-09-9 16:37

Lubelak zapomniałeś, że w I lidze jest KSZO, Dolcan Ząbki, LKS Nieciecza i Kolejarz Stróże - także ma kto spadać :) Moim zdaniem co najmniej dwa z tych zespołów w tym sezonie spadnie do II ligi... Jeszcze Sandecja i Górnik Łęczna, ale to nie są zespoły do spadku przynajmniej na ten sezon.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 111 823 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 8 648 razy
Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 5 623 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 22 054 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.03354