Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapisy do sekcji piłki nożnej ZKS STAL - rocznik 2002

Zapisy do sekcji piłki nożnej ZKS STAL - rocznik 2002

Drodzy rodzice, kibice - ZKS STAL STALOWA WOLA ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej rocznika 2002 i młodszych.Chętnych SERDECZNIE ZAPRASZAMY od  13 września , w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie15.00.

 

Zajęcia będzie prowadził trener, zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt pod  nr telefonu 607 350 125. W poniedziałek na godz. 15 każdy rodzic czy kibic może przyprowadzic swoją pociechę na stadion i zobaczyc w akcji.

 

Jak wszyscy wiemy szkolenie młodzieży w klubie funkcjonuje na bardzo dobrym poziomie dlatego tym bardziej zachęcamy do zapisywania swoich dzieci.
 

 

 

Być może kiedyś z tych młodych chłopaków wyrosną doświadczeni piłkarze którzy będą reprezentować barwy "Stalówki" i przyniosą Nam kibicom wiele radości .

Komentarze (10)

Brygadzista | 2010-09-9 11:03

Na POLSKA - Australia 25 osób (w tym 10 osób Nisko)

Tomstal | 2010-09-9 14:05

Chetnie przyprowadze swojego synka ale 15.00 jak to zrobic - przeciez sie korcze pracuje :( a nie wszyscy pracuje w Stalowce jak i ja zreszta. Raz na jakis czas znajdzie sie zona, dziadek, ale ciezko non stop - mysle ze zmiana godziny bylaby rozsadna i wiecej osob ma szanse dotrzc ze swoimi pociechami
pozdr

Stalfan | 2010-09-9 15:30

Najbliższy wyjazd do Brzeska. Przydałyby się już zapisy i małe info o wyjeździe. Chcemy żeby Nas pojechało więcej to musimy odpowiednio wcześnie zmobilizować się.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Dantes | 2010-09-9 19:21

...."Jak wszyscy wiemy szkolenie młodzieży w klubie funkcjonuje na bardzo dobrym poziomie dlatego tym bardziej zachęcamy do zapisywania swoich dzieci "
Kto to pisał??? Szkolenia w naszym klubie jest tragiczne i to delikatnie mowiac. W szkoleniu wyprzedzaja nas juz Krosno, Sanok, Jasło, Przemysl. To ze chłopcy w poszczególnych rocznikach wygrywaja jest to zasługa ich samych, woli walki, talentu i wiary pokoleniowej w jeden klub. Oczywiscie Rzeszów czy mielec jest poza zasiegiem. Nigdy nie oddam syna w te rece.

Koco | 2010-09-9 19:37

Trzeba popatrzeć na rocznik 95 w Stalowej Woli mimo to że niema szkółki piłkarskiej pokazują że ich stać na wszystko np wygrywając ze Stalą Mielec lub Rzeszów a tam są szkółki i to bardzo dobre są pieniądze ale to za mało

Daro | 2010-09-9 19:49

Dobra akcja z tym blokiem na Staszica :)

Fan! | 2010-09-9 20:37

Skoro już piszesz to może ze szczegółami czego ta akcja dotyczyła ?

Ssw1938 | 2010-09-9 20:48

» http://www.stalowka. net/wiadomosci.php?d x=5393

Kolec | 2010-09-9 21:07

przedwczoraj wyloniono firmy ktore beda wykonywac I etap budowy stadionu a wiec maksymalnie 7.11.2010 r. zobaczymy w koncu pierwsze prace na stadionie. maksymalnie poniewaz w umowie na rozpoczecie prac maja 2 miesiace.

Kondzio | 2010-09-11 10:30

Owszem 95 jest bardzo dobrym rocznikiem ale popatrzcie tez na rocznik 97 bo chłopaki też dobrze grają i umią wygrywać z innymi Klubami które mają szkólki mają dobrych napastników pomocników i na obronie tylko brakuje im dobrego lewego obrońcy grają dobrą piłkę ponieważ grają dużo piłką i to im daje wyniki np ostatnio 7:1 na wyjeździe z Pogonią Leżajsk i hattrick Konrada Kozioła mój imiennik i jedną bramkę strzelił przepięknie w samo okienko i to ze swojej słabszej nogi z 25 m może jak grają w stw to nie widać że graa piłką bo na takich boiskach się nie da a na główne nie chcą ich wpuścić

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 10 7-1-2 22
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
4 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
5 Elana Toruń 9 5-3-1 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
8 Znicz Pruszków 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 10 3-4-3 13
10 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
11 Gryf Wejherowo 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 9 3-2-4 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 33 833 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 16 090 razy
Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 8 921 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 147 450 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.04819