Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapisy do sekcji piłki nożnej ZKS STAL - rocznik 2002

Zapisy do sekcji piłki nożnej ZKS STAL - rocznik 2002

Drodzy rodzice, kibice - ZKS STAL STALOWA WOLA ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej rocznika 2002 i młodszych.Chętnych SERDECZNIE ZAPRASZAMY od  13 września , w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie15.00.

 

Zajęcia będzie prowadził trener, zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt pod  nr telefonu 607 350 125. W poniedziałek na godz. 15 każdy rodzic czy kibic może przyprowadzic swoją pociechę na stadion i zobaczyc w akcji.

 

Jak wszyscy wiemy szkolenie młodzieży w klubie funkcjonuje na bardzo dobrym poziomie dlatego tym bardziej zachęcamy do zapisywania swoich dzieci.
 

 

 

Być może kiedyś z tych młodych chłopaków wyrosną doświadczeni piłkarze którzy będą reprezentować barwy "Stalówki" i przyniosą Nam kibicom wiele radości .

Komentarze (10)

Brygadzista | 2010-09-9 11:03

Na POLSKA - Australia 25 osób (w tym 10 osób Nisko)

Tomstal | 2010-09-9 14:05

Chetnie przyprowadze swojego synka ale 15.00 jak to zrobic - przeciez sie korcze pracuje :( a nie wszyscy pracuje w Stalowce jak i ja zreszta. Raz na jakis czas znajdzie sie zona, dziadek, ale ciezko non stop - mysle ze zmiana godziny bylaby rozsadna i wiecej osob ma szanse dotrzc ze swoimi pociechami
pozdr

Stalfan | 2010-09-9 15:30

Najbliższy wyjazd do Brzeska. Przydałyby się już zapisy i małe info o wyjeździe. Chcemy żeby Nas pojechało więcej to musimy odpowiednio wcześnie zmobilizować się.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Dantes | 2010-09-9 19:21

...."Jak wszyscy wiemy szkolenie młodzieży w klubie funkcjonuje na bardzo dobrym poziomie dlatego tym bardziej zachęcamy do zapisywania swoich dzieci "
Kto to pisał??? Szkolenia w naszym klubie jest tragiczne i to delikatnie mowiac. W szkoleniu wyprzedzaja nas juz Krosno, Sanok, Jasło, Przemysl. To ze chłopcy w poszczególnych rocznikach wygrywaja jest to zasługa ich samych, woli walki, talentu i wiary pokoleniowej w jeden klub. Oczywiscie Rzeszów czy mielec jest poza zasiegiem. Nigdy nie oddam syna w te rece.

Koco | 2010-09-9 19:37

Trzeba popatrzeć na rocznik 95 w Stalowej Woli mimo to że niema szkółki piłkarskiej pokazują że ich stać na wszystko np wygrywając ze Stalą Mielec lub Rzeszów a tam są szkółki i to bardzo dobre są pieniądze ale to za mało

Daro | 2010-09-9 19:49

Dobra akcja z tym blokiem na Staszica :)

Fan! | 2010-09-9 20:37

Skoro już piszesz to może ze szczegółami czego ta akcja dotyczyła ?

Ssw1938 | 2010-09-9 20:48

» http://www.stalowka. net/wiadomosci.php?d x=5393

Kolec | 2010-09-9 21:07

przedwczoraj wyloniono firmy ktore beda wykonywac I etap budowy stadionu a wiec maksymalnie 7.11.2010 r. zobaczymy w koncu pierwsze prace na stadionie. maksymalnie poniewaz w umowie na rozpoczecie prac maja 2 miesiace.

Kondzio | 2010-09-11 10:30

Owszem 95 jest bardzo dobrym rocznikiem ale popatrzcie tez na rocznik 97 bo chłopaki też dobrze grają i umią wygrywać z innymi Klubami które mają szkólki mają dobrych napastników pomocników i na obronie tylko brakuje im dobrego lewego obrońcy grają dobrą piłkę ponieważ grają dużo piłką i to im daje wyniki np ostatnio 7:1 na wyjeździe z Pogonią Leżajsk i hattrick Konrada Kozioła mój imiennik i jedną bramkę strzelił przepięknie w samo okienko i to ze swojej słabszej nogi z 25 m może jak grają w stw to nie widać że graa piłką bo na takich boiskach się nie da a na główne nie chcą ich wpuścić

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz

Stal Stalowa Wola             Wisła Sandomierz
2023-06-10, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Stalowa Wola             Orlęta Radzyń Podlaski

5 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Stal Stalowa Wola 32 21-5-6 68
2 Wieczysta Kraków 32 19-7-6 64
3 Avia Świdnik 32 17-11-4 62
4 KSZO Ostrowiec Św 32 16-7-9 55
5 Podlasie Biała Podlaska 32 13-12-7 51
6 Cracovia II 32 15-5-12 50
7 Wisłoka Dębica 32 14-7-11 49
8 Sokół Sieniawa 32 14-4-14 46
9 Czarni Połaniec 32 14-2-16 44
10 Orlęta Radzyń Podlaski 32 13-4-15 43
11 Korona II Kielce 32 10-9-13 39
12 Podhale Nowy Targ 32 11-6-15 39
13 KS Wiązownica 32 11-6-15 39
14 ŁKS Łagów 32 11-4-17 37
15 Unia Tarnów 32 9-9-14 36
16 Chełmianka Chełm 32 8-10-14 34
17 Wisła Sandomierz 32 8-6-18 30
18 Lublinianka Lublin 32 6-2-24 20

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
Avia Świdnik 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






TAXI Stalowa Wola

Losowe galerie

STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 39 625 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 57 655 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 44 666 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 39 723 razy
Osób Online: 7 / Czas gen. strony: 0.00834