Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapisy do sekcji piłki nożnej ZKS STAL - rocznik 2002

Zapisy do sekcji piłki nożnej ZKS STAL - rocznik 2002

Drodzy rodzice, kibice - ZKS STAL STALOWA WOLA ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej rocznika 2002 i młodszych.Chętnych SERDECZNIE ZAPRASZAMY od  13 września , w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie15.00.

 

Zajęcia będzie prowadził trener, zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt pod  nr telefonu 607 350 125. W poniedziałek na godz. 15 każdy rodzic czy kibic może przyprowadzic swoją pociechę na stadion i zobaczyc w akcji.

 

Jak wszyscy wiemy szkolenie młodzieży w klubie funkcjonuje na bardzo dobrym poziomie dlatego tym bardziej zachęcamy do zapisywania swoich dzieci.
 

 

 

Być może kiedyś z tych młodych chłopaków wyrosną doświadczeni piłkarze którzy będą reprezentować barwy "Stalówki" i przyniosą Nam kibicom wiele radości .

Komentarze (10)

Brygadzista | 2010-09-9 11:03

Na POLSKA - Australia 25 osób (w tym 10 osób Nisko)

Tomstal | 2010-09-9 14:05

Chetnie przyprowadze swojego synka ale 15.00 jak to zrobic - przeciez sie korcze pracuje :( a nie wszyscy pracuje w Stalowce jak i ja zreszta. Raz na jakis czas znajdzie sie zona, dziadek, ale ciezko non stop - mysle ze zmiana godziny bylaby rozsadna i wiecej osob ma szanse dotrzc ze swoimi pociechami
pozdr

Stalfan | 2010-09-9 15:30

Najbliższy wyjazd do Brzeska. Przydałyby się już zapisy i małe info o wyjeździe. Chcemy żeby Nas pojechało więcej to musimy odpowiednio wcześnie zmobilizować się.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Dantes | 2010-09-9 19:21

...."Jak wszyscy wiemy szkolenie młodzieży w klubie funkcjonuje na bardzo dobrym poziomie dlatego tym bardziej zachęcamy do zapisywania swoich dzieci "
Kto to pisał??? Szkolenia w naszym klubie jest tragiczne i to delikatnie mowiac. W szkoleniu wyprzedzaja nas juz Krosno, Sanok, Jasło, Przemysl. To ze chłopcy w poszczególnych rocznikach wygrywaja jest to zasługa ich samych, woli walki, talentu i wiary pokoleniowej w jeden klub. Oczywiscie Rzeszów czy mielec jest poza zasiegiem. Nigdy nie oddam syna w te rece.

Koco | 2010-09-9 19:37

Trzeba popatrzeć na rocznik 95 w Stalowej Woli mimo to że niema szkółki piłkarskiej pokazują że ich stać na wszystko np wygrywając ze Stalą Mielec lub Rzeszów a tam są szkółki i to bardzo dobre są pieniądze ale to za mało

Daro | 2010-09-9 19:49

Dobra akcja z tym blokiem na Staszica :)

Fan! | 2010-09-9 20:37

Skoro już piszesz to może ze szczegółami czego ta akcja dotyczyła ?

Ssw1938 | 2010-09-9 20:48

» http://www.stalowka. net/wiadomosci.php?d x=5393

Kolec | 2010-09-9 21:07

przedwczoraj wyloniono firmy ktore beda wykonywac I etap budowy stadionu a wiec maksymalnie 7.11.2010 r. zobaczymy w koncu pierwsze prace na stadionie. maksymalnie poniewaz w umowie na rozpoczecie prac maja 2 miesiace.

Kondzio | 2010-09-11 10:30

Owszem 95 jest bardzo dobrym rocznikiem ale popatrzcie tez na rocznik 97 bo chłopaki też dobrze grają i umią wygrywać z innymi Klubami które mają szkólki mają dobrych napastników pomocników i na obronie tylko brakuje im dobrego lewego obrońcy grają dobrą piłkę ponieważ grają dużo piłką i to im daje wyniki np ostatnio 7:1 na wyjeździe z Pogonią Leżajsk i hattrick Konrada Kozioła mój imiennik i jedną bramkę strzelił przepięknie w samo okienko i to ze swojej słabszej nogi z 25 m może jak grają w stw to nie widać że graa piłką bo na takich boiskach się nie da a na główne nie chcą ich wpuścić

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2020-06-06, godz. 17:40
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg

2 : 2

Kacper Śpiewak 89, 90     
Cezary Demianiuk 25, 68
Sędzia: Paweł Kukla (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 23 14-5-4 47
2 GKS Katowice 23 13-5-5 44
3 Resovia Rzeszów 23 12-6-5 42
4 Górnik Łęczna 23 12-6-5 42
5 Olimpia Elbląg 23 9-10-4 37
6 Bytovia Bytów 23 10-6-7 36
7 Stal Rzeszów 23 10-3-10 33
8 Błękitni Stargard Szcz. 23 9-5-9 32
9 Górnik Polkowice 23 8-6-9 30
10 Pogoń Siedlce 23 9-3-11 30
11 Znicz Pruszków 23 9-3-11 30
12 Elana Toruń 23 8-5-10 29
13 Garbarnia Kraków 23 7-8-8 29
14 Lech II Poznań 23 7-8-8 29
15 Skra Częstochowa 23 8-4-11 28
16 Stal Stalowa Wola 23 6-7-10 25
17 Legionovia Legionowo 23 4-4-15 16
18 Gryf Wejherowo 23 3-4-16 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-06-06 Górnik Łęczna - STAL
2020-06-13 STAL - Skra Częstochowa
2020-06-17 STAL - Stal Rzeszów
2020-06-20 STAL - Legionovia Legion..
2020-06-27 STAL - Garbarnia Kraków
2020-07-01 STAL - Lech II Poznań
2020-07-04 STAL - Górnik Polkowice
2020-07-11 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (904)
» Rafix (768) » Młodynie (683)
» Fanatyk38 (683) » 1938fc (562)
» Filip kacper k. (522) » Kamilosss (434)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 40 razy
STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 38 680 razy
STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 128 272 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 36 457 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.02599