Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapisy do sekcji piłki nożnej ZKS STAL - rocznik 2002

Zapisy do sekcji piłki nożnej ZKS STAL - rocznik 2002

Drodzy rodzice, kibice - ZKS STAL STALOWA WOLA ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej rocznika 2002 i młodszych.Chętnych SERDECZNIE ZAPRASZAMY od  13 września , w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie15.00.

 

Zajęcia będzie prowadził trener, zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt pod  nr telefonu 607 350 125. W poniedziałek na godz. 15 każdy rodzic czy kibic może przyprowadzic swoją pociechę na stadion i zobaczyc w akcji.

 

Jak wszyscy wiemy szkolenie młodzieży w klubie funkcjonuje na bardzo dobrym poziomie dlatego tym bardziej zachęcamy do zapisywania swoich dzieci.
 

 

 

Być może kiedyś z tych młodych chłopaków wyrosną doświadczeni piłkarze którzy będą reprezentować barwy "Stalówki" i przyniosą Nam kibicom wiele radości .

Komentarze (10)

Brygadzista | 2010-09-9 11:03

Na POLSKA - Australia 25 osób (w tym 10 osób Nisko)

Tomstal | 2010-09-9 14:05

Chetnie przyprowadze swojego synka ale 15.00 jak to zrobic - przeciez sie korcze pracuje :( a nie wszyscy pracuje w Stalowce jak i ja zreszta. Raz na jakis czas znajdzie sie zona, dziadek, ale ciezko non stop - mysle ze zmiana godziny bylaby rozsadna i wiecej osob ma szanse dotrzc ze swoimi pociechami
pozdr

Stalfan | 2010-09-9 15:30

Najbliższy wyjazd do Brzeska. Przydałyby się już zapisy i małe info o wyjeździe. Chcemy żeby Nas pojechało więcej to musimy odpowiednio wcześnie zmobilizować się.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Dantes | 2010-09-9 19:21

...."Jak wszyscy wiemy szkolenie młodzieży w klubie funkcjonuje na bardzo dobrym poziomie dlatego tym bardziej zachęcamy do zapisywania swoich dzieci "
Kto to pisał??? Szkolenia w naszym klubie jest tragiczne i to delikatnie mowiac. W szkoleniu wyprzedzaja nas juz Krosno, Sanok, Jasło, Przemysl. To ze chłopcy w poszczególnych rocznikach wygrywaja jest to zasługa ich samych, woli walki, talentu i wiary pokoleniowej w jeden klub. Oczywiscie Rzeszów czy mielec jest poza zasiegiem. Nigdy nie oddam syna w te rece.

Koco | 2010-09-9 19:37

Trzeba popatrzeć na rocznik 95 w Stalowej Woli mimo to że niema szkółki piłkarskiej pokazują że ich stać na wszystko np wygrywając ze Stalą Mielec lub Rzeszów a tam są szkółki i to bardzo dobre są pieniądze ale to za mało

Daro | 2010-09-9 19:49

Dobra akcja z tym blokiem na Staszica :)

Fan! | 2010-09-9 20:37

Skoro już piszesz to może ze szczegółami czego ta akcja dotyczyła ?

Ssw1938 | 2010-09-9 20:48

» http://www.stalowka. net/wiadomosci.php?d x=5393

Kolec | 2010-09-9 21:07

przedwczoraj wyloniono firmy ktore beda wykonywac I etap budowy stadionu a wiec maksymalnie 7.11.2010 r. zobaczymy w koncu pierwsze prace na stadionie. maksymalnie poniewaz w umowie na rozpoczecie prac maja 2 miesiace.

Kondzio | 2010-09-11 10:30

Owszem 95 jest bardzo dobrym rocznikiem ale popatrzcie tez na rocznik 97 bo chłopaki też dobrze grają i umią wygrywać z innymi Klubami które mają szkólki mają dobrych napastników pomocników i na obronie tylko brakuje im dobrego lewego obrońcy grają dobrą piłkę ponieważ grają dużo piłką i to im daje wyniki np ostatnio 7:1 na wyjeździe z Pogonią Leżajsk i hattrick Konrada Kozioła mój imiennik i jedną bramkę strzelił przepięknie w samo okienko i to ze swojej słabszej nogi z 25 m może jak grają w stw to nie widać że graa piłką bo na takich boiskach się nie da a na główne nie chcą ich wpuścić

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 8 614 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 039 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 52 592 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 13 727 razy
Osób Online: 42 / Czas gen. strony: 0.08797