Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapisy do sekcji piłki nożnej ZKS STAL - rocznik 2002

Zapisy do sekcji piłki nożnej ZKS STAL - rocznik 2002

Drodzy rodzice, kibice - ZKS STAL STALOWA WOLA ogłasza nabór do sekcji piłki nożnej rocznika 2002 i młodszych.Chętnych SERDECZNIE ZAPRASZAMY od  13 września , w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie15.00.

 

Zajęcia będzie prowadził trener, zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt pod  nr telefonu 607 350 125. W poniedziałek na godz. 15 każdy rodzic czy kibic może przyprowadzic swoją pociechę na stadion i zobaczyc w akcji.

 

Jak wszyscy wiemy szkolenie młodzieży w klubie funkcjonuje na bardzo dobrym poziomie dlatego tym bardziej zachęcamy do zapisywania swoich dzieci.
 

 

 

Być może kiedyś z tych młodych chłopaków wyrosną doświadczeni piłkarze którzy będą reprezentować barwy "Stalówki" i przyniosą Nam kibicom wiele radości .

Komentarze (10)

Brygadzista | 2010-09-9 11:03

Na POLSKA - Australia 25 osób (w tym 10 osób Nisko)

Tomstal | 2010-09-9 14:05

Chetnie przyprowadze swojego synka ale 15.00 jak to zrobic - przeciez sie korcze pracuje :( a nie wszyscy pracuje w Stalowce jak i ja zreszta. Raz na jakis czas znajdzie sie zona, dziadek, ale ciezko non stop - mysle ze zmiana godziny bylaby rozsadna i wiecej osob ma szanse dotrzc ze swoimi pociechami
pozdr

Stalfan | 2010-09-9 15:30

Najbliższy wyjazd do Brzeska. Przydałyby się już zapisy i małe info o wyjeździe. Chcemy żeby Nas pojechało więcej to musimy odpowiednio wcześnie zmobilizować się.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Dantes | 2010-09-9 19:21

...."Jak wszyscy wiemy szkolenie młodzieży w klubie funkcjonuje na bardzo dobrym poziomie dlatego tym bardziej zachęcamy do zapisywania swoich dzieci "
Kto to pisał??? Szkolenia w naszym klubie jest tragiczne i to delikatnie mowiac. W szkoleniu wyprzedzaja nas juz Krosno, Sanok, Jasło, Przemysl. To ze chłopcy w poszczególnych rocznikach wygrywaja jest to zasługa ich samych, woli walki, talentu i wiary pokoleniowej w jeden klub. Oczywiscie Rzeszów czy mielec jest poza zasiegiem. Nigdy nie oddam syna w te rece.

Koco | 2010-09-9 19:37

Trzeba popatrzeć na rocznik 95 w Stalowej Woli mimo to że niema szkółki piłkarskiej pokazują że ich stać na wszystko np wygrywając ze Stalą Mielec lub Rzeszów a tam są szkółki i to bardzo dobre są pieniądze ale to za mało

Daro | 2010-09-9 19:49

Dobra akcja z tym blokiem na Staszica :)

Fan! | 2010-09-9 20:37

Skoro już piszesz to może ze szczegółami czego ta akcja dotyczyła ?

Ssw1938 | 2010-09-9 20:48

» http://www.stalowka. net/wiadomosci.php?d x=5393

Kolec | 2010-09-9 21:07

przedwczoraj wyloniono firmy ktore beda wykonywac I etap budowy stadionu a wiec maksymalnie 7.11.2010 r. zobaczymy w koncu pierwsze prace na stadionie. maksymalnie poniewaz w umowie na rozpoczecie prac maja 2 miesiace.

Kondzio | 2010-09-11 10:30

Owszem 95 jest bardzo dobrym rocznikiem ale popatrzcie tez na rocznik 97 bo chłopaki też dobrze grają i umią wygrywać z innymi Klubami które mają szkólki mają dobrych napastników pomocników i na obronie tylko brakuje im dobrego lewego obrońcy grają dobrą piłkę ponieważ grają dużo piłką i to im daje wyniki np ostatnio 7:1 na wyjeździe z Pogonią Leżajsk i hattrick Konrada Kozioła mój imiennik i jedną bramkę strzelił przepięknie w samo okienko i to ze swojej słabszej nogi z 25 m może jak grają w stw to nie widać że graa piłką bo na takich boiskach się nie da a na główne nie chcą ich wpuścić

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 039 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 16 228 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 2 084 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 222 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.04392