Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mecz ze Zniczem już dzisiaj!

Mecz ze Zniczem już dzisiaj!

Dzisiaj o godzinie 16:00 Stal rozegra mecz 8 kolejki II ligi grupy wschodniej na własnym stadionie z drużyną Znicza Pruszków.

Znicz dotychczas na wyjeździe zdobył 5 punktów - jeden mecz wygrał, jeden przegrał i dwa zremisował. Piłkarze z Pruszkowa są liderem tabeli i zdobyli w sumie 14 punktów.

Zapowiada się, więc ciekawe widowisko na H15.

Zapraszamy  wszystkich tych którzy nie będą mogli oglądać na żywo tego spotkania na naszego Chata - pod adresem : stalowa-wola.net/chat do dyskusji w czasie trwania spotkania oraz komentarzy pomeczowych.

 

Komentarze (16)

Rrrr | 2010-09-11 09:29

Wszyscy na H15 !!!

Adas1938 | 2010-09-11 11:19

WSZYSCY NA MECZ!! DZIŚ CZEKA NAS CIĘŻKI MECZ !! ABY WYGRAĆ , NASI PIŁKARZE POTRZEBUJĄ 12 ZAWODNIKA - CZYLI NAS KIBICÓW !!!!!!! POKAŻCIE WSZYSTKIM ŻE W STALOWEJ SĄ NAJLEPSI KIBICE !! NIE PATRZCIE NA TYCH KTÓRZY BYLI TYLKO WTEDY JAK BYŁA 1 LIGA !! TO BANDA CHORĄGIEWEK KTÓRE SA TAM GDZIE JEST DOBRZE !! ŚPIEWACIE ZE KOCHACIE STALÓWKĘ ITP. WIEC MACIE TERAZ MOŻLIWOŚĆ UDOWODNIENIA TEGO !!!!!!!!



MOJA JEDYNA MIŁOŚĆ .......

















Kurtki | 2010-09-11 11:46

Dziś oprawą ma być kozacki doping!

Cycu123 | 2010-09-11 17:07


45 - Gooool!!! Po strzale z rzutu wolnego Radawca piłkę odbił przed siebie bramkarz gości, a z celną dobitką pospieszył Kamil Gęśla i wpakował piłkę do bramki z najbliższej odległości.

Cycu123 | 2010-09-11 17:51

Wygrana 1:0!!!

Superbastiano | 2010-09-11 18:10

Brawo Stal ! Wkońcu idziemy w góre tabeli

Ptak | 2010-09-11 18:16

Pięknie jak to wygrają to naprawdę wielki szacun !!

łapserdak | 2010-09-11 18:48

Brawo Stalówka! Nie spodziewałem się zwycięstwa w tym meczu. Cały zespół grał bardzo ambitnie przez pełne 90 minut i chłopaki wybiegali to zwycięstwo. Trzeci mecz z rzędu w krótkim odstępie czasu, przy czym gra tylko 13 zawodników, a w końcówce meczu wcale nie wydawali się bardziej zmęczeni od piłkarzy Znicza.

Kloszard | 2010-09-11 19:32

przede wszystkim szacunczek dla niewielkiej grupy kibicow , ktorym chcialo sie spiewac i wspierac druzyne!!!Panowie z lewej strony lepiej niech nastepnym razem ida na kryta albo na krzeselka, bo to co dzis sie dzialo jest porazka.Po remoncie stadionu gdy zostana usuniete te czarne podporki nie beda mieli sie o co opierac!!! Szkoda szkoda bo jeszcze 2 wygrane i kibice sukcesu znow sie pojawia!!

Biggie | 2010-09-11 20:25

Kloszard nie powinienes narzekac tylko sie cieszyc ze kibice sukcesu przyjda bo kazdy taki sezonowiec kupi bilet i wspomoze kase klubu, mysl bardziej pozytywnie ;D to ze oni sobie chodza na mecze jak przyjada kibice gosci to ich sprawa, wazne ze najwierniejsi nie odpuszczaja i chodza po spadku z I ligi...TYLKO STALÓWKA

Volzerex | 2010-09-11 23:41

Do Kloszard: Dlaczego nie podejdziesz do kogoś z nich w trakcie meczu i się nie ujawnisz, wyjdziesz zza monitora. Więcej odwagi.

Kryspin | 2010-09-12 00:36

Do Volzerex

Nie podejdzie, ponieważ Ci panowie nie przyjmują słów krytyki odnośnie swojej osoby a mógłby się narazić na oklep.

Każdy rozumie, że ww. panowie czują się reprezentantami Stalówki ale samo bycie w bojówce nie zwalnia ich od normalnego dopingu. Tym bardziej że wielu młodych bierze z nich przykład a ten jest bardzo chu**wy!!!

Wielu z tych kolesi w czasach szkoły średniej dostawało oklep od kolegów z klasy, no ale potem przykoksili, zrobili sobie kurtki z napisem Południowa Dama i czują się świętymi krowami którym nic nie można powiedzieć. Co korona z głowy spadnie jak jeden z drugim będzie dopingował Stalówkę???

Nikogo nie chce tutaj obrażać czy wyzywać, ale wielu osobom się to nie podoba i napewno nie jest to pierwszy i ostatni tego typu komentarz.

Zapewne za chwilę mój komentarz będzie usunięty, bo krytykę nie każdy potrafi przyjąć na klatę !!!

Kloszard | 2010-09-12 08:58

volzerex za stary jestem na tego typu gierki, dziwi mnie fakt ze tekiemu czlowiekowi jak ty( czy zaangazowanemu i troszczacemu sie o sprawy klubu) nie przeszkadza taki stan rzeczy.Nikogo nie wyzywam i niekogo nie obrazam, sa to tez i moi koledzy z ktorymi nie raz na ten temat rozmawialem,ale oni wiedza swoje.Mialem nadzieje ze po wczorajszym meczy ty i tobie podobni zwroca na to uwage, bo przydala by sie pomoc w dopingu tych chlopakow! choc nie powiem wczorajsze 150 sob w mlynie dawalo rade.Pozdrawiam

Volzerex | 2010-09-12 10:43

No to mówimy o różnych osobach też. Tam stały nie tylko osoby z bojówki ale to nie miejsce i czas na takie rozmowy. Proszę o usunięcie moich komentarzy i sory za rozmywanie tematu.

Kloszard | 2010-09-12 12:01

Mi tez nie chodzi glownie o chlopakow z ekipy, poniewaz bylo ich zaledwie kilku, chodzi o reszte ktora sie podpina i lansuje.Wydaje sie ze dla niektorych stanie z nami i dopingowanie druzyny to wstyd;) koniec tematu tak juz najwidoczniej bedzie. pozdrowka!

J.lo | 2010-09-12 19:53

Jak mają podpierać barierkę to może faktycznie niech się gdzieś przeniosą.Lepiej będzie dla wszystkich bo to słaby przykład dla młodych. Może prezes zrobi z tym porządek.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 052 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 103 714 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 170 374 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 66 201 razy
Osób Online: 46 / Czas gen. strony: 0.01159