Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mecz ze Zniczem już dzisiaj!

Mecz ze Zniczem już dzisiaj!

Dzisiaj o godzinie 16:00 Stal rozegra mecz 8 kolejki II ligi grupy wschodniej na własnym stadionie z drużyną Znicza Pruszków.

Znicz dotychczas na wyjeździe zdobył 5 punktów - jeden mecz wygrał, jeden przegrał i dwa zremisował. Piłkarze z Pruszkowa są liderem tabeli i zdobyli w sumie 14 punktów.

Zapowiada się, więc ciekawe widowisko na H15.

Zapraszamy  wszystkich tych którzy nie będą mogli oglądać na żywo tego spotkania na naszego Chata - pod adresem : stalowa-wola.net/chat do dyskusji w czasie trwania spotkania oraz komentarzy pomeczowych.

 

Komentarze (16)

Rrrr | 2010-09-11 09:29

Wszyscy na H15 !!!

Adas1938 | 2010-09-11 11:19

WSZYSCY NA MECZ!! DZIŚ CZEKA NAS CIĘŻKI MECZ !! ABY WYGRAĆ , NASI PIŁKARZE POTRZEBUJĄ 12 ZAWODNIKA - CZYLI NAS KIBICÓW !!!!!!! POKAŻCIE WSZYSTKIM ŻE W STALOWEJ SĄ NAJLEPSI KIBICE !! NIE PATRZCIE NA TYCH KTÓRZY BYLI TYLKO WTEDY JAK BYŁA 1 LIGA !! TO BANDA CHORĄGIEWEK KTÓRE SA TAM GDZIE JEST DOBRZE !! ŚPIEWACIE ZE KOCHACIE STALÓWKĘ ITP. WIEC MACIE TERAZ MOŻLIWOŚĆ UDOWODNIENIA TEGO !!!!!!!!



MOJA JEDYNA MIŁOŚĆ .......

















Kurtki | 2010-09-11 11:46

Dziś oprawą ma być kozacki doping!

Cycu123 | 2010-09-11 17:07


45 - Gooool!!! Po strzale z rzutu wolnego Radawca piłkę odbił przed siebie bramkarz gości, a z celną dobitką pospieszył Kamil Gęśla i wpakował piłkę do bramki z najbliższej odległości.

Cycu123 | 2010-09-11 17:51

Wygrana 1:0!!!

Superbastiano | 2010-09-11 18:10

Brawo Stal ! Wkońcu idziemy w góre tabeli

Ptak | 2010-09-11 18:16

Pięknie jak to wygrają to naprawdę wielki szacun !!

łapserdak | 2010-09-11 18:48

Brawo Stalówka! Nie spodziewałem się zwycięstwa w tym meczu. Cały zespół grał bardzo ambitnie przez pełne 90 minut i chłopaki wybiegali to zwycięstwo. Trzeci mecz z rzędu w krótkim odstępie czasu, przy czym gra tylko 13 zawodników, a w końcówce meczu wcale nie wydawali się bardziej zmęczeni od piłkarzy Znicza.

Kloszard | 2010-09-11 19:32

przede wszystkim szacunczek dla niewielkiej grupy kibicow , ktorym chcialo sie spiewac i wspierac druzyne!!!Panowie z lewej strony lepiej niech nastepnym razem ida na kryta albo na krzeselka, bo to co dzis sie dzialo jest porazka.Po remoncie stadionu gdy zostana usuniete te czarne podporki nie beda mieli sie o co opierac!!! Szkoda szkoda bo jeszcze 2 wygrane i kibice sukcesu znow sie pojawia!!

Biggie | 2010-09-11 20:25

Kloszard nie powinienes narzekac tylko sie cieszyc ze kibice sukcesu przyjda bo kazdy taki sezonowiec kupi bilet i wspomoze kase klubu, mysl bardziej pozytywnie ;D to ze oni sobie chodza na mecze jak przyjada kibice gosci to ich sprawa, wazne ze najwierniejsi nie odpuszczaja i chodza po spadku z I ligi...TYLKO STALÓWKA

Volzerex | 2010-09-11 23:41

Do Kloszard: Dlaczego nie podejdziesz do kogoś z nich w trakcie meczu i się nie ujawnisz, wyjdziesz zza monitora. Więcej odwagi.

Kryspin | 2010-09-12 00:36

Do Volzerex

Nie podejdzie, ponieważ Ci panowie nie przyjmują słów krytyki odnośnie swojej osoby a mógłby się narazić na oklep.

Każdy rozumie, że ww. panowie czują się reprezentantami Stalówki ale samo bycie w bojówce nie zwalnia ich od normalnego dopingu. Tym bardziej że wielu młodych bierze z nich przykład a ten jest bardzo chu**wy!!!

Wielu z tych kolesi w czasach szkoły średniej dostawało oklep od kolegów z klasy, no ale potem przykoksili, zrobili sobie kurtki z napisem Południowa Dama i czują się świętymi krowami którym nic nie można powiedzieć. Co korona z głowy spadnie jak jeden z drugim będzie dopingował Stalówkę???

Nikogo nie chce tutaj obrażać czy wyzywać, ale wielu osobom się to nie podoba i napewno nie jest to pierwszy i ostatni tego typu komentarz.

Zapewne za chwilę mój komentarz będzie usunięty, bo krytykę nie każdy potrafi przyjąć na klatę !!!

Kloszard | 2010-09-12 08:58

volzerex za stary jestem na tego typu gierki, dziwi mnie fakt ze tekiemu czlowiekowi jak ty( czy zaangazowanemu i troszczacemu sie o sprawy klubu) nie przeszkadza taki stan rzeczy.Nikogo nie wyzywam i niekogo nie obrazam, sa to tez i moi koledzy z ktorymi nie raz na ten temat rozmawialem,ale oni wiedza swoje.Mialem nadzieje ze po wczorajszym meczy ty i tobie podobni zwroca na to uwage, bo przydala by sie pomoc w dopingu tych chlopakow! choc nie powiem wczorajsze 150 sob w mlynie dawalo rade.Pozdrawiam

Volzerex | 2010-09-12 10:43

No to mówimy o różnych osobach też. Tam stały nie tylko osoby z bojówki ale to nie miejsce i czas na takie rozmowy. Proszę o usunięcie moich komentarzy i sory za rozmywanie tematu.

Kloszard | 2010-09-12 12:01

Mi tez nie chodzi glownie o chlopakow z ekipy, poniewaz bylo ich zaledwie kilku, chodzi o reszte ktora sie podpina i lansuje.Wydaje sie ze dla niektorych stanie z nami i dopingowanie druzyny to wstyd;) koniec tematu tak juz najwidoczniej bedzie. pozdrowka!

J.lo | 2010-09-12 19:53

Jak mają podpierać barierkę to może faktycznie niech się gdzieś przeniosą.Lepiej będzie dla wszystkich bo to słaby przykład dla młodych. Może prezes zrobi z tym porządek.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1181) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 43 866 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 9 222 razy
STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 004 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 17 678 razy
Osób Online: 48 / Czas gen. strony: 0.04245