Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola pokonała lidera z Pruszkowa!

Stal Stalowa Wola pokonała lidera z Pruszkowa!

Coraz lepiej radzący sobie w II lidze piłkarze Stali Stalowa Wola pokonali po zaciętym meczu dotychczasowego lidera - Znicz Pruszków 1-0.

Stalówka rozpoczęła ostrożnie nie chcąc dać okazji liderowi do szybkiej kontry. W 7 min po dośrodkowaniu Daniela Radawca w dobrej sytuacji pod bramką gości znalazł się Marek Kusiak, ale z kilku metrów nie trafił w bramkę.

W odpowiedzi goście mieli dobrą okazję do objęcia prowadzenia: Bartosz Osoliński z 12 m nie zdołał pokonać Bartłomieja Dydo. Gra się wyraźnie zaostrzyła i arbiter był zmuszony sięgać po kartoniki.

Stal grała spokojnie i zdobyła bramkę do szatni. Z rzutu wolnego strzelał Radawiec. Błażejczyk odbił piłkę przed siebie, a z dobitką pospieszył Kamil Gęśla.

Po przerwie zaczęli przeważać goście. Po zagraniu z rzutu rożnego groźnie strzelał Tomasz Feliksiak, ale Dydo złapał piłkę. Stalowcy groźnie kontrowali.

Z ostrego kąta próbował szczęścia Jarosław Piątkowski. Dobrze zachował się bramkarz Znicza, który odbił piłkę. W 65. min groźnie uderzał świeżo wprowadzony na boisko Radkiewicz, minimalnie nad poprzeczką. Lider cały czas atakował, ale stalowcy bronili się bardzo mądrze.

Z dystansu uderzał Feliksiak; Dydo był na miejscu. Po drugiej stronie boiska tak samo próbował Piątkowski, minimalnie obok celu. Końcowe minuty były nerwowe. Na szczęście konsekwentnie grający stalowcy nie pozwoli sobie wydrzeć zwycięstwa.

STAL STALOWA WOLA – ZNICZ PRUSZKÓW 1-0 (1-0)
1-0 Gęśla (45, dobitka strzału z wolnego Radawca).

STAL: Dydo – Demusiak, Kusiak, Wieprzęć, Witek – Piątkowski, Horajecki, Kachniarz, Getinger – Radawiec (90. Gilar) – Gęśla (82. Turczyn).

ZNICZ: Błażejczyk – Tomczyk, Kowalski, Januszewski, Jędrzejczyk – Bylak (68. Kopciński), Kucharski, Osoliński, Rybaczuk (64. Radkiewicz) – Feliksiak, Tatara.

SĘDZIOWAŁ: Robert Marciniak z Krakowa. ŻÓŁTE KARTKI: Getinger, Piątkowski, Gęśla – Tomczyk, Jędrzejczyk, Tatara. WIDZÓW 1000.

Gcnowiny.pl

Zdjęcia oraz komentarze pomeczowe można zobaczyć na stronie:

stalowka.eu/component/content/article/923-stal-stalowa-wola-znicz-pruszkow-110910.html

Komentarze (19)

Pershing30borut | 2010-09-12 01:14

Brawo Stal to najlepsza wiadomosc jaka ostatnio widzialewm na stronce ,oby tak dalej w gore tabeli !!! STALOWECZKA PANY

Mariuszstalowa | 2010-09-12 03:13

brawa za walke - emigracja

Cisse | 2010-09-12 08:59

A`gugu | 2010-09-12 09:38

dobry mecz stalóweczki, aż chce się chodzieć

Bruksela | 2010-09-12 09:46

haha ten sektor to żart?

Stalówek | 2010-09-12 10:19

widzieliscie radosc tych mlodych chlopakow po meczu?Oni plus doswiadczeni Wieprzęć i Kusiak na obronie,jeszcze w tej lidze na tym poziomie moga grac ale wg mnie na 1lige juz dla Nich za pózno.w tej chwili sa dla Nas pomocni,chociaz na upartego to co mozna wymagac od mlodych żółtodziobów gdy karnego nie strzelaja starzy lub je powoduja.proponuje zobaczyc na Craxe,Giekse,zespoly ktore mialy szalec w lidze ,mnóstwo wydanych pieniedzy na transferyi lipa?ale może tak jak w przypadku Stali.potrzeba troche czasu,na zgranie ,na ułozenie,na dotarcie.teraz trzeba pomagac i trzytmac kciuki a nie tak jak niektorzy jarac sie na mysl o awansie.ma byc utrzymanie,przede wszystkim.jak wyjdzie cos lepiej to bedzie git.cieszy coraz lepsza frekwencja na meczach.

Z krytej | 2010-09-12 11:11

super powiem szczerze; myślałem że najlepszym wynikiem będzie remis, a tu taki news. fajnie jakby poszli za ciosem :) ale nie wymagajmy zbyt wiele.
najważniejsze łapać punkty z kim się da żeby na koniec nie płakać i martwić się o spadek

Stal~~stalowa~~wola | 2010-09-12 13:05

Mam 2 miejsca wolne w aucie na deRRby, jak jest ktos chetny prosze o kontakt tel. 696010765
Pozdrawiam !

J.lo | 2010-09-12 19:57

BRAWO!BRAWO!BRAWO!
GDZIE TERAZ SĄ ODWIECZNI NARZEKACZE?
NIE MA ICH . PRZYJDĄ JAK BĘDZIE GORSZY MOMENT.NORMALNE.
POZA TYM PAMIĘTAJMY TO JEST BARDZO MŁODA DRUŻYNA. SZACUNEK.
MOŻE KTOŚ MIAŁ RACJĘ ŻE ZAMIAST ZIARNOWSKI I MOTYKA , KTÓRZY NIE ZROBILI SZTYCHA W STALÓWCE POWINNISMY SPIEWAĆ RADAWIEC I PIĄTKOWSKI.
KTOŚ ZE STARSZYCH POWINIEN TO OGARNĄĆ BO CHŁPAKÓW TRZEBA DOPINGOWAĆ!!!
i ZACHĘCAJMY ZIOMKÓW DO CHODZENIA NA MECZE BO KASA CHYBA PUSTA A POZA TYM WIĘKSZOŚĆ Z TYCH CHŁOPAKÓW BĘDZIE POD WRAŻENIEM BO ŻADEN Z NICH NIE GRAŁ W WIELKIM KLUBIE.

Aczek | 2010-09-12 20:24

Sa jakies foty z meczu ?

Fan! | 2010-09-12 21:47

Żadnej zmiany pieśni nie będzie !! Wy chyba historii nie znacie.

Marionetke | 2010-09-12 22:15

Radawiec to akurat grał w wielkim klubie grał w Górniku Zabrze i strzelil nawet tam bramke jak pamietam a wiec slawa biega po boisku w Stalowej.Adamus juz z Gąśli robi ze molestowali itp, jedna jaskolka wiosny nie czyni, zobaczymy czy Gąśla będzie tak skuteczny z Niepolomicami, ambitny i wielki napastnik juz, on powinien miec na swoim koncie juz 3 razy wiecej bramek z sytuacji jakie mial

Johnyy | 2010-09-12 23:44

Fan chyba ty historii nie znasz;]
ani Ziarnski ani tymbardziej Motyka nie zrobili nic specjalnego dla tego klubu a my spiewamy to jak barany haha

M-plw | 2010-09-13 07:01

jak to nic nie zrobili.?..dwa wina motyka dwa wina ziarnowski wiśniówke lewandowski i to chyba by było na tyle w tym temacie ..brawa dla prowadzacego że nie zanucił tej beznadziejnej piosenki,panowie jakie pociągi jaki tłok,dajcie spokoj z bajerowaniem młodych co to kiedyś nie było,prawda jest taka że wszystko na dobre zaczeło się od pana L. nawet nie potrafiliscie dobrze skserować tej piosenki czyli "na dworcu jest mrok w pociągu jest tłok itd...pozdro dla wszystkich kibiców

Edek38 | 2010-09-13 08:03

Znawcy historii,temat odnosnie dopingowania jest na forum!!! Przeniescie sie tam!!!Przez 20 lat nikomu nie przeszkadzala ta piosenka [jak i wiele innych]a nagle przyszla "mlodosc" i bedzie zmieniac caly swiat.
Obecnie mamy sporo terazniejszych problemow wiekszej wagi niz dwa slowa w piesni.
Zajmijcie sie czyms pozytecznym.
Wielu z Was jedynie cos tam slyszalo o osobach wymienianych w dyskusji a zachowujecie sie jak ich rowiesnicy.
Troszke pokory dzieciaki.
Zapiszcie sie na wyjazd,kupcie karnecik,zrobcie zakupy w spolem z Wasza karta[o ile taka posiadacie],rozklejc ie plakaty i transy na miescie itp,itd.
Jak narazie walicie smuty na necie i jedyne co slychac i widac to Wasze gromkie i solidarne:
"PRZYDALO BY SIE..."
ruszcie wiec swoje 4 litery i do roboty.

Mystery69 | 2010-09-13 08:55

» http://moda.allegro.pl/item1210781722.html
Gdyby ktoś chciał Panowie takie lux buciki w barwach Stalówki czy Rakowa to pisać. Pzdr

Ave^1938 | 2010-09-13 09:51

Dokładnie....
Zapisujcie się na wyjazd do Brzeska a nie prowadzicie polemike na temat przyspiewki...

Glob78 | 2010-09-13 11:49

Odnośnie Karty Społem. To czy tylko mogę uzyskać ja od stowarzyszenia czy jest jakas inna droge. Gdyż Panowie ze stowarzyszenia nie odpisują na emaile.

Jack1938 | 2010-09-13 13:06

Do " Glob78" . Nie ma od Ciebie info dotyczącego wymienionych kart . Pisz na skssw@stalowka1938.e u a otrzymasz konkretne informacje . Pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (777)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 227 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2014-05-10
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 9 442 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 22 350 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 22 243 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.03969