Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kolejna wygrana piłkarzy Stali!

Kolejna wygrana piłkarzy Stali!

W zaległym meczu 2 kolejki II ligi grupy wschodniej Stal Stalowa Wola wygrywa z zespołem Puszczy Niepołomice 2:1 (1:0).
Bramki dla Stali zdobyli : Radawiec oraz Gęśla.

Wkrótce więcej informacji.

Zapisujemy się do Brzeska!
www.stalowa-wola.net/zapisy-na-wyjazd

Komentarze (21)

Damianos_17 | 2010-09-15 18:20

Coś przepięknego. Tylko 4 punkty straty do lidera. Wygrywać mecze u siebie, remisować na wyjazdach i będzie dobrze.

Bo Stalówkę, to ja mam w ....sercu

Pershing30borut | 2010-09-15 18:25

Staloweczka Rzadzi :)

Z krytej | 2010-09-15 18:27

Pięknie, gratulacje dla chłopaków za walkę.
A Kusiak niech usiądzie na ławkę i ochłonie przez kilka spotkań ile tych karnych jeszcze wyczaruje??

A`gugu | 2010-09-15 18:44

Brawo Stalóweczka. Nie dali sobie wyrwać prowadzenia I połówce a w drugiej dopełnili swojego. Karny z kapelusza

Delvanhor | 2010-09-15 18:47

Kusiak jedz na urlop

19mlody38 | 2010-09-15 18:50

skonczcie napierdalac na niego kibice sukcesu gdyby szczelil 2 barmki w meczu to karnego byscie nie widzieli!

Stalowka-eu | 2010-09-15 19:22

Zdjęcia i wypowiedzi pomeczowe można zobaczyć tutaj;

» http://stalowka.eu/component/content.....

Z krytej | 2010-09-15 20:09

19mlody38 jeszcze jakby to był pierwszy jego karny więc sie nie spinaj

Kick | 2010-09-15 20:30

nie szczelił tylko strzelił !!! gdyby faktycznie strzelił 2 bramki to przypomniłbym Ci ze ten niby obrońca już zrobił 4 (cztery) karne.

Spawn | 2010-09-15 20:33

mlody nie udzielaj sie ,Kusiak sie nadaje ale rowy kopać.Zreszta gra tak samo swietnie jak Wieprzęć

Ssttaalloowwkkaa | 2010-09-15 20:39

ludzie weście sie ogarnijcie ... wygrali dzisiaj ... i to sie liczy sa 3 ptk ... myslicie ze tylko wy jestescie tacy inteligentni i zobaczyliscie ile karnych zrobil ? .... ? trener adamus tez to widzi i licze na to ze jakos to zalatwi ... osobiscie uwazam ze obrona wyglada o niebo lepiej niz rok temu wiec jest sie z czego cieszyc ...
a najbardziej smieszne jest to ze wam nigdy nie da sie dogodzic ... wy nawet jakby stalowka grala jak barcelona to tez bym wam cos nie pasilo ... ogarnijcie sie troche i pierw popatrzecie na wynik a potem "dodaj komentarz" :) pozdro dla normalnych ... :)

Manuel | 2010-09-15 21:58

Kusiak chyba wie po co jest w stalówce jest to jego praca po co zapier*alać 90 min żeby to zepsuć 3 karne wystarczą.

J.lo | 2010-09-15 22:27

K...A DAJCIE JUŻ SPOKÓJ KUSIAKOWI! GRA TAK JAK GRA, WY ZAGRACIE LEPIEJ?
WYGRALI WIĘC SIĘ CIESZCIE!
JEZELI WOGÓLE UMIECIE SIĘ CIESZYĆ?
BO MAM WRAŻENIE ŻE CHODZI WAM O TO ŻEBY SIĘ CZEGOŚ-KOGOŚ CZEPIĆ...
ŻENADA

Stalex | 2010-09-15 22:29

Dajcie spokój. Wygrali to jest teraz najważniejsze.
Popatrzcie w tabelę gdzie jest np. Reska lub Wisła Płock.
Cieszmy się z 3 punktów i oby tak dalej!

Stalofka | 2010-09-15 22:34

szczelili... k urwa, to właśnie świadczy o poziomie tego forum hehe Mój komentarz pewnie usuniecie:)

Zks | 2010-09-15 23:16

Liczą sie 3 punkty! jest dobrze
a wam nigdy nie dogodzi zawsze K...a bedzie zle
STALÓWKA THE FIRM!!!

Marionetke | 2010-09-16 00:19

Prosze sie odczepic od pana Jaromira.On mimo uplywu lat wciaz dyryguje defensywa Stali i widac ze jest liderem calej grupy, ja go juz od dawna podziwiam, pan Jaromir jest jak wino, im starszy tym lepszy.Czepacie sie Kusiaka, pan Marek rzeczywiscie ostatnio nie ma najlepszych dni, i karne robi ale tez napewno zlym zawodnikiem nie jest.Lepszy pan Marek niz np Kasiak ktory dopiero byl drewniakiem.A Gąśla znów strzelił, heh w tej sytuacji co mial to i babka by strzeliła.Znów będzie sie Adamus rozplywal nad jego popisami i gadal ze to super napastnik.No i tak sie wypromuje grajek który nadaje sie conajwyzej do okręgówki.A kosztem młodych utalentowanych wychowanków jak Paprocki czy Walczyk będzie teraz zbijal bąki Gąśla niestety.

Kaniafcb | 2010-09-16 10:21

do wyzej: Bronisz Jara i fajnie. Ale po co sie czepiasz Gesli? Strzelil trzy gole w ostatnich trzech spotkaniach, to powód do zaczepki? Nie bądź śmieszny i przestań siać niepotrzebny i bezużyteczny ferment w komentarzach. Może lepiej pogratuluj chłopakom za walkę i kolejne zwycięstwo. Jestes pewny ze babka by się potrafiła tak urwać obrońcy przy bramie z cmentarnymi, czy choćby tak umiejętnie się ustawić przy bramce z Puszczą? BRAWO KAMIL! Paprotka jeszcze duzo musi sie uczyć - póki co jeszcze nie ten poziom...Niech zasluzy na swoja szansę...

Jack1938 | 2010-09-16 10:34

Popieram słowa "Kaniafcb" ! Należy gratulować zawodnikom . Do soboty

David1370 | 2010-09-16 14:07

do Marionetka

A Kamil Gesla to nie wychowanek Stalowki? Dziwne rzeczy piszesz malolacie!!!! I powiem Ci ze zmobilizowales mnie do sprawdzenia co Ci nasi "wychowankowie" czytaj juniorzy osiagneli! Piszesz ze sa tacy utalentowani a nie moga wygrac swojej ligi "juniorow"!!! Nie wiem czy wiesz ze 86 rocznik wraz z Kamilem Gesla gral na Mistrzostwach Polski w Lodzi a pozniej walczyl o wejscie do najlepszej osemki w polsce przegrany niestety z Stomilem Olsztyn!!! to byli juniorzy i niezli "wychowankowie" niestety nie mieli takiej szansy jaka teraz maja nasi "mlodzi utalentowani juniorzy" a nasi Paprocki czy Walczyk co osiagneli? Niechaj najpierw udowodnia w "juniorach" ze sa niezli!!!

Toldi1938 | 2010-09-18 15:05

Walczyk utalentowany no ciekawe ale chyba nie widziałeś jak on gra.Jest przeciętny jak większość juniorów ze Stalowej i jest od niego kilku lepszych chłopaków którzy jednak nie podpisali kontraktu

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2019-09-28, godz. 15:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola

Legionovia Legionowo             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Piotr Witasik 89
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 10 6-3-1 21
2 Stal Rzeszów 10 6-2-2 20
3 Olimpia Elbląg 10 5-3-2 18
4 Resovia Rzeszów 10 5-3-2 18
5 Widzew Łódź 10 5-3-2 18
6 GKS Katowice 10 5-2-3 17
7 Garbarnia Kraków 10 4-4-2 16
8 Znicz Pruszków 10 5-1-4 16
9 Bytovia Bytów 10 4-3-3 15
10 Pogoń Siedlce 10 4-3-3 15
11 Błękitni Stargard Szcz. 10 5-0-5 15
12 Górnik Polkowice 10 3-4-3 13
13 Lech II Poznań 10 4-1-5 13
14 Elana Toruń 10 3-2-5 11
15 Skra Częstochowa 10 3-2-5 11
16 Stal Stalowa Wola 10 2-2-6 8
17 Legionovia Legionowo 10 1-0-9 3
18 Gryf Wejherowo 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-09-28 Garbarnia Kr.. - STAL
2019-10-05 Lech II Pozn.. - STAL
2019-10-12 STAL - Górnik Polk..
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (851)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Slim1938 (392)
» Filip kacper k. (376) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (332)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Avia Świdnik - STAL (1:0)
2005-10-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 802 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 4 947 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 870 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 28 575 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.04417