Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Okocimski Brzesko - Stal Stalowa Wola 0:2 (0:1)

Okocimski Brzesko - Stal Stalowa Wola 0:2 (0:1)

Piłkarze Stalówki odnoszą kolejne cenne zwycięstwo na wyjeździe. Tym razem odprawili z kwitkiem zespół Okocimskiego Brzesko pewnie wygrywając 2:0 (1:0).

Oba gole dla naszego zespołu strzelił Kamil Gęśla.

Komentarze (23)

Jeko12 | 2010-09-18 20:16

Brawo STALÓWKA!!!!

Wszyscy na Wisłę!

Ptak | 2010-09-18 21:35

BRAWO STAAAAAAL

Misio | 2010-09-18 21:39

No to teraz wypadałoby, żeby ci znawcy i krytykanci przeprosili Kamila. Ostatnie 4 mecze i 5 bramek.

Kolec | 2010-09-18 21:51

no dokladnie. mozna by dodac fotki projektu bo jak ja jestem ciekawy jak wyglada budowa czy stadion albo projekt stadionu jakiegos klubu to wchodze na ich stronke. a u nas tego nie znajda

Biggie | 2010-09-18 22:35

Wyjazd zajebisty ;D ci co mogą a nie jeżdżą nich sobie dalej w domu siedzą i śpią po planecie do 15

Pershing30borut | 2010-09-19 00:49

Brawo STALOWKA!!!

Arturo | 2010-09-19 09:08

Brawo Stalówka a co do wyjazdu to organizacja poniżej poziomu płacę tyle samo co inni i stoję jak pała w obydwie strony następnym razem nawet nie wsiadam do autokaru jak takie jaja mają być a szlachta samochodami prywatnymi jedzie thx

Intel | 2010-09-19 09:36

arturo, nie płacz że stałeś 160km drogi.. były czasy ze jechaliśmy mocno nabitymi autokarami w dużo dłuższe podróże takie jak Gdynia, Płock Wrocław.. wiec nie marudz, a jak ci było tak źle to trzeba było sie z jakimś ziomkiem zamienić ;-)

Cisse | 2010-09-19 10:39

STALÓWKA- Wisła Płock

obrazek: » http://img704.imageshack.us/i/wislap.jpg/
plakat do druku: » http://img94.imageshack.us/i/wislacopy.jpg/

WSZYSCY NA MŁYN!

Thor | 2010-09-19 11:40

szkoda ze nie wszyscy spiewaja na wyjazdach bylo by leprze spiewanie wiec niech rusza dupe do spiewu ci wielcy z bandy bzc a nie graj lans

Marionetke | 2010-09-19 11:41

do Arturo
no to zainwestujcie w kryptobusa albo expressbusa i bedziecie miec plusa

stawiac ma mlodych Adamus, Gilar zasluguje na miejsce w skladzie stale bo to jest przyszlosc polskiego futbolu.Ja widze za kilka lat Gilara i Paprockiego w reprezentacji Polski

A poza tym powiem ze graja tutaj Ci ktorzy kompletnie sie nie nadaja do 2 ligi a utalentowane wychowanki tak sie marnuja!! niech zarzad zareaguje na to, Parocki,Gilar,Walczy k musza grac jak najwiecej w 1 skladzie!!

Delvanhor | 2010-09-19 12:20

FORZA STALÓWKA ZWYCIĘSKI MARSZ TRWA DALEJ BRAWO CHŁOPAKI

Delvanhor | 2010-09-19 12:22

Każdy się musi doładować nawet GILAR

Stalówka_1938 | 2010-09-19 12:38

Bedzie jakiś filmik z meczu bo nie bylem z powodow osobistych

Bedgar | 2010-09-19 13:51

Arturo | 2010-09-19 09:08|

Brawo Stalówka a co do wyjazdu to organizacja poniżej poziomu płacę tyle samo co inni i stoję jak pała w obydwie strony następnym razem nawet nie wsiadam do autokaru jak takie jaja mają być a szlachta samochodami prywatnymi jedzie thx


mogles mowic to kierowca by sie z toba zamienil

Cisse | 2010-09-19 14:32

STALÓWKA- Wisła Płock

krótka zapowiedź:
» http://www.youtube.com/watch?v=5p_fxMJM3Y4

DAWAJ NA MŁYN!

Adm.t. | 2010-09-19 18:24

kadra została zaktualizowana.

Peters | 2010-09-19 23:43

Wyjazd do Brzeska pod wzgledem organizacyjnym byl wielkim niewypalem...

Bedgar | 2010-09-19 23:57

niewypalem ? japi***ole to wy chyba pierwszy raz na wyjazd jechaliscie ... chyba lepiej zeby te pozostale osoby wcisnac do 2 autokarow i nie byc w plecy, co wy myslicie ze ktos za was bedzie placil ? 150km daleko ? po za tym nie masz jezyka jeden z drugim zeby sie kogos zapytac czy sie zmieni? juz nie mowie o kolegach albo znajomych bo ch**J wie skad jestescie

Pjona_ziom | 2010-09-20 03:03

Tak jak myślałem tak też się stało, mój komentarz został usunięty. Proszę tylko o admina o wyjaśnienie z jakiego powodu został skasowany?
A Ty 'bedgar' za przeproszeniem 'gówno' wiesz o wyjazdach więc się nie odzywaj. Zapewniam Cie że mam od Ciebie co najmniej 10 razy więcej wyjazdów jeśli o to się spinasz
powtórzę raz jeszcze - PRAWDA W OCZY BOLI
Bez pozdrowień

Stal_1938 | 2010-09-20 07:26

CO nagle na Wisłe Płock przyjdzie ze 2,5 tys, bo wczesniej nie wiedzieli nawet w jakiej lidze gramy ? Nie potrzebni nam sa tacy, oni przyjda na 1 mecz i znowu bede cala runde dowiadywac sie od kolegow o wynikach meczow.

Cristo82 | 2010-09-20 08:29

Do Stal 1938
Co z tego, że przyjdą na jeden mecz??? Kasę za bilety zostawią i to jest najważniejsze w tym przypadku. Wyniki=Frekwencja=Ka sa dla klubu. A ty zawsze w takich sytuacjach narzekasz. Nie każdy musi byc "fanatykiem", są ludzie, którzy po prostu lubią oglądac dobrą piłkę.

Edek38 | 2010-09-20 11:49

Dokladnie tak.NP.na meczu z Lechem ,Widzewem,Gornikiem kiepsko prezentowaly by sie trybuny[ w tym mlyn] bez ludzi,ktorzy chca zwyczajnie ogladac dobra gre lub kibicow przyjezdnych ;) .Tacy kibice sa nie tylko w Stalowej Woli.
Panowie,jeden autokar odjechal pusty wiec smialo mogliscie zaplacic za przejad nim i wygodnie pokonac te daaaleeeekaaa i meczaca trase w 15 osob,wypada wiecej niz 2 siedzenia na lepka-wypass.Reszte wyjasnili poprzednicy.
Co do aut...Hmm.Jada to jada.Nie badz zdziwiony takim obrotem sprawy w przyszlosci.
Milcza jedni ,ktorym wszystko nie pasowalo [gra ,wyniki] to odezwali sie kolejni wygonisie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 748 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 422 razy
Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 15 412 razy
STAL - Polonia Warszawa (1:0)
2006-08-12
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 21 972 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.04765