Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Okocimski Brzesko - Stal Stalowa Wola 0:2 (0:1)

Okocimski Brzesko - Stal Stalowa Wola 0:2 (0:1)

Piłkarze Stalówki odnoszą kolejne cenne zwycięstwo na wyjeździe. Tym razem odprawili z kwitkiem zespół Okocimskiego Brzesko pewnie wygrywając 2:0 (1:0).

Oba gole dla naszego zespołu strzelił Kamil Gęśla.

Komentarze (23)

Jeko12 | 2010-09-18 20:16

Brawo STALÓWKA!!!!

Wszyscy na Wisłę!

Ptak | 2010-09-18 21:35

BRAWO STAAAAAAL

Misio | 2010-09-18 21:39

No to teraz wypadałoby, żeby ci znawcy i krytykanci przeprosili Kamila. Ostatnie 4 mecze i 5 bramek.

Kolec | 2010-09-18 21:51

no dokladnie. mozna by dodac fotki projektu bo jak ja jestem ciekawy jak wyglada budowa czy stadion albo projekt stadionu jakiegos klubu to wchodze na ich stronke. a u nas tego nie znajda

Biggie | 2010-09-18 22:35

Wyjazd zajebisty ;D ci co mogą a nie jeżdżą nich sobie dalej w domu siedzą i śpią po planecie do 15

Pershing30borut | 2010-09-19 00:49

Brawo STALOWKA!!!

Arturo | 2010-09-19 09:08

Brawo Stalówka a co do wyjazdu to organizacja poniżej poziomu płacę tyle samo co inni i stoję jak pała w obydwie strony następnym razem nawet nie wsiadam do autokaru jak takie jaja mają być a szlachta samochodami prywatnymi jedzie thx

Intel | 2010-09-19 09:36

arturo, nie płacz że stałeś 160km drogi.. były czasy ze jechaliśmy mocno nabitymi autokarami w dużo dłuższe podróże takie jak Gdynia, Płock Wrocław.. wiec nie marudz, a jak ci było tak źle to trzeba było sie z jakimś ziomkiem zamienić ;-)

Cisse | 2010-09-19 10:39

STALÓWKA- Wisła Płock

obrazek: » http://img704.imageshack.us/i/wislap.jpg/
plakat do druku: » http://img94.imageshack.us/i/wislacopy.jpg/

WSZYSCY NA MŁYN!

Thor | 2010-09-19 11:40

szkoda ze nie wszyscy spiewaja na wyjazdach bylo by leprze spiewanie wiec niech rusza dupe do spiewu ci wielcy z bandy bzc a nie graj lans

Marionetke | 2010-09-19 11:41

do Arturo
no to zainwestujcie w kryptobusa albo expressbusa i bedziecie miec plusa

stawiac ma mlodych Adamus, Gilar zasluguje na miejsce w skladzie stale bo to jest przyszlosc polskiego futbolu.Ja widze za kilka lat Gilara i Paprockiego w reprezentacji Polski

A poza tym powiem ze graja tutaj Ci ktorzy kompletnie sie nie nadaja do 2 ligi a utalentowane wychowanki tak sie marnuja!! niech zarzad zareaguje na to, Parocki,Gilar,Walczy k musza grac jak najwiecej w 1 skladzie!!

Delvanhor | 2010-09-19 12:20

FORZA STALÓWKA ZWYCIĘSKI MARSZ TRWA DALEJ BRAWO CHŁOPAKI

Delvanhor | 2010-09-19 12:22

Każdy się musi doładować nawet GILAR

Stalówka_1938 | 2010-09-19 12:38

Bedzie jakiś filmik z meczu bo nie bylem z powodow osobistych

Bedgar | 2010-09-19 13:51

Arturo | 2010-09-19 09:08|

Brawo Stalówka a co do wyjazdu to organizacja poniżej poziomu płacę tyle samo co inni i stoję jak pała w obydwie strony następnym razem nawet nie wsiadam do autokaru jak takie jaja mają być a szlachta samochodami prywatnymi jedzie thx


mogles mowic to kierowca by sie z toba zamienil

Cisse | 2010-09-19 14:32

STALÓWKA- Wisła Płock

krótka zapowiedź:
» http://www.youtube.com/watch?v=5p_fxMJM3Y4

DAWAJ NA MŁYN!

Adm.t. | 2010-09-19 18:24

kadra została zaktualizowana.

Peters | 2010-09-19 23:43

Wyjazd do Brzeska pod wzgledem organizacyjnym byl wielkim niewypalem...

Bedgar | 2010-09-19 23:57

niewypalem ? japi***ole to wy chyba pierwszy raz na wyjazd jechaliscie ... chyba lepiej zeby te pozostale osoby wcisnac do 2 autokarow i nie byc w plecy, co wy myslicie ze ktos za was bedzie placil ? 150km daleko ? po za tym nie masz jezyka jeden z drugim zeby sie kogos zapytac czy sie zmieni? juz nie mowie o kolegach albo znajomych bo ch**J wie skad jestescie

Pjona_ziom | 2010-09-20 03:03

Tak jak myślałem tak też się stało, mój komentarz został usunięty. Proszę tylko o admina o wyjaśnienie z jakiego powodu został skasowany?
A Ty 'bedgar' za przeproszeniem 'gówno' wiesz o wyjazdach więc się nie odzywaj. Zapewniam Cie że mam od Ciebie co najmniej 10 razy więcej wyjazdów jeśli o to się spinasz
powtórzę raz jeszcze - PRAWDA W OCZY BOLI
Bez pozdrowień

Stal_1938 | 2010-09-20 07:26

CO nagle na Wisłe Płock przyjdzie ze 2,5 tys, bo wczesniej nie wiedzieli nawet w jakiej lidze gramy ? Nie potrzebni nam sa tacy, oni przyjda na 1 mecz i znowu bede cala runde dowiadywac sie od kolegow o wynikach meczow.

Cristo82 | 2010-09-20 08:29

Do Stal 1938
Co z tego, że przyjdą na jeden mecz??? Kasę za bilety zostawią i to jest najważniejsze w tym przypadku. Wyniki=Frekwencja=Ka sa dla klubu. A ty zawsze w takich sytuacjach narzekasz. Nie każdy musi byc "fanatykiem", są ludzie, którzy po prostu lubią oglądac dobrą piłkę.

Edek38 | 2010-09-20 11:49

Dokladnie tak.NP.na meczu z Lechem ,Widzewem,Gornikiem kiepsko prezentowaly by sie trybuny[ w tym mlyn] bez ludzi,ktorzy chca zwyczajnie ogladac dobra gre lub kibicow przyjezdnych ;) .Tacy kibice sa nie tylko w Stalowej Woli.
Panowie,jeden autokar odjechal pusty wiec smialo mogliscie zaplacic za przejad nim i wygodnie pokonac te daaaleeeekaaa i meczaca trase w 15 osob,wypada wiecej niz 2 siedzenia na lepka-wypass.Reszte wyjasnili poprzednicy.
Co do aut...Hmm.Jada to jada.Nie badz zdziwiony takim obrotem sprawy w przyszlosci.
Milcza jedni ,ktorym wszystko nie pasowalo [gra ,wyniki] to odezwali sie kolejni wygonisie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 41 178 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 28 617 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 11 026 razy
Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 822 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.04199