Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mecz z Wisłą już w sobotę

Mecz z Wisłą już w sobotę

Wisła Płock będzie najbliższym rywalem zielono - czarnych w ramach 10 kolejki II ligi grupy wschodniej.

Do tej pory piłkarze z Płocka zgromadzili na swoim koncie 14 punktów i zajmują 6 miejsce w ligowej tabeli. Na wyjeździe Wisła wygrała raz, remisowała dwukrotnie i dwukrotnie schodziła z boiska pokonana.

My z kolei liczymy na czwarte zwycięstwo na własnym stadionie i jak zwykle zwycięstwo na trybunach.
Początek meczu - sobota godzina 16:00.

Wszyscy na SEKTOR B !!!
 

Komentarze (20)

Darqs_nisko | 2010-09-23 14:44

Jest Jedna Rzecz Dla Której Warto Żyć - STALÓWKA i nie zmienia się nic.
Do zobaczonkaaa w sobote ;)

P!otrek | 2010-09-23 16:28

Prośba do Mariusza.

Mógłbyś wrzucić zdjęcie z RWM ? tutaj albo na maila do mnie 1989piotrek@op.pl . Dzięki z góry

Stal 1938 | 2010-09-23 17:56

» http://www.youtube.com/watch?v=-b_pBHsx1dg


podajcie mi tytul piosenki ktora sie zaczyna od 40 sekundy dzieki z gory :D

» http://www.youtube.com/watch?v=vbTMzVGogRQ
a tu troche dla chumoru :) pozdro

Zielono-czarny | 2010-09-23 18:47

co się dzieje z forum?

Dobroplast | 2010-09-23 19:55

Ma ktoś może do sprzedania jakieś odżywki ? :D
Jak coś to pisać nawet gdy nie dostępny :
gg:23304590
Pozdro ;]

Kumar | 2010-09-23 20:40

Paweł zmieniał domenę spowrotem z stalowa-wola.net na stalowka.pl i 'wcieło' forum chwilowo. Pewnie lada dzień będzie..

Złotówa | 2010-09-23 21:05

Piłkarze i trenerzy dofinansowali wyjazd Wisły do nas i płacą 40 zł (w tym bilet). Więc po dobrym meczu u nich apetyt wzrósł dlatego może być ich nawet sporo.
Oprócz tego sami się mobilizują i jest to ich wyjazd rundy.

Piszę to tylko dlatego, żeby nie było pytań - czy przyjadą, ile, o której i czy wezmą ze sobą prowiant na drogę.

ps. Tak od siebie dodam, że to będzie najlepszy mecz jak na razie u nas pod względem kibicowskim !

Szykuje się też piękna pogoda - bezchmurne niebo i około 20 stopni.

Jotes | 2010-09-23 22:11

Mógłby ktoś napisać czy będziemy wybierać się do Nowego Dworu Mazowieckiego? Z góry dziękuje. POzdrawiam!

Kumar | 2010-09-24 08:57

Forum już działa...

Koko | 2010-09-24 10:00

Sobota będzie nasza najpierw wygrana z Wisłą Płock a potem kibicować naszym siatkarzom w rozpoczynających sie MŚ we Włoszech :)ten dzień będzie nasz

Cycu123 | 2010-09-24 12:46

ta trybuna bedzie tylko zadaszana? czy ja powieksza
jak to bedzie?

Daro | 2010-09-24 14:34

Kto pisał to w Sztafecie ?

KONZBUD wygrał przetarg na nadzór i będzie tylko nadzorował wykonawcę.

W przetargu na budowę stadionu pozostały dwie firmy: StalPrzem i FlisBud i to między nimi się niedługo rozstrzygnie kto będzie budował trybunę.

Co do trybuny - będzie robiona sama prosta, bez łuków. Obecne wały zostaną wyburzone i powstanie w pełni betonowa nowa trybuna całkowicie zadaszona na 1400 miejsc (będzie miała 11 rzędów krzesełek i będzie bliżej murawy niż obecna).

Kumar | 2010-09-24 15:18

Daro to skoro jesteś w temacie to może napiszesz coś więcej bo jest tu kilka tysięcy osób tym tematem zainteresowanych, a nie trzymasz wszystko dla siebie. Pozatym na forum jest odpowiedni dział dotyczący stadionu i miło by było gdybyś go uzupełniał.

Kolec | 2010-09-24 16:43

jakby wiedzial to by napisal. informacje ktore podal sa ogolnodostepne. kazdy kto sie interesuje budowa stadiony o tym wie. nic ponadto nei wiadomo chyba ze sie ma znajomosci w zarzadzie. nie rozumiem tylko czemu ta trybuna bedzie mniejsza niz pozostale i bedzie tylko 11 rzedow przez to bedzie wygladac troche kiczowato (dach o wiele wyzej niz ostatni rzad w przeciwieniestwie do pozostalcyh trybun gdzie dach zaczyna sie gdzie ostatni rzad) a przeciez nie bedzie biezni a konczyc by sie mogla przy samym ogrodzeniu skoro juz burza wsyzstko. cos czuje ze po wybudowaniu tej trybuny kazdy bedzie zawiedziony bo w wizualizacjach to fajnie wyglada jednak calosc bedzie wygladac fajnie.

Daro | 2010-09-24 16:59

Co do budowy to więcej nie wiem. Śledzę na bieżąco różne strony i tak jak napisał poprzednik są to informacje ogólnodostępne.

Chociaż takimi informacjami temat na naszym forum można uzupełniać :) Żeby wszystko było w jednym miejscu.

Stalovy | 2010-09-24 18:33

O wszystkich sprawach związanych z przebudową stadionu można znaleźć na stronie: » http://www.mosir.stalowawola.pl/

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (369) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 963 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 33 926 razy
Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 175 razy
Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 12 069 razy
Osób Online: 39 / Czas gen. strony: 0.03261