Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Współpraca z serwisem www.StaloweMiasto.pl

Współpraca z serwisem www.StaloweMiasto.pl

Miło nam poinformować, iż od dzisiaj redakcja www.Stalowka.pl nawiązała współpracę z serwisem www.StaloweMiasto.pl .

Dzięki stałemu dodawaniu informacji przed i pomeczowych naszej drużyny na znanym stalowowolskim portalu mamy nadzieję zachęcić ludzi do odwiedzania stadionu przy ulicy Hutniczej 15.

Pierwszy news możecie zobaczyć tutaj - http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=19960

Szukamy osób które mogą pisać takie relacje na stronie SM, jeżeli jesteś zainteresowany podaj swój numer gadugadu w komentarzach napewno się odezwiemy!

 

Komentarze (29)

Adamekk | 2010-09-26 22:46

Wy już tak nisko spadliscie? Nie macie z kim wspolpracować? Spytajcie się pewnych osob ile oni juz wyroków mieli. Lepiej weźcie sie za wspolprace z takimi portalami, ktorzy wiedza gdzie jest Hutnicza 15 np. twojregion24 , stalowkanet , stalowkaeu . Zycze Wam powodzenia;)

Adamekk | 2010-09-26 22:49

aha jescze jedno stalowe miasto ostatnio zdjecia z meczu o ile sie dobrze orientuje mieli ze 2 sezony temu, wspolpracujecie z portalami z ktorymi mozecie sie czyms wymieniac np. zdjeciami, trescia, (z nimi to mozecie jedynie kopiowanymi artykulami) myslicie ze oni maja gigantyczna ogladalnosc i wam frekwenkcje na meczach zwieksza:D? mylicie sie

Kumar | 2010-09-26 22:55

Adamekk nie wiem czy internet masz od wczoraj czy jesteś jednym z właścicieli w/w portali ale ci odpowiem. Są w Stalowej Woli 2 jak na razie liczące się portale internetowe o naszym mieście - Stalowe .Miasto i Stalowka..Net. Właściciel tego drugiego straszył nas (redakcje stalowka.pl) nie jednokrotnie psami za jakiś artykuł lub zdjęcie. Oprócz tego zarzuca skarpety do klapek. Jeżeli ty chcesz z nim współpracować nie ma problemu - załatw to we własnym zakresie. My wybraliśmy ten pierwszy portal.

Adamekk | 2010-09-26 22:58

Życze wam owocnej pracy z invxem ;-)

PS. Mam do Was wielki szacunek za to, że umiecie przyjąć krytykę i nie usuwacie komentarzy tak jak to jest na sm ;-)

Arni | 2010-09-26 23:13

Ten cep w klapkachze stalow..net (Jacek R.) to malo ze konfitura policyjna to jeszcze pedal.

Aadam | 2010-09-27 08:40

Jedyny naprawdę profesjonalny portal w Stalowej Woli to sztafeta.pl i Biel przynajmniej jest na każdym meczu i konferencji prasowej. Jest tylko na razie chyba za mało reklamowany...

Jacekr | 2010-09-27 10:57

Ja chodzę w sandałach i białych skarpetach a wy dresach!!! i kto jest fajniejszy ?!

Zatorze | 2010-09-27 12:22

Panowie według mnie dobrze się dzieje że kibice współpracują z tego typu podmiotami jak Stalowe Miasto czy chociażby PMB - LED. W ten sposób buduje się podłożę na dalsze perspektywy i rozwój klubu.

Zaczynając od tego typu małych podmiotów skupimy uwagę na sobie innych mocniejszych firm na naszym rynku ale to trwa etapami i taka praca tworzy zobowiązania. Coś w końcu zaczęło się kręcić wokół klubu i otoczki jaką jest piłka nożna w naszym mieście - cześć kibiców pracuję na dobro klubu...

Kloszard | 2010-09-27 21:32

zatorze, najpierw niech czesc kibicow w koszulkach stalowki przeniesie sie spod Wędrycha i spod bramy na stadion, by móc wspomagac swoja druzyne, Druga sprawa jest taa ze opinia o stalowym miescie jest jaknajbardziej trafna!! Nie faworyzuje nikogo ale stalowka eu czy Geno zawsze sa na meczach i sluza zdjeciami

Arni | 2010-09-28 09:01

DO kloszard -
nie wazne kto tam jest na meczach z aparatem itp - wazne jest aby z informacjami o Stalowce i jej meczach dotrzec do jak najwiekszej liczby osob.

Tak po za tym to jak tacy wielcy kibice z gena i zoma to dlaczego takich bannerow przedmeczowcyh jakies sa na tej stronie nie wrzucaja na swoja strone czyli stalowka..eu

Stalowka-eu | 2010-09-28 10:50

Tak po za tym to jak tacy wielcy kibice z gena i zoma to dlaczego takich bannerow przedmeczowcyh jakies sa na tej stronie nie wrzucaja na swoja strone czyli stalowka..eu

Jeżeli zrobicie taki bannerek i podeslecie to go chetnie wrzucimy , nawet tydzien przed meczem.

Genoeu | 2010-09-28 11:27

Kibicem moze byc kazdy ale wspolpraca z najwiekszymi sie oplaca. Sorry chlopaki ale nic nie macie na swoim portalu. Zawsze bedziecie w cieniu stalowegomiasta bo pod tym szyldem zaczynal Marcin. Nie mam nic do Was ale wyzej sracie niz dupe macie. Z zaciekawieniem patrzylem na Wasz rozwoj jeszcze jak byliscie info, poznalem na forum stalowe info wiele osob. Siedze na portalach codziennie i widze jak chlopaki nieudolnie probujecie sie promowac. Marcin jestem pelen podziwu dla tego co robisz bo staloweinfo promowales TY. "Fotografa" znam ze slyszenia....... i wystarczy

Zatorze | 2010-09-28 11:43

Problemem jest zawsze Wasze podejście chłopaki na co się kłócić czy ten czy inny jest lepszy grunt to żeby razem tworzyć silną pakę na piłkę czy nawet na kosza i żeby ludzie zaczęli przychodzić na mecze. Waśnie osiedlowe, biznesowe chyba poważnie warto by było zostawić poza bramami stadionu. Każdemu można coś wytknąć ale po co skupmy się na dobru tego klubu.

Genoeu | 2010-09-28 11:44

Stalowka-eu | 2010-09-28 10:50|

Tak po za tym to jak tacy wielcy kibice z gena i zoma to dlaczego takich bannerow przedmeczowcyh jakies sa na tej stronie nie wrzucaja na swoja strone czyli stalowka..eu

Jeżeli zrobicie taki bannerek i podeslecie to go chetnie wrzucimy , nawet tydzien przed meczem.

buahhahahah "redaktorzy"

Stalowka-eu | 2010-09-28 11:47

lepiej miec mniej niż kogos okradac jak to robi portal SM. Zreszta to nie jest miejsce i czas zeby sie klocic. Portale powinny ze soba wspolpracowac (wiadomo z niektórymi się nie da) ja sobie cenie portal stalowka.pl chociaz jest tylkko dla kibicow ze nie usuwaja postow;) Pozdrawiam i do zobaczenia na meczu:)

Ave Stalówka:D

Genoeu | 2010-09-28 12:26

Czemu swoich kolegow od złodziei wyzywasz? Napisales wyzej, ze oni kogos okradaja, wiesz, ze to jest dzialanie niezgodne z prawem? Myslisz, ze mozesz sobie dowolnie kazdego obrazac? Wychodzi z was "gowniarstwo" i pycha... Portal o ktorym piszesz, ze sa zlodziejami jest NAJWIEKSZYM stalowowolskim portalem! Redakcja stalowka.pl widac zna sie na marketingu, czego o dwoch panach "radaktorach" powiedziec nie mozna. Kazdy wasz komentarz jest przesiakniety nienawiscia, a ze invx ma was w dupie to inna sprawa. Nie znam nikogo z NET, ale poznalem wiele osob ze stalowe info - a widac "redaktorzy" nowopowstalego portalu maja niespelnione ambicje. Jadem syczycie! Morda na tym portalu, bo to portal dla kibicow, nie dla dwoch niespelnionych "redaktorow", ktorzy gowno o biznesie, a tym bardziej o redagowaniu tekstow wiedza! Wielki szacun dla stalowka.pl!

Stalowka-eu | 2010-09-28 12:32

Zostawie to bez komentarze;) Głupszym trzeba ustąpić :)

Genoeu | 2010-09-28 12:49

a prawda w oczy kole

Stalowka-eu | 2010-09-28 12:52

Chcesz sobie chłopie podyskutować to się spotkajmy. Ja nie będe się zachwywać jak trol i zaśmiecać komentarzy takimi glupotami jak kłótnia z Tobą!

Genoeu | 2010-09-28 12:57

To wy trolujecie na najwiekszym stalowowolskim portalu buhahahahaha widzisz jak to wyglada? Wyzywasz od zlodziei ludzi ktorzy przez swoj portal probuja cos robic. Teraz grasz wielkiego obronce ucisnionych, a w rzeczywistosci innych od zlodziei wyzywasz! ZKS! Nie mieszajcie w swoje idiotyczne hiostorie klubu! Ty to zaczales!

Koss | 2010-09-28 17:52

fotografie z EUropy ...
uważaj chłopie, bo jak Ci sie do kupra dobiora (a mają za co), to będziesz srał gdzie stoisz ...

Tygrysek | 2010-09-28 21:22

Droga stalowko.eu, skoro te "zlodzieje" sa tacy źli to jak mozecie sobie pozwalać, zeby w ogole Wasze zacne logo na stronie wisialo pod ich logiem?

Stalowka-eu | 2010-09-28 21:47

Zacny Tygrysku niech sobie wisi i logo TVN'u;) my nie jestesmy SM , ze cenzurujemy innych tak jak oni np. na plakatach:) Zapamiętaj "Zdrowa konkurencja nie jest zła"

Genoeu | 2010-09-29 08:26

buahahahah Eu.... sorry ale wy to za duze mniemanie o sobie macie buahahahhahahah "konkurencja" dobre... Podtrzymuje "wyzej sracie niz dupe macie" idealnie pasuje. Mam dosc waszego spamu i przynajmniej tutaj nie zalatwiajcie swoich prywatnych spraw. To strona dla kibicow!

Tygrysek | 2010-09-29 09:43

hahahaa nie w ogole nie jestescie jak sm... az z ciekawosci przejrzalem ta wasza wypocino stronke wchodze w wasz cennik reklam a tam co?:D doslownie zerzniety od SM... napisalem tez dwa komenty ktore nikogo nie obrazały ale nie byly dla was przychylne no i juz ich nie ma.......wszedlem zobaczylem i dupe wypinam na was i prosze nawet nie porownywac sie do sm.. bo to doslownie grzech. PS stalowka.pl to jest strona dla kibiców!! wiec kibicujmy stalowce fajnie ze wspolpracujecie z innymi;)

Stalowka-eu | 2010-09-29 09:44

Proszę moderatora o wykasowanie głupich komentarzy. W tym tych wulgarnych i moich. Robi sie offtopic i smietnik.

Pozdrawiam

Tygrysek | 2010-09-29 10:41

Jak go sama stalowko.eu zacząles to sie zrobil:P i nie ma tu zadnych wugaryzmow:P sama prawda: sracie wyzej niz dupy macie cennik zerzneliscie od sm, a komentarze kasujecie tylko dlatego, ze zwrocilem uwage autorowi ze jego zdanie w tylu"i pranie nie chce schnąc i dziecie sie przeziebiaja i pieniadze na leki trzeba wydawac i dogrewac mieszkanie piecykiem elektrycznym, a to kosztuje" jest bez sensu to trzeba bylo go skasowac? i ktos taki jak wy mowi o cenzurze? nie kompromituj sie stalowko.eu

Genoeu | 2010-09-29 12:32

buahahahaha teraz bedziesz prosil o usuniecie? Przeciez watek dotyczy wlasnie wspolpracy buahahahah "fotograf" nie kompromituj sie buahahahah Niech wszyscy widza jaki jest poziom na Eu i na stalowe info.

pozdro600

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 10 7-1-2 22
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
4 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
5 Elana Toruń 9 5-3-1 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
8 Znicz Pruszków 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 10 3-4-3 13
10 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
11 Gryf Wejherowo 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 9 3-2-4 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 4 060 razy
Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 153 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 592 razy
STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 31 915 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.11859