Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W sobotę widzimy się w Nisku na meczu Sokół - Wisłoka Dębica

W sobotę widzimy się w Nisku na meczu Sokół - Wisłoka Dębica

Ponieważ nie ma oficjalnego wyjazdu na mecz Świt N.D.M. - Stal Stalowa Wola spotykamy się tego dnia w Nisku na meczu Sokoła z Wisłoką Dębica.

Początek spotkania w Nisku w sobotę (2 paź.) o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Kościuszki 20.

Wisłokę wspomogą na tym meczu dziewczyny z Tarnobrzega także zapowiada się ciekawe widowisko. Ubieramy się w barwach i spotykamy się na stadionie w Nisku conajmniej pół godziny przed meczem.

Ceny biletów na mecze Sokoła to - 3 zł (ulgowy) i 6 zł .



Przypominamy także o zbliżającym się najważniejszym dla nas i zarazem najdalszym wyjeździe do Olsztyna na Stomil ( 16 października ).
Już dziś szykujemy kasę i ewentualne wolne!!!


 

Komentarze (10)

Prbprbprb | 2010-09-28 17:19

hmm.. w drugiej połowie meczu z wisła płock podsłyszałem ze ma być organizowany wyjazd do płocka z Resovia czy mozna cos wiecej na ten temat?

Stalowiak1938 | 2010-09-28 17:33

kazdy na własną reke jedzie do Niska? czy moze jakas zbiórka autami jest ?

Kumar | 2010-09-28 17:54

Podstawione będą pod przystanki autobusy linii 1,2 i 4. :)

Dobroplast | 2010-09-28 18:02

Ma być nas tam dużo !
Kibice z Niska wspomagają nas na każdym meczu czy to na wyjeździe czy w Stalowej więc powinniśmy ich wspomóc w tym jakże ważnym meczu dla nich ..
Pozdro

Bruksela | 2010-09-28 19:17

A ja jadę rowerkiem ;)

Cg03 | 2010-09-28 20:31

ZAPRASZAM do Niska. Przygotowujemy małą oprawę na ten mecz. Każdy u nas bierze barwy jakie ma:) W Nisku barwy Stalówki i zgód obowiązują każdego dnia:) Raczej każdy wejdzie za 3 zł. Kiedyś była możliwość wejścia za darmo ale długi czas mamy kose z zarządem i nie będziemy się prosić tych złodzie^ji o nic! Do zobaczenia na Kościuszki w sobotę! S litera, którą każdy zna! MIŁOŚĆ KLUBY DWA - S jak Sokół S jak Stal!!!

Os.flisakow | 2010-09-28 21:07

ludzie otrzasnijsice sie zachowujecie sie jakbyscie jechali pierwszy raz na mecz do Niska..!

Toldi1938 | 2010-09-28 21:09

Nakręcajmy powoli znajomych na wyjazd do Olsztyna pozdrawiam ;)

Wisłokaksg | 2010-09-29 08:17

Co do tego wyjazdu mam nadzieje ze podkarpackiej ośmiornicy przyjedzie sporo ;) bedzie ciekawiej


TBG&DEBICA&KSG

Cg03 | 2010-09-29 09:49

Dajcie już spokój Bębniarzowi być może ktoś się za niego podał a jeśli nawet to on to humorystycznie coś napisał:) Chłopak robi robotę u siebie na młynie. Czasem jest tak, że ciężko komuś zaliczać wyjazdy z różnych powodów. WSZYSCY jesteśmy kibicami Stalówki ODŁÓŻ na bok zazdrość zawiść!! Do zobaczenia w Nisku w sobotę! Dokładnie tak jak pisali przedmówcy kręcić już ludzi na Stomil!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wieczysta Kraków 10 6-3-1 21
2 Cracovia II 9 6-3-0 21
3 ŁKS Łagów 10 6-3-1 21
4 Orlęta Radzyń Podlaski 10 5-2-3 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
11 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
12 Chełmianka Chełm 10 3-2-5 11
13 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
14 Lublinianka Lublin 10 3-1-6 10
15 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
16 Unia Tarnów 10 2-1-7 7
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 10 1-1-8 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 29 233 razy
STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 26 462 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 237 481 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 38 836 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01108