Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W sobotę widzimy się w Nisku na meczu Sokół - Wisłoka Dębica

W sobotę widzimy się w Nisku na meczu Sokół - Wisłoka Dębica

Ponieważ nie ma oficjalnego wyjazdu na mecz Świt N.D.M. - Stal Stalowa Wola spotykamy się tego dnia w Nisku na meczu Sokoła z Wisłoką Dębica.

Początek spotkania w Nisku w sobotę (2 paź.) o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Kościuszki 20.

Wisłokę wspomogą na tym meczu dziewczyny z Tarnobrzega także zapowiada się ciekawe widowisko. Ubieramy się w barwach i spotykamy się na stadionie w Nisku conajmniej pół godziny przed meczem.

Ceny biletów na mecze Sokoła to - 3 zł (ulgowy) i 6 zł .



Przypominamy także o zbliżającym się najważniejszym dla nas i zarazem najdalszym wyjeździe do Olsztyna na Stomil ( 16 października ).
Już dziś szykujemy kasę i ewentualne wolne!!!


 

Komentarze (10)

Prbprbprb | 2010-09-28 17:19

hmm.. w drugiej połowie meczu z wisła płock podsłyszałem ze ma być organizowany wyjazd do płocka z Resovia czy mozna cos wiecej na ten temat?

Stalowiak1938 | 2010-09-28 17:33

kazdy na własną reke jedzie do Niska? czy moze jakas zbiórka autami jest ?

Kumar | 2010-09-28 17:54

Podstawione będą pod przystanki autobusy linii 1,2 i 4. :)

Dobroplast | 2010-09-28 18:02

Ma być nas tam dużo !
Kibice z Niska wspomagają nas na każdym meczu czy to na wyjeździe czy w Stalowej więc powinniśmy ich wspomóc w tym jakże ważnym meczu dla nich ..
Pozdro

Bruksela | 2010-09-28 19:17

A ja jadę rowerkiem ;)

Cg03 | 2010-09-28 20:31

ZAPRASZAM do Niska. Przygotowujemy małą oprawę na ten mecz. Każdy u nas bierze barwy jakie ma:) W Nisku barwy Stalówki i zgód obowiązują każdego dnia:) Raczej każdy wejdzie za 3 zł. Kiedyś była możliwość wejścia za darmo ale długi czas mamy kose z zarządem i nie będziemy się prosić tych złodzie^ji o nic! Do zobaczenia na Kościuszki w sobotę! S litera, którą każdy zna! MIŁOŚĆ KLUBY DWA - S jak Sokół S jak Stal!!!

Os.flisakow | 2010-09-28 21:07

ludzie otrzasnijsice sie zachowujecie sie jakbyscie jechali pierwszy raz na mecz do Niska..!

Toldi1938 | 2010-09-28 21:09

Nakręcajmy powoli znajomych na wyjazd do Olsztyna pozdrawiam ;)

Wisłokaksg | 2010-09-29 08:17

Co do tego wyjazdu mam nadzieje ze podkarpackiej ośmiornicy przyjedzie sporo ;) bedzie ciekawiej


TBG&DEBICA&KSG

Cg03 | 2010-09-29 09:49

Dajcie już spokój Bębniarzowi być może ktoś się za niego podał a jeśli nawet to on to humorystycznie coś napisał:) Chłopak robi robotę u siebie na młynie. Czasem jest tak, że ciężko komuś zaliczać wyjazdy z różnych powodów. WSZYSCY jesteśmy kibicami Stalówki ODŁÓŻ na bok zazdrość zawiść!! Do zobaczenia w Nisku w sobotę! Dokładnie tak jak pisali przedmówcy kręcić już ludzi na Stomil!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
2019-08-03 Znicz Pruszk.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (393)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (354) » Rafix (340)
» Filip kacper k. (335) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 7 448 razy
Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 562 razy
Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 969 razy
Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 14 777 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.03267