Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W sobotę widzimy się w Nisku na meczu Sokół - Wisłoka Dębica

W sobotę widzimy się w Nisku na meczu Sokół - Wisłoka Dębica

Ponieważ nie ma oficjalnego wyjazdu na mecz Świt N.D.M. - Stal Stalowa Wola spotykamy się tego dnia w Nisku na meczu Sokoła z Wisłoką Dębica.

Początek spotkania w Nisku w sobotę (2 paź.) o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Kościuszki 20.

Wisłokę wspomogą na tym meczu dziewczyny z Tarnobrzega także zapowiada się ciekawe widowisko. Ubieramy się w barwach i spotykamy się na stadionie w Nisku conajmniej pół godziny przed meczem.

Ceny biletów na mecze Sokoła to - 3 zł (ulgowy) i 6 zł .



Przypominamy także o zbliżającym się najważniejszym dla nas i zarazem najdalszym wyjeździe do Olsztyna na Stomil ( 16 października ).
Już dziś szykujemy kasę i ewentualne wolne!!!


 

Komentarze (10)

Prbprbprb | 2010-09-28 17:19

hmm.. w drugiej połowie meczu z wisła płock podsłyszałem ze ma być organizowany wyjazd do płocka z Resovia czy mozna cos wiecej na ten temat?

Stalowiak1938 | 2010-09-28 17:33

kazdy na własną reke jedzie do Niska? czy moze jakas zbiórka autami jest ?

Kumar | 2010-09-28 17:54

Podstawione będą pod przystanki autobusy linii 1,2 i 4. :)

Dobroplast | 2010-09-28 18:02

Ma być nas tam dużo !
Kibice z Niska wspomagają nas na każdym meczu czy to na wyjeździe czy w Stalowej więc powinniśmy ich wspomóc w tym jakże ważnym meczu dla nich ..
Pozdro

Bruksela | 2010-09-28 19:17

A ja jadę rowerkiem ;)

Cg03 | 2010-09-28 20:31

ZAPRASZAM do Niska. Przygotowujemy małą oprawę na ten mecz. Każdy u nas bierze barwy jakie ma:) W Nisku barwy Stalówki i zgód obowiązują każdego dnia:) Raczej każdy wejdzie za 3 zł. Kiedyś była możliwość wejścia za darmo ale długi czas mamy kose z zarządem i nie będziemy się prosić tych złodzie^ji o nic! Do zobaczenia na Kościuszki w sobotę! S litera, którą każdy zna! MIŁOŚĆ KLUBY DWA - S jak Sokół S jak Stal!!!

Os.flisakow | 2010-09-28 21:07

ludzie otrzasnijsice sie zachowujecie sie jakbyscie jechali pierwszy raz na mecz do Niska..!

Toldi1938 | 2010-09-28 21:09

Nakręcajmy powoli znajomych na wyjazd do Olsztyna pozdrawiam ;)

Wisłokaksg | 2010-09-29 08:17

Co do tego wyjazdu mam nadzieje ze podkarpackiej ośmiornicy przyjedzie sporo ;) bedzie ciekawiej


TBG&DEBICA&KSG

Cg03 | 2010-09-29 09:49

Dajcie już spokój Bębniarzowi być może ktoś się za niego podał a jeśli nawet to on to humorystycznie coś napisał:) Chłopak robi robotę u siebie na młynie. Czasem jest tak, że ciężko komuś zaliczać wyjazdy z różnych powodów. WSZYSCY jesteśmy kibicami Stalówki ODŁÓŻ na bok zazdrość zawiść!! Do zobaczenia w Nisku w sobotę! Dokładnie tak jak pisali przedmówcy kręcić już ludzi na Stomil!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 31 19-4-8 61
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 31 14-8-9 50
6 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
7 Siarka Tarnobrzeg 31 14-3-14 45
8 Olimpia Elbląg 31 12-8-11 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
11 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
12 Błękitni Stargard Szcz. 31 11-7-13 40
13 Gryf Wejherowo 31 9-10-12 37
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 31 8-12-11 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 31 6-8-17 26

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1172) » Vielitz44 (723)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (335)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 1 451 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 16 122 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 256 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 3 900 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.04092