Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W sobotę widzimy się w Nisku na meczu Sokół - Wisłoka Dębica

W sobotę widzimy się w Nisku na meczu Sokół - Wisłoka Dębica

Ponieważ nie ma oficjalnego wyjazdu na mecz Świt N.D.M. - Stal Stalowa Wola spotykamy się tego dnia w Nisku na meczu Sokoła z Wisłoką Dębica.

Początek spotkania w Nisku w sobotę (2 paź.) o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Kościuszki 20.

Wisłokę wspomogą na tym meczu dziewczyny z Tarnobrzega także zapowiada się ciekawe widowisko. Ubieramy się w barwach i spotykamy się na stadionie w Nisku conajmniej pół godziny przed meczem.

Ceny biletów na mecze Sokoła to - 3 zł (ulgowy) i 6 zł .



Przypominamy także o zbliżającym się najważniejszym dla nas i zarazem najdalszym wyjeździe do Olsztyna na Stomil ( 16 października ).
Już dziś szykujemy kasę i ewentualne wolne!!!


 

Komentarze (10)

Prbprbprb | 2010-09-28 17:19

hmm.. w drugiej połowie meczu z wisła płock podsłyszałem ze ma być organizowany wyjazd do płocka z Resovia czy mozna cos wiecej na ten temat?

Stalowiak1938 | 2010-09-28 17:33

kazdy na własną reke jedzie do Niska? czy moze jakas zbiórka autami jest ?

Kumar | 2010-09-28 17:54

Podstawione będą pod przystanki autobusy linii 1,2 i 4. :)

Dobroplast | 2010-09-28 18:02

Ma być nas tam dużo !
Kibice z Niska wspomagają nas na każdym meczu czy to na wyjeździe czy w Stalowej więc powinniśmy ich wspomóc w tym jakże ważnym meczu dla nich ..
Pozdro

Bruksela | 2010-09-28 19:17

A ja jadę rowerkiem ;)

Cg03 | 2010-09-28 20:31

ZAPRASZAM do Niska. Przygotowujemy małą oprawę na ten mecz. Każdy u nas bierze barwy jakie ma:) W Nisku barwy Stalówki i zgód obowiązują każdego dnia:) Raczej każdy wejdzie za 3 zł. Kiedyś była możliwość wejścia za darmo ale długi czas mamy kose z zarządem i nie będziemy się prosić tych złodzie^ji o nic! Do zobaczenia na Kościuszki w sobotę! S litera, którą każdy zna! MIŁOŚĆ KLUBY DWA - S jak Sokół S jak Stal!!!

Os.flisakow | 2010-09-28 21:07

ludzie otrzasnijsice sie zachowujecie sie jakbyscie jechali pierwszy raz na mecz do Niska..!

Toldi1938 | 2010-09-28 21:09

Nakręcajmy powoli znajomych na wyjazd do Olsztyna pozdrawiam ;)

Wisłokaksg | 2010-09-29 08:17

Co do tego wyjazdu mam nadzieje ze podkarpackiej ośmiornicy przyjedzie sporo ;) bedzie ciekawiej


TBG&DEBICA&KSG

Cg03 | 2010-09-29 09:49

Dajcie już spokój Bębniarzowi być może ktoś się za niego podał a jeśli nawet to on to humorystycznie coś napisał:) Chłopak robi robotę u siebie na młynie. Czasem jest tak, że ciężko komuś zaliczać wyjazdy z różnych powodów. WSZYSCY jesteśmy kibicami Stalówki ODŁÓŻ na bok zazdrość zawiść!! Do zobaczenia w Nisku w sobotę! Dokładnie tak jak pisali przedmówcy kręcić już ludzi na Stomil!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola

Elana Toruń             Stal Stalowa Wola
2019-10-19, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola

Górnik Polkowice             Stal Stalowa Wola

3 : 0

Mariusz Szuszkiewicz 19,
Kamil Wacławczyk 32,
Michał Bednarski 54     
Sędzia: Robert Marciniak (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 13 8-3-2 27
2 Widzew Łódź 13 8-3-2 27
3 GKS Katowice 13 8-2-3 26
4 Górnik Łęczna 13 7-4-2 25
5 Olimpia Elbląg 13 6-4-3 22
6 Bytovia Bytów 13 6-3-4 21
7 Stal Rzeszów 13 6-3-4 21
8 Błękitni Stargard Szcz. 13 7-0-6 21
9 Znicz Pruszków 12 5-3-4 18
10 Górnik Polkowice 13 4-4-5 16
11 Garbarnia Kraków 12 4-4-4 16
12 Pogoń Siedlce 13 4-3-6 15
13 Elana Toruń 13 4-2-7 14
14 Lech II Poznań 13 4-2-7 14
15 Skra Częstochowa 13 4-2-7 14
16 Stal Stalowa Wola 13 3-3-7 12
17 Gryf Wejherowo 13 2-2-9 8
18 Legionovia Legionowo 13 2-1-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
2019-11-09 STAL - Pogoń Siedlce
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (863)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Filip kacper k. (398)
» Slim1938 (394) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (337)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Lech Poznań (4:1)
2009-09-29
Ilość zdjęć: 77
Wyświetleń: 286 423 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 22 245 razy
Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 26 951 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 600 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.03348