Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Relacja LIVE z meczu Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola

Relacja LIVE z meczu Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola

Jutro od godziny 14:00 na naszej stronie będzie można śledzić relacje ze spotkania o II ligowe punkty Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola.

Co kilka minut w komentarzach na głównej stronie podawane będzie to co dzieje się na stadionie w Suwałkach. Jeżeli posiadacie linki do innych relacji na żywo z tego spotkania wrzućcie je w komentarze.

Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola, śr. godz 14:00.

Komentarze (88)

Kamil | 2010-09-28 23:08

Być może live będzie też tutaj.

Marco | 2010-09-29 01:40

Mecz
w Stalowej Woli odkrył niedoskonałości Nafciarzy

Stalowa Wola nie leży Wiśle. - Tutaj jest bardzo ciężko. Gram tutaj już bodajże czwarty raz i nigdy łatwo nie było. Tutaj jest można powiedzieć nawet taka twierdza. Tutaj z reguły wygrywa Stal, albo pada remis. Rzadko zdarza się, aby wygrała tutaj drużyna przyjezdna. Potwierdziło się to. Stalowcy są zaangażowani i brawa dla nich. U siebie Stalówka gra do końca na 100 proc. trzeba podkreślić, że mają fantastycznych kibiców - stwierdza Robert Chwastek. Prawdą jest, iż Nafciarze zaczęli grać dopiero po stracie gola i pojawieniu się na murawie tego 22-letniego pomocnika. - W momencie kiedy wszedłem na boisko postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Zaangażowaliśmy się w grę ofensywną i mniej nastawiliśmy się na obronę przez co Stal mogła wyprowadzać bardzo groźne kontry - dodaje.

Stalowiak1938 | 2010-09-29 12:27

tak sobie oglądam zdjęcia na tej stronie i az sie łza w oku kręci jak oglądam takie zdjęcia!! » http://stalowka.pl/photo.php?id=1228 cos wspaniałegio!! DLACZEGO TERAZ NIE MOZE TAK BYĆ!! Trzeba zadac sobie pytanie CZYM DLA WAS JEST STALÓWKA!!

Stalowiak1938 | 2010-09-29 12:36

W tej rundzie zostało w STALOWEJ 3 mecze!! i to bardzo ciekawe dlatego czas wziąc sie do roboty!! Piłkarze prezentują dobry poziom są wysoko w tabeli takze my też pokażmy na co nas STAĆ!! Pierwszy mecz u siebie to 9 pażdziernika!! z Olimpią Elbląg!! DLATEGO WIELKA MOBILIZACJA pokażmy że południa PANEM JEST STAL ZKS!!

Omade | 2010-09-29 13:08

Do "Wwoo"
A co to za Bluza , masz może jakieś zdjęcie ?

Bruksela | 2010-09-29 13:53

Przydomek Stalówka nie pochodzi od nazwy STALI tylko od nazwy miasta STALOWA WOLA !
A ty żydzie to możesz wpisać sobie hetmanska69.pl i tam się spinać!!

Ogr\'38 | 2010-09-29 13:58

wszystko wskazuje na to, że mecz
rozpocznie się z opóźnieniem bowiem do tej pory (godz. 13.45) do Suwałk nie dojechali sędziowie z Warmińsko-Mazurskieg o ZPN.

źródło: suwalki24.pl

Rysiek120891 | 2010-09-29 13:59

wrzućcie jakis link do relacji jak ktos ma:)

1938&1905 | 2010-09-29 14:03

Skoncz sie juz napinac zydku bo to ci nic nieda
kazdy wie ze na podkarpaciu rzadzi Podkarpacka Osmiornica
a nie Zydy takie jak wy ! co zawsze spier......dalaja az sie kurzy...

PODKARPACKA OSMIORNICA 1905&1938

Mariusz_ | 2010-09-29 14:03

Mecz rozpocznie się z 5 minutowym opóznieniem z powody spóznienia się sędziów.

Pogoda na stadionie : jest bardzo zimno , wieje mocny wiatr i pada deszcz, mało ludzi na stadionie.

Rysiek120891 | 2010-09-29 14:06

a sedziowie juz dotarli?:)

Mariusz_ | 2010-09-29 14:06

Na meczu ok. 200 osób . Wigry utworzyły tzw. mały "młynek". Mecz się jeszcze nie rozpoczął zawodnicy obu drużyn się rozgrzewają.

Lukik223 | 2010-09-29 14:08

Mariusz skąd bierzesz to info? bo ani na suwalki.pl ani na podkarpackielive.pl nie widze nic takiego powiedz prosze :)

Stalowiak1938 | 2010-09-29 14:09

Jest w suwałkach

Marco | 2010-09-29 14:10

Lukik223 przeczytaj newsa to będziesz wiedział skąd bierze info :P

Ogr\'38 | 2010-09-29 14:13

Najważniejsze ze mecz juz sie rozpoczął walczymy o 3 pkt:)

Surowy123 | 2010-09-29 14:15

na jakiej stronie czytacie relacje??

Mariusz_ | 2010-09-29 14:16

Mecz już się rozpoczął .

Niestety nie pojechałem do Suwałk z przyczyn służbowych, info jest od chłopaków ze Stalowej Woli którzy są obecni na meczu.

Marionetke | 2010-09-29 14:17

Frekwencja na tym meczu jest godna podziwu.

Poreby | 2010-09-29 14:18

Sedziowie liniowi z Suwalk :/ Oby nie odstawiali kabaretu

Lubelak | 2010-09-29 14:18

Czy jeszcze komuś niedziała chat? Szkoda, to było dobre miejsce na pogaduchy

Stalówka_1938 | 2010-09-29 14:20

Zawsze mozna wbić na czat na interii i znalesc Stalowa Wola --jest bo juz byłem na nim

Mariusz_ | 2010-09-29 14:22

4 min. 0:0 , od początku meczu wyrównana gra, poczatkowe minuty trwa "badanie" przez obie druzyny

Ssttaalloowwkkaa | 2010-09-29 14:26

ej jakim cudem sedziowie moga byc z suwałk ... ?

Mariusz_ | 2010-09-29 14:26

7 min 0;0 , po trzech rzutach roznych egzekwoanych przez Radawca , po jednym z nich Gęśla uderza tuz nad poprzeczką

Ogr\'38 | 2010-09-29 14:27

Tez mnie to niepokoi ze miejscowi sędziowie ;)

Marionetke | 2010-09-29 14:27

moga byc bo nie chca goscie z PZPN zeby Stal awansowala do 1 ligi dlatego takie przekrety z sedziami.Nie zdziwie sie jak przegraja, wiadomo ze ta liga czy ekstraklasa czy tam 2 liga to jedna wielka korupcja.

Arni | 2010-09-29 14:28

Tutaj jest chat.

1938&1905 | 2010-09-29 14:29

17 MINUTa I JAK narazie 0:0

obysmy chociaz 0:1 wygrali bedzie dobrze

liczymy na Ciebie Gesla !!!

Mariusz_ | 2010-09-29 14:30

11 min. 0:0 , zarysowała się delikatna przewaga "Stalówki" , gramy dużo bocznymi pozycjami , na bramkę uderzali Turczyn i Gettinger.

Lubelak | 2010-09-29 14:31

faktycznie adres bez www wchodzi, zatem tam dawać na pogadanki.

Old-time | 2010-09-29 14:35

11min. 0:0 Piłkarze mają trudne warunki do gry. W Suwałkach mocno wieje i pada deszcz.

10min. 0:0 akcja Wigier zakonczona strzalem Dardy prosto w noge Drozda.

7min. 0:0 trzy rzuty rozne dla Stali, po trzecim Gęśla z 18 metrow nad poprzeczka.

5min. 0:0 gra w środku pola, żadna z drużyn nie oddała strzału w światło bramki

1min. 0:0 Pierwszy gwizdek. Gramy!

Spotkanie rozpoczęło się z 15minutowym opóźnieniem, sędziowie z Warminsko-Mazurskieg o PZPN nie dojechali do Suwałk. Sędzią głównym spotkania jest arbiter z Augustowa, zaś liniowymi arbitrzy z Suwalk. Pogoda: nad stadionem deszcz.

Widzów: 150

Wigry: Salik (1) - Usachev (5), Świerzbiński (9), Makarewicz (11), Pomian (14), Bajko (16), Mikulenas (18), Radzio (22), Statkevicius (24), Rogoziński (25), Darda (26); trener; Marek Witkowski; rezerwowi: Barwicki (12), Byliński (2), P. Walicki (8), Ł. Walicki (10), Słowicki9 (13), Lauryn (17), Danilczyk (23)

Stal: Dydo (1) - Demusiak (2), Kusiak (3), Drozd (5), Radwaniec (6), Turczyn (7), Rosłoń (9), Gęśla (10), Horajecki (14), Getinger (17), Witek (19); trener: Sławomir Adamus; rezerwowi: Kusinowski (12), Gilar (11), Bednarz (13), Paprocki (16), Stręciwilk (18), Tymczyszyn (22)

Lubelak | 2010-09-29 14:35

Mariusz możesz wbić na chata i tam rzucać komenty, nie trzeba będzie odświeżac co minutę:)

Surowy123 | 2010-09-29 14:36

zgadzam sie

Mariusz_ | 2010-09-29 14:36

16 min. 0:0 , gra się wyrównała

1938&1905 | 2010-09-29 14:41

akcja Stalówki, dośrodkowuje Krystian Getinger (17) ale pewnie łapie Salik (1) i szybka kontra Wigier- pewne podanie Mikulenasa (18) do Pomiana (14) jednak dobry strzał broni bramkarz Stali

Mariusz_ | 2010-09-29 14:42

21 min. 0:0

Mariusz_ | 2010-09-29 14:44

23 min 0:0 "Stalówka' ma przewagę na bramkę niecelnie uderzał Gęśla

Darqs_nisko | 2010-09-29 14:44

jakim sposobem wam chodzi czat u mnie nie chce ;((
przez jaka przegladarke wchodzicie?

Old-time | 2010-09-29 14:45

25min. 0:0 Swierzbinski w dobrej sytuacji w polu karnym, ale nie zdołał opanować piłki

23min. 0:0 dwa rzuty rozne dla Stali - bez efektu

Marco | 2010-09-29 14:46

Lubelak | 2010-09-29 14:46

Przez IE wchodzi ale kliknij adres podany powyżej bez www, na Opere też wbijałem

Mariusz_ | 2010-09-29 14:47

27 min .0:0 Gęśla z 40 metrów uderza bramkarz Wigier wybija na róg

Mariusz_ | 2010-09-29 14:51

29 min. 0:0 Gilar i Rosłoń otrzymuja zółte kartki po faulach na zawodnikach Wigier

Darqs_nisko | 2010-09-29 14:53

Ptrzez explorera idzie ale przez Mozille sie nie da ;)
Do boju Stalówka!!!

Ogr\'38 | 2010-09-29 14:53

ja na mozilli i jakos wszedłem :P

Mariusz_ | 2010-09-29 14:55

32 min 0:0 nadal przewaga "Stalówki" , na bramke uderzał Gettinger

Aczek | 2010-09-29 14:55

mi tez na mozilli śmiga ;d

Old-time | 2010-09-29 14:59

0:0 przerwa

Mariusz_ | 2010-09-29 14:59

37 min. 0:0 ,tempo meczu spadło z powodu ciągłych opadów deszczu

Mariusz_ | 2010-09-29 15:03

44 min 0:0 po dwóch rzutach wolnych wykonywanych przez Radawca - Gęśla uderzał ale trochę mu dziś szczęscia brakuje , przeważamy

Mariusz_ | 2010-09-29 15:07

po 45 min 0:0

Bolo88 | 2010-09-29 15:07

Sędziowie: sędziowie z Warminsko-Mazurskieg o PZPN nie dojechali do Suwałk. Sędzią głównym spotkania jest arbiter z Augustowa, zaś liniowymi arbitrzy z Suwalk,
oby nie było jakiegoś karnego w 90+min

Bolo88 | 2010-09-29 15:10

43 min przeważają piłkarze Wigier, jednak każda próba ataku kończy się na linii obrony (info wigry live)

przeciwnikaMariusz _ | 2010-09-29 15:03|

to w końcu kto przeważa bo już się pogubiłem

Tom435 | 2010-09-29 15:11

Co za pier...... pzpn nowej afery chca??

Koko | 2010-09-29 15:18

narazie jest dobrze a może być lepiej wygramy i lidera znowu mamy ave STALÓWKA:)

Mariusz_ | 2010-09-29 15:19

46 min0:0 rozpoczynamy II połowe

Do bolo88: "Stalówka " przeważała w I połowie :)

Tom435 | 2010-09-29 15:20

remis tez bedzie lider tylko dobór sedziow to mnie wku......

Lubelak | 2010-09-29 15:22

sedziowie sa zapasowi bo niedojechali.

Mariusz_ | 2010-09-29 15:26

51 min 0:0 - Dydo wybronił 100% sytucaję, od początku drugiej połowy przewaga gospodarzy

Mariusz_ | 2010-09-29 15:32

58 min. 0:0 - gospodarze przeważają , Nasi piłkarze dopiero dwa razy wyszli ze swojej połowy .

Tom435 | 2010-09-29 15:34

zmiany adamus nzmiany dawaj ukraine

Mariusz_ | 2010-09-29 15:38

65 min 0:0 - żółta kartka dla Drozda za faul na Mikulenasie, gra się trochę wyrównała

Mariusz_ | 2010-09-29 15:45

71 min. 0:0 na 5 metrze w polu karnym piłkę dostaję Gęśla po dośrodkowaniu Gettingera ale sędzi odgwizuje faul,

Mariusz_ | 2010-09-29 15:47

72 min 0:0 - w syatucaji sam na sam Dydo wybronił stzrał Mikulenasa i wybija na róg , po rzucie roznym znów z 5 metrów uderza Mikuleans Dydo po raz drugi na róg , po drugim rożnym dydo już wybija piłkę w pole ...

Jacek1449 | 2010-09-29 15:47

Mariusz niechciałbym cie poprawiac ae nazwisko "Getinger" nie pisze sie przez dwa "T" a jak tam mecz?? relacjonuj !!!

Ogr\'38 | 2010-09-29 15:50

czy to wazne jak napisał jego nazwisko ?? wazne ze wiesz o kogo chodzi :)

Mariusz_ | 2010-09-29 15:52

74 min 0:0 mogło byc 0:1 dla "Stalówki" po wrzutce w pole karne do Gęśli ten lobuje bramkarza ale obrońcy Wigier wybijają piłkę z bramki

Jacek1449 | 2010-09-29 15:53

mARIUSZ sa jakies zmiany w stali już Tymczyszyna by wpsuił ,gilara i stręciwilka lub paprotke :!!

Mariusz_ | 2010-09-29 15:54

Jacek1449 PRZEPRASZAM ale to efekt pisania na "gorąco " i emocji :)

76 min 0:0

Jacek1449 | 2010-09-29 15:54

spoko ale są juz jakieś zmiany w Stali

| 2010-09-29 15:55

jak ma na imie ten paprocki i ile on ma lat ? Walczyc Stalo Walczyc !

Mariusz_ | 2010-09-29 15:56

80 min 0:0 - Gilar za Turczyna

Mariusz_ | 2010-09-29 16:01

83 min 0:0 - po wrzutce w pole karne Dydo ubiega Mikulenasa i wybija piłkę na aut.

Mariusz_ | 2010-09-29 16:04

90 min 0:0 + 3 minuty doliczone Tymczyszyn wchodzi Gęśla schodzi

Mariusz_ | 2010-09-29 16:05

91 min 0:0

Stalówka bzc | 2010-09-29 16:06

stalo strzel. moze tymczyszyn strzeli

Mariusz_ | 2010-09-29 16:07

Koniec meczu 0:0.

Dziękuje chłopakom za relację !

Jacek1449 | 2010-09-29 16:10

90min + 3 KONIEC. Za kilka godzin na naszym portalu relacja z pomeczowej konferencji prasowej. Dziękujemy za śledzenie relacji na naszym portalu.--BEDZIE JAKAS RELACJA PO MECZOWA -KONFERENCJA - NA » http://www.suwalki24.pl

Matej | 2010-09-29 16:11