Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mobilizacja na mecz Stal - Olimpia!

Mobilizacja na mecz Stal - Olimpia!

Od dziś nakręcamy znajomych na 2 najbliższe mecze naszej drużyny.

Pierwszy z nich Stalówka rozegra już w najbliższą sobotę na stadionie MOSiR w Stalowej Woli. Przeciwnikiem zielono-czarnych będzie drużyna Olimpii Elbląg.

Nie trzeba chyba nikomu przypominać, które miejsce w tabeli zajmujemy i jak bardzo piłkarze liczą na nas. Nie zawiedźmy ich i stawmy się na sektorze B w dużej liczbie (czas na oglądanie meczu na krzesełkach i trybunie krytej jeszcze będzie przy innych okazjach).
Dodatkowego smaczku sobotniemu meczowi dodaje fakt, iż z kibicami z Elbląga zawitają ich zgody (w tym jedna bardziej znana).

Tak więc WSZYSCY widzimy się w sobotę na H15.

Drugim meczem o którym nie można zapominać jest mecz Stomil - Stalówka.
Wyjazd do Olsztyna odbędzie się dn. 15 października.

Jest to nasz najważniejszy wyjazd rundy, więc nie może nikogo na nim zabraknąć.

Zapisy na listę oraz cena wyjazdu wraz z biletem zostaną podane niebawem.

Stalo jesteśmy z Tobą.....

Komentarze (21)

Kumar | 2010-10-7 00:36

Spokojnie chłopaki w tych komentarzach bo do soboty wam żyłka pęknie..

Stalowiak1938 | 2010-10-7 10:42

Ten mecz zapowiada się ciekawiej niz potyczka z Motorem. Nie tak bardzo atrakcyjny jest przyjazd fanów Olimpii jak LEGII, którzy przyjadą wraz z nimi. Panowie czas przypomniec sobie dobre czasy i wszyscy na młyn!! Dobrze jest napisane ze na krzesełka czy na krytą będą inne mecze a duzo ludzi którzy jeżdzą na wyjazdy i dopingują chodzą na krzesełka ale na ten mecz trzeba zmienić sektror i zapełnić młyn!!! Do zobaczenia w sobotę!!

Olek1938 | 2010-10-7 11:22

Zmarł nasz Wielki Brat. Bolek zawsze będziemy o Tobie pamiętać[*]

Olek1938 | 2010-10-7 11:26

Brat z Rakowa :(

Zatorze | 2010-10-7 12:04

» http://rbfzine.pl/news.php?temp_id_news=80 szkoda chłopaka tyle dobrych wspólnych wyjazdów 1921&1938 tyle dobrych wspólnych przygód ...

Stal_1938 | 2010-10-7 12:28

Ten mecz jest ciekawy bo gra w nim nasza Stalówka, a nie to, że przyjedzie Legia, uwazaj bo sie spuscisz zaraz.

Rrrr | 2010-10-7 14:43

Nie zapomnijcie o legitce/dowodzie
W sobotę każdy na H15

Toldi1938 | 2010-10-7 15:00

Na mecz przychodzimy podopingować i pooglądać naszą Stalówkę a nie kibiców przyjezdnych.Dużo osób przyjdzie na mecz bo Legia przyjedzie trochę żałosne ...

Stalowiak15 | 2010-10-7 15:01

Do:Łukasz121085 Stary jestes annalfabeta? naucz sie poprawnej pisowni a potem sie wypowiadaj hehe pozdro. Do soboty panowie STAL ZKS;-)

Bruksela | 2010-10-7 15:58

Co do zbiorek osiedlowych.
CZEGO JUŻ NIE MA TYCH ZBIOREK ROZKLEJANIA PLAKATÓW WSZYSCY NA MECZ itd?
Jak była 1 liga i STALÓWKA grała w środku tabeli było wszystko ok , dużo kibiców , zbiórki osiedlowe a potem STALOWA w dolnej części tabeli i spadek do 2 ligi i co? KONIEC? Zacznijmy coś ogarniać !!!

Thor | 2010-10-7 16:02

bolek my pamietamy i zawsze bedziemy pamietac

Paker220890 | 2010-10-7 16:13

Sobota godz 15.00 H15 Sektor B i korba!!! Pozdro dla prawdziwych kibicow Stalówki:-)

Bedgar | 2010-10-7 16:51

no to zrob jeden z drugim na swoim osiedlu zbiorke a nie placzecie ,ze inni nie robia , dajcie przyklad

Ultrastal | 2010-10-7 17:59

Czy kibice Legii to jakiś ginący gatunek że niektórzy się tak podniecają na samą myśl o tym, że ich zobaczą? A jak się nie pojawią to co wtedy? Świat się wam zawali. Najważniejsze jest to że gramy o 3 pkt bo coś mam przeczucie, że po rundzie jesiennej przybędzie nowe logo na koszulkach naszych grajków.

Stal 1938 | 2010-10-7 18:09

mozna widziec co to za muyzyka w tle leci???

Stal 1938 | 2010-10-7 18:31

hehe fajnie sie zlozylo

16 pazdziernika my gramy w olsztynie a Resovia w elblagu no to z Resovia pojedziemy :D w przygode :D

POdkarpacka Osmiornica!!!!!!!!!!

Lzss | 2010-10-7 19:01

» » http://allegro.pl/show_item.php?item=1261409109 Naprawde Warto Kontakt 4555059 gg

Dzin | 2010-10-7 22:37

w sobotę o 11.00 jest mecz Siarka-Chełmianka, na którym na pewno nie braknie fanów z Chełmianki i zgodowiczów z Motóra więc może być interesująco. łowy czas zacząć:)

Os.flisakow | 2010-10-7 22:51

sektor w Tarnobrzegu jest zamkniety. a o lowy to chyba sie nie musisz martwic chyba ze masz jakies inne na mysli to jak najbardziej;)
Pozdrawiam.

Jack1938 | 2010-10-7 23:27

Ciekawe czy " kibice angielscy " pojawią się na SEKTOR " B " że , bez barw to wiadome ale czy się pojawią . Do soboty ;-) na H15 " B "

19mlody38 | 2010-10-8 10:23

a co z tym hymnem gdy pilkarze wchodzą na murawe?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 10 283 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 26 612 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 127 698 razy
STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 18 229 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.04128