Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mobilizacja na mecz Stal - Olimpia!

Mobilizacja na mecz Stal - Olimpia!

Od dziś nakręcamy znajomych na 2 najbliższe mecze naszej drużyny.

Pierwszy z nich Stalówka rozegra już w najbliższą sobotę na stadionie MOSiR w Stalowej Woli. Przeciwnikiem zielono-czarnych będzie drużyna Olimpii Elbląg.

Nie trzeba chyba nikomu przypominać, które miejsce w tabeli zajmujemy i jak bardzo piłkarze liczą na nas. Nie zawiedźmy ich i stawmy się na sektorze B w dużej liczbie (czas na oglądanie meczu na krzesełkach i trybunie krytej jeszcze będzie przy innych okazjach).
Dodatkowego smaczku sobotniemu meczowi dodaje fakt, iż z kibicami z Elbląga zawitają ich zgody (w tym jedna bardziej znana).

Tak więc WSZYSCY widzimy się w sobotę na H15.

Drugim meczem o którym nie można zapominać jest mecz Stomil - Stalówka.
Wyjazd do Olsztyna odbędzie się dn. 15 października.

Jest to nasz najważniejszy wyjazd rundy, więc nie może nikogo na nim zabraknąć.

Zapisy na listę oraz cena wyjazdu wraz z biletem zostaną podane niebawem.

Stalo jesteśmy z Tobą.....

Komentarze (21)

Kumar | 2010-10-7 00:36

Spokojnie chłopaki w tych komentarzach bo do soboty wam żyłka pęknie..

Stalowiak1938 | 2010-10-7 10:42

Ten mecz zapowiada się ciekawiej niz potyczka z Motorem. Nie tak bardzo atrakcyjny jest przyjazd fanów Olimpii jak LEGII, którzy przyjadą wraz z nimi. Panowie czas przypomniec sobie dobre czasy i wszyscy na młyn!! Dobrze jest napisane ze na krzesełka czy na krytą będą inne mecze a duzo ludzi którzy jeżdzą na wyjazdy i dopingują chodzą na krzesełka ale na ten mecz trzeba zmienić sektror i zapełnić młyn!!! Do zobaczenia w sobotę!!

Olek1938 | 2010-10-7 11:22

Zmarł nasz Wielki Brat. Bolek zawsze będziemy o Tobie pamiętać[*]

Olek1938 | 2010-10-7 11:26

Brat z Rakowa :(

Zatorze | 2010-10-7 12:04

» http://rbfzine.pl/news.php?temp_id_news=80 szkoda chłopaka tyle dobrych wspólnych wyjazdów 1921&1938 tyle dobrych wspólnych przygód ...

Stal_1938 | 2010-10-7 12:28

Ten mecz jest ciekawy bo gra w nim nasza Stalówka, a nie to, że przyjedzie Legia, uwazaj bo sie spuscisz zaraz.

Rrrr | 2010-10-7 14:43

Nie zapomnijcie o legitce/dowodzie
W sobotę każdy na H15

Toldi1938 | 2010-10-7 15:00

Na mecz przychodzimy podopingować i pooglądać naszą Stalówkę a nie kibiców przyjezdnych.Dużo osób przyjdzie na mecz bo Legia przyjedzie trochę żałosne ...

Stalowiak15 | 2010-10-7 15:01

Do:Łukasz121085 Stary jestes annalfabeta? naucz sie poprawnej pisowni a potem sie wypowiadaj hehe pozdro. Do soboty panowie STAL ZKS;-)

Bruksela | 2010-10-7 15:58

Co do zbiorek osiedlowych.
CZEGO JUŻ NIE MA TYCH ZBIOREK ROZKLEJANIA PLAKATÓW WSZYSCY NA MECZ itd?
Jak była 1 liga i STALÓWKA grała w środku tabeli było wszystko ok , dużo kibiców , zbiórki osiedlowe a potem STALOWA w dolnej części tabeli i spadek do 2 ligi i co? KONIEC? Zacznijmy coś ogarniać !!!

Thor | 2010-10-7 16:02

bolek my pamietamy i zawsze bedziemy pamietac

Paker220890 | 2010-10-7 16:13

Sobota godz 15.00 H15 Sektor B i korba!!! Pozdro dla prawdziwych kibicow Stalówki:-)

Bedgar | 2010-10-7 16:51

no to zrob jeden z drugim na swoim osiedlu zbiorke a nie placzecie ,ze inni nie robia , dajcie przyklad

Ultrastal | 2010-10-7 17:59

Czy kibice Legii to jakiś ginący gatunek że niektórzy się tak podniecają na samą myśl o tym, że ich zobaczą? A jak się nie pojawią to co wtedy? Świat się wam zawali. Najważniejsze jest to że gramy o 3 pkt bo coś mam przeczucie, że po rundzie jesiennej przybędzie nowe logo na koszulkach naszych grajków.

Stal 1938 | 2010-10-7 18:09

mozna widziec co to za muyzyka w tle leci???

Stal 1938 | 2010-10-7 18:31

hehe fajnie sie zlozylo

16 pazdziernika my gramy w olsztynie a Resovia w elblagu no to z Resovia pojedziemy :D w przygode :D

POdkarpacka Osmiornica!!!!!!!!!!

Lzss | 2010-10-7 19:01

» » http://allegro.pl/show_item.php?item=1261409109 Naprawde Warto Kontakt 4555059 gg

Dzin | 2010-10-7 22:37

w sobotę o 11.00 jest mecz Siarka-Chełmianka, na którym na pewno nie braknie fanów z Chełmianki i zgodowiczów z Motóra więc może być interesująco. łowy czas zacząć:)

Os.flisakow | 2010-10-7 22:51

sektor w Tarnobrzegu jest zamkniety. a o lowy to chyba sie nie musisz martwic chyba ze masz jakies inne na mysli to jak najbardziej;)
Pozdrawiam.

Jack1938 | 2010-10-7 23:27

Ciekawe czy " kibice angielscy " pojawią się na SEKTOR " B " że , bez barw to wiadome ale czy się pojawią . Do soboty ;-) na H15 " B "

19mlody38 | 2010-10-8 10:23

a co z tym hymnem gdy pilkarze wchodzą na murawe?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (369) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 87 683 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 216 077 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 22 045 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 150 930 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03606