Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przerwana seria piłkarzy Stalówki.

Przerwana seria piłkarzy Stalówki.

Niestety podopieczni Sławomira Adamusa przegrali wyjazdowe spotkanie w Olsztynie z miejscowym Stomilem 2:3. Tym samym przerwali passę 10 spotkań bez porażki.

 

Wszystkie bramki padły już w pierwszej połowie. Najpierw na prowadzenie wyszli gospodarze po tym jak w 8 minucie spotkania strzałem zza pola karnego Bartłomieja Dydę pokonał Robert Tunkiewicz. 8 minut później wyrównał strzałem głową Bartosz Rosłoń. W 22 minucie meczu na prowadzenie wyszli piłkarze Stalówki po bramce Daniela Radawca, jednak Stalowcy nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia, bo już 4 minuty później znów był remis. Bramkę  po strzale z woleja uzyskał Daniela Michałowskiego. tuż przed przerwą gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie a bramkę jak się później okazało na wagę 3 punktów zdobył strzałem głową Łukasz Tumicz. Po przerwie nie padła żadna bramka i to "Biało-niebiescy" mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Stal natomiast pomiosła 4 porażkę w sezonie.

 

Stal po tym spotkaniu pozostanie liderem II ligi grupy wschodniej a kolence spotkanie rozegra 30 października o godzinie 14:00 a przeciwnikiem Stalówki będzie Resovia Rzeszów.

Komentarze (17)

Stalowka-eu | 2010-10-16 19:33

German | 2010-10-17 12:23

wie ktoś jak dzisiaj koszykarze grają, gdzie i o której ?
mieli grac z krosnem u siebie !! ??

Fanatyk_s | 2010-10-17 12:25

STALÓWKA- RESOVIA!

» http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30517.html

MOBILIZACJA!
ZAPEŁNIAMY STADION!

PLAKATY, ZAPOWIEDZI, OBRAZKI, TRANSPARENTY!

JUŻ RUSZAMY Z PROPAGANDĄ NA OSIEDLACH!

AKCJĘ PEŁNY STADION CZAS ZACZĄĆ!

RESOVIA NAM W TYM POMOŻE ;)


BIERZEMY SIĘ WSZYSCY DO ROBOTY!

PRZYWRÓCMY DAWNĄ FREKWENCJĘ NA STADIONIE JAK I W MŁYNIE!


P.S. Od kogo można dostać płótno?

Koko | 2010-10-17 14:33

co do meczu z Olsztynem to szkoda że nie uratowali remisu ale teraz mobilizacja na Resovie trzeba zapełnić cały stadion ,oby tylko do meczu z Resovią wrócili jacyś kontuzjowani zawodnicy :)

Fanatyk_s | 2010-10-17 17:10

30 października zapełniamy stadion!
Trzeba pokazać że należy nam się nowy!

Nie manifestacja, nie protest, tylko pełniutki stadion! Wywiesi sie transparent, pozdrowi się prezydenta i przekaże się wszystkim na kogo głosować w wyborach.

NOWY STADION DLA STALÓWKI!

Pełna mobilizacja na mecz z Resovią!

Stalówka_1938 | 2010-10-17 17:54

JA w 100% sie zgadzam wywieSMy jakiśtransparent odnosnie prezydenta i wyborow

Majster | 2010-10-17 18:14

obrazek na nk i inne portale:

» http://img179.imageshack.us/img179/6.....



skopiowane z forum, dodał: Fanatycznie_P ierdolnięty

Marco | 2010-10-17 21:54

Pomeczowy komentarz:

Po meczu nie sposób nie wspomnieć o zachowaniu trenera Stali Stalowa Wola. Sławomir Adamus nie pokazał swojego profesjonalizmu, a raczej - przeciwnie - pokazał, że nie potrafi przegrywać z klasą. Jak jeszcze frustrację z końcowego wyniku można zrozumieć, to zachowanie bądź co bądź "burackie" nie może ujść nikomu płazem. Do jednej z najsłabszych drużyn (tak wynika z tabeli) przyjeżdża lider i wyjeżdża z zerowym dorobkiem punktowym i bagażem trzech bramek. Można się wścieć, to naturalne. Ale człowiekowi dorosłemu, już prawie pięćdziesięcioletnie mu nie przystoi wyrywać piłkę małoletniemu chłopcu, który piłki podczas meczu ma obowiązek podawać. Na reprymendę, jakiej udzielili mu olsztyńscy kibice, zareagował pokazaniem im środkowego palca. Adamus nie popisał się także po meczu, kiedy obrażony Bóg wie na co robił wszystko, by nie pojawić się na konferencji prasowej. Tak zachowuje się "poważny" człowiek, zapewne oczekujący szacunku dla starszych? Po tym, jak potraktował młodego olsztynianina, powinien przemyśleć swoje zachowanie i zastanowić się, czy dla takich ludzi jest miejsce w profesjonalnej piłce.

» http://stomil.olsztyn.pl/OKS-1945-Stal-S-W,r510,1.html

Kolec | 2010-10-17 22:11

ja sie pytam kto sprawdzal zgloszenia do przetargu ze firma ktora wygrala chciala za te same pieniadze przepchnac gorsze wykonanie dachu. dobrze ze prezydent mial mozliwosc uniewaznic zanim nie bylo za pozno

Frostee | 2010-10-17 23:12

Tak Kolec a Shreka 4 już kręcą wiesz??

Stalówka bzc | 2010-10-17 23:24

mam pytanko Gdzie można nabyć karty społem?? z góry dzięki z odp.

Patryk`1938 | 2010-10-17 23:34

Ja chcialemsie zaptac gdzie w STW mozna nabyc magazynTO MY KIBICE ? z gory dzieki za odpowiedz pozdro

Biggie | 2010-10-17 23:38

do wyzej
City Park sklep "Ruch"

Volzerex | 2010-10-17 23:47

W sklepie Ruch w Tesco. Salonik prasowy obok Żabki na Poniatowskiego, niedaleko Europejskiej. Ogólnie to w salonikach prasowych pewnie sa, lecz nie wszystkich

Kolec | 2010-10-18 01:12

nie liczac tego ze nie lubi pilki noznej i przez to niektore decyzje mi sie nie podobaja shrek to chyba najlepszy prezydent w historii stw. oceniam po tym jak wyglada starzejace sie (chodzi o spoleczenstwo) i biedniejace miasto. ktos sie ze mna zgadza?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3352) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1367) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 890 razy
Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 25 254 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 47 983 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 50 004 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01669