Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przerwana seria piłkarzy Stalówki.

Przerwana seria piłkarzy Stalówki.

Niestety podopieczni Sławomira Adamusa przegrali wyjazdowe spotkanie w Olsztynie z miejscowym Stomilem 2:3. Tym samym przerwali passę 10 spotkań bez porażki.

 

Wszystkie bramki padły już w pierwszej połowie. Najpierw na prowadzenie wyszli gospodarze po tym jak w 8 minucie spotkania strzałem zza pola karnego Bartłomieja Dydę pokonał Robert Tunkiewicz. 8 minut później wyrównał strzałem głową Bartosz Rosłoń. W 22 minucie meczu na prowadzenie wyszli piłkarze Stalówki po bramce Daniela Radawca, jednak Stalowcy nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia, bo już 4 minuty później znów był remis. Bramkę  po strzale z woleja uzyskał Daniela Michałowskiego. tuż przed przerwą gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie a bramkę jak się później okazało na wagę 3 punktów zdobył strzałem głową Łukasz Tumicz. Po przerwie nie padła żadna bramka i to "Biało-niebiescy" mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Stal natomiast pomiosła 4 porażkę w sezonie.

 

Stal po tym spotkaniu pozostanie liderem II ligi grupy wschodniej a kolence spotkanie rozegra 30 października o godzinie 14:00 a przeciwnikiem Stalówki będzie Resovia Rzeszów.

Komentarze (17)

Stalowka-eu | 2010-10-16 19:33

German | 2010-10-17 12:23

wie ktoś jak dzisiaj koszykarze grają, gdzie i o której ?
mieli grac z krosnem u siebie !! ??

Fanatyk_s | 2010-10-17 12:25

STALÓWKA- RESOVIA!

» http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30517.html

MOBILIZACJA!
ZAPEŁNIAMY STADION!

PLAKATY, ZAPOWIEDZI, OBRAZKI, TRANSPARENTY!

JUŻ RUSZAMY Z PROPAGANDĄ NA OSIEDLACH!

AKCJĘ PEŁNY STADION CZAS ZACZĄĆ!

RESOVIA NAM W TYM POMOŻE ;)


BIERZEMY SIĘ WSZYSCY DO ROBOTY!

PRZYWRÓCMY DAWNĄ FREKWENCJĘ NA STADIONIE JAK I W MŁYNIE!


P.S. Od kogo można dostać płótno?

Koko | 2010-10-17 14:33

co do meczu z Olsztynem to szkoda że nie uratowali remisu ale teraz mobilizacja na Resovie trzeba zapełnić cały stadion ,oby tylko do meczu z Resovią wrócili jacyś kontuzjowani zawodnicy :)

Fanatyk_s | 2010-10-17 17:10

30 października zapełniamy stadion!
Trzeba pokazać że należy nam się nowy!

Nie manifestacja, nie protest, tylko pełniutki stadion! Wywiesi sie transparent, pozdrowi się prezydenta i przekaże się wszystkim na kogo głosować w wyborach.

NOWY STADION DLA STALÓWKI!

Pełna mobilizacja na mecz z Resovią!

Stalówka_1938 | 2010-10-17 17:54

JA w 100% sie zgadzam wywieSMy jakiśtransparent odnosnie prezydenta i wyborow

Majster | 2010-10-17 18:14

obrazek na nk i inne portale:

» http://img179.imageshack.us/img179/6.....



skopiowane z forum, dodał: Fanatycznie_P ierdolnięty

Marco | 2010-10-17 21:54

Pomeczowy komentarz:

Po meczu nie sposób nie wspomnieć o zachowaniu trenera Stali Stalowa Wola. Sławomir Adamus nie pokazał swojego profesjonalizmu, a raczej - przeciwnie - pokazał, że nie potrafi przegrywać z klasą. Jak jeszcze frustrację z końcowego wyniku można zrozumieć, to zachowanie bądź co bądź "burackie" nie może ujść nikomu płazem. Do jednej z najsłabszych drużyn (tak wynika z tabeli) przyjeżdża lider i wyjeżdża z zerowym dorobkiem punktowym i bagażem trzech bramek. Można się wścieć, to naturalne. Ale człowiekowi dorosłemu, już prawie pięćdziesięcioletnie mu nie przystoi wyrywać piłkę małoletniemu chłopcu, który piłki podczas meczu ma obowiązek podawać. Na reprymendę, jakiej udzielili mu olsztyńscy kibice, zareagował pokazaniem im środkowego palca. Adamus nie popisał się także po meczu, kiedy obrażony Bóg wie na co robił wszystko, by nie pojawić się na konferencji prasowej. Tak zachowuje się "poważny" człowiek, zapewne oczekujący szacunku dla starszych? Po tym, jak potraktował młodego olsztynianina, powinien przemyśleć swoje zachowanie i zastanowić się, czy dla takich ludzi jest miejsce w profesjonalnej piłce.

» http://stomil.olsztyn.pl/OKS-1945-Stal-S-W,r510,1.html

Kolec | 2010-10-17 22:11

ja sie pytam kto sprawdzal zgloszenia do przetargu ze firma ktora wygrala chciala za te same pieniadze przepchnac gorsze wykonanie dachu. dobrze ze prezydent mial mozliwosc uniewaznic zanim nie bylo za pozno

Frostee | 2010-10-17 23:12

Tak Kolec a Shreka 4 już kręcą wiesz??

Stalówka bzc | 2010-10-17 23:24

mam pytanko Gdzie można nabyć karty społem?? z góry dzięki z odp.

Patryk`1938 | 2010-10-17 23:34

Ja chcialemsie zaptac gdzie w STW mozna nabyc magazynTO MY KIBICE ? z gory dzieki za odpowiedz pozdro

Biggie | 2010-10-17 23:38

do wyzej
City Park sklep "Ruch"

Volzerex | 2010-10-17 23:47

W sklepie Ruch w Tesco. Salonik prasowy obok Żabki na Poniatowskiego, niedaleko Europejskiej. Ogólnie to w salonikach prasowych pewnie sa, lecz nie wszystkich

Kolec | 2010-10-18 01:12

nie liczac tego ze nie lubi pilki noznej i przez to niektore decyzje mi sie nie podobaja shrek to chyba najlepszy prezydent w historii stw. oceniam po tym jak wyglada starzejace sie (chodzi o spoleczenstwo) i biedniejace miasto. ktos sie ze mna zgadza?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 11 7-2-2 23
2 Elana Toruń 11 6-4-1 22
3 Radomiak Radom 11 6-3-2 21
4 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
5 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 11 5-3-3 18
7 Znicz Pruszków 11 4-4-3 16
8 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 11 3-5-3 14
10 Gryf Wejherowo 11 3-4-4 13
11 Resovia Rzeszów 11 3-3-5 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1235) » Vielitz44 (803)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 950 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 7 556 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 26 761 razy
STAL - Ruch Chorzów (0:0)
2007-05-23
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 37 999 razy
Osób Online: 36 / Czas gen. strony: 0.03831