Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przerwana seria piłkarzy Stalówki.

Przerwana seria piłkarzy Stalówki.

Niestety podopieczni Sławomira Adamusa przegrali wyjazdowe spotkanie w Olsztynie z miejscowym Stomilem 2:3. Tym samym przerwali passę 10 spotkań bez porażki.

 

Wszystkie bramki padły już w pierwszej połowie. Najpierw na prowadzenie wyszli gospodarze po tym jak w 8 minucie spotkania strzałem zza pola karnego Bartłomieja Dydę pokonał Robert Tunkiewicz. 8 minut później wyrównał strzałem głową Bartosz Rosłoń. W 22 minucie meczu na prowadzenie wyszli piłkarze Stalówki po bramce Daniela Radawca, jednak Stalowcy nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia, bo już 4 minuty później znów był remis. Bramkę  po strzale z woleja uzyskał Daniela Michałowskiego. tuż przed przerwą gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie a bramkę jak się później okazało na wagę 3 punktów zdobył strzałem głową Łukasz Tumicz. Po przerwie nie padła żadna bramka i to "Biało-niebiescy" mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Stal natomiast pomiosła 4 porażkę w sezonie.

 

Stal po tym spotkaniu pozostanie liderem II ligi grupy wschodniej a kolence spotkanie rozegra 30 października o godzinie 14:00 a przeciwnikiem Stalówki będzie Resovia Rzeszów.

Komentarze (17)

Stalowka-eu | 2010-10-16 19:33

German | 2010-10-17 12:23

wie ktoś jak dzisiaj koszykarze grają, gdzie i o której ?
mieli grac z krosnem u siebie !! ??

Fanatyk_s | 2010-10-17 12:25

STALÓWKA- RESOVIA!

» http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30517.html

MOBILIZACJA!
ZAPEŁNIAMY STADION!

PLAKATY, ZAPOWIEDZI, OBRAZKI, TRANSPARENTY!

JUŻ RUSZAMY Z PROPAGANDĄ NA OSIEDLACH!

AKCJĘ PEŁNY STADION CZAS ZACZĄĆ!

RESOVIA NAM W TYM POMOŻE ;)


BIERZEMY SIĘ WSZYSCY DO ROBOTY!

PRZYWRÓCMY DAWNĄ FREKWENCJĘ NA STADIONIE JAK I W MŁYNIE!


P.S. Od kogo można dostać płótno?

Koko | 2010-10-17 14:33

co do meczu z Olsztynem to szkoda że nie uratowali remisu ale teraz mobilizacja na Resovie trzeba zapełnić cały stadion ,oby tylko do meczu z Resovią wrócili jacyś kontuzjowani zawodnicy :)

Fanatyk_s | 2010-10-17 17:10

30 października zapełniamy stadion!
Trzeba pokazać że należy nam się nowy!

Nie manifestacja, nie protest, tylko pełniutki stadion! Wywiesi sie transparent, pozdrowi się prezydenta i przekaże się wszystkim na kogo głosować w wyborach.

NOWY STADION DLA STALÓWKI!

Pełna mobilizacja na mecz z Resovią!

Stalówka_1938 | 2010-10-17 17:54

JA w 100% sie zgadzam wywieSMy jakiśtransparent odnosnie prezydenta i wyborow

Majster | 2010-10-17 18:14

obrazek na nk i inne portale:

» http://img179.imageshack.us/img179/6.....



skopiowane z forum, dodał: Fanatycznie_P ierdolnięty

Marco | 2010-10-17 21:54

Pomeczowy komentarz:

Po meczu nie sposób nie wspomnieć o zachowaniu trenera Stali Stalowa Wola. Sławomir Adamus nie pokazał swojego profesjonalizmu, a raczej - przeciwnie - pokazał, że nie potrafi przegrywać z klasą. Jak jeszcze frustrację z końcowego wyniku można zrozumieć, to zachowanie bądź co bądź "burackie" nie może ujść nikomu płazem. Do jednej z najsłabszych drużyn (tak wynika z tabeli) przyjeżdża lider i wyjeżdża z zerowym dorobkiem punktowym i bagażem trzech bramek. Można się wścieć, to naturalne. Ale człowiekowi dorosłemu, już prawie pięćdziesięcioletnie mu nie przystoi wyrywać piłkę małoletniemu chłopcu, który piłki podczas meczu ma obowiązek podawać. Na reprymendę, jakiej udzielili mu olsztyńscy kibice, zareagował pokazaniem im środkowego palca. Adamus nie popisał się także po meczu, kiedy obrażony Bóg wie na co robił wszystko, by nie pojawić się na konferencji prasowej. Tak zachowuje się "poważny" człowiek, zapewne oczekujący szacunku dla starszych? Po tym, jak potraktował młodego olsztynianina, powinien przemyśleć swoje zachowanie i zastanowić się, czy dla takich ludzi jest miejsce w profesjonalnej piłce.

» http://stomil.olsztyn.pl/OKS-1945-Stal-S-W,r510,1.html

Kolec | 2010-10-17 22:11

ja sie pytam kto sprawdzal zgloszenia do przetargu ze firma ktora wygrala chciala za te same pieniadze przepchnac gorsze wykonanie dachu. dobrze ze prezydent mial mozliwosc uniewaznic zanim nie bylo za pozno

Frostee | 2010-10-17 23:12

Tak Kolec a Shreka 4 już kręcą wiesz??

Stalówka bzc | 2010-10-17 23:24

mam pytanko Gdzie można nabyć karty społem?? z góry dzięki z odp.

Patryk`1938 | 2010-10-17 23:34

Ja chcialemsie zaptac gdzie w STW mozna nabyc magazynTO MY KIBICE ? z gory dzieki za odpowiedz pozdro

Biggie | 2010-10-17 23:38

do wyzej
City Park sklep "Ruch"

Volzerex | 2010-10-17 23:47

W sklepie Ruch w Tesco. Salonik prasowy obok Żabki na Poniatowskiego, niedaleko Europejskiej. Ogólnie to w salonikach prasowych pewnie sa, lecz nie wszystkich

Kolec | 2010-10-18 01:12

nie liczac tego ze nie lubi pilki noznej i przez to niektore decyzje mi sie nie podobaja shrek to chyba najlepszy prezydent w historii stw. oceniam po tym jak wyglada starzejace sie (chodzi o spoleczenstwo) i biedniejace miasto. ktos sie ze mna zgadza?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1181) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 144 324 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 3 903 razy
STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 11 833 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:3)
2016-04-24
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 2 249 razy
Osób Online: 41 / Czas gen. strony: 0.03959