Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv: 13 kolejka OKS 1945 Olsztyn - Stal Stalowa Wola

STALÓWKA tv: 13 kolejka  OKS 1945 Olsztyn - Stal Stalowa Wola

W 13 kolejce Stal Stalowa Wola przegrała w Olsztynie z miejscowym OKS-em 1945 3:2.
Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Bartosz Rosłoń i Daniel Radawiec .

Stal w Olsztynie grała w składzie: Dydo – Demusiak, Wieprzęć, Drozd (38 Stręciwilk),Myszka (60 Paprocki) – Gilar, Rosłoń, Horajecki, Radawiec, Getinger - Gęśla.

 

Filmowa relacja z tego spotkania - STALÓWKAtv

 

http://www.youtube.com/watch?v=Hfl-yzqR4xA

 

 

W Olsztynie "Stalówkę " dopingowało ponad 250 kibiców w tym około 50 fanów Rakowa Częstochowa (dzięki!).

 

Kolejny mecz Stalówka rozegra 30 października 2010 w sobotę o godz.14.00 z Resovią Rzeszów.

 

Redakcja STALÓWKA tv pragnie podziękować za umożliwienie wyjazdu na mecz  firmie"JURAND", Stalowa Wola ul. Staszica 13 oraz ul. Okulickiego 104 oferujacej art.elektrycznie i przemysłowe oraz AGD.

Komentarze (28)

Mocartzks | 2010-10-18 20:13

W czwartek lub piątek odbędzie sie spotkanie z prezydentem Szlęzakiem najprawdopodobniej w AJ !!! Prezydent chciałby sie spotkać z grupą ok 15-20 osób aby omówić kwestie budowy stadionu !!! zainteresowanych prosze o kontakt !!!!
791-468-222

Kolec | 2010-10-18 21:05

zglaszajcie sie teraz wszyscy krytycy shreka. ja tam nie jestem potrzebny bo wiem ze chce dobrze

Trojan | 2010-10-18 21:17

ktos chyba jaja sobie robi, pomijając fakt że takie spotkanie to tylko kpina, to jeżeli już chcemy żeby szrek chociaż trochę nas szanował to niespotykajmy się z nim po kanjpach typu AJ itp, myslicie ze on jak sie z kims spotyka by cos obgadać to łazi do knajp? zeby nie było wstydu, to albo roma, marcato, degusto, sezam ewentualnie olimpijczyk jezeli jeszcze dziala, nie róbmy dziadostwa

Okulickiego | 2010-10-18 21:25

Do organizatorów tego spotkania :

Powinniście wiedzieć że kibice dawno już opuścili AJ ...teraz wszyscy siedzą w "garażu" za halą targową !
Jak jaśnie nam panujący (jeszcze) prezydent łaskaw będzie się spotkać to zapraszamy do "garażu"
Po spotkaniu z Heńkiem M. stadion powstanie
w try mi ga !!!!!

Trojan | 2010-10-18 21:37

tak swoją drogą, rozmowa o stadionie w czasie kampanii wyborczej to zwykla kielbasa wyborcza, nie popelnijmy bledu z przed 5ciu lat i oficjalnie nie popierajmy zadnego kandydata, bo kazdy teraz bedzie obiecywal stadion byle tylko zyskac przychylnosc i glosy, poczekajmy kto bedzie prezydentem po wyborach i wtedy niech sie zrobi spotkanie w sprawie stadionu, jakby komus naprawdę zależało to trząsł by tym tematem poczas obecnej kadencji, ale tak naprawde cala wladza w naszym miescie ma w du..ie ten temat, i wine za to ponosi nie tylko szrek ale cała rada miasta, czesto o tym sie zapomina, dla przypomnienia, duzo gadali jak chcieli dzialke na mlodyniu pod kosciol czy w innych sprawach gdzie mogli sie wykazać swoim populizmem, o stadionie nic nie wspominali, by sie nie narazic tym mieszkancom ktorzy niekoniecznie odczuwają potrzebę budowy nowego stadionu

Stalex | 2010-10-18 23:37

Panowie, trzymajmy się z dala od polityki i polityków....dla naszego i Klubu dobra.
Teraz wszyscy chcą się spotykać, przypomnieli sobie o nas. Gdzie byli jak żebraliśmy o pomoc???
Żenada....to nawet nie jest kiełbasa wyborcza, to coś gorszego.
Nie dajmy się wciągnąć w gierki polityczne. Stadion jeżeli ma powstrać to powstanie i napewno nie zmieni tego grupka ludzi na spotkaniu przy piwku:)

Lasek stw-waw | 2010-10-19 00:18

ja się zgłaszam Kolec, spotkanie dla 20 osób? tyle było czasu na wyciągnięcie ręki w stronę sportu w Stalowej Woli i nagle miesiąc przed wyborami dach mu się nie podoba, ja już się nabrać nie dam

Mlynarek | 2010-10-19 00:25

A to, ze prezydent uniewaznil przetarg na stadion tuz przed wyborami nikogo nie dziwi ?? Wedlug mnie jeszcze raz pokazal ze ma jaja i nie boi sie podejmowac trudnych decyzji. Do niektorych nie dochodza zadne argumenty, tylko stadion musi byc na wczoraj i ch uj! A to ze zadaszenie mialo byc zrobione delikatnie mowiac na odpie rdol to co tam... byle stadnion byl \\\"nowy\\\" , z takimi \\\"unowoczesnie niami\\\" mielibysmy sie czym pochwalic po remoncie. Jesli propozycja spotkania jest powazna, uwazam ze powazne osoby ze strony kibicow powinni wziac w nim udział. Bo chyba nikt sobie nie wyobraza ze obecny prezydent bedzie chcial by kibice skandowali jego nazwisko na meczu ;)

Lasek stw-waw | 2010-10-19 00:42

no właśnie przyjdzie 20 osób, którym obecny prezydent nagada o wspaniałym stadionie (tak jak napisane wyżej, najlepiej żeby byli to ,,ważni kibice"), a te osoby najlepiej jak przekażą innym i tak się zdobywa głosy, trzeba było budowę stadionu zacząć rok temu. Nowa strategia, już się nie obiecuje że wybuduje się stadion, tylko teraz mówi się że stadion będzie super.

Mocartzks | 2010-10-19 07:00

Wypowiada sie dużo osób i dobrze ale to nie miejsce na to !!! chcecie coś powiedzieć to przyjdzcie na spotkanie !!! Nie wazne czy to kiełbasa przedwyborcza czy nie , nikt wam nie bedzie kazał zobowiązywać sie do głosowania na Szlęzaka . Ale przynajmniej bedziemy wiedzieć co i jak w sprawie stadionu !!! Dlatego prosze bardzo o kontakt kogoś ze Stowarzyszenia Kibiców !!!!
Pozdrawiam

Lubelak | 2010-10-19 08:57

Ktoś kto będzie niech zada najwazniejsze pytanie, dlaczego miasto nie ubiega się o środki unijne na budowę stadionu. I drugie dlaczego do tej pory nie wybudowano boiska ze sztuczną nawierzchnią, jakobiedywano już 2 lata temu. teraz zostały środki ze stadionu i można w końcu to zrobić.

Suawek | 2010-10-19 09:11

Środki z niedoszłego stadionu zostały, ale już zostały przeniesione na "ważniejsze" cele.

Mlodyfan | 2010-10-19 10:59

Witam Ma Ktoś Płótno Do Załatwienia ?????????

Brygadzista | 2010-10-19 11:35

Jeśli ktoś chce filmiki z Olsztyna z sektora to pisać na forum na pw.

****************** ******************** ******************** *******

Brygadzista | 2010-10-19 11:36

Jeśli ktoś chce filmiki z Olsztyna z sektora to pisać na forum na pw.

****************** ******************** ******************** *******

Mlodyfan | 2010-10-19 11:39

?????

Mocartzks | 2010-10-19 11:55

Witam mam już dokładne info jeśli chodzi o spotkanie z Prezydentem . Spotkanie odbedzie sie w budynkach klubowych na stadionie stalo o godzinie 20 !!! wszystkich zainteresowanych zapraszamy !!! nie ma limitu osób które mogą wziąć udział w tym spotkaniu !!! jesli bedzie wiecej osób spotkanie zostanie przeniesione na hale mosir !!!! pozdrawiam i zapraszam

Szymen | 2010-10-19 13:44

spotkanie w czwartek czy w piątek o 20?

Stalex | 2010-10-19 14:21

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola informuje że nie planuje udziału w spotkaniu z Panem Prezydentem, gdyż do chwili obecnej nie zostało oficjalnie poinformowane o planowanym spotkaniu.
Przewidywane spotkanie jest inicjatywą osób postronnych i nie było uzgadniane z Zarządem Stowarzyszenia.
Tematyka spotkania i uzgodnienia na nim zapadające nie będą oficjalnym stanowiskiem Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola o osób skupionych wokół niego.
Krótko mówiąc należy uznać przewidywane spotkanie za prywatną inicjatywę osób nim zainteresowanych.
Pozdrawiam.

Zyga | 2010-10-19 15:27

To awans nam raczej nie grozi bo z tego co sie oroentuje to dostalismy licencje pod warunkiem rozpoczecia w tym roku modernizacji stadionu ,a tak to szkoda ich biegania bo i tak dupa zbita.
A w Tarnobrzegu juz montuja dach,» http://www.skyscrapercity.com/showth.....

Ultrastal | 2010-10-19 15:42

Kolego Zyga: problem z licencją leżał po stronie dług wobec kilku instytucji a nie stanem stadionu. Jest on jaki jest ale spełnia wymogi 1 a co dopiero mówić 2-go ligowe.

Arni | 2010-10-19 16:07

Calkiem niezle - w TBG juz stadion zaczyna jakos wygladac a u nas dalej nic i bez perspektyw !

Nie wiem po co sie spotykac ze Shrekiem jak on wszystko robil zeby nie wybudowac stadionu:
- najpierw zawalaja sprawe z wycinka drzew, pozniej przekladanie przetargu a jak sie odbyl to go anulowanie !
Nie rozumie jakiegos sciemniania Shreka ze nagle dach bedzie do niczego - przeciez te ciemniaki (jego ludzie) jak oglaszali przetarg to powinni dokladnie sprecyzowac co, jakiej jakosci, z jakich materialow i w jakim czasie ma zostac wybudowane !!!

Ale to wszystko jest specjalnie zrobione - bo trza miec jakie material na kielbase wyborcza !

Wogole ciekaw jestem co to za pajac wymysla spotkania ze Shrekiem - zapewne jakis jego sztabowiec - bo jesli to spotkanie by organizowal ktos z "powaznych" kibicow to informacja o takim spotkaniu bylaby na tej stronie jako news.

Mlynarek | 2010-10-19 16:09

Do Stalex: Czy SKSSW czeka na oficjalne zaproszenie, a w razie jego braku nie bedzie uczestniczyc w spotkaniu ? Heh.. Panowie nie badzmy takimi biurokratami. Stowarzysznie powinno byc obecne na spotkaniu bez wzgledu czy jest zaproszone czy nie, tymbardziej, ze moze przyjsc kazdy. Inaczej mowiac: jest to spotkanie otwarte na ktorym nie ma zaproszen.
Bez napinki
Pozdrawiam

Stal_1938 | 2010-10-19 16:51

@Mlynarek.
A co, tak ci zalezy na tym spotkaniu ? Zblizaja sie wybory, a prezydent Shrekopodobny wie, ze u nas kibicow zabardzo poparcia nie ma, czemu nie interesowaly go takie spotkania wczesniej ?

Stalex | 2010-10-19 16:54

Kolego Mynarek, napisane jest jak byk, przyjsc moze kazdy. Jednak wobec oficjalnych organizacji obowiazuja okreslone formy spotkan.
SKSSW nie ma zamiaru uczestniczyc w festynach wyborczych. Na ogarniecie spraw stadionu i wielu innych bolaczek srodowiska sportowego w naszym miescie bylo wystarczajaco duzo czasu, dlatego chcemy uniknac kreowania rzeczywistosci politycznej a za tekie dzialania nalezy uznac planowane spotkanie.
Jako Stowarzyszenie nie planujemy "lykac kielbasy wyborczej"....dlate go na spotkanie mozemy przyjsc tylko prywatnie, a nie jako reprezentanci SKSSW.
Ile razy Zarzad Stowarzyszenia zabiegal o spotkanie z wladzami miasta, a ile razy do takiego spotkania doszlo wszyscy zainteresowani wiedza, wiec nie ma co drazyc tematu.
Nas kibicow nie powinna interesowac polityka, niech politycy sobie siedza w swoich cieplych gabinetach, a nam kibicom niech zostawia stadiony i hale sportowe...
Pozdrawiam wszystkich agitatorow politycznych ktorzy sie obudzili z letargu:)

Rower | 2010-10-19 17:28

Stalex ma racje. Kto chce niech idze po kiełbase wyborczą do szreka. Przypomniał sobie łaskawie przed wyborami i teraz zabiega o spotkanie. Przecież było tyle czasu na spotkania i na działania dla dobra stalowowolskiego sportu i jakoś wcześniej nie dało. To jest zwykła propaganda przed wyborcza więc nie dajmy się prowadzić jak stado bezmózgich baranów.

Arni | 2010-10-19 18:33

o tego co pisal w ostanim poscie komentarz ze Stowarzyszenie sie nie interesuje tym spotakniem itp. powiem tyle:
- wyjazd stad oszolomie !!!
Jak chcielismy nie raz gadac ze Shrekiem to nas olal a teraz przed wyborami nas potrzebuje ?!
Niech sie goni - widzi ze grunt pod nogami mu sie pali zwlaszcza po tym ze PISowcy nie pojda na niego glosowac z wiadomych wzgledow i teraz przypomnial sobie o kibicach !!!

Jak klub byl w ciulowej sytuacji to dal cos kasy ? Zrobil na zlosc nam i dal tym zlodziejom jego ludziom z sekcji koszykowki.

Wyjazd ze Shrekim i tyle !

Adam | 2010-10-19 19:27

Stowarzyszenie KIBICÓW Stali Stalowa Wola.
Po to je utworzono, żeby reprezentować tą grupę 1000-1500 kibiców, którzy chcą dobra klubu. Jeśli prezydent chce się spotkać z kibicami to niech wyśle list do każdego z tych osób. Niemożliwe?? To po co te SKSSW ? Jakby prezydent chciał gadać z kimś konkretnym to by się do SKSSW skierował, a tak to przyjdzie jakieś 10 osób na spotkanie pogadają, podyskutują, a w Sztafecie będzie pisało, że dobry prezydent spotkał się z przedstawicielami kibiców i dyskutował o budowie stadionu i wszystko zostało ustalone. Najlepiej olać go.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 16 265 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 10 658 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 15 172 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 15 796 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.04537