Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie z Prezydentem. Kto i po co chce je zorganizować ??

Spotkanie z Prezydentem. Kto i po co chce je zorganizować ??

Ewentualne spotkanie z Prezydentem Miasta będzie zupełnie NIEOFICJALNE. Osoby biorące w nim udział będą wygłaszać tylko i wyłącznie SWOJE PRYWATNE zdanie. Żadna z wypowiedzi NIE BĘDZIE OFICJALNYM STANOWISKIEM Kibiców Stali i nie powinna być tak traktowana.

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola informuje że nie planuje udziału w spotkaniu z Panem Prezydentem, gdyż do chwili obecnej nie zostało oficjalnie poinformowane o planowanym spotkaniu.

Przewidywane spotkanie jest inicjatywą osób postronnych i nie było uzgadniane z Zarządem Stowarzyszenia.
Tematyka spotkania i uzgodnienia na nim zapadające nie będą oficjalnym stanowiskiem Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola oraz osób skupionych wokół niego.

Krótko mówiąc należy uznać przewidywane spotkanie za prywatną inicjatywę osób nim zainteresowanych. 
Przyjść moze każdy. Jednak wobec oficjalnych organizacji obowiazują okreslone formy spotkań.
Nikt z osób decyzyjnych nie został poinformowany o planach organizowania takiego spotkania.
"Spontan" ugadały prywatnie osoby, które niczego z nikim nie uzgadniały.




 

Komentarze (10)

Admin | 2010-10-19 18:24

#################### ####
Na chwile obecna kazdy wpis na temat POLITYKI (wyborow prezydenckich) bedzie kasowany a osoby je piszace beda banowane !!!

Na tej stronie nie ma miejsca dla krzykaczy i podjudzaczy rozdajacych kielbase wyborcza !!!

Jak chca uprawiac sobie polityke to niech znajda sobie inna strone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Stalówka_1938 | 2010-10-19 18:45

No narescie jakaś kultura na stronie pojawi sie a nie każdy pisze co mu sie umani np; o tym spotka....niu

A ja Chyba Nie Musze Przypominać Ze Mobilka na Resovie Musi być

Korbaaaaaaaa

Cisse | 2010-10-19 19:11

na szybko zapowiedź:
» http://www.youtube.com/watch?v=EJZx3szDu_g

niech ktoś zrobi plakat do druku jak ma czas.

pozdrawiam.

Mlodyfan | 2010-10-19 19:17

Witam Ma Ktoś Płótno Do Załatwienia ?

Terrormachine | 2010-10-19 20:24

Młodyfan jak cos jutro dam ci znac moze cos sie zalatwi :)

Mocartzks | 2010-10-19 21:28

Witam !!! Stety lub niestety jutrzejsze spotkanie z prezydentem zostało odwołane !!! powodów jest kilka , zbyt mało czasu na zorganizowanie spotkania ,,na poziomie'' , i chyba nikomu nie było to na ręke że spotkanie jednoznacznie kojarzyło sie z kampanią przedwyborczą.
Jeśli chodzi o mnie prosze mnie nie kojarzyć z jaką kolwiek polityką , jestem zwykłym kibicem jak każdy z was , poprostu poproszono mnie o przekazanie tych informacji !!!
pozdrawiam

Edek38 | 2010-10-19 22:00

Mimo wszystko osoby tak bardzo interesujace sie sprawa stadionu moga uzyskac odpowiednie informacje na ten temat w UM.Chyba sa jakies okreslone godziny w ktorych mozna sie spotkac z kompetentnymi osobami z grona Prezydenta lub z nim samym.
Wystarczy popytac kto odpowiadal za projekt i kontrolowal jego powstawanie.Czy ktos wogole sie tym interesowal skoro przebiegalo to tak jak przebiegalo i skonczylo sie tak jak widzimy.Pomijajac to,ze ten projekt malo nie kosztowal,ktos za niego zaplacil i co??
Spokojnie kazdy z Was ma szanse na zaspokojenie swojej ciekawosci i okazanie niezadowolenia z zaistnialej sytuacji.Nie trzeba po nocach chodzic na stadion.
Wystarczy chciec uzyskac informacje.

Daro | 2010-10-19 22:57

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

Wiadomo kiedy ruszy ta nowa strona ?

Stalowka-eu | 2010-10-20 18:51

Zdjęcia z dzisiejszego sparingu

» http://stalowka.eu/component/content.....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 27 910 razy
Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 971 razy
Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 247 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 19 564 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.04317