Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie z Prezydentem. Kto i po co chce je zorganizować ??

Spotkanie z Prezydentem. Kto i po co chce je zorganizować ??

Ewentualne spotkanie z Prezydentem Miasta będzie zupełnie NIEOFICJALNE. Osoby biorące w nim udział będą wygłaszać tylko i wyłącznie SWOJE PRYWATNE zdanie. Żadna z wypowiedzi NIE BĘDZIE OFICJALNYM STANOWISKIEM Kibiców Stali i nie powinna być tak traktowana.

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola informuje że nie planuje udziału w spotkaniu z Panem Prezydentem, gdyż do chwili obecnej nie zostało oficjalnie poinformowane o planowanym spotkaniu.

Przewidywane spotkanie jest inicjatywą osób postronnych i nie było uzgadniane z Zarządem Stowarzyszenia.
Tematyka spotkania i uzgodnienia na nim zapadające nie będą oficjalnym stanowiskiem Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola oraz osób skupionych wokół niego.

Krótko mówiąc należy uznać przewidywane spotkanie za prywatną inicjatywę osób nim zainteresowanych. 
Przyjść moze każdy. Jednak wobec oficjalnych organizacji obowiazują okreslone formy spotkań.
Nikt z osób decyzyjnych nie został poinformowany o planach organizowania takiego spotkania.
"Spontan" ugadały prywatnie osoby, które niczego z nikim nie uzgadniały.




 

Komentarze (10)

Admin | 2010-10-19 18:24

#################### ####
Na chwile obecna kazdy wpis na temat POLITYKI (wyborow prezydenckich) bedzie kasowany a osoby je piszace beda banowane !!!

Na tej stronie nie ma miejsca dla krzykaczy i podjudzaczy rozdajacych kielbase wyborcza !!!

Jak chca uprawiac sobie polityke to niech znajda sobie inna strone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Stalówka_1938 | 2010-10-19 18:45

No narescie jakaś kultura na stronie pojawi sie a nie każdy pisze co mu sie umani np; o tym spotka....niu

A ja Chyba Nie Musze Przypominać Ze Mobilka na Resovie Musi być

Korbaaaaaaaa

Cisse | 2010-10-19 19:11

na szybko zapowiedź:
» http://www.youtube.com/watch?v=EJZx3szDu_g

niech ktoś zrobi plakat do druku jak ma czas.

pozdrawiam.

Mlodyfan | 2010-10-19 19:17

Witam Ma Ktoś Płótno Do Załatwienia ?

Terrormachine | 2010-10-19 20:24

Młodyfan jak cos jutro dam ci znac moze cos sie zalatwi :)

Mocartzks | 2010-10-19 21:28

Witam !!! Stety lub niestety jutrzejsze spotkanie z prezydentem zostało odwołane !!! powodów jest kilka , zbyt mało czasu na zorganizowanie spotkania ,,na poziomie'' , i chyba nikomu nie było to na ręke że spotkanie jednoznacznie kojarzyło sie z kampanią przedwyborczą.
Jeśli chodzi o mnie prosze mnie nie kojarzyć z jaką kolwiek polityką , jestem zwykłym kibicem jak każdy z was , poprostu poproszono mnie o przekazanie tych informacji !!!
pozdrawiam

Edek38 | 2010-10-19 22:00

Mimo wszystko osoby tak bardzo interesujace sie sprawa stadionu moga uzyskac odpowiednie informacje na ten temat w UM.Chyba sa jakies okreslone godziny w ktorych mozna sie spotkac z kompetentnymi osobami z grona Prezydenta lub z nim samym.
Wystarczy popytac kto odpowiadal za projekt i kontrolowal jego powstawanie.Czy ktos wogole sie tym interesowal skoro przebiegalo to tak jak przebiegalo i skonczylo sie tak jak widzimy.Pomijajac to,ze ten projekt malo nie kosztowal,ktos za niego zaplacil i co??
Spokojnie kazdy z Was ma szanse na zaspokojenie swojej ciekawosci i okazanie niezadowolenia z zaistnialej sytuacji.Nie trzeba po nocach chodzic na stadion.
Wystarczy chciec uzyskac informacje.

Daro | 2010-10-19 22:57

» http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll.....

Wiadomo kiedy ruszy ta nowa strona ?

Stalowka-eu | 2010-10-20 18:51

Zdjęcia z dzisiejszego sparingu

» http://stalowka.eu/component/content.....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 11 103 razy
Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 48 608 razy
Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 47 056 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 41 620 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.01227