Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Przygotowanie oprawy na mecz z Resovią, próba dopingu

Przygotowanie oprawy na mecz z Resovią, próba dopingu

Jutro (środa) od godziny 15:00 na stadionie przygotowywana będzie oprawa meczu Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów.

Wszyscy chętni do pomocy w jej wykonaniu są proszeni o przybycie na stadion, gdy przyjdzie sporo osób ( a na to liczymy! ) odbędzie sie próba dopingu i poćwiczymy nowe piosenki.

Także kto może, niech będzie jutro na stadionie od 15.

Komentarze (17)

Koko | 2010-10-26 18:08

no to urwać sie ze szkoły i sru na stadion :)

Mocartzks | 2010-10-26 18:48

moze po próbie ktoś mógłby umieścić filmiki lub chociaż teksty z nowymi przyśpiewkami aby ci którzy z różnych powodów nie będą w stanie w tej próbie uczestniczyć !!! taka moja mała propozycja !!!
Pozdro 1938

Rrrr | 2010-10-27 19:31

czy na najbliższym spotkaniu z reską będą te nowe przyśpiewki które miały być dzisiaj na próbie ?
jeśli tak prosił bym o teksty

Mexyk | 2010-10-27 19:33

jakby ktos mogł to by opisał czy była próba i jakie sa nowe piosenki, bylem dzis w pracy i naprawde nie moglem byc na stadionie.
do zobaczenia na Resovi !

Rrrr | 2010-10-27 19:44

Podobno próby dopingu nie było iż stawiło się na niej bardzo mało osób. Była przygotowywana oprawa.

Fanatyko | 2010-10-27 20:18

Próby dopingu nie było z powodu dosyć niskiej frekwencji. Za to mówiąc ogólnie posprzątaliśmy w składziku ^^. Rozdawane były plakaty do rozwieszania/drukowa nia na najbliższy mecz z Sovią, robiliśmy porządek z sektorówkami, omawialiśmy "Ultrasowskie" sprawy. Uczyliśmy ludzi jak robić confetti :P. Ogólnie 2.5h roboty było, ludzi ubywało, ale nie było tak źle. Możliwe, że jutro również będzie organizowane coś podobnego, więc odwiedzajcie stronę!

Arni | 2010-10-27 22:36

10 listopada 2010 r. w Hotelu Stal o godzinie 15.30 odbędzie się Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Delegatów ZKS Stal Stalowa Wola.

Damianstw | 2010-10-28 10:38

Wie ktoś może o której można podejść dzisiaj na stadion ? Prosze o odp. Dzięki !

Weareglory | 2010-10-28 15:26

Może mi ktoś objaśnić sytuacje? Chłopaki z Rzeszowa płacą coś za bilety czy nie?.

Stalowowolanin | 2010-10-28 15:54

Do Weareglory


Chłopaki z Rzeszowa płacą tylko za przejazd u nas mają bilety na mecz za free

POzdrawiam i do soboty % :D

Adas1938 | 2010-10-28 17:09

UWAGA UWAGA !!!

KTO MOŻE NIECH PRZYJDZIE JUTRO O 13 NA STADION !! JEST TROCHĘ PRACY :)

WSZYSCY POZOSTALI KTÓRZY NIE MOGĄ PRZYJŚĆ , PROSZENI SĄ O PRZYGOTOWANIE KONFETTI :)

A TAKŻE APEL DO WSZYSTKICH ABY KAŻDY NA MECZ PRZYPROWADZIŁ JAK NAJWIĘCEJ ZNAJOMYCH !!


KAŻDY Z SZALIKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


PAMIĘTAJCIE RÓWNIEŻ O PIENIĄŻKACH PONIEWAŻ BĘDĄ POTRZEBNE NA CELE KIBICOWSKIE !!!





WSZYSCY W SOBOTĘ PROSZENI SĄ RÓWNIEŻ O OBECNOŚĆ NA MECZU TROCHĘ WCZEŚNIEJ, NIE CZEKAĆ NA OSTATNIĄ CHWILĘ !!






DO ZOBACZENIA W SOBOTĘ NA SEKTORZE B !!!!!!!!












STAL STALOWA WOLA !!!!!!!!!!!!

Kurtki | 2010-10-28 20:55

» http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks.....

nowe warunki przyznawania licencji

Stalówka_1938 | 2010-10-29 18:11

moje konto na nk kazdy powinin znać bo ma nazwe ZKS/PSA STAL STALOWA WOLA (PONAD 4000 LUDZI W ZNAJOMYCH WIEC ....

Motor | 2010-10-29 19:40

mam nadzieje ze nie pojawia się tuz przed wyborami nagle, przed wyborami kandydaci do urzędów... dla wszystkich wierzących i niewierzących proponuje codziennie odmawiać modlitwę:
"od Szlęzaka i Siembidy uchowaj nas Panie!"

POzdrawiam

Jack1938 | 2010-10-29 23:34

"Motor" POpieram

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (392)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (346) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (328) » Jaszczur (305)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 45 832 razy
Avia Świdnik - STAL (1:0)
2005-10-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 528 razy
Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 15 326 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 17 453 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.02902