Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibicem się jest a nie bywa

Kibicem się jest a nie bywa

Podczas sobotniego meczu z trybun stadionu przy ulicy Hutniczej co jakiś czas można było usłyszeć różne obelgi i nieprzyjemne hasła pod adresem piłkarzy ze Stalowej Woli.
Co prawda to były tylko pojedyncze przypadki, gdyż większość fanów bawiła się znakomicie, ale to nie pomagało zawodnikom Stali, którzy zdawali sobie sprawę z nie najlepszej dyspozycji. - Nie są sympatyczne takie wyzwiska. Kibicem się jest a nie bywa. Takie hasło kiedyś widniało tutaj na trybunach.

Każdemu zdarza się słabszy mecz. Nie zapominajmy, że to nowa drużyna, która się cały czas buduje. W zimie zapewne będzie jakieś uzupełnienie składu i dłuższa ławka. Na pewno doszły już trudy sezonu. Resovia o to jedno tempo była szybsza, wyprzedzała nas i zagrali mądrzej taktycznie. Grali praktycznie to co my zawsze, a ta bramka do szatni jeszcze bardziej im pomogła w realizacji zadań.

Co do tych okrzyków. To co ja mam zrobić? Schować się, poprosić o zmianę? Starałem się walczyć i grać swoje. Wiem, że nie wychodziło. To podcina skrzydła. Są kibice jak i karierowicze. Ci drudzy to ludzie, którzy piją piwko i przychodzą na mecze, kiedy są wyniki. Kiedy się nie udaje, kiedy przegrywamy to są śmiechy i obrażanie - zakończył Daniel Radawiec.

Całość wiadomości: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2010/11/03/pilkarz-stali-kibicem-sie-jest-nie-bywa/

Komentarze (9)

Stalowiak1938 | 2010-11-3 13:21

Brawo RADAR!! Czasami się wygrywa czsami przegrywa, KIBICEM SIE JEST A NIE BYWA!!! STALÓWKA!!!

Marionetke | 2010-11-3 14:09

Zawsze tak było, z resztą co sie tłumaczycie tak, zawaliliście sprawę graliscie bez zaangażowania i po prostu słabo.Zawsze znalezli sie ci ktorzy krzyczeli.Mam przypomniec tych co nadawali niektorzy na Trele w poprzednich sezonach.Albo na Kusiaka i Wieprzecia.Teraz co Kusiak jest dobry a wtedy był be? A ty Radawiec zajmij sie lepiej grą bo ostatnio coś ci nie wychodzi, grasz jakby za kare zamiast pouczać innych i sie obrażać.Znalazła sie wyrocznia.

Patryk`1938 | 2010-11-3 15:43

Jak jeden z drugim sa tacy cwani to niech wejda na boisko i zagraja...

Kryspin | 2010-11-3 16:10

Marionetka wypier**laj stąd z tymi swoimi mądrościami.
Nie pasuje, włącz sobie Fife 2011 i graj.

Marionetke | 2010-11-3 16:19

Kryspin pewnie pierwszy nadawał na Trele czy Kusiaka w pamietnym czasie to teraz napina sie tutaj.Normalne.

Spawn | 2010-11-3 17:27

Ha ha no znowu to samo wielcy obroncy sie udzielaja. Jak to my jesteśmy zli i gnębimy biednych zawodników stali a przecież oni tak sie starali w meczu z Resovią no normalnie co my od nich chcemy, jesteśmy bez jakiegokolwiek pojęcia a udzielamy sie na temat ich gry.

KIBICEM SIE JEST A NIE BYWA -- A ZAWODNIKIEM SIE JEST ALE DO CZASU!!!

Sakiro | 2010-11-3 17:28

Marionetka nie pasuje ci gra innych? trudno nikt nie karze przychodzić ci na mecze, jak Ci nie pasują piłkarze to idź na boisko i pobiegaj sobie gwarantuje Ci to że zmęczysz się po 30minutach

Jack | 2010-11-4 00:29

Do Marionetki i Spawna!!
Jak Wam nie pasuje to nie musicie chodzić - maruderzy!!! Jeden z drugim , wam zawsze wszystko wychodzi? Idźcie na Real albo Arsenal tam będzie lepiej choć też czasem przegrywają hahahaha.
Ale wy jesteści buraki. Przecież jakby wszystko wygrywali to za dwa lata mamy mistrza Polski.
Powiem krótko zamknąc pyski i ni przychodzić na młym, a njlepiej przyjść i siuę przedstawić po nicku - bedzie wesoło

Marionetke | 2010-11-4 10:07

a mi tam lata co o nas sądzisz, znalazl sie obronca uscisnionych :) pogłaskaj Radawca po główce i podaj mu chusteczkę.A najbardziej marudzi tu Radawiec.Za gre sie wziąść i nie płakać!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 9 144 razy
Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 92 503 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 10 033 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 16 002 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.03986