Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibicem się jest a nie bywa

Kibicem się jest a nie bywa

Podczas sobotniego meczu z trybun stadionu przy ulicy Hutniczej co jakiś czas można było usłyszeć różne obelgi i nieprzyjemne hasła pod adresem piłkarzy ze Stalowej Woli.
Co prawda to były tylko pojedyncze przypadki, gdyż większość fanów bawiła się znakomicie, ale to nie pomagało zawodnikom Stali, którzy zdawali sobie sprawę z nie najlepszej dyspozycji. - Nie są sympatyczne takie wyzwiska. Kibicem się jest a nie bywa. Takie hasło kiedyś widniało tutaj na trybunach.

Każdemu zdarza się słabszy mecz. Nie zapominajmy, że to nowa drużyna, która się cały czas buduje. W zimie zapewne będzie jakieś uzupełnienie składu i dłuższa ławka. Na pewno doszły już trudy sezonu. Resovia o to jedno tempo była szybsza, wyprzedzała nas i zagrali mądrzej taktycznie. Grali praktycznie to co my zawsze, a ta bramka do szatni jeszcze bardziej im pomogła w realizacji zadań.

Co do tych okrzyków. To co ja mam zrobić? Schować się, poprosić o zmianę? Starałem się walczyć i grać swoje. Wiem, że nie wychodziło. To podcina skrzydła. Są kibice jak i karierowicze. Ci drudzy to ludzie, którzy piją piwko i przychodzą na mecze, kiedy są wyniki. Kiedy się nie udaje, kiedy przegrywamy to są śmiechy i obrażanie - zakończył Daniel Radawiec.

Całość wiadomości: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2010/11/03/pilkarz-stali-kibicem-sie-jest-nie-bywa/

Komentarze (9)

Stalowiak1938 | 2010-11-3 13:21

Brawo RADAR!! Czasami się wygrywa czsami przegrywa, KIBICEM SIE JEST A NIE BYWA!!! STALÓWKA!!!

Marionetke | 2010-11-3 14:09

Zawsze tak było, z resztą co sie tłumaczycie tak, zawaliliście sprawę graliscie bez zaangażowania i po prostu słabo.Zawsze znalezli sie ci ktorzy krzyczeli.Mam przypomniec tych co nadawali niektorzy na Trele w poprzednich sezonach.Albo na Kusiaka i Wieprzecia.Teraz co Kusiak jest dobry a wtedy był be? A ty Radawiec zajmij sie lepiej grą bo ostatnio coś ci nie wychodzi, grasz jakby za kare zamiast pouczać innych i sie obrażać.Znalazła sie wyrocznia.

Patryk`1938 | 2010-11-3 15:43

Jak jeden z drugim sa tacy cwani to niech wejda na boisko i zagraja...

Kryspin | 2010-11-3 16:10

Marionetka wypier**laj stąd z tymi swoimi mądrościami.
Nie pasuje, włącz sobie Fife 2011 i graj.

Marionetke | 2010-11-3 16:19

Kryspin pewnie pierwszy nadawał na Trele czy Kusiaka w pamietnym czasie to teraz napina sie tutaj.Normalne.

Spawn | 2010-11-3 17:27

Ha ha no znowu to samo wielcy obroncy sie udzielaja. Jak to my jesteśmy zli i gnębimy biednych zawodników stali a przecież oni tak sie starali w meczu z Resovią no normalnie co my od nich chcemy, jesteśmy bez jakiegokolwiek pojęcia a udzielamy sie na temat ich gry.

KIBICEM SIE JEST A NIE BYWA -- A ZAWODNIKIEM SIE JEST ALE DO CZASU!!!

Sakiro | 2010-11-3 17:28

Marionetka nie pasuje ci gra innych? trudno nikt nie karze przychodzić ci na mecze, jak Ci nie pasują piłkarze to idź na boisko i pobiegaj sobie gwarantuje Ci to że zmęczysz się po 30minutach

Jack | 2010-11-4 00:29

Do Marionetki i Spawna!!
Jak Wam nie pasuje to nie musicie chodzić - maruderzy!!! Jeden z drugim , wam zawsze wszystko wychodzi? Idźcie na Real albo Arsenal tam będzie lepiej choć też czasem przegrywają hahahaha.
Ale wy jesteści buraki. Przecież jakby wszystko wygrywali to za dwa lata mamy mistrza Polski.
Powiem krótko zamknąc pyski i ni przychodzić na młym, a njlepiej przyjść i siuę przedstawić po nicku - bedzie wesoło

Marionetke | 2010-11-4 10:07

a mi tam lata co o nas sądzisz, znalazl sie obronca uscisnionych :) pogłaskaj Radawca po główce i podaj mu chusteczkę.A najbardziej marudzi tu Radawiec.Za gre sie wziąść i nie płakać!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 348 razy
MKS Myszków - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 2 704 razy
Raków Częstochowa - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 952 razy
STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 106 007 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01082