Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibicem się jest a nie bywa

Kibicem się jest a nie bywa

Podczas sobotniego meczu z trybun stadionu przy ulicy Hutniczej co jakiś czas można było usłyszeć różne obelgi i nieprzyjemne hasła pod adresem piłkarzy ze Stalowej Woli.
Co prawda to były tylko pojedyncze przypadki, gdyż większość fanów bawiła się znakomicie, ale to nie pomagało zawodnikom Stali, którzy zdawali sobie sprawę z nie najlepszej dyspozycji. - Nie są sympatyczne takie wyzwiska. Kibicem się jest a nie bywa. Takie hasło kiedyś widniało tutaj na trybunach.

Każdemu zdarza się słabszy mecz. Nie zapominajmy, że to nowa drużyna, która się cały czas buduje. W zimie zapewne będzie jakieś uzupełnienie składu i dłuższa ławka. Na pewno doszły już trudy sezonu. Resovia o to jedno tempo była szybsza, wyprzedzała nas i zagrali mądrzej taktycznie. Grali praktycznie to co my zawsze, a ta bramka do szatni jeszcze bardziej im pomogła w realizacji zadań.

Co do tych okrzyków. To co ja mam zrobić? Schować się, poprosić o zmianę? Starałem się walczyć i grać swoje. Wiem, że nie wychodziło. To podcina skrzydła. Są kibice jak i karierowicze. Ci drudzy to ludzie, którzy piją piwko i przychodzą na mecze, kiedy są wyniki. Kiedy się nie udaje, kiedy przegrywamy to są śmiechy i obrażanie - zakończył Daniel Radawiec.

Całość wiadomości: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2010/11/03/pilkarz-stali-kibicem-sie-jest-nie-bywa/

Komentarze (9)

Stalowiak1938 | 2010-11-3 13:21

Brawo RADAR!! Czasami się wygrywa czsami przegrywa, KIBICEM SIE JEST A NIE BYWA!!! STALÓWKA!!!

Marionetke | 2010-11-3 14:09

Zawsze tak było, z resztą co sie tłumaczycie tak, zawaliliście sprawę graliscie bez zaangażowania i po prostu słabo.Zawsze znalezli sie ci ktorzy krzyczeli.Mam przypomniec tych co nadawali niektorzy na Trele w poprzednich sezonach.Albo na Kusiaka i Wieprzecia.Teraz co Kusiak jest dobry a wtedy był be? A ty Radawiec zajmij sie lepiej grą bo ostatnio coś ci nie wychodzi, grasz jakby za kare zamiast pouczać innych i sie obrażać.Znalazła sie wyrocznia.

Patryk`1938 | 2010-11-3 15:43

Jak jeden z drugim sa tacy cwani to niech wejda na boisko i zagraja...

Kryspin | 2010-11-3 16:10

Marionetka wypier**laj stąd z tymi swoimi mądrościami.
Nie pasuje, włącz sobie Fife 2011 i graj.

Marionetke | 2010-11-3 16:19

Kryspin pewnie pierwszy nadawał na Trele czy Kusiaka w pamietnym czasie to teraz napina sie tutaj.Normalne.

Spawn | 2010-11-3 17:27

Ha ha no znowu to samo wielcy obroncy sie udzielaja. Jak to my jesteśmy zli i gnębimy biednych zawodników stali a przecież oni tak sie starali w meczu z Resovią no normalnie co my od nich chcemy, jesteśmy bez jakiegokolwiek pojęcia a udzielamy sie na temat ich gry.

KIBICEM SIE JEST A NIE BYWA -- A ZAWODNIKIEM SIE JEST ALE DO CZASU!!!

Sakiro | 2010-11-3 17:28

Marionetka nie pasuje ci gra innych? trudno nikt nie karze przychodzić ci na mecze, jak Ci nie pasują piłkarze to idź na boisko i pobiegaj sobie gwarantuje Ci to że zmęczysz się po 30minutach

Jack | 2010-11-4 00:29

Do Marionetki i Spawna!!
Jak Wam nie pasuje to nie musicie chodzić - maruderzy!!! Jeden z drugim , wam zawsze wszystko wychodzi? Idźcie na Real albo Arsenal tam będzie lepiej choć też czasem przegrywają hahahaha.
Ale wy jesteści buraki. Przecież jakby wszystko wygrywali to za dwa lata mamy mistrza Polski.
Powiem krótko zamknąc pyski i ni przychodzić na młym, a njlepiej przyjść i siuę przedstawić po nicku - bedzie wesoło

Marionetke | 2010-11-4 10:07

a mi tam lata co o nas sądzisz, znalazl sie obronca uscisnionych :) pogłaskaj Radawca po główce i podaj mu chusteczkę.A najbardziej marudzi tu Radawiec.Za gre sie wziąść i nie płakać!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 12 817 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 13 717 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 11 521 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 987 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.04262