Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibicem się jest a nie bywa

Kibicem się jest a nie bywa

Podczas sobotniego meczu z trybun stadionu przy ulicy Hutniczej co jakiś czas można było usłyszeć różne obelgi i nieprzyjemne hasła pod adresem piłkarzy ze Stalowej Woli.
Co prawda to były tylko pojedyncze przypadki, gdyż większość fanów bawiła się znakomicie, ale to nie pomagało zawodnikom Stali, którzy zdawali sobie sprawę z nie najlepszej dyspozycji. - Nie są sympatyczne takie wyzwiska. Kibicem się jest a nie bywa. Takie hasło kiedyś widniało tutaj na trybunach.

Każdemu zdarza się słabszy mecz. Nie zapominajmy, że to nowa drużyna, która się cały czas buduje. W zimie zapewne będzie jakieś uzupełnienie składu i dłuższa ławka. Na pewno doszły już trudy sezonu. Resovia o to jedno tempo była szybsza, wyprzedzała nas i zagrali mądrzej taktycznie. Grali praktycznie to co my zawsze, a ta bramka do szatni jeszcze bardziej im pomogła w realizacji zadań.

Co do tych okrzyków. To co ja mam zrobić? Schować się, poprosić o zmianę? Starałem się walczyć i grać swoje. Wiem, że nie wychodziło. To podcina skrzydła. Są kibice jak i karierowicze. Ci drudzy to ludzie, którzy piją piwko i przychodzą na mecze, kiedy są wyniki. Kiedy się nie udaje, kiedy przegrywamy to są śmiechy i obrażanie - zakończył Daniel Radawiec.

Całość wiadomości: www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2010/11/03/pilkarz-stali-kibicem-sie-jest-nie-bywa/

Komentarze (9)

Stalowiak1938 | 2010-11-3 13:21

Brawo RADAR!! Czasami się wygrywa czsami przegrywa, KIBICEM SIE JEST A NIE BYWA!!! STALÓWKA!!!

Marionetke | 2010-11-3 14:09

Zawsze tak było, z resztą co sie tłumaczycie tak, zawaliliście sprawę graliscie bez zaangażowania i po prostu słabo.Zawsze znalezli sie ci ktorzy krzyczeli.Mam przypomniec tych co nadawali niektorzy na Trele w poprzednich sezonach.Albo na Kusiaka i Wieprzecia.Teraz co Kusiak jest dobry a wtedy był be? A ty Radawiec zajmij sie lepiej grą bo ostatnio coś ci nie wychodzi, grasz jakby za kare zamiast pouczać innych i sie obrażać.Znalazła sie wyrocznia.

Patryk`1938 | 2010-11-3 15:43

Jak jeden z drugim sa tacy cwani to niech wejda na boisko i zagraja...

Kryspin | 2010-11-3 16:10

Marionetka wypier**laj stąd z tymi swoimi mądrościami.
Nie pasuje, włącz sobie Fife 2011 i graj.

Marionetke | 2010-11-3 16:19

Kryspin pewnie pierwszy nadawał na Trele czy Kusiaka w pamietnym czasie to teraz napina sie tutaj.Normalne.

Spawn | 2010-11-3 17:27

Ha ha no znowu to samo wielcy obroncy sie udzielaja. Jak to my jesteśmy zli i gnębimy biednych zawodników stali a przecież oni tak sie starali w meczu z Resovią no normalnie co my od nich chcemy, jesteśmy bez jakiegokolwiek pojęcia a udzielamy sie na temat ich gry.

KIBICEM SIE JEST A NIE BYWA -- A ZAWODNIKIEM SIE JEST ALE DO CZASU!!!

Sakiro | 2010-11-3 17:28

Marionetka nie pasuje ci gra innych? trudno nikt nie karze przychodzić ci na mecze, jak Ci nie pasują piłkarze to idź na boisko i pobiegaj sobie gwarantuje Ci to że zmęczysz się po 30minutach

Jack | 2010-11-4 00:29

Do Marionetki i Spawna!!
Jak Wam nie pasuje to nie musicie chodzić - maruderzy!!! Jeden z drugim , wam zawsze wszystko wychodzi? Idźcie na Real albo Arsenal tam będzie lepiej choć też czasem przegrywają hahahaha.
Ale wy jesteści buraki. Przecież jakby wszystko wygrywali to za dwa lata mamy mistrza Polski.
Powiem krótko zamknąc pyski i ni przychodzić na młym, a njlepiej przyjść i siuę przedstawić po nicku - bedzie wesoło

Marionetke | 2010-11-4 10:07

a mi tam lata co o nas sądzisz, znalazl sie obronca uscisnionych :) pogłaskaj Radawca po główce i podaj mu chusteczkę.A najbardziej marudzi tu Radawiec.Za gre sie wziąść i nie płakać!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 10 704 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 53 586 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 14 923 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 50 802 razy
Osób Online: 41 / Czas gen. strony: 0.01171