Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapisy na ostatni wyjazd rundy tylko do dzisiaj do 24:00 !!!!

Zapisy na ostatni wyjazd rundy tylko do dzisiaj do 24:00 !!!!

Zapisujemy się na ostatni wyjazd sezonu - do Nadarzyna.
Koszt wyjazdu to 40 złotych wraz z biletem na stadion.

Wspomóżmy naszych piłkarzy dopingiem i pokażmy się w podwarszawskiej wiosce w dobrej liczbie. Mijemy nadzieję, że piłkarze odwdzięczą się nam w zamian dobrą grą i wywiezieniem z Nadarzyna, któremu ostatnio nie idzie najlepiej kompletu 3 punktów.

www.stalowka.pl/zapisy-na-wyjazd - Zapisujemy się!!!

Godzina zbiórki 7:30, odjazd 8:00 spod dworca PKS w Stalowej Woli.

Komentarze (23)

Edek38 | 2010-11-4 10:00

PANOWIE.
Troche nizej jest news o wyjezdzie i wyraznie jest podana

godzina zbiorki: 7:30 ,

godzina odjazdu: 8:00 ,

koszt 30 PLN plus 10 PLN bilet na mecz.

Zacznijcie czytac i nie powielajcie blednych informacji!!!!!!!!

WSZYSCY NA MECZ !!!!!!!

Irys | 2010-11-6 18:22

2010-11-07 GLKS Nadarzyn - Stal Stalowa Wola 0 : 0

4. Stal Stalowa Wola 16 25

mam głupie pytanie (niestety nie jestem w Polsce) ten mecz się już odbył ?? bo z tego co wszędzie widzę miał odbyć się jutro :) z góry dzięki za odpowiedz

Mlynarek | 2010-11-6 18:25

Zmien zrodlo informacji :) Mecz jest jutro

Irys | 2010-11-6 18:30

też mi się tak wydawało dlatego to zdziwienie patrząc na tabelę po prawej (16 meczy i ilość pkt) jak i tu ... » http://stalowka.pl/Wyniki/

Stefan | 2010-11-6 19:53

Już śpieszę z wyjaśnieniem zaistniałej sytuacji. Otóż wprowadzając terminarz popełniłem błąd i wpisałem mecz Stalówki z Nadarzynem u siebie a nie na wyjeździe. Poprawiłem to ostatnio, ale skrypt w którym jest napisana strona automatycznie wpisuje wynik 0-0. Jedyną osobą która ma możliwość wyczyszczenia tego jest Paweł, ale nie pisałem do niego, gdyż jutro będzie wpisany rzeczywisty wynik meczu i po sprawie.

Mam nadzieję, że napisałem zrozumiale :-)

Ultrastal | 2010-11-6 20:55

Stefan: kto ma wiedzieć ten wie;) Ten babol jest już widoczny od dłuższego czasu. Jednak dziwi mnie, że jeszcze nie został poprawiony.
A wracając do tematu rozgrywek cytuje: "Zarówno w drużynie jak i wśród władz piłkarskiej spółki akcyjnej Stal Stalowa Wola PSA panuje jednak ostrożność, jeżeli chodzi o możliwą walkę o awans". Czy to nie brzmi znajomo? Czyżby piłkarze "opamiętali" się, że w obecnym sezonie celem nie jest awans lecz spokojne utrzymanie sie? Ja to rozumię tylko dlaczego się nas oszukuje i nie mówi wprost? Na 1 lige nas poprostu na obecną chwile nie stać nie wspominając już o pomysłach dziadków z miodowej dotyczących infrastruktury. Wierzę w zarząd i chłopaków z drużyny tylko liczę na trochę zaufania.

Stalex | 2010-11-6 21:46

Ultrastal nie martw się nie "opamiętali się ani piłkarze, ani zarząd P.S.A.
Aby się wypowiadać w temacie trzeba najpierw poznać parę faktów.
Po pierwsze drużyna gra tak jak umie, jak widać ze zmiennym skutkiem, ale nie martw się zaręczam Ci że mają o co grać, więc nikomu nie "opłaci " się odpuszczać....czy jak wolisz opamiętywać.
Jeżeli piszesz o finansach to dla wyjaśnienia koszt utrzymania drużyny w I i II lidze jest zbliżony....:)
Nikt nie skłąda deklaracji walki o awans, bo to jest sport, a każdy zainteresowany jest w stanie wskazać co najmniej parę klubów II ligi z dużo większymi budżetami i lepszą kadrą- przynajmniej na papierze....
Pozdrawiam

Ultrastal | 2010-11-6 22:49

ty wiesz swoje i będziesz miał zwolenników a ja wiem swoje i kilka osób przyzna mi racje. Obym to JA się mylił.

1938&1905 | 2010-11-6 23:33

no panowie za 8h i 27 minut jedziemy do Nadarzyna
Oby Stalowka wywiozla cenne 3 pkt !!!

Kolec | 2010-11-7 02:58

ja powiem tak. chlopaki na pewno chca ugrac awans bo to im da transfery do innych klubow a zarzad im chyba nie pomoze bo wie ze nie spelni wymogow licencyjnych. pilkarze ktorzy ugrali awans a i tak nie awansowali od razu ida do 1 ligi. przynajmniej polowa tych wyrozniajacych sie

Stalowa wola | 2010-11-7 13:01

Wie ktos moze czy sa relacje live z nadarzyna ??? prosze o szybka odpowiedz

Spotters | 2010-11-7 13:07

Relacja echo dnia

Stalowa wola | 2010-11-7 13:11

A jakies inne relacje ma ktos stronke to niech poda link z gury dzieki

Spotters | 2010-11-7 13:15

Jak na razie w plecy 1-0

Delvanhor | 2010-11-7 14:41

79 - Gooooool! Pięknym uderzeniem w okienko z rzutu wolnego popisał się Krystian Getinger.

Spotters | 2010-11-7 14:41

jeeeeest

Quick1986 | 2010-11-7 14:42

Niestety chyba w plecy:/ 83 min 1:0 Mam głupie wrażenie że ktoś z "góry" powoduje aby Stalówka nie awansowała:/

Spotters | 2010-11-7 14:43

jakie w plecy 1-1

Damianos_17 | 2010-11-7 14:44

Stalowa wola, żeby napisać "z gury" to trzeba być chyba łysym.

Quick1986 | 2010-11-7 14:47

90 min 1:1

Quick1986 | 2010-11-7 15:00

i tak pozostalo...

Stalowka-eu | 2010-11-7 21:49

Zdjęcia i film z meczu z GLKS Nadarzyn

» http://stalowka.eu/component/content.....

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 45 131 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:1)
2014-04-04
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 17 455 razy
STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 4 484 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 563 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03853