Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Oświadczenie SKSSW dotyczące akcji SMSowej

Oświadczenie SKSSW dotyczące akcji SMSowej

W związku z pojawiającą się w mediach informacją, dotyczącą akcji sms-owej ,, Kibic przy każdym lokalu '' Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola oraz Radny Miasta Stalowej Woli Adam Danaj oświadczają, że nie są inicjatorami przedmiotowego apelu. Podkreślamy, że zarówno Stowarzyszenie Kibiców jaki i Radny nie chcą brać udziału w przedwyborczej kampanii i stanowczo odcinają się od tego typu działań. Krążącego sms-a należy traktować tylko i wyłącznie jako prywatną informację przesyłaną między zainteresowanymi osobami, a nie jako akcję wymierzoną przeciwko komukolwiek.

Z ubolewaniem stwierdzamy, że takie działania wpływają negatywnie na wizerunek  Stowarzyszenia, które od dłuższego czasu walczy o poprawę wizerunku kibica w Stalowej Woli. Jednocześnie  apelujemy, o zaprzestanie wysyłania nieprawdziwych informacji na temat Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola i Radnego Miasta Stalowej Woli Adama Danaja.

 
Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola
Radny Miasta Stalowej Woli Adam Danaj

 

Komentarze (50)

Daro | 2010-11-30 17:08

Bartek Horajecki na testach w Widzewie.....

Zielono-czarny | 2010-11-30 17:14

Można troche jaśniej o co chodzi z tymi smsami? jaka jest ich treść?

Johnyy | 2010-11-30 19:19

Co z tego ze na testach w Widzewie?
to chyba dobrze? umowe ma wiec co najwyzej moze zostac sprzedany

Sakiro | 2010-11-30 21:34

może zostać wypożyczony a nie sprzedany

Magic | 2010-11-30 22:58

A nie mozna by było po prostu wysyłac sms zeby wspomóc Stalowke ? mysle ze nie jest to najgorszy pomysl.. a nikogo z Nas nie zbawi 1.22... a jakas czesc tej kwoty trafia na konto Naszego klubu... co myslicie ?

Brygadzista | 2010-12-1 10:35

Piłkarska Gwiazdka 2010! 22 grudzień - Częstochowa
» http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30540.html

Ssttaalloowwkkaa | 2010-12-1 14:40

z tymi smsami na stalowke to nie jest glupi pomysł warto nad nim pomyslec :) bo nie manic prostszego jak tylko wpisac numer i wyslij :)

Magic | 2010-12-1 14:51

Nie kazdy ma konto bankowe przez które mozna wpłacac pieniadze i nie kazdy robi zakupy tylko w Społem takze mozna by nad tym naprawde pomyslec bo telefon ma 99% ludzi powiazanych ze Stalówka.A jak wczesniej wspomnialem... jeden sms nas nie zbawi a pomóc mozna dosc powaznie

Jacek1449 | 2010-12-1 14:54

Popieram fajny była by akcja na strcie jakis baner dac zeby kazdu widzia jak mozna smsewoc

Kurtki | 2010-12-1 17:54

"zrobienie takiego smsa" wiąże się ze znacznymi kosztami, które mogą znacznie przewyższyć dochód

Arni | 2010-12-1 17:58

Najlepsza najblizsza akcja bedzie w niedziele - wtedy to kazdy powinien obowiazkowo pojsc na wybory i oddac DOBRY glos.
Dzieki niemu napewno sytuacja z klubem, stadionem - zmieni sie na lepsze.
Inaczej czeka nas 4 lata meczarni (a bylo juz 8 lat meczarni) - tylko tym razem mozemy tego nie przetrwac.

Dzisiaj uslyszalem cos ciekawego odnosnie nas kibicow:
" jakby nasi kibice byli chociazby troche zgrani i chcieli by chociaz troche zrobic cos dla klubu to mieli by 3 radnych w RM i ze 2 w powiecie.
To bylo do osiagniecia bez najmniejszego problemu.
Ale tak to wlasnie jest jak sa tylko ludzie ktorzy by chcieli brac i tak pozniej narzekac ale od siebie to nic nie dadza. Majac wszystkich w du... trzeba sie liczyc ze ktos ich tez bedzie mial w d.....
Szkoda im poswiecic 10 min na oddanie glosu.
Glosu ktory moglby dac baaardzo duzo.

3 osoby w Radzie miasta mogloby zdzialac spoooro.
Kolejne osoby w Powiecie.

Ale tak to tez jest jak kazdy ma polityke gdzies - ale to wlasnie od tej polityki wszystko zalezy.
Licza sie uklady i ukladziki - bez tego ani rusz."

19damian38 | 2010-12-1 18:05

Witam
Czy jest organizowany wyjazd na gwiazdkę (22 12 2010) do Częstochowy ??

Ssttaalloowwkkaa | 2010-12-1 18:10

jeszcze raz mowie .. jezeli koszty przewyzsza zyski to trudno ale sprobowac mozna ... bo po 1 Społem ... korzystac moga tylko ci co mieszkaja w stw ... a wiele jest fc ktore tez chca pomoc ... po 2 .. nie kazdy ma konto bankowe ... duzo jest ludzi ktorzy nie maja obydwu rzeczy ... dlatego sms bylby najprostsza droga :) ale nie orientuje sie ile wynosi zrobienie czegos takiego :) tylko musze ze pomysl godny przemyslenia :)

Kolec | 2010-12-1 19:11

popieram pomysl smsow wszystkimi rekami i nogami. jesli klubowi by sie nie chcialo tego robic. choc mam nadzieje ze nowy zarzad nie ma wszystkiego w dupie to nawet ja moglbym sie poswiecic i postarac to zalatwic. jezeli taki sms by kosztowal powiedzmy 5 zl to wysylalbym go co tydzien. jezeli zlotowke to mysle ze kazdy by wysylal co tydzien a niektorzy codziennie. baner na stalowce by o tym przypominal.

Arni | 2010-12-1 19:26

Szczerze mowiac dla mnie dziwne jest tlumaczenie ze sie nie ma konta itp.
Jak ktos ma checi na zrobienie czegos to sobie poradzi.
Jak sie nei ma konta mozna pojsc do banku czy na poczte i wplacic gotowke.

SMS Premium - to nabijanie kasy operatorowi.
Przyklad na to:
Jesli puscimy SMSa za 1,22 zl - to my dostaniemy od firmy 0,50 gr i tyle kosci firma + VAT.
Jesli puscimy SMSa za 5 zl +VAT - my dostaniemy 2,5 i operator uslugi tyle samo.

Wiec to jest bezsens dawac zarobic takim operatorom.

Oczywiscie mzona samemu zostac operatorem Premium SMS - ale to kosztuje kilkadziesiat tys. zl + kolejne duuze pieniadze za napisanie oprogramowania do obslugi tego i tez jakis procent operatorom (era, orange, plus itp).

Wiec tak jak napisalem na poczatku - jak ktos chce to pomoze - jak ma w dupie (tak jak u nas duza wiekszosc) - to chociazbysmy mieli usluge Premium SMS - dodatkowo takiemu delikwentowi napisalibysmy odpowiednia tresc SMS, wpisali numer na ktory ma wyslac to i tak by my sie nie chcialo nacisnac przycisku wyslania wiadomosci.

Mentalnosc Polakow - to porazka.
Jedno co temu naszemu narodowi najlepiej wychodzi to - narzekanie, okradanie i chlanie oraz co raz czesciej cpanie !
Smutne to ale prawdziwe.

Matej | 2010-12-1 19:35

Dawtona oficjalnie z Naszą Stalówka:

» http://stal1938.pl

Pozdrawiam

Fanatyko | 2010-12-1 19:43

Jeśli chcecie te sms'y to zacznijcie coś robić w tym celu. Chociaż porozumiejcie się z innymi ludźmi, którzy coś czają w tej sprawie, a nie siedzicie przed komputerem i nabijacie komentarze. Taka jest prawda. Wiem, że zapewne spotkam się z wielkim protestem pomysłodawców, ale powiadam wam... zacznijcie coś robić! Nabijanie "komciuff na glufffnej" nic wam nie da... Zaczyna się dziać to samo, co miało miejsce pare miesięcy temu - 100 pomysłów, 0 pracy.

A tak nawiasem mówiąc, to sam uważam za pomysł niewartym świeczki. Załóżmy, że sms'a wyśle 100 osób. To jest tylko skromny datek złożony raz. Przecież nikt nie będzie wysyłał tych sms'ów np. co tydzień. W ten sposób możemy co najwyżej zbankrutować :).

Pozdrawiam ;).

Kloszard | 2010-12-1 20:07

Arni do twojego poprzedniego wpisu:
Jestem kibicem Stalowki i wyobraz sobie nie bede glosowal na Siembide.Ogladnijcie sobie debate w stelli i posluchajcie na Leliwie co wasz swiety mikolaj ktory obiecuje zlote gruszki , wygaduje , zenada po calosci!!! Jesli to miasto ma sie rozwijac to napewno Siembida nie bedzie motorem napedowym takich dzialan

Arni | 2010-12-1 20:32

Rozwijac ?!?
Przeciez to miasto wogole sie teraz nie rozwija i napewno nie bedzie za Shreka.

Gorzej niz jest to juz za nikogo nie bedzie.
Stajemy sie gorsza dziura od Przemysla i Mielca - bo tam sie pojawiaja inwestorzy i to niezli.

A najgorsze w tym pieprz.. Shreku jest ze gruba swinia sie z nikim i niczym nie liczy, nikt go nie interesuje, niczyje rady tez a nie ma ludzi specjalistow od wszystkiego.

Prezydent powinien byc otwarty dla ludzi. A nie ich zlewac !
Powinien w swoim miejscu pracy byc trzezwy i nie przychodzic do pracy w kratke albo rzadziej. - A jaki jest Shrek ?

Zauwazylem ze najbardziej bronia go glupcy, ktorzy sa przekonani (przez propagande) jaki to z niego super gospodarz i jakie to super inwestycje zrobil w Stalowej przez ostatnie 8 lat.
Glupcy ktorzy po za Stalowa i okolicznymi wioskami nie byli nigdzie dalej !
Ja kadego tygodnia o lat robie kilka tys. kilometrow tygodniowo - praktycznie codzienni w inne regiony Polski i widze jak sie pozmienialy przez ostatnie lata nie tylko duze miasta, ale mniejsze od Stalowej miasteczka, a nawet wioski !

Arni | 2010-12-1 20:34

Tak po za tym to elektryk byl prezydentem i o Polska upadla ? Upada przez ostatnio lata !

Z Siembida byloby tyle dobrze ze mialby wielu doradcow i to bylby plus bo co kilka glow to nie jedna.

Pieprz.. dyktature tlustego Shreka !

Magic | 2010-12-1 22:56

Arni ale dajemy tez zarobic Naszej Stalówce... 0,50 gr za sms to jest duzo biorac pod uwage dobra ilosc wysylania sms.Dajmy na to niech przynajmniej miesiecznie 1000 ludzi wysle sms chociaz raz i juz robi sie pewna suma ktora Nasz klub by na pewno nie pogardził.Kazda mozliwosc stworzenia klubowi dodatkowych pieniedzy jest na wage złota.

Stalowka100 | 2010-12-2 00:08

Arni: Czytam Twoje komentarze i ręce opadają. Tobie ktoś za to zapłacił?

Arni | 2010-12-2 00:18

Magic - to daje 500 zl miesiecznie.
Aby zrobic dobra oprawe to malo - a ty chcesz wpierac klub taka kasa ?!?
Nie no rece opadaja.

Marianoooo | 2010-12-2 00:23

Dobrze piszesz ze takie pieniadze to mozna sobie w d... wsadzic.
Jak jeden z drugim chce wspomoc klub to niech odpusci sobie chlanie/cpanie w 1 weekend w miesiacu i te kase przekaze na klub.
Wtedy cos pieniedzy sie uzbiera.

Odnosnie polityki tez mam taki zdanie ze gorzej w Stalowej jak jest to juz byc nie moze.
Wiec Panu Szlezakowi juz dziekujemy.

Stal_1938 | 2010-12-2 14:21

Pan Shlęzak to rewelacja macie racje - glosujcie na niego, przez przynajmniej 4 kolejne lata bedziemy stali w miejscu, nie no przesadzam, powstana nowe piekne cudowne chodniki. Przeciez dzieki takim chodnikom Stalowa jako miasto zarobi miliony, czysty zysk. Ale jak widac narobic chodnikow, ktore sa widoczne, to i poparcie sie znajdzie, brak mi slow. Buc, ktory wszystkich ma w dupie.

Edek38 | 2010-12-2 14:21

Kolego, startowac w wyborach mogl kazdy, tak samo jak glosowac.Chodzi o checi.Jak sie tylko gada i pisze-tak jak wiekszosc kochajacych Stalowke, to pozniej widac tego efekty.

Pierdzielenie ile by to smsow nie wyslano jest zalosne.Tak samo o trudnosciach zwiazanych z kontem,rozliczeniem sie z podatku,problemem z placeniem skladek w SKSSW lub samym zapisaniem sie do niego.
Podobnie z czlonkostwem w klubie ZKS STAL.Kazdy wierny i kochajacy ,pragnacy zmian,hehe a ilu z Was jest czlonkami KLUBU i bylo na walnym zebraniu ostatnio??
Panowie i panie, skonczcie pierd...bo sie plakac chce.Jestescie zalosni.

Edek38 | 2010-12-2 14:38

Czy wiecie,ze SKSSW musi uzupelnic wklad pieniezny za 10% akcji Stal PSA, ktore posiada?Kogos to obchodzi??Proponowal bym zrobic na osiedlach zrzutki i wspomagac realnie Klub a nie wymyslac setki nowych pomyslow.
Wiekszosc z Nas Kibicow sie zna.Siedzimy razem na osiedlach,pijemy piwko i biadolimy co by bylo gdyby.Wystarczy przeznaczyc po kilka lub kilkanascie PLN i zebrac jak najwieksza kwote.Wrzucajac do puszki 10 pln poczujesz sie jak bys wyslal 8-10 smso.No ale oczywiscie to za ciezkie do zrealizowania no i nikt z Krk czy Fc nie bedzie mogl dostarczyc kasy do StW. HEH.
Podobnie z kartami Spolem,ktorych rozeszlo sie naprawde sporo ale nikt nie potrafi ,nie chce ich uzywac.To po co brales jeden z drugim??na pamiatke??
1 % z podatku dla Klubu,taka sama sytuacja.Wielu marudzi ,ze nie moze byc tam czy siam bo praca itp.Ilu z Was rozliczajac sie co roku oddaje ten 1 % na KLUB??Odpowiedzcie sobie na to pytanie.
Macie miliony pomyslow i jescze wiecej problemow z ich realizacja.

Fanatyko | 2010-12-2 19:52

@Magic
Pomyśl zanim coś napiszesz.

@Topic
Już pomysł Edka wydaje się dobry. Tylko moim zdaniem i tak przyszło by MAX 25 osób na 1 osiedle... Tak samo było robione organizowanie dopingu na mecz z Resovią. Ile osób przyszło? Ledwo garstka... siedzieliśmy tam na mrozie w parenaście osób (no, może 20-25 na samym poczatku...) i porządek żeśmy robili w składziku. Gdzie żeście wtedy byli? To samo by wyszło z waszymi zbiórkami pieniędzy. Zresztą organizowanie dopingu było za darmo (Ci co przyszli, nie Ci co kupowali oprawę) a tu nagle trzeba płacić! Sorry, ale taka prawda. Tego tutaj moim zdaniem już nikt nie zmieni. No chyba, że następne pokolenie fanatyków będzie liczniejsze :).

Przemex7 | 2010-12-2 20:31

Przyszła zima i widzę rzeszę kibiców których jakoś na meczach nie widze...
Chodzisz na mecze?
Kupiłes karnet?
Dałeś na oprawę?
Zrobiłeś cokolwiek?
No i po co ubieracie te szaliki?
Samo logo nie uczyni cię kibicem STALÓKI!!
Pozdro dla prawdziwych.

Koko | 2010-12-2 21:03

w dzisiejszej debacie preydenckiej Ślęzak jasno powiedział że stadion w stalowej powstanie :)

19mlody38 | 2010-12-2 21:57

chyba atletyczny, hahaha on zawsze tak mówi bo co ma innego powiedziec moze i bedzie w stalowej stadion dzieki slezakowi jak na antarktydzie snieg stopnieje -.-

Bedgar | 2010-12-2 23:58

Proponuje spotkanie na ktorym kazdy da coś kasy na klub, niechce tutaj proponowac jak kazdy i w sumie dziwie sie czego to pisze tutaj,a nie podbije z tym do odpowiedniej osoby;)) ale mysle ze czyta to duzo osob i niech sie kazdy zastanowi czy te 10zl-30zl zbawi kogos ?, za pare lat moze bedzie stadion i sponsorzy, potencjal jest tylko pytanie czy Kibice.. ;]

PS sam jak narazie nic nie dalem, niewywyzszam sie proponuje sie zjednoczyc i dzialac chyba po to tu kazdy zaglada

Mlody38 | 2010-12-3 00:39

mam takie pytanie do starszych kibicow.CZy to prawda ze kiedys shrek chcial cos zrobic dla kibicow organizowal jakies spotkania z nimi udostepnial im basen i sale sportowa..I co sie dzieje teraz z tymi chlopakami??

Rydzyk | 2010-12-3 01:04

coś tam było, na mieście było śmianie że robi bojówki, hehe, on wtedy był dyrektorem mosiru czy jakos tak


co do akcji pomocy to tym co wpadli na pomysł smsów, proponuję żeby napisali list do świętego mikołaja, próbować warto

Kriss | 2010-12-3 07:35

młody38 takie coś miało miejsce , ale to było robione raczej dla skinów , bo jak wiadomo Shrek jest prawicowy , pamiętam wypady do Rudnika i takie tam :) była siłka,basen, sala

Maja | 2010-12-3 09:16

pametam te spotkania darmowa sala silownia basen i jeszcze wyklady slezaka bylo bardzo dawno

Stal_1938 | 2010-12-3 14:01

Ta, przyszla zima, nagle widze wiecej 'kibicow' niz jest ich na meczu, polowa nawet nie pamieta drogi na H15, ale szalik zalozy i sie bedzie wozil. Ogarnijcie lby.

Kolec | 2010-12-3 15:48

widze ze najwiekszym argumentem tych ktorzy sie kaza ogarnac wszystkim jest to ze nosza barwy i sie bujaja z nimi a nic nie robia. ja za to nie mam zadnych barw. nawet szalika. zadnej smyczy itd. tzn ze nie jestem kibicem? zamiast na szalik wole dac 30 zl na te 10 % udzialow. widze ze cos pozytywnego zaczyna sie dziac bo ktos rzuca dobre pomysly jak np akcja smsow czy ostatnio ZBIORKA NA OSIEDLACH LUB JAKIES SPOTKANIE DLA WSZYSTKICH. trzeba poczuc sile wiary stalowki. zacznie sie cos dziac. tylko zeby nie kazac przynosic 100 zl tylko 10-30 jak ktos mowil i oczywiscie wiecej jak kto moze.

Magic | 2010-12-4 00:17

Pomysły są ale zawsze znajdzie sie taki "baran"któremu nic nigdy nie pasuje... typu Arni :)

Magic | 2010-12-4 00:18

I który potrafi tylko narzekac i nic nie robic :)

Bedgar | 2010-12-4 01:05

Kolec | 2010-12-3 15:48|

widze ze najwiekszym argumentem tych ktorzy sie kaza ogarnac wszystkim jest to ze nosza barwy i sie bujaja z nimi a nic nie robia. ja za to nie mam zadnych barw. nawet szalika. zadnej smyczy itd. tzn ze nie jestem kibicem? zamiast na szalik wole dac 30 zl na te 10 % udzialow. widze ze cos pozytywnego zaczyna sie dziac bo ktos rzuca dobre pomysly jak np akcja smsow czy ostatnio ZBIORKA NA OSIEDLACH LUB JAKIES SPOTKANIE DLA WSZYSTKICH. trzeba poczuc sile wiary stalowki. zacznie sie cos dziac. tylko zeby nie kazac przynosic 100 zl tylko 10-30 jak ktos mowil i oczywiscie wiecej jak kto moze.

no tak ciekawi mnie to ze zaawsze na spotkaniach sa te same osoby, a tak pozatym to szalik to podstawa

Kolec | 2010-12-4 04:18

moze dla ciebie podstawa bo ci mama daje pieniazki ale ja sobie sam radze i za 30 zl zyje czasami tydzien. do tego jak juz mowilem wole zaplacic na stalowke niz kupic na bazarze czy w maratonie szalik ktory sluzy kibicom w wiekszosci do lansu

Kolec | 2010-12-4 04:20

a tak w ogole to utozsamiam sie z klubem bardziej niz duza wiekszosc osob ktore maja szalik. dla mnie to ma wiekszy sens niz podniesienie go na meczu 2 razy (siedzac na krzeslekach bo oczywisscie nie lubie chodzic na mlyn na ktorym ci wazni stoja z boku i nie spiewaja bo oni sa wazni)

Arni | 2010-12-4 10:01

Magic ty kretynie - dobre pomysly jest sens realizowac a na pomysly do du... szkoda tracic czasu.

Edek napisal o co biega ! I tego sie trzeba trzymac !

Fanatyko | 2010-12-4 10:04

Narzekacie, że ludzie noszą barwy? Ja mam tylko szalik Stalówki i będę go nosił (ofc, żeby nie było chodzę na mecze i różne duperele) ;). Czego Ci, którzy nie chodzą na mecze nie mogą nosić szali Stalówki? Mają do tego takie samo prawo jak kibice i fanatycy. Zresztą większośc osób, co tu się wypowiada o noszeniu barw sama nie chodzi na mecze, więc nie ma o czym dyskutować. Nie wiem w czym wam to przeszkadza.

Bedgar | 2010-12-4 11:49

kolec moze to i lepiej ze tego szalika nie masz, przynamniej inna ekipa go nie spali .. ;))

smieszni anonimowi najwierniejsi bez szalikow bo sie nie lansuja a na klub by dali.. na spotkaniach od 2 lat prawie te same osoby.. to gdzie ta Wiara ktora nigdy nie zginie ???

Cysiek | 2010-12-4 15:14

NIE CHODZE NA MECZE BO NIE MOGĘ BO MIESZKAM W ANGLI 8 LAT ALE JESTEM KIBICEM STALÓWKI I CHODZĘ W BARWACH STALI MIAŁEM TROCHE NIEPRZYJEMNOŚCI Z TEGO POWODU Z RÓŻNYMI KIBICAMI ALE ZAWSZE PODEJMOWAŁEM WALKE I NIGDY MI NIKT NIE NAPLUŁ W TWARZ ..BO BRONIŁEM TO CO KOCHAM...A MAM 40 LAT I 3 DZIECI,,,POZDROWIENI A WSZYSTKIM KIBICĄ STALI NA EMIGRACJI....

Koko | 2010-12-4 16:54

» http://doladowania.ksppolonia.pl/ czy nie można zrobić tak jak np w tym klubie że za doładowanie telefonu na karte dana część prowizji idzie na konto klubu

Koko | 2010-12-5 22:17

» http://stalowka.eu/index.php/compone..... :)no to niestety Ślęzak prezydentem dalej

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 128 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 433 razy
STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 71 779 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 9 735 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.04029