Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezentacja piłkarzy 28.02 (poniedziałek)

Prezentacja piłkarzy 28.02 (poniedziałek)

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola zaprasza wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny na prezentację zawodników, która odbędzie się 28 lutego o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.
Podczas prezentacji przedstawieni  zostaną zawodnicy reprezentujący zielono-czarne barwy w nadchodzącej rundzie wiosennej, sezonu 20120/2011, wręczone zostaną wyróżnienia "Zasłużony dla Stali" dla najlepszych,
najdłużej grających w naszych barwach zawodników w długoletniej historii naszego Klubu, ogłoszone zostaną również wyniki konkursu "Stalowe Serce 2010"

Ponadto organizatorzy zapewniają wiele innych atrakcji i niespodzianek.

Podczas Prezentacji prowadzona będzie sprzedaż karnetów na rundę wiosenną.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

 
Przypominamy jednocześnie o konkursie "Stalowe Serce" na najbardziej
"Stalowego" zawodnika naszej drużyny.

Głosować można na: http://stal1938.pl/index.php/multimedia/stalowe-serce/
 

Komentarze (10)

Jacek1449 | 2011-01-23 19:45

Fajnie wszystko a WstEP darmowy czy jakas opłata ????

proszę o odpowiedz :)

Koko | 2011-01-23 21:08

czy ceny karnetów na runde wiosenną dalej są bez zmian???

Karciarz12 | 2011-01-25 00:28

Jacek1449 | 2011-01-23 19:45|

Fajnie wszystko a WstEP darmowy czy jakas opłata ????

proszę o odpowiedz :)


Wlasnie tez chcialem zapytac po ile wstep bedzie???

Jacek1449 | 2011-01-25 18:04

Tych kibiców, którzy przyjdą na prezentację, czeka między innymi multimedialny pokaz, będą wyświetlone trzy filmy, pokazane historyczne zdjęcia. W tym z meczu Stal Stalowa Wola – Legia Warszawa, który nasza drużyna wygrała w ekstraklasie 1:0 - zdradza Mariusz Szymański. – Prezentacja będzie na wzór tej, jaką robiliśmy w ubiegłym roku. Chcemy też uhonorować zawodników, którzy zasłużyli się dla Stali, takich jak Dariusz Sajdak, Paweł Rybak, Tomasz Jasina i inni. Ogłosimy również wyniki konkursu "Stalowe Serce” na najlepszego piłkarza naszej drużyny w 2010 roku.

Cena biletów na prezentację "Stalówki" ma być zbliżona do tej, jaka obowiązywała w poprzednim roku, wówczas bilet kosztował 5 złotych.

Marco | 2011-01-25 20:10

Mam nadzieje ze w tym roku na prezentacji będą filmiki pokazujące jaka panuje u nas atmosfera na trybunach , bo tego zabrakło w tamtym roku mimo iż tamta prezentacja była dobra to wszyscy zdajemy sobie sprawę ze mogła być jeszcze lepsza , gdyż wiadomo ze film o wiele bardziej działa na wyobraźnie niż zdjęcia .

Jack | 2011-01-25 20:22

Marco- prezentacja w ubiegłym roku byłas zaj....a i nie chrzań bo było sporo zdjęć kibiców i naszych opraw jak nie pamiętarz to oglądnij sobie na YT, poza tym to jest prezentacja zawodników a nie kibiców hahahaha
Przyślij zdjęcie to napewno zaprezentują Ciebie w tym roku:)

Marco | 2011-01-25 22:16

Jack- źle mnie zrozumiałeś , dobrze pamiętam tamtą prezentację i wiem ze to jest prezentacja piłkarzy ale też na tej prezentacji są przedstawiciele różnych firm i według mnie na takiego przedstawiciela lepiej wpłynie film pokazujący że potrafimy się miło i kulturalnie bawić(czyt. dopingować) podczas meczy co może zaowocować tym że nasza drużyna pozyska kolejnego sponsora gdyż zdjęcia nie do końca odzwierciedlają to jak wyglądają u nas mecze i jaka jest podczas nich atmosfera .Zdjęcia nie pokazują tego że Stalowa żyje tym sportem i nie chodzi mi tu tylko o filmiki o nas kibicach ale też taki przeplatany z bramkami jakie nasza drużyna zdobywała .
Czy ja napisałem że tamta prezentacja była zła , że nie było zdjęć z opraw itd. ? Podobała mi się ale nigdy nie jest tak dobrze by nie mogło być lepiej , jeśli się ma w życiu ambicje to się dąży do tego by to co się robi było coraz lepsze i o tym powinieneś wiedzieć z życia codziennego bo jak się osiądzie na laurach to łatwo można stracić swoją pozycję czy to w szkole , pracy i w każdej innej dziedzinie życia.
Podałeś dobry przykład z tym YT. Więc powiedz co wolisz, oglądać zdjęcia u nas na stronie czy filmiki na YT z meczów i co robisz częściej ??

Stalex | 2011-01-26 08:50

Marco zapraszamy do współpracy przy tegorocznej prezentacji. Dobre pomysły trzeba jescze zrealizować....Moim zdaniem Jack ma rację, ale każdy ma prawo do swojej oceny.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Zabrze (1:3)
2009-10-03
Ilość zdjęć: 72
Wyświetleń: 306 580 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 73 355 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 18 359 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 45 057 razy
Osób Online: 44 / Czas gen. strony: 0.01259