Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezentacja piłkarzy 28.02 (poniedziałek)

Prezentacja piłkarzy 28.02 (poniedziałek)

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola zaprasza wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny na prezentację zawodników, która odbędzie się 28 lutego o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.
Podczas prezentacji przedstawieni  zostaną zawodnicy reprezentujący zielono-czarne barwy w nadchodzącej rundzie wiosennej, sezonu 20120/2011, wręczone zostaną wyróżnienia "Zasłużony dla Stali" dla najlepszych,
najdłużej grających w naszych barwach zawodników w długoletniej historii naszego Klubu, ogłoszone zostaną również wyniki konkursu "Stalowe Serce 2010"

Ponadto organizatorzy zapewniają wiele innych atrakcji i niespodzianek.

Podczas Prezentacji prowadzona będzie sprzedaż karnetów na rundę wiosenną.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

 
Przypominamy jednocześnie o konkursie "Stalowe Serce" na najbardziej
"Stalowego" zawodnika naszej drużyny.

Głosować można na: http://stal1938.pl/index.php/multimedia/stalowe-serce/
 

Komentarze (10)

Jacek1449 | 2011-01-23 19:45

Fajnie wszystko a WstEP darmowy czy jakas opłata ????

proszę o odpowiedz :)

Koko | 2011-01-23 21:08

czy ceny karnetów na runde wiosenną dalej są bez zmian???

Karciarz12 | 2011-01-25 00:28

Jacek1449 | 2011-01-23 19:45|

Fajnie wszystko a WstEP darmowy czy jakas opłata ????

proszę o odpowiedz :)


Wlasnie tez chcialem zapytac po ile wstep bedzie???

Jacek1449 | 2011-01-25 18:04

Tych kibiców, którzy przyjdą na prezentację, czeka między innymi multimedialny pokaz, będą wyświetlone trzy filmy, pokazane historyczne zdjęcia. W tym z meczu Stal Stalowa Wola – Legia Warszawa, który nasza drużyna wygrała w ekstraklasie 1:0 - zdradza Mariusz Szymański. – Prezentacja będzie na wzór tej, jaką robiliśmy w ubiegłym roku. Chcemy też uhonorować zawodników, którzy zasłużyli się dla Stali, takich jak Dariusz Sajdak, Paweł Rybak, Tomasz Jasina i inni. Ogłosimy również wyniki konkursu "Stalowe Serce” na najlepszego piłkarza naszej drużyny w 2010 roku.

Cena biletów na prezentację "Stalówki" ma być zbliżona do tej, jaka obowiązywała w poprzednim roku, wówczas bilet kosztował 5 złotych.

Marco | 2011-01-25 20:10

Mam nadzieje ze w tym roku na prezentacji będą filmiki pokazujące jaka panuje u nas atmosfera na trybunach , bo tego zabrakło w tamtym roku mimo iż tamta prezentacja była dobra to wszyscy zdajemy sobie sprawę ze mogła być jeszcze lepsza , gdyż wiadomo ze film o wiele bardziej działa na wyobraźnie niż zdjęcia .

Jack | 2011-01-25 20:22

Marco- prezentacja w ubiegłym roku byłas zaj....a i nie chrzań bo było sporo zdjęć kibiców i naszych opraw jak nie pamiętarz to oglądnij sobie na YT, poza tym to jest prezentacja zawodników a nie kibiców hahahaha
Przyślij zdjęcie to napewno zaprezentują Ciebie w tym roku:)

Marco | 2011-01-25 22:16

Jack- źle mnie zrozumiałeś , dobrze pamiętam tamtą prezentację i wiem ze to jest prezentacja piłkarzy ale też na tej prezentacji są przedstawiciele różnych firm i według mnie na takiego przedstawiciela lepiej wpłynie film pokazujący że potrafimy się miło i kulturalnie bawić(czyt. dopingować) podczas meczy co może zaowocować tym że nasza drużyna pozyska kolejnego sponsora gdyż zdjęcia nie do końca odzwierciedlają to jak wyglądają u nas mecze i jaka jest podczas nich atmosfera .Zdjęcia nie pokazują tego że Stalowa żyje tym sportem i nie chodzi mi tu tylko o filmiki o nas kibicach ale też taki przeplatany z bramkami jakie nasza drużyna zdobywała .
Czy ja napisałem że tamta prezentacja była zła , że nie było zdjęć z opraw itd. ? Podobała mi się ale nigdy nie jest tak dobrze by nie mogło być lepiej , jeśli się ma w życiu ambicje to się dąży do tego by to co się robi było coraz lepsze i o tym powinieneś wiedzieć z życia codziennego bo jak się osiądzie na laurach to łatwo można stracić swoją pozycję czy to w szkole , pracy i w każdej innej dziedzinie życia.
Podałeś dobry przykład z tym YT. Więc powiedz co wolisz, oglądać zdjęcia u nas na stronie czy filmiki na YT z meczów i co robisz częściej ??

Stalex | 2011-01-26 08:50

Marco zapraszamy do współpracy przy tegorocznej prezentacji. Dobre pomysły trzeba jescze zrealizować....Moim zdaniem Jack ma rację, ale każdy ma prawo do swojej oceny.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-05-02, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbląg
2020-03-21 Górnik Łęczna - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Częstochowa
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia Legion..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kraków
2020-04-25 STAL - Lech II Poznań
2020-05-02 STAL - Górnik Polkowice
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (666)
» Młodynie (614) » Filip kacper k. (503)
» 1938fc (495) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 41 461 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 15 188 razy
STAL - Ruch Chorzów (0:0)
2007-05-23
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 47 380 razy
Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 16 161 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.02854