Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezentacja piłkarzy 28.02 (poniedziałek)

Prezentacja piłkarzy 28.02 (poniedziałek)

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola zaprasza wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny na prezentację zawodników, która odbędzie się 28 lutego o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.
Podczas prezentacji przedstawieni  zostaną zawodnicy reprezentujący zielono-czarne barwy w nadchodzącej rundzie wiosennej, sezonu 20120/2011, wręczone zostaną wyróżnienia "Zasłużony dla Stali" dla najlepszych,
najdłużej grających w naszych barwach zawodników w długoletniej historii naszego Klubu, ogłoszone zostaną również wyniki konkursu "Stalowe Serce 2010"

Ponadto organizatorzy zapewniają wiele innych atrakcji i niespodzianek.

Podczas Prezentacji prowadzona będzie sprzedaż karnetów na rundę wiosenną.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

 
Przypominamy jednocześnie o konkursie "Stalowe Serce" na najbardziej
"Stalowego" zawodnika naszej drużyny.

Głosować można na: http://stal1938.pl/index.php/multimedia/stalowe-serce/
 

Komentarze (10)

Jacek1449 | 2011-01-23 19:45

Fajnie wszystko a WstEP darmowy czy jakas opłata ????

proszę o odpowiedz :)

Koko | 2011-01-23 21:08

czy ceny karnetów na runde wiosenną dalej są bez zmian???

Karciarz12 | 2011-01-25 00:28

Jacek1449 | 2011-01-23 19:45|

Fajnie wszystko a WstEP darmowy czy jakas opłata ????

proszę o odpowiedz :)


Wlasnie tez chcialem zapytac po ile wstep bedzie???

Jacek1449 | 2011-01-25 18:04

Tych kibiców, którzy przyjdą na prezentację, czeka między innymi multimedialny pokaz, będą wyświetlone trzy filmy, pokazane historyczne zdjęcia. W tym z meczu Stal Stalowa Wola – Legia Warszawa, który nasza drużyna wygrała w ekstraklasie 1:0 - zdradza Mariusz Szymański. – Prezentacja będzie na wzór tej, jaką robiliśmy w ubiegłym roku. Chcemy też uhonorować zawodników, którzy zasłużyli się dla Stali, takich jak Dariusz Sajdak, Paweł Rybak, Tomasz Jasina i inni. Ogłosimy również wyniki konkursu "Stalowe Serce” na najlepszego piłkarza naszej drużyny w 2010 roku.

Cena biletów na prezentację "Stalówki" ma być zbliżona do tej, jaka obowiązywała w poprzednim roku, wówczas bilet kosztował 5 złotych.

Marco | 2011-01-25 20:10

Mam nadzieje ze w tym roku na prezentacji będą filmiki pokazujące jaka panuje u nas atmosfera na trybunach , bo tego zabrakło w tamtym roku mimo iż tamta prezentacja była dobra to wszyscy zdajemy sobie sprawę ze mogła być jeszcze lepsza , gdyż wiadomo ze film o wiele bardziej działa na wyobraźnie niż zdjęcia .

Jack | 2011-01-25 20:22

Marco- prezentacja w ubiegłym roku byłas zaj....a i nie chrzań bo było sporo zdjęć kibiców i naszych opraw jak nie pamiętarz to oglądnij sobie na YT, poza tym to jest prezentacja zawodników a nie kibiców hahahaha
Przyślij zdjęcie to napewno zaprezentują Ciebie w tym roku:)

Marco | 2011-01-25 22:16

Jack- źle mnie zrozumiałeś , dobrze pamiętam tamtą prezentację i wiem ze to jest prezentacja piłkarzy ale też na tej prezentacji są przedstawiciele różnych firm i według mnie na takiego przedstawiciela lepiej wpłynie film pokazujący że potrafimy się miło i kulturalnie bawić(czyt. dopingować) podczas meczy co może zaowocować tym że nasza drużyna pozyska kolejnego sponsora gdyż zdjęcia nie do końca odzwierciedlają to jak wyglądają u nas mecze i jaka jest podczas nich atmosfera .Zdjęcia nie pokazują tego że Stalowa żyje tym sportem i nie chodzi mi tu tylko o filmiki o nas kibicach ale też taki przeplatany z bramkami jakie nasza drużyna zdobywała .
Czy ja napisałem że tamta prezentacja była zła , że nie było zdjęć z opraw itd. ? Podobała mi się ale nigdy nie jest tak dobrze by nie mogło być lepiej , jeśli się ma w życiu ambicje to się dąży do tego by to co się robi było coraz lepsze i o tym powinieneś wiedzieć z życia codziennego bo jak się osiądzie na laurach to łatwo można stracić swoją pozycję czy to w szkole , pracy i w każdej innej dziedzinie życia.
Podałeś dobry przykład z tym YT. Więc powiedz co wolisz, oglądać zdjęcia u nas na stronie czy filmiki na YT z meczów i co robisz częściej ??

Stalex | 2011-01-26 08:50

Marco zapraszamy do współpracy przy tegorocznej prezentacji. Dobre pomysły trzeba jescze zrealizować....Moim zdaniem Jack ma rację, ale każdy ma prawo do swojej oceny.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 23 023 razy
STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 8 213 razy
Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 9 377 razy
STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 42 299 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.03726