Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezentacja piłkarzy 28.02 (poniedziałek)

Prezentacja piłkarzy 28.02 (poniedziałek)

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola zaprasza wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny na prezentację zawodników, która odbędzie się 28 lutego o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.
Podczas prezentacji przedstawieni  zostaną zawodnicy reprezentujący zielono-czarne barwy w nadchodzącej rundzie wiosennej, sezonu 20120/2011, wręczone zostaną wyróżnienia "Zasłużony dla Stali" dla najlepszych,
najdłużej grających w naszych barwach zawodników w długoletniej historii naszego Klubu, ogłoszone zostaną również wyniki konkursu "Stalowe Serce 2010"

Ponadto organizatorzy zapewniają wiele innych atrakcji i niespodzianek.

Podczas Prezentacji prowadzona będzie sprzedaż karnetów na rundę wiosenną.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

 
Przypominamy jednocześnie o konkursie "Stalowe Serce" na najbardziej
"Stalowego" zawodnika naszej drużyny.

Głosować można na: http://stal1938.pl/index.php/multimedia/stalowe-serce/
 

Komentarze (10)

Jacek1449 | 2011-01-23 19:45

Fajnie wszystko a WstEP darmowy czy jakas opłata ????

proszę o odpowiedz :)

Koko | 2011-01-23 21:08

czy ceny karnetów na runde wiosenną dalej są bez zmian???

Karciarz12 | 2011-01-25 00:28

Jacek1449 | 2011-01-23 19:45|

Fajnie wszystko a WstEP darmowy czy jakas opłata ????

proszę o odpowiedz :)


Wlasnie tez chcialem zapytac po ile wstep bedzie???

Jacek1449 | 2011-01-25 18:04

Tych kibiców, którzy przyjdą na prezentację, czeka między innymi multimedialny pokaz, będą wyświetlone trzy filmy, pokazane historyczne zdjęcia. W tym z meczu Stal Stalowa Wola – Legia Warszawa, który nasza drużyna wygrała w ekstraklasie 1:0 - zdradza Mariusz Szymański. – Prezentacja będzie na wzór tej, jaką robiliśmy w ubiegłym roku. Chcemy też uhonorować zawodników, którzy zasłużyli się dla Stali, takich jak Dariusz Sajdak, Paweł Rybak, Tomasz Jasina i inni. Ogłosimy również wyniki konkursu "Stalowe Serce” na najlepszego piłkarza naszej drużyny w 2010 roku.

Cena biletów na prezentację "Stalówki" ma być zbliżona do tej, jaka obowiązywała w poprzednim roku, wówczas bilet kosztował 5 złotych.

Marco | 2011-01-25 20:10

Mam nadzieje ze w tym roku na prezentacji będą filmiki pokazujące jaka panuje u nas atmosfera na trybunach , bo tego zabrakło w tamtym roku mimo iż tamta prezentacja była dobra to wszyscy zdajemy sobie sprawę ze mogła być jeszcze lepsza , gdyż wiadomo ze film o wiele bardziej działa na wyobraźnie niż zdjęcia .

Jack | 2011-01-25 20:22

Marco- prezentacja w ubiegłym roku byłas zaj....a i nie chrzań bo było sporo zdjęć kibiców i naszych opraw jak nie pamiętarz to oglądnij sobie na YT, poza tym to jest prezentacja zawodników a nie kibiców hahahaha
Przyślij zdjęcie to napewno zaprezentują Ciebie w tym roku:)

Marco | 2011-01-25 22:16

Jack- źle mnie zrozumiałeś , dobrze pamiętam tamtą prezentację i wiem ze to jest prezentacja piłkarzy ale też na tej prezentacji są przedstawiciele różnych firm i według mnie na takiego przedstawiciela lepiej wpłynie film pokazujący że potrafimy się miło i kulturalnie bawić(czyt. dopingować) podczas meczy co może zaowocować tym że nasza drużyna pozyska kolejnego sponsora gdyż zdjęcia nie do końca odzwierciedlają to jak wyglądają u nas mecze i jaka jest podczas nich atmosfera .Zdjęcia nie pokazują tego że Stalowa żyje tym sportem i nie chodzi mi tu tylko o filmiki o nas kibicach ale też taki przeplatany z bramkami jakie nasza drużyna zdobywała .
Czy ja napisałem że tamta prezentacja była zła , że nie było zdjęć z opraw itd. ? Podobała mi się ale nigdy nie jest tak dobrze by nie mogło być lepiej , jeśli się ma w życiu ambicje to się dąży do tego by to co się robi było coraz lepsze i o tym powinieneś wiedzieć z życia codziennego bo jak się osiądzie na laurach to łatwo można stracić swoją pozycję czy to w szkole , pracy i w każdej innej dziedzinie życia.
Podałeś dobry przykład z tym YT. Więc powiedz co wolisz, oglądać zdjęcia u nas na stronie czy filmiki na YT z meczów i co robisz częściej ??

Stalex | 2011-01-26 08:50

Marco zapraszamy do współpracy przy tegorocznej prezentacji. Dobre pomysły trzeba jescze zrealizować....Moim zdaniem Jack ma rację, ale każdy ma prawo do swojej oceny.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork

Stal Stalowa Wola             MKS Kluczbork
2018-06-02, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 33 19-5-9 62
2 ŁKS Łódź 33 17-11-5 62
3 Warta Poznań 33 18-7-8 61
4 Radomiak Radom 33 15-9-9 54
5 Garbarnia Kraków 33 15-9-9 54
6 Olimpia Elbląg 33 13-8-12 47
7 Siarka Tarnobrzeg 33 14-4-15 46
8 GKS Bełchatów 33 12-9-12 45
9 ROW 1964 Rybnik 33 12-8-13 44
10 Rozwój Katowice 33 12-8-13 44
11 Gryf Wejherowo 33 11-10-12 43
12 Stal Stalowa Wola 33 10-11-12 41
13 Błękitni Stargard Szcz. 33 11-8-14 41
14 Znicz Pruszków 33 10-9-14 39
15 MKS Kluczbork 33 9-12-12 39
16 Wisła Puławy 33 8-12-13 36
17 Gwardia Koszalin 33 6-10-17 28
18 Legionovia Legionowo 33 7-6-20 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Gwardia Koszalin 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Zabrze (1:3)
2009-10-03
Ilość zdjęć: 72
Wyświetleń: 161 090 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 21 918 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 108 743 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 36 423 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.04965