Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezentacja piłkarzy 28.02 (poniedziałek)

Prezentacja piłkarzy 28.02 (poniedziałek)

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola zaprasza wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny na prezentację zawodników, która odbędzie się 28 lutego o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.
Podczas prezentacji przedstawieni  zostaną zawodnicy reprezentujący zielono-czarne barwy w nadchodzącej rundzie wiosennej, sezonu 20120/2011, wręczone zostaną wyróżnienia "Zasłużony dla Stali" dla najlepszych,
najdłużej grających w naszych barwach zawodników w długoletniej historii naszego Klubu, ogłoszone zostaną również wyniki konkursu "Stalowe Serce 2010"

Ponadto organizatorzy zapewniają wiele innych atrakcji i niespodzianek.

Podczas Prezentacji prowadzona będzie sprzedaż karnetów na rundę wiosenną.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

 
Przypominamy jednocześnie o konkursie "Stalowe Serce" na najbardziej
"Stalowego" zawodnika naszej drużyny.

Głosować można na: http://stal1938.pl/index.php/multimedia/stalowe-serce/
 

Komentarze (10)

Jacek1449 | 2011-01-23 19:45

Fajnie wszystko a WstEP darmowy czy jakas opłata ????

proszę o odpowiedz :)

Koko | 2011-01-23 21:08

czy ceny karnetów na runde wiosenną dalej są bez zmian???

Karciarz12 | 2011-01-25 00:28

Jacek1449 | 2011-01-23 19:45|

Fajnie wszystko a WstEP darmowy czy jakas opłata ????

proszę o odpowiedz :)


Wlasnie tez chcialem zapytac po ile wstep bedzie???

Jacek1449 | 2011-01-25 18:04

Tych kibiców, którzy przyjdą na prezentację, czeka między innymi multimedialny pokaz, będą wyświetlone trzy filmy, pokazane historyczne zdjęcia. W tym z meczu Stal Stalowa Wola – Legia Warszawa, który nasza drużyna wygrała w ekstraklasie 1:0 - zdradza Mariusz Szymański. – Prezentacja będzie na wzór tej, jaką robiliśmy w ubiegłym roku. Chcemy też uhonorować zawodników, którzy zasłużyli się dla Stali, takich jak Dariusz Sajdak, Paweł Rybak, Tomasz Jasina i inni. Ogłosimy również wyniki konkursu "Stalowe Serce” na najlepszego piłkarza naszej drużyny w 2010 roku.

Cena biletów na prezentację "Stalówki" ma być zbliżona do tej, jaka obowiązywała w poprzednim roku, wówczas bilet kosztował 5 złotych.

Marco | 2011-01-25 20:10

Mam nadzieje ze w tym roku na prezentacji będą filmiki pokazujące jaka panuje u nas atmosfera na trybunach , bo tego zabrakło w tamtym roku mimo iż tamta prezentacja była dobra to wszyscy zdajemy sobie sprawę ze mogła być jeszcze lepsza , gdyż wiadomo ze film o wiele bardziej działa na wyobraźnie niż zdjęcia .

Jack | 2011-01-25 20:22

Marco- prezentacja w ubiegłym roku byłas zaj....a i nie chrzań bo było sporo zdjęć kibiców i naszych opraw jak nie pamiętarz to oglądnij sobie na YT, poza tym to jest prezentacja zawodników a nie kibiców hahahaha
Przyślij zdjęcie to napewno zaprezentują Ciebie w tym roku:)

Marco | 2011-01-25 22:16

Jack- źle mnie zrozumiałeś , dobrze pamiętam tamtą prezentację i wiem ze to jest prezentacja piłkarzy ale też na tej prezentacji są przedstawiciele różnych firm i według mnie na takiego przedstawiciela lepiej wpłynie film pokazujący że potrafimy się miło i kulturalnie bawić(czyt. dopingować) podczas meczy co może zaowocować tym że nasza drużyna pozyska kolejnego sponsora gdyż zdjęcia nie do końca odzwierciedlają to jak wyglądają u nas mecze i jaka jest podczas nich atmosfera .Zdjęcia nie pokazują tego że Stalowa żyje tym sportem i nie chodzi mi tu tylko o filmiki o nas kibicach ale też taki przeplatany z bramkami jakie nasza drużyna zdobywała .
Czy ja napisałem że tamta prezentacja była zła , że nie było zdjęć z opraw itd. ? Podobała mi się ale nigdy nie jest tak dobrze by nie mogło być lepiej , jeśli się ma w życiu ambicje to się dąży do tego by to co się robi było coraz lepsze i o tym powinieneś wiedzieć z życia codziennego bo jak się osiądzie na laurach to łatwo można stracić swoją pozycję czy to w szkole , pracy i w każdej innej dziedzinie życia.
Podałeś dobry przykład z tym YT. Więc powiedz co wolisz, oglądać zdjęcia u nas na stronie czy filmiki na YT z meczów i co robisz częściej ??

Stalex | 2011-01-26 08:50

Marco zapraszamy do współpracy przy tegorocznej prezentacji. Dobre pomysły trzeba jescze zrealizować....Moim zdaniem Jack ma rację, ale każdy ma prawo do swojej oceny.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 37 110 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 17 553 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 793 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 37 035 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.03139