Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowy piłkarz Stali Stalowa Wola

Nowy piłkarz Stali Stalowa Wola

24-letni defensywny pomocnik Michał Skórski do naszego drugoligowego zespołu trafił w przerwie zimowej z Zagłębia Sosnowiec. 

Jak informowaliśmy, piłkarz podpisał umowę ze "Stalówką" na półtora roku, zagrał już w sparingu z AMSPN Hetman Zamość na wyjeździe, który nasz zespół wygrał 6:1, a występ Skórskiego pozytywnie ocenił trener Sławomir Adamus.

 
- Nie było większych problemów, by się dogadać ze Stalą – przyznaje Michał Skórski. – Zagłębie wystawiło mnie na listę transferową, przyszła konkretna propozycja ze Stalowej Woli i zdecydowałem się z niej skorzystać. Jestem wychowankiem MKS Dąbrowa Górnicza, a w Zagłębiu grałem najpierw w Młodej Ekstraklasie, a następnie przebiłem się do pierwszego zespołu, który wtedy występował w ekstraklasie (w sezonie 2007/2008 - przyp. ARKA) i zagrałem w trzynastu meczach w najwyższej klasie rozgrywkowej. Teraz jestem w Stali, która jest na czwartym miejscu w tabeli po rundzie jesiennej i liczę, że wiosną powalczymy o awans!

Echodnia.eu

Komentarze (8)

Zielono-czarny | 2011-01-31 22:31

Siemano!!

Złotówa | 2011-01-31 22:39

Witamy na pokładzie !

Śledz | 2011-02-1 09:46

mógłby ktoś wrzucić ten nowy kawałek RAKOWA do ściagniecia » http://dwamiejsca.wrzuta.pl/audio/0T.....

Os.flisakow | 2011-02-1 11:08

Śledz popatrz dobrze bo pod spodem jest link do sciagniecia wiec nie siej zametu i patrz uwaznie

Marco | 2011-02-2 12:53

W kwietniu ruszy przetarg na budowę stadionu przy ulicy Hutniczej


„Chodziło nam o to, żeby projekt w jak największym stopniu utrzymać, aczkolwiek dach będzie bardziej przeszklony” – wyjaśnił nam dyrektor.
Fot. Jacek Rodecki

W kwietniu bieżącego roku zostanie ogłoszony przetarg na budowę stadionu piłkarskiego przy ulicy Hutniczej w Stalowej Woli. W tegorocznym budżecie zarezerwowano na ten cel 1,5 miliona złotych.

W ciągu roku nakłady na tę inwestycję jak zapewnił prezydent Andrzej Szlęzak zostaną zwiększone do 3 milionów złotych. - \"Nadwyżka jaka się zapowiada opiewa na 2 miliony złotych. Sądzę, że ze sprzedaży sklepów \"Społem\" powinniśmy otrzymać około miliona złotych i większość tych pieniędzy będzie przeznaczona na stadion\" - szacuje prezydent.

Tymczasem w rozmowie z naszym portalem dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Andrzej Chmielewski wyjaśnił nam, że koncepcja budowy stadionu ulegnie nieznacznej zmianie. - \"Chodziło nam o to, żeby projekt w jak największym stopniu utrzymać, aczkolwiek dach będzie bardziej przeszklony\" - wyjaśnił nam dyrektor.

Obiekt ma być typowo przeznaczony do gry w piłkę nożną. Zlikwidowana zostanie bieżnia, a zawody lekkoatletyczne przeniesione zostaną na modernizowany stadion lekkoatletyczny przy ulicy Energetyków. Prace następować będą etapowo. Jako pierwsza przebudowywana będzie trybuna od ulicy Hutniczej. W latach następnych budowa przeniesie się na trybuny za bramkami, a jako ostatnia przebudowana będzie trybuna główna z pełnym zapleczem socjalnym.

Budowa stadionu przy ulicy Hutniczej ma kosztować ponad 70 milionów złotych.


żródło:stalowka net

1938&1905 | 2011-02-2 13:17

jest jakaś mała relacyjka z dzisiejszego sparu
między Stalówką a Reską ??

Jacek1449 | 2011-02-2 13:46

własnie o ktorej był ,bedzie sparing pomiedzy Stalowka a Resovia :???

Stalówka_1938 | 2011-02-2 13:48

Mecz jest o 13;00 w Debicy :)