Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowy piłkarz Stali Stalowa Wola

Nowy piłkarz Stali Stalowa Wola

24-letni defensywny pomocnik Michał Skórski do naszego drugoligowego zespołu trafił w przerwie zimowej z Zagłębia Sosnowiec. 

Jak informowaliśmy, piłkarz podpisał umowę ze "Stalówką" na półtora roku, zagrał już w sparingu z AMSPN Hetman Zamość na wyjeździe, który nasz zespół wygrał 6:1, a występ Skórskiego pozytywnie ocenił trener Sławomir Adamus.

 
- Nie było większych problemów, by się dogadać ze Stalą – przyznaje Michał Skórski. – Zagłębie wystawiło mnie na listę transferową, przyszła konkretna propozycja ze Stalowej Woli i zdecydowałem się z niej skorzystać. Jestem wychowankiem MKS Dąbrowa Górnicza, a w Zagłębiu grałem najpierw w Młodej Ekstraklasie, a następnie przebiłem się do pierwszego zespołu, który wtedy występował w ekstraklasie (w sezonie 2007/2008 - przyp. ARKA) i zagrałem w trzynastu meczach w najwyższej klasie rozgrywkowej. Teraz jestem w Stali, która jest na czwartym miejscu w tabeli po rundzie jesiennej i liczę, że wiosną powalczymy o awans!

Echodnia.eu

Komentarze (8)

Zielono-czarny | 2011-01-31 22:31

Siemano!!

Złotówa | 2011-01-31 22:39

Witamy na pokładzie !

Śledz | 2011-02-1 09:46

mógłby ktoś wrzucić ten nowy kawałek RAKOWA do ściagniecia » http://dwamiejsca.wrzuta.pl/audio/0T.....

Os.flisakow | 2011-02-1 11:08

Śledz popatrz dobrze bo pod spodem jest link do sciagniecia wiec nie siej zametu i patrz uwaznie

Marco | 2011-02-2 12:53

W kwietniu ruszy przetarg na budowę stadionu przy ulicy Hutniczej


„Chodziło nam o to, żeby projekt w jak największym stopniu utrzymać, aczkolwiek dach będzie bardziej przeszklony” – wyjaśnił nam dyrektor.
Fot. Jacek Rodecki

W kwietniu bieżącego roku zostanie ogłoszony przetarg na budowę stadionu piłkarskiego przy ulicy Hutniczej w Stalowej Woli. W tegorocznym budżecie zarezerwowano na ten cel 1,5 miliona złotych.

W ciągu roku nakłady na tę inwestycję jak zapewnił prezydent Andrzej Szlęzak zostaną zwiększone do 3 milionów złotych. - \"Nadwyżka jaka się zapowiada opiewa na 2 miliony złotych. Sądzę, że ze sprzedaży sklepów \"Społem\" powinniśmy otrzymać około miliona złotych i większość tych pieniędzy będzie przeznaczona na stadion\" - szacuje prezydent.

Tymczasem w rozmowie z naszym portalem dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Andrzej Chmielewski wyjaśnił nam, że koncepcja budowy stadionu ulegnie nieznacznej zmianie. - \"Chodziło nam o to, żeby projekt w jak największym stopniu utrzymać, aczkolwiek dach będzie bardziej przeszklony\" - wyjaśnił nam dyrektor.

Obiekt ma być typowo przeznaczony do gry w piłkę nożną. Zlikwidowana zostanie bieżnia, a zawody lekkoatletyczne przeniesione zostaną na modernizowany stadion lekkoatletyczny przy ulicy Energetyków. Prace następować będą etapowo. Jako pierwsza przebudowywana będzie trybuna od ulicy Hutniczej. W latach następnych budowa przeniesie się na trybuny za bramkami, a jako ostatnia przebudowana będzie trybuna główna z pełnym zapleczem socjalnym.

Budowa stadionu przy ulicy Hutniczej ma kosztować ponad 70 milionów złotych.


żródło:stalowka net

1938&1905 | 2011-02-2 13:17

jest jakaś mała relacyjka z dzisiejszego sparu
między Stalówką a Reską ??

Jacek1449 | 2011-02-2 13:46

własnie o ktorej był ,bedzie sparing pomiedzy Stalowka a Resovia :???

Stalówka_1938 | 2011-02-2 13:48

Mecz jest o 13;00 w Debicy :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-07-04, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań

Stal Stalowa Wola             Lech II Poznań

2 : 1

Michał Fidziukiewicz 26,
Piotr Mroziński 31     
Paweł Tomczyk 29 (k)
Sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 29 16-7-6 55
2 Górnik Łęczna 29 16-7-6 55
3 GKS Katowice 29 15-6-8 51
4 Olimpia Elbląg 29 12-11-6 47
5 Resovia Rzeszów 29 12-10-7 46
6 Bytovia Bytów 29 12-8-9 44
7 Górnik Polkowice 29 12-7-10 43
8 Błękitni Stargard Szcz. 29 12-5-12 41
9 Znicz Pruszków 29 12-4-13 40
10 Pogoń Siedlce 29 12-3-14 39
11 Skra Częstochowa 29 11-6-12 39
12 Stal Rzeszów 29 11-5-13 38
13 Garbarnia Kraków 29 10-8-11 38
14 Lech II Poznań 29 9-10-10 37
15 Elana Toruń 29 10-7-12 37
16 Stal Stalowa Wola 29 10-7-12 37
17 Legionovia Legionowo 29 5-6-18 21
18 Gryf Wejherowo 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-07-04 STAL - Górnik Polkowice
2020-07-11 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (911)
» Młodynie (815) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (685) » 1938fc (628)
» Filip kacper k. (576) » Kamilosss (447)
» Acer (414) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 231 558 razy
Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 210 razy
Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 050 razy
Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 25 935 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.02757