Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowy piłkarz Stali Stalowa Wola

Nowy piłkarz Stali Stalowa Wola

24-letni defensywny pomocnik Michał Skórski do naszego drugoligowego zespołu trafił w przerwie zimowej z Zagłębia Sosnowiec. 

Jak informowaliśmy, piłkarz podpisał umowę ze "Stalówką" na półtora roku, zagrał już w sparingu z AMSPN Hetman Zamość na wyjeździe, który nasz zespół wygrał 6:1, a występ Skórskiego pozytywnie ocenił trener Sławomir Adamus.

 
- Nie było większych problemów, by się dogadać ze Stalą – przyznaje Michał Skórski. – Zagłębie wystawiło mnie na listę transferową, przyszła konkretna propozycja ze Stalowej Woli i zdecydowałem się z niej skorzystać. Jestem wychowankiem MKS Dąbrowa Górnicza, a w Zagłębiu grałem najpierw w Młodej Ekstraklasie, a następnie przebiłem się do pierwszego zespołu, który wtedy występował w ekstraklasie (w sezonie 2007/2008 - przyp. ARKA) i zagrałem w trzynastu meczach w najwyższej klasie rozgrywkowej. Teraz jestem w Stali, która jest na czwartym miejscu w tabeli po rundzie jesiennej i liczę, że wiosną powalczymy o awans!

Echodnia.eu

Komentarze (8)

Zielono-czarny | 2011-01-31 22:31

Siemano!!

Złotówa | 2011-01-31 22:39

Witamy na pokładzie !

Śledz | 2011-02-1 09:46

mógłby ktoś wrzucić ten nowy kawałek RAKOWA do ściagniecia » http://dwamiejsca.wrzuta.pl/audio/0T.....

Os.flisakow | 2011-02-1 11:08

Śledz popatrz dobrze bo pod spodem jest link do sciagniecia wiec nie siej zametu i patrz uwaznie

Marco | 2011-02-2 12:53

W kwietniu ruszy przetarg na budowę stadionu przy ulicy Hutniczej


„Chodziło nam o to, żeby projekt w jak największym stopniu utrzymać, aczkolwiek dach będzie bardziej przeszklony” – wyjaśnił nam dyrektor.
Fot. Jacek Rodecki

W kwietniu bieżącego roku zostanie ogłoszony przetarg na budowę stadionu piłkarskiego przy ulicy Hutniczej w Stalowej Woli. W tegorocznym budżecie zarezerwowano na ten cel 1,5 miliona złotych.

W ciągu roku nakłady na tę inwestycję jak zapewnił prezydent Andrzej Szlęzak zostaną zwiększone do 3 milionów złotych. - \"Nadwyżka jaka się zapowiada opiewa na 2 miliony złotych. Sądzę, że ze sprzedaży sklepów \"Społem\" powinniśmy otrzymać około miliona złotych i większość tych pieniędzy będzie przeznaczona na stadion\" - szacuje prezydent.

Tymczasem w rozmowie z naszym portalem dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Andrzej Chmielewski wyjaśnił nam, że koncepcja budowy stadionu ulegnie nieznacznej zmianie. - \"Chodziło nam o to, żeby projekt w jak największym stopniu utrzymać, aczkolwiek dach będzie bardziej przeszklony\" - wyjaśnił nam dyrektor.

Obiekt ma być typowo przeznaczony do gry w piłkę nożną. Zlikwidowana zostanie bieżnia, a zawody lekkoatletyczne przeniesione zostaną na modernizowany stadion lekkoatletyczny przy ulicy Energetyków. Prace następować będą etapowo. Jako pierwsza przebudowywana będzie trybuna od ulicy Hutniczej. W latach następnych budowa przeniesie się na trybuny za bramkami, a jako ostatnia przebudowana będzie trybuna główna z pełnym zapleczem socjalnym.

Budowa stadionu przy ulicy Hutniczej ma kosztować ponad 70 milionów złotych.


żródło:stalowka net

1938&1905 | 2011-02-2 13:17

jest jakaś mała relacyjka z dzisiejszego sparu
między Stalówką a Reską ??

Jacek1449 | 2011-02-2 13:46

własnie o ktorej był ,bedzie sparing pomiedzy Stalowka a Resovia :???

Stalówka_1938 | 2011-02-2 13:48

Mecz jest o 13;00 w Debicy :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce

Stal Stalowa Wola             Pogoń Siedlce
2018-08-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Brzeziański 63     
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 5 4-0-1 12
2 Siarka Tarnobrzeg 5 4-0-1 12
3 Górnik Łęczna 5 3-2-0 11
4 Radomiak Radom 5 3-1-1 10
5 Elana Toruń 5 3-1-1 10
6 Widzew Łódź 5 3-1-1 10
7 Błękitni Stargard Szcz. 5 3-1-1 10
8 GKS Bełchatów 5 2-3-0 9
9 Stal Stalowa Wola 5 3-0-2 9
10 Gryf Wejherowo 5 2-2-1 8
11 Znicz Pruszków 5 2-1-2 7
12 Ruch Chorzów 5 1-1-3 4
13 Rozwój Katowice 5 0-3-2 3
14 ROW 1964 Rybnik 5 1-0-4 3
15 Olimpia Elbląg 5 1-0-4 3
16 Resovia Rzeszów 5 0-2-3 2
17 Pogoń Siedlce 5 0-2-3 2
18 Skra Częstochowa 5 0-0-5 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (797)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 4 563 razy
STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 7 827 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 9 892 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 23 801 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.04219