Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowy piłkarz Stali Stalowa Wola

Nowy piłkarz Stali Stalowa Wola

24-letni defensywny pomocnik Michał Skórski do naszego drugoligowego zespołu trafił w przerwie zimowej z Zagłębia Sosnowiec. 

Jak informowaliśmy, piłkarz podpisał umowę ze "Stalówką" na półtora roku, zagrał już w sparingu z AMSPN Hetman Zamość na wyjeździe, który nasz zespół wygrał 6:1, a występ Skórskiego pozytywnie ocenił trener Sławomir Adamus.

 
- Nie było większych problemów, by się dogadać ze Stalą – przyznaje Michał Skórski. – Zagłębie wystawiło mnie na listę transferową, przyszła konkretna propozycja ze Stalowej Woli i zdecydowałem się z niej skorzystać. Jestem wychowankiem MKS Dąbrowa Górnicza, a w Zagłębiu grałem najpierw w Młodej Ekstraklasie, a następnie przebiłem się do pierwszego zespołu, który wtedy występował w ekstraklasie (w sezonie 2007/2008 - przyp. ARKA) i zagrałem w trzynastu meczach w najwyższej klasie rozgrywkowej. Teraz jestem w Stali, która jest na czwartym miejscu w tabeli po rundzie jesiennej i liczę, że wiosną powalczymy o awans!

Echodnia.eu

Komentarze (8)

Zielono-czarny | 2011-01-31 22:31

Siemano!!

Złotówa | 2011-01-31 22:39

Witamy na pokładzie !

Śledz | 2011-02-1 09:46

mógłby ktoś wrzucić ten nowy kawałek RAKOWA do ściagniecia » http://dwamiejsca.wrzuta.pl/audio/0T.....

Os.flisakow | 2011-02-1 11:08

Śledz popatrz dobrze bo pod spodem jest link do sciagniecia wiec nie siej zametu i patrz uwaznie

Marco | 2011-02-2 12:53

W kwietniu ruszy przetarg na budowę stadionu przy ulicy Hutniczej


„Chodziło nam o to, żeby projekt w jak największym stopniu utrzymać, aczkolwiek dach będzie bardziej przeszklony” – wyjaśnił nam dyrektor.
Fot. Jacek Rodecki

W kwietniu bieżącego roku zostanie ogłoszony przetarg na budowę stadionu piłkarskiego przy ulicy Hutniczej w Stalowej Woli. W tegorocznym budżecie zarezerwowano na ten cel 1,5 miliona złotych.

W ciągu roku nakłady na tę inwestycję jak zapewnił prezydent Andrzej Szlęzak zostaną zwiększone do 3 milionów złotych. - \"Nadwyżka jaka się zapowiada opiewa na 2 miliony złotych. Sądzę, że ze sprzedaży sklepów \"Społem\" powinniśmy otrzymać około miliona złotych i większość tych pieniędzy będzie przeznaczona na stadion\" - szacuje prezydent.

Tymczasem w rozmowie z naszym portalem dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Andrzej Chmielewski wyjaśnił nam, że koncepcja budowy stadionu ulegnie nieznacznej zmianie. - \"Chodziło nam o to, żeby projekt w jak największym stopniu utrzymać, aczkolwiek dach będzie bardziej przeszklony\" - wyjaśnił nam dyrektor.

Obiekt ma być typowo przeznaczony do gry w piłkę nożną. Zlikwidowana zostanie bieżnia, a zawody lekkoatletyczne przeniesione zostaną na modernizowany stadion lekkoatletyczny przy ulicy Energetyków. Prace następować będą etapowo. Jako pierwsza przebudowywana będzie trybuna od ulicy Hutniczej. W latach następnych budowa przeniesie się na trybuny za bramkami, a jako ostatnia przebudowana będzie trybuna główna z pełnym zapleczem socjalnym.

Budowa stadionu przy ulicy Hutniczej ma kosztować ponad 70 milionów złotych.


żródło:stalowka net

1938&1905 | 2011-02-2 13:17

jest jakaś mała relacyjka z dzisiejszego sparu
między Stalówką a Reską ??

Jacek1449 | 2011-02-2 13:46

własnie o ktorej był ,bedzie sparing pomiedzy Stalowka a Resovia :???

Stalówka_1938 | 2011-02-2 13:48

Mecz jest o 13;00 w Debicy :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 12 328 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 993 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 10 047 razy
Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 028 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.04153