Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Andrzej Szlęzak, jest otwarty na współpracę z piłkarską spółką...

Andrzej Szlęzak, jest otwarty na współpracę z piłkarską spółką akcyjną

Wszystko wskazuje na to, że Stal Stalowa Wola PSA może liczyć w tym roku na finansowe wsparcie z budżetu miasta.

Prezydent Andrzej Szlęzak chęć współpracy z piłkarską spółką ze Stalowej Woli potwierdził pod koniec ubiegłego roku, z budżetu miasta trafiło na drugoligowy zespół piłkarzy Stali 50 tysięcy złotych.
- Dotychczasowe, rozsądne działania zarządu piłkarskiej spółki dobrze rokują, choć nie chwalmy jeszcze dnia przed zachodem słońca - mówi Andrzej Szlęzak. - Jest szansa, że spółka otrzyma wsparcie w tym roku z budżetu miasta, ale nie chcę mówić jeszcze o szczegółach.

Prezydent dodaje, że półtora miliona złotych jest zagwarantowane w budżecie na pierwszy etap modernizacji stadionu przy ulicy Hutniczej, a milion złotych ma zostać na ten cel przeznaczony dzięki sprzedaży przez miasto sklepów i baru wynajmowanych do tej pory przez Społem. Przetarg na modernizację trybuny od strony ulicy Hutniczej ma zostać ogłoszony w kwietniu. Natomiast włodarz miasta pozostaje nieugięty, jeżeli chodzi o wypowiedzenie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji najmu pomieszczeń Zakładowemu Klubowi Sportowemu Stal, termin wypowiedzenia upływa z końcem marca Jak zaznacza, na wynajem tych pomieszczeń zostanie ogłoszony przetarg i klub też będzie mógł do niego przystąpić.

Szczegóły w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.

Komentarze (13)

Tom435 | 2011-02-7 12:25

Obiecanki, cacanki a głupiemu radość!!!

Kloszard | 2011-02-7 18:55

Baranie jeden kase już dał tylko jak zwykle nikt o tym nie mówi, gadaliście tylko na niego bzdury a pare osob wie jak bylo, wybraliscie droge WIesia Siembidy, dobrze ze Pan Prezydent nie wypiął na was tylów, SZkoda ze wiecej informacji dotyczacych kasy z miasta nie ujrzy swiatla dziennego, to mnie ciekawi

Mlynarek | 2011-02-7 21:19

Dla Toma to jest jeszcze kielbasa wyborcza :)
Moglby ktos napisac o tych "szczegolach" z papierowego wydania Echa ?

Stalex | 2011-02-7 21:47

Kloszard a może Prezydent nie chciał rozgłosu i dalej nie chce mimo iż ma zamiar wesprzeć spółkę?
Pomyślałeś o tym? Chyba nie.
W niedzielę było spotkanie SKSSW, jakbyś był to znałbyś szczegóły, a tak gdybaj dalej......

Lubelak | 2011-02-7 23:09

Nie wszyscy moga być na spotkaniach SKSSW. Ale nikt nie napisze co konkretnie omawiano. Chętnie się dowiem, bo na wizytę w SW na razie nie mam co liczyć. Jak ktoś może to czekam na pw.

Kloszard | 2011-02-8 07:26

Stalex nie gdybam tylkow wiem co nie co,nie trzeba bywac na spotkaniach stowarzyszenia by miec swierzy unysl i wlasne zdanie na pewne tematy, swoja droga jak pisal lubelak skoro to wasze stowarzyszenie jest takie super i prowadzone nienagannie to czemu nie piszecie sprawozdan z niego by Ci ktorzy nie moga w nim uczestniczyc mogli blyszczec na necie jak ty?.Cokolwiek by sie czlowiek nie spytal na tej stronie zawszse ty badz tobie podobni pisza, trzeba bylo byc na zebraniu, smieszna sprawa, pozdrawiam

Adas1938 | 2011-02-8 08:25

Kloszard nie rób zamieszania. Na spotkanie chodzi 10-15 osób . Skoro tak ci zależy to przyjdZ , zapłać składkę i wtedy mów co ci się nie podoba a nie teraz spinasz się na stronie. Co do pomocy miasta -ona będzie spokojnie , ale niech każdy się zastanowi jak sam pomaga !! Zobaczymy ilu kibiców kupi karnet i przyjdzie na prezentacje. NIECH KAŻDY ZACZNIE POMOAGAC A NIE LICZY TYLKO NA KOGOŚ !!!!!!!!!!!!!!

Stalex | 2011-02-8 12:52

Kloszard-świeży umysł i własne zdanie-tak, tylko do tego potrzebne są jescze fakty na podstawie których można sobie to własne zdanie wyrobić a nie plotki i domysły.
To spotkanie było właśnie takim sprawozdawczym i wszyscy co byli mogli siędowiedzieć o bieżących działaniach nie tylko SKSSW, ale i spółki.
Z oczywistych względów nikt nie będzie publikował w necie sprawozdania z takich spotkań, ale na tyle na ile mogę służę informacjami na pr. lub maila.
Pozdrawiam

Esende | 2011-02-8 18:34

A jak wygląda sytuacja z ewentualnym remontem stadionu i jeśli do niego dojdzie ( miejmy nadzieje ) co z licencją i krzesełkami czy zostaną w tym wypadku przeniesione na krytą, bo przecież jakiś plan w tym kierunku musi być ??

Lubelak | 2011-02-8 19:39

stalex, w wolnym czasie mozesz na forum na pw mi wrzucić naważniejsze informacje, byłbym wdzięczny.

Jack1938 | 2011-02-8 22:56

Kloszard zadam Ci jedno pytanie ; w czym tkwi problem byś dotarł na spotkanie które organizujemy . Cierpliwie czekam na odp.-dzięki

Kloszard | 2011-02-9 21:03

Odpowiadam.Nie interesują mnie spotkania stowarzyszenia.Więc na nie nie docieram.

Luka | 2011-02-10 11:27

Kloszard no dobra nie interesuja cie spotkania stowarzyszenia to chodzic nie musisz.Ale nie jestes o sytuacji w klubie na pewno poinformowany lepiej niz czlonkowie stowarzyszenia wiec daruj sobie te komentarzyny bo z kolei one tez nikogo poza toba nie interesuja i nie maja zadnego znaczenia

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 11 7-2-2 23
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 Elana Toruń 10 6-3-1 21
4 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
5 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Znicz Pruszków 11 4-4-3 16
8 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 11 3-5-3 14
10 Gryf Wejherowo 11 3-4-4 13
11 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:2)
2013-05-18
Ilość zdjęć: 78
Wyświetleń: 211 248 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 14 505 razy
STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 233 razy
Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 683 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.04027