Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing Stal - Izolator 3:2 (2:1)

Sparing Stal - Izolator 3:2 (2:1)

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym w Debicy nasza druzyna pokonala Izolatora Boguchwala 3:2  (2:1).
 

Bramki: Białek (40.), Gęśla (42.), Walasek (56.) – Karwat (12.), Płonka (46.)

Wiecej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Klubu.

 

 

Komentarze (15)

Ultrastal | 2011-02-19 17:42

Panowie nie jest dobrze. TYLKO 3:2. Gdybym ugrał w totka kilkanaście baniek to Stalówka walczyłaby o 1 ligę ale niestety nie mam takiej kwoty. Klub ledwo wychodzi na zero więc o awansie możemy zapomnieć, a skoro nie w tym sezonie to jest pewnie, że 2-3 lata pokisimy w tej lidze...

19mlody38 | 2011-02-19 17:49

nie szacuj naszych szans na 1 lige tylko lepiej kup karnet...

Jack | 2011-02-19 19:40

Noo ulktrastal podziwiam :) )!!kup karnet i odejdz od monitora bo pokiśniesz tam parę lat:))))))

Ultrastal | 2011-02-20 08:36

Panowie ja mówię jak jest. Karnet kupię na mecze będę chodził chodził nawet jakbyśmy grali w A klasie. Chodzi tylko o to, że teraz jest szansa na powrót a za rok już jej może nie być. A sprzed monitora to trzeba innych odciągać.

Ssttaalloowwkkaa | 2011-02-20 09:55

po co gadacie o jakis szansach nie szansach ... to czy wrocimy albo czy bedzie na to szansa zweryfikuje liga pierwsze kilka kolejek ;] wiec poczekajcie kilka meczy z sugestiami co do awansu ;] mozecie jeszcze raz podac cene karnetow ?:]

Slim1938 | 2011-02-20 11:04

Scotty | 2011-02-20 15:27

Witam was :)

Mam małą propozycję dla tych, którzy lubią moją twórczość (zapowiedzi meczowe, filmy z prezentacji piłkarzy itd.) i jednocześnie mają konto na facebook'u.

Otóż, kilka dni temu założyłem na tym portalu społecznościowym konto, z myślą o osobach które chcą być na bieżąco z moją działalnością filmową.
(czyli np. czy pracuje nad nową zapowiedzią meczową, relacją z jakiegoś wydarzenia czy po prostu nad innego rodzaju filmem)

Po ukończeniu każdego filmu, przeznaczonego do internetu.. linka w pierwszej kolejności wklejam na właśnie owe konto na facebooku.

Podsumowując. Jeżeli lubisz moją twórczośc i chcesz być na bieżąco odnośnie moich prac. Kliknij "Lubie to" na :

» http://www.facebook.com/pages/SSM-Sc.....

Przypominam również o prezentacji piłkarzy która odbędzie się jak myśle wiecie, 28 lutego, na której fajnie jakbyście sie zjawili :) Pozdrowienia!

Kumar | 2011-02-20 18:04

Scotty miejmy nadzieję, że nie poprzestaniesz na tym co robisz i zapowiedzi meczowe będą pojawiały się w dalszym ciągu.

Scotty | 2011-02-20 18:13

W tym sezonie mam zamiar wprowadzić nowe/ciekawsze zapowiedzi.. wcześniej nie miałem dobrej kamery, a więc prawie żadnych dobrych materiałów. Ciągłe klepanie młynu + sporadycznie innych sektorów, mnie przynajmniej sie znudziło. Teraz zamierzam wprowadzić do zapowiedzi kibiców jak i naszych kopaczy :) Jest idea.. teraz poczekajmy na wykonanie czegoś takiego:) Czasu nie mam za dużo, ale starać się będę na pewno w chwili wolnego czasu coś tam zmajstrować.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (370) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 14 774 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 786 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 14 196 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 627 razy
Osób Online: 39 / Czas gen. strony: 0.03113