Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing Stal - Izolator 3:2 (2:1)

Sparing Stal - Izolator 3:2 (2:1)

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym w Debicy nasza druzyna pokonala Izolatora Boguchwala 3:2  (2:1).
 

Bramki: Białek (40.), Gęśla (42.), Walasek (56.) – Karwat (12.), Płonka (46.)

Wiecej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Klubu.

 

 

Komentarze (15)

Ultrastal | 2011-02-19 17:42

Panowie nie jest dobrze. TYLKO 3:2. Gdybym ugrał w totka kilkanaście baniek to Stalówka walczyłaby o 1 ligę ale niestety nie mam takiej kwoty. Klub ledwo wychodzi na zero więc o awansie możemy zapomnieć, a skoro nie w tym sezonie to jest pewnie, że 2-3 lata pokisimy w tej lidze...

19mlody38 | 2011-02-19 17:49

nie szacuj naszych szans na 1 lige tylko lepiej kup karnet...

Jack | 2011-02-19 19:40

Noo ulktrastal podziwiam :) )!!kup karnet i odejdz od monitora bo pokiśniesz tam parę lat:))))))

Ultrastal | 2011-02-20 08:36

Panowie ja mówię jak jest. Karnet kupię na mecze będę chodził chodził nawet jakbyśmy grali w A klasie. Chodzi tylko o to, że teraz jest szansa na powrót a za rok już jej może nie być. A sprzed monitora to trzeba innych odciągać.

Ssttaalloowwkkaa | 2011-02-20 09:55

po co gadacie o jakis szansach nie szansach ... to czy wrocimy albo czy bedzie na to szansa zweryfikuje liga pierwsze kilka kolejek ;] wiec poczekajcie kilka meczy z sugestiami co do awansu ;] mozecie jeszcze raz podac cene karnetow ?:]

Slim1938 | 2011-02-20 11:04

Scotty | 2011-02-20 15:27

Witam was :)

Mam małą propozycję dla tych, którzy lubią moją twórczość (zapowiedzi meczowe, filmy z prezentacji piłkarzy itd.) i jednocześnie mają konto na facebook'u.

Otóż, kilka dni temu założyłem na tym portalu społecznościowym konto, z myślą o osobach które chcą być na bieżąco z moją działalnością filmową.
(czyli np. czy pracuje nad nową zapowiedzią meczową, relacją z jakiegoś wydarzenia czy po prostu nad innego rodzaju filmem)

Po ukończeniu każdego filmu, przeznaczonego do internetu.. linka w pierwszej kolejności wklejam na właśnie owe konto na facebooku.

Podsumowując. Jeżeli lubisz moją twórczośc i chcesz być na bieżąco odnośnie moich prac. Kliknij "Lubie to" na :

» http://www.facebook.com/pages/SSM-Sc.....

Przypominam również o prezentacji piłkarzy która odbędzie się jak myśle wiecie, 28 lutego, na której fajnie jakbyście sie zjawili :) Pozdrowienia!

Kumar | 2011-02-20 18:04

Scotty miejmy nadzieję, że nie poprzestaniesz na tym co robisz i zapowiedzi meczowe będą pojawiały się w dalszym ciągu.

Scotty | 2011-02-20 18:13

W tym sezonie mam zamiar wprowadzić nowe/ciekawsze zapowiedzi.. wcześniej nie miałem dobrej kamery, a więc prawie żadnych dobrych materiałów. Ciągłe klepanie młynu + sporadycznie innych sektorów, mnie przynajmniej sie znudziło. Teraz zamierzam wprowadzić do zapowiedzi kibiców jak i naszych kopaczy :) Jest idea.. teraz poczekajmy na wykonanie czegoś takiego:) Czasu nie mam za dużo, ale starać się będę na pewno w chwili wolnego czasu coś tam zmajstrować.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (382) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 28 825 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 19 451 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 19 855 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 293 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.0483