Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing Stal - Izolator 3:2 (2:1)

Sparing Stal - Izolator 3:2 (2:1)

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym w Debicy nasza druzyna pokonala Izolatora Boguchwala 3:2  (2:1).
 

Bramki: Białek (40.), Gęśla (42.), Walasek (56.) – Karwat (12.), Płonka (46.)

Wiecej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Klubu.

 

 

Komentarze (15)

Ultrastal | 2011-02-19 17:42

Panowie nie jest dobrze. TYLKO 3:2. Gdybym ugrał w totka kilkanaście baniek to Stalówka walczyłaby o 1 ligę ale niestety nie mam takiej kwoty. Klub ledwo wychodzi na zero więc o awansie możemy zapomnieć, a skoro nie w tym sezonie to jest pewnie, że 2-3 lata pokisimy w tej lidze...

19mlody38 | 2011-02-19 17:49

nie szacuj naszych szans na 1 lige tylko lepiej kup karnet...

Jack | 2011-02-19 19:40

Noo ulktrastal podziwiam :) )!!kup karnet i odejdz od monitora bo pokiśniesz tam parę lat:))))))

Ultrastal | 2011-02-20 08:36

Panowie ja mówię jak jest. Karnet kupię na mecze będę chodził chodził nawet jakbyśmy grali w A klasie. Chodzi tylko o to, że teraz jest szansa na powrót a za rok już jej może nie być. A sprzed monitora to trzeba innych odciągać.

Ssttaalloowwkkaa | 2011-02-20 09:55

po co gadacie o jakis szansach nie szansach ... to czy wrocimy albo czy bedzie na to szansa zweryfikuje liga pierwsze kilka kolejek ;] wiec poczekajcie kilka meczy z sugestiami co do awansu ;] mozecie jeszcze raz podac cene karnetow ?:]

Slim1938 | 2011-02-20 11:04

Scotty | 2011-02-20 15:27

Witam was :)

Mam małą propozycję dla tych, którzy lubią moją twórczość (zapowiedzi meczowe, filmy z prezentacji piłkarzy itd.) i jednocześnie mają konto na facebook'u.

Otóż, kilka dni temu założyłem na tym portalu społecznościowym konto, z myślą o osobach które chcą być na bieżąco z moją działalnością filmową.
(czyli np. czy pracuje nad nową zapowiedzią meczową, relacją z jakiegoś wydarzenia czy po prostu nad innego rodzaju filmem)

Po ukończeniu każdego filmu, przeznaczonego do internetu.. linka w pierwszej kolejności wklejam na właśnie owe konto na facebooku.

Podsumowując. Jeżeli lubisz moją twórczośc i chcesz być na bieżąco odnośnie moich prac. Kliknij "Lubie to" na :

» http://www.facebook.com/pages/SSM-Sc.....

Przypominam również o prezentacji piłkarzy która odbędzie się jak myśle wiecie, 28 lutego, na której fajnie jakbyście sie zjawili :) Pozdrowienia!

Kumar | 2011-02-20 18:04

Scotty miejmy nadzieję, że nie poprzestaniesz na tym co robisz i zapowiedzi meczowe będą pojawiały się w dalszym ciągu.

Scotty | 2011-02-20 18:13

W tym sezonie mam zamiar wprowadzić nowe/ciekawsze zapowiedzi.. wcześniej nie miałem dobrej kamery, a więc prawie żadnych dobrych materiałów. Ciągłe klepanie młynu + sporadycznie innych sektorów, mnie przynajmniej sie znudziło. Teraz zamierzam wprowadzić do zapowiedzi kibiców jak i naszych kopaczy :) Jest idea.. teraz poczekajmy na wykonanie czegoś takiego:) Czasu nie mam za dużo, ale starać się będę na pewno w chwili wolnego czasu coś tam zmajstrować.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 10 7-1-2 22
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
4 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
5 Elana Toruń 9 5-3-1 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
8 Znicz Pruszków 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 10 3-4-3 13
10 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
11 Gryf Wejherowo 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 9 3-2-4 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 23 614 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 10 361 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 354 razy
STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 230 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.07879