Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Prezentacja piłkarzy PSA Stal Stalowa Wola

Prezentacja piłkarzy PSA Stal Stalowa Wola

W dniu dzisiejszym tj. 28 lutego 2011 roku w Miejskim Domu Kultury odbyła się prezentacja naszych piłkarzy, którzy będą reprezentować barwy zielono-czarnych w nadchodzącej rundzie wiosennej II ligi wschodniej sezonu 2010/2011r.

 

Prezentacja została przygotowana przez Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola oraz ScoTTy Studio Movie.

Całość wyszła bardzo efektownie. Jak zwykle dopisała frekwencja najwierniejszych sympatyków naszej drużyny.

Podczas imprezy oprócz prezentacji całego zespołu Stali Stalowa Wola, został wyłoniony zwycięzca plebiscytu "Stalowe Serce 2010" oraz  wyróżnienia dla piłkarzy "Zasłużony dla Stali".

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji i zdjęcia wkrótce

 

Komentarze (16)

19mlody38 | 2011-02-28 21:30

czy moze wrzucic ktos film z prezentacji dla tych ktorzy nie mogli byc

Dzin | 2011-02-28 23:21

mam pytanko czy będzie jakaś delegacja Stalówki na meczu Resovia-Motor czy nikt się nie wybiera? mecz jest o 13 a z Sokółką o 15.

Scotty | 2011-03-1 00:30

Wszystko naprawde fajnie i efektownie. Szkoda tylko że z moimi filmami wyszło jak wyszło, zwłaszcza że naprawde dużo czasu im poświęciłem. Kto nawalił? Nieważne.. Życie czasem bywa brutalne :) No ale, to już historia.

Jutro/Pojutrze dodam linki do moich prac na YouTube, jeżeli ktoś będzie zainteresowany.

Może pech z prezentacji przełoży się na szczęście stalówki w lidze, jeżeli tak, to mimo wszystko warto było :)
Pozdrawiam wszystkich kibiców Stalówki!
i oczywiście brawa dla SKSSW, zwłaszcza dla Mariusza który naprawdę dużo pracy i serca wkłada w ten klub.

Geno | 2011-03-1 01:06

» http://www.youtube.com/watch?v=OJ1ywHzQJaw Macie:) Polecialem po calosci bo nie mialem czasu na skracanie... lepsze to niz nic :) pozdrawiam :)

Arriss | 2011-03-1 06:39

Scotty było ok. Dzięki za dobrą robotę.

Czacha | 2011-03-1 08:26

Mega impreza naprawdę wielki szacunek dla stowarzyszenia za organizację bo na pewno nie jest łatwo przygotować taką imprezę. Super sprawa i mam nadzieje ze będzie to już impreza cykliczna i z roku na rok będziemy wszyscy jeszcze milej zaskoczeni . Jeszcze raz wieli Szacuneczek dla wszystkich którzy przyczynili się do tego dawno się tak świetnie nie bawiłem .To jest ekstraklasa waśnie

Lajo | 2011-03-1 10:56

Hmmm super sprawa z tymi prezentacjami i już nie mówie tu tylko o samej rozrywce dla kibiców itd ale taka impreza piłkarzom ściaganym z nieco bardziej "amatorskich" klubów (niższe ligi) może pokazać że to nie jest 4 czy 5 liga ale 1 liga i są tu kibice którym na prawde zależy na klubie i nie ma miejsca dla piłkarzyków którzy "opjerdalają się" że tak to ujme. czyli w skrócie dobra impreza motywująca zawodników i uświadamiajaca ich nad tym co czeka nas w drugiej połowie sezonu.

STALÓWKA!! :)

Johny | 2011-03-1 12:59

według mnie wielki szacun należy się Tomkowi Jasinie, chociażby za to, że chciało mu się przyjechać, pomimo wielu obowiązków. To jeden z tych niewielu, który zawsze darzył Stalówkę szacunkiem, a na boisku nigdy nie widizałem ,żeby przeszedł obok meczu. To był prawdziwy pomocnik, który potrafił wziąć grę na siebie. Kto go jeszcze pamieta???
Tomek trzymaj się!
Generalnie: Panowie Organizatorzy - Super robota!!!

Motomoto | 2011-03-1 14:13

Tomek Jasina...to była drużyna na poziomie w tamtych czasach...Był dobrym zawodnikiem, a i teraz szacunek dla niego jako komentatora sportowego..

Paker220890 | 2011-03-1 15:53

W związku z odwołaną kolejką czy wie ktoś kiedy stalówka zaczyna swoja ligę i kiedy stalówka ma swój pierwszy mecz? Z góry dzięki:-).

Rysiek120891 | 2011-03-1 17:29

paker czy ty nie potrafisz czytac??
pierszy mecz jest przełożony a wszystkie pozostale kolejki odbeda sie zgodnie z planem. pozdro

Paker220890 | 2011-03-1 18:19

Rysiek120891 ales ty ineligetny pozdro:-)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2020-07-10, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice

3 : 0

Dominik Chromiński 20,
Szymon Jarosz 30,
Kacper Śpiewak 59     
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 30 17-7-6 58
2 Widzew Łódź 30 16-7-7 55
3 GKS Katowice 30 16-6-8 54
4 Olimpia Elbląg 30 12-11-7 47
5 Resovia Rzeszów 30 12-10-8 46
6 Bytovia Bytów 30 12-8-10 44
7 Górnik Polkowice 30 12-7-11 43
8 Pogoń Siedlce 30 13-3-14 42
9 Skra Częstochowa 30 12-6-12 42
10 Stal Rzeszów 30 12-5-13 41
11 Garbarnia Kraków 30 11-8-11 41
12 Błękitni Stargard Szcz. 30 12-5-13 41
13 Lech II Poznań 30 10-10-10 40
14 Stal Stalowa Wola 30 11-7-12 40
15 Znicz Pruszków 30 12-4-14 40
16 Elana Toruń 30 10-7-13 37
17 Legionovia Legionowo 30 6-6-18 24
18 Gryf Wejherowo 30 3-5-22 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-07-10 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (911)
» Młodynie (854) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (685) » 1938fc (634)
» Filip kacper k. (589) » Kamilosss (448)
» Acer (420) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 17 673 razy
Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 563 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 118 703 razy
??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 58 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.02884