Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Sandecja Nowy Sącz 2 : 0 (2:0)

STAL - Sandecja Nowy Sącz  2 : 0 (2:0)
Stalówka po bardzo dobrej grze odnosi już drugie zwyciestwo w tym sezonie.
Bramki:
Drozd - 5min
Bednarz - 40 min
Kibiców z Nowego Sącza - brak.
Na meczu nie doszło do żadnych ekscesów.

Komentarze (35)

~Tomcio | 2004-08-21 20:07

brawo stalówka,oby tak dalej

~rybson | 2004-08-21 20:17

Stal to potęga. Wreszcie chłopaki pokazali na co ich stać.Oby tak grali na wyjazdach. STAL HOOLS

~Kibic 16 | 2004-08-21 21:17

brawo stalówka swietny mecz chociaz sędzia drukował troche w 2 poł. mam tylko jedno pytanie dlaczego nie będzie wolno wchodzic juz na legitymacje KIBICA STALI na mecze o co tu chodzi nie czaje??




~lukasz | 2004-08-21 21:22

bednarz strzelil w 45min

~Bajbus .M | 2004-08-21 21:30

Bednarz strzelił w 40

~>>><<< | 2004-08-21 21:42

DWA DO ZERA STALOWA ZEGNA FRAJERA!!!!!!!!!!!!

~xavery | 2004-08-21 21:58

koledzy wchodzili dzis na mecz na ta legitymacje

~Lucek | 2004-08-21 22:34

I kurwa każdy pierdolil że pilkarze typu Kasiak nie nadaja sie nawet do 4 ligi a teraz mlodzi nie dali by sobie rady bez niego.
Myśle że jak by tak grali nie tylko u siebie to mozna by bylo liczyc na czolowe miejsca w lidze a nawet awans.
...Moja jedyna miłośc Stalówka...

~stalowka | 2004-08-22 09:31

Racja Lucek!!! Gaza powinien za dzisiejszy mecz dostac 10! Za ten spokoj w tyle, Sandecja nie mogła sobie akcji bramkowej zrobic. Jezeli mlodemu jakiemus nie udalo sie czegos zatrzymac zawsze tam byl Kasiak.
Brawo chlopaki oby tak dalej!!!

~KS | 2004-08-22 10:15

*******************************
Legitymacje kibica staly sie nie wazne dlatego ze kazdy olewa chodzenie na mecze.
Ktos duzo sie nachodzil aby zalatwic to w klubie, a wy chodziliscie tylko na wybrane mecze.
Tacy z Was kibice !!!!
A jak jestescie takimi kibicami to nie zaslugujecie na darmowy wstep.

Tyle w tej kwestii !!!

~reget | 2004-08-22 10:47

Racja, Kasiak jest podporą drużyny, bez niego byłoby cienko. Stalówka była głównie dzięki niemu zaporą nie do przebicia

~kibic | 2004-08-22 11:00

O czym wy marzycie o awansie juz teraz po trzech kolejkach w połowie rundy bedziecie szukac swiatelka w tunelu.
A pod koniec rozgrywek ostatniej deski ratunku. Najpierw pomalujta dach na tym stadionie bo straszy rdza.

~kibic 16 | 2004-08-22 11:49

sory KS ale tak sieskłada ze ja chodziłem na wszystkie mecze na tą legitymacje bo jestem kibicema pozatym zapłaciłem za to kase i chodziłem nie da sięnic załatwic zeby dalej wchodzic na te legitymacje??

~stalowka | 2004-08-22 12:43

do kibic. Kto tu mowi o awansie, chwalimy tylko gre druzyny i tyle. O awansie nie ma mowy z takim budżetem! Lepiej pochwalic chlopakow jezeli na to zasluguja niz szukac dziury w calym jak to lubia niektorzy. Prawda DamYan?? :))

~nos | 2004-08-22 12:47

Do kibica...(pomalujta) z kad dojezdzasz?

~Stalowka | 2004-08-22 13:11

legiytmacje powinny byc podpbijane i tak caly czas jak szkolne podbcie powinno 10zl kosztowac !!

~Stalowka38 | 2004-08-22 14:57

Bo Kasiak jak sie postara to grac potrafi tylko przy ozogu i rybaku jebalo mu sie w glowie mieli spolke sprzedawanie meczy a teraz jak nie ma rybaka i ozoga to gra dobrze i jesczze szarowski tez jakos jednak potrafio grac w pilke jesczze gangsterka mu w glowie nie zamieszala pozdro dla kumatych

~ | 2004-08-22 15:39

buehehe stalówka38 dobry tekst :P

~kibic | 2004-08-22 18:13

z Tarnobrzega jestem :]

~Cyc-u | 2004-08-22 18:39

ee no wynik jest dobry ale stwierdzenie ze "wygralismy po bardzo dobrej grze" jest troche na wyrost. gralismy srednio pilnujac wyniku ...w drugiej połowie nasi troche sie ozywili i zaczeli grac w miare dobrze ...co oczywiscie nie zmienia faktu ze mecz nie był jakims porywajacym widowiskiem. Trzeba jednak cieszyc się ze zdobytych 3 punktów które moga okazac sie bezcenne. Wracajac do gry nasza Stalówka zaprezentowała się na poziomie jak najbardziej 3 ligowym nic ponad zwykła ligowa szarzyzne i zapewne jeszcze długo nie zobaczymy Stali walczacej o druga lige. pozdro.
PS. W Stalowej jest nie tylko kryzys w piłce ale i w kibicowaniu coraz mniej ludzi na meczach i coraz rzadziej pojawia sie młyn ...szkoda

~hektor | 2004-08-22 19:00

A ja ci cycu coś tam powiem.Mocny to ty jesteś ale w gębie.

~\./ | 2004-08-22 19:25

he he he

~reget | 2004-08-22 19:52

Ludzie nie narzekajcie tak. Nie jest tak źle jest lepiej niż w zeszłym sezonie. Teraz mamy drużyne. Jak wam sie wydaje, że jesteśmy w beznadziejnej sytuacji to popatrzcie na siare. Oni to mają dopiero przewalone. pzdr

~rybson | 2004-08-22 20:36

Rzeszów zdaje sie być nieosiągalny.STAL narazie 5 w lidze.Czy STAL wygra w Lublinie z Motorem.Na wyjezdzie to malo prawdopodobne. Niech mi ktos powie czemu stal nie gra tak samo u siebie jak na wyjezdzie.Czy oni mecze sprzedaja czy co

~Pawel | 2004-08-22 21:14

Mam nadzieje ze wygramy wreszcie na wyjezdzie i to z Motorem.

Szczerze mowiac juz wole aby grali w kratke (zwyciestwa i porazki) niz remisowali wiekszosc spotkan jak to bylo w jednym z ostatnich sezonow.

Ale mam nadzieje ze chlopaki sie beda mobilizowalyprzed kazdym meczem i dadza wszytko z siebie podczas meczow.

~nashb | 2004-08-22 21:18

Nasza grupa w tym sezonie zapowiada sie niezwykle ciekawie...a swoja droga to jakby STAL nie wygrała z Pogonia i Sancecja u siebie to chyba z nikim bysmy juz nie wygrali

~mercurial | 2004-08-22 22:15

ja uwazam że trener Adamus bdb robi wpuszcajac wychowankow na boisko, za rok albo 2 to bedzie dobry zespoł oby tak dalej

Staloowk Forever

~megas | 2004-08-22 23:26

widać ,że jest już zespół....chłopaki się starają,bramka balon,obrona gaza,drabik
oby tak dalej,tylko nie mówmy o awansie,bo to śmieszne,niech chłopaki ograją sie w 3 lidze,nikogo nie sprowadzać i za 2 lata będzie ok,stawiac na wychowanków i nikt meczu nie opierdoli,bo im widać zalezy na grze,a nie jak tym frajerom palika,jest postęp w grze i zaaganżowanie...oby tak dalej.
FORZA STAL

~BuFoN | 2004-08-22 23:37

pierdolona legia - 3 tys. PLN do wzięcia !!!!!!!!!!!!!!!!!! KOMUCHY JEBANE

~gripes | 2004-08-23 10:46

Stalówka zagrała dobry mecz. cały zespół dał z siebie wszystko i brawa należą się wszystkim zawodnikom. Sandecja podobnie jak nasza drużyna też jest młodym zespołem. takich drużyn jak Sandecja czy Pogoń jest więcej w naszej grupie (chodzi o umiejętności). myślę, że środek tabeli będzie... albo i wyżej...

~apollo | 2004-08-23 13:27

W koncu wlasciwy trener na wlasciwym miejscu, widac ze zespol jest poukladany, Adamus jest zdolnym trenerem i nie potrzebujemy tu zadnych Palikow.Troche sie obawialem bo Adamus przegrywal w sparingach z 5-toligowcami ale widac mobilizacja nastapila i to cieszy.A w meczu z Sandecja to bylo widac, nie bylo palikowskiej kopaniny tylko rozsadna gra i nawet Kasiak w koncu blysnal.Sedzia zaczal w drugiej polowie lekko drukowac (zwlaszcza to oplucie Bednarza i pokazana na sile czerwona kartka Drabikowi) ale na szczescie nic to nie dalo.Patrze z optymizmem na dalsza gre Stali.Z taka gra to nawet z mocnym Motorem na wyjezdzie powinno byc dobrze.

~zks | 2004-08-23 15:10

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------WYJAZDY !! WYJAZDY !! WYJAZDY !!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Z mojej strony tylko tyle do powiedzenia !! Panowie !! Dom srednia 2 pkt na mecz bedzie, moze ponad 2 a WYJAZD??srednia 0,1-0,4 !!!!!!!!! Czyli MOŻE zdobedziemy na wyjazdach ok.2-4 pkt !!








niestety !!!!!!!!!

~gad | 2004-08-23 15:12

MASZ RACJE STARY !!























































!! Szkoda ale prawda !!

~Lolekkk | 2004-08-24 13:05

Chciałem zauważyc jedną rzecz.Na wyjeżdzie narazie graliśmy z wieliczką a podobno to jeden z kandydatów do awansu(motor podobno też) więc odp... sie od nich niech wygrywają u siebie i też żle nie będzie.Poczekajmy zaczną trafiać na slabsze ekipy na wyjazdach więc wtedy zaczniemy oceniać ich postawę a nie po jednym czy dwóch wyjazdowych meczach.a ty jeden z drugim byłeś w wieliczce czy jedziesz na motor?sprawdz najpierw swój bilans wyjazdów a póżniej coś komentuj.

~nn | 2004-08-27 15:03

jest taka sprawa jesli nie beda sprzedawac meczy bedzie ok nawet jesli beda nizej teraz jest szansa na tworzenie nowego zespolu (z sandecja zagralo 13 wychowankow!)jak beda mieli serce do walki i beda grali dla ideii( nie doslownie) a nie dla floty i "pseudogwiazdorstwa" jest dobry trener i jeszcze troche wiecej kibicow na meczach plus super doping

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3148) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 29 972 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 733 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 12 270 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 13 330 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01322