Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Paweł Socha: Liczę na debiut przed stalowowolską publicznością

Paweł Socha: Liczę na debiut przed stalowowolską publicznością

Bramkarz drugoligowego zespołu piłkarzy ze Stalowej Woli nieoczekiwanie wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie. I ma duże szanse zagrać w sobotnim spotkaniu z Pelikanem Łowicz.

Na 20-letniego golkipera postawił trener Stali, Sławomir Adamus, w pierwszym meczu rundy rewanżowej, z Puszczą w Niepołomicach (0:0). Na ławce rezerwowych musiał zasiąść bardziej doświadczony, 28-letni Bartłomiej Dydo, uważany w rundzie jesiennej za jednego z najlepszych golkiperów w drugiej lidze. Wypożyczony w przerwie zimowej na pół roku z opcją pierwokupu z Korony Kielce Socha zapowiada, że nie zamierza oddać już miejsca w wyjściowym składzie naszego zespołu…
 
MIAŁ SYGNAŁY
 
Młodemu golkiperowi pomaga na pewno to, że jest jeszcze "młodzieżowcem”, co daje trenerowi Stali, Sławomirowi Adamusowi, większe pole manewru przy ustalaniu składu. Młodzieżowców w drugoligowych zespołach musi być bowiem w meczach na boisku dwóch. Socha w Niepołomicach w spotkaniu z Puszczą pokazał, że można na niego liczyć, zachował czyste konto.
 
- Czy miałem tremę przed swoim ligowym debiutem w Stali? Może nie aż tak, ale był dreszczyk emocji – mówi bramkarz, który przed przyjściem do Stalowej Woli grał w Koronie w Młodej Ekstraklasie. – Przekonałem się, że druga liga nie jest taka straszna, poziom jest podobny jak w Młodej Ekstraklasie, chociaż wiadomo, że w drugiej lidze grają bardziej doświadczeni zawodnicy. Czy dla mnie było niespodzianką, że to ja pojawiłem się w Niepołomicach w bramce Stali? Miałem już wcześniej sygnały podczas treningów, że może tak się stać, a trener ogłosił, kto z Puszczą zagra w bramce na dwa dni przed meczem, cieszę się, że mi zaufał. Z Bartkiem Dydo nie ma między nami niezdrowej rywalizacji czy jakiegoś konfliktu, dogadujemy się, a rywalizacja każdemu się przydaje. 
 
NADZIEJE NA AWANS
 
Młody bramkarz Stali, wychowanek Górnika Łęczna, który w ubiegłym roku był powoływany do reprezentacji Polski do lat 19, przyznaje, że znacznie pewniej czuje się w bramce, mając przed sobą tak doświadczonych obrońców jak Jaromir Wieprzęć czy Marek Drozd. 
 
- W Niepołomicach spełniliśmy swoje zadanie w defensywie, zagraliśmy na "zero”, ja zachowałem czyste konto – komentuje Paweł Socha. – Nie udało nam się strzelić natomiast gola, ale mam nadzieję, że lepiej będzie już w sobotę w meczu na naszym stadionie z Pelikanem Łowicz. Dobrze mi się grało, mając przed sobą na przykład Jarka Wieprzęcia, to już zawodnik-legenda w Stalowej Woli, przy "dobrych układach” mógłbym być jego synem (uśmiech). Byłem zadowolony z tego, jaka jest asekuracja w naszej obronie i pewność. Liczę na to, że będę bronił w kolejnych meczach Stali i że teraz zadebiutuję przed stalowowolską publicznością w meczu z Pelikanem. Na pewno wspomogą nas dopingiem nasi kibice, jestem pod wrażeniem tego, że fani tak licznie jeżdżą za zespołem na wyjazdy, oni są na bardzo wysokim kibicowskim poziomie. Mam nadzieję, że powalczymy z zespołem w rundzie wiosennej o awans do pierwszej ligi, to byłaby super sprawa… 
 
Socha szanse na występ z Pelikanem ma tym większe, że na drobny uraz narzekał ostatnio Bartłomiej Dydo. Mecz z zespołem z Łowicza rozpocznie się na stalowowolskim stadionie w sobotę o godzinie 15.

Echodnia.eu

Komentarze (38)

Jacek1449 | 2011-03-18 13:27

niesiej haosu kolego wyzej jakie niby maja trudnosci ,wiadomo ze drogi w Polsce sa dziurawe ale bez przesady

jak nie przyjada to walkower

Stalówka_1938 | 2011-03-18 14:21

Jazdaaa na H 15 !!!!!!!!!!!!!! jutro mobilka!!!!!!!

Stalówka_1938 | 2011-03-18 14:21

Jazdaaa na H 15 !!!!!!!!!!!!!! jutro mobilka!!!!!!!

Panjan | 2011-03-18 14:51

Koko | 2011-03-18 18:32

» http://allegro.pl/bluza-octagon-whit..... :)bluzy i koszulki ANTY PZPN tylko do końca maraca promocja

Mirek | 2011-03-18 21:13

Czy będzie może jakaś relacja z jutrzejszego meczu ponieważ nie będę mógl być z problemów zdrowonych?

Jacek1449 | 2011-03-18 21:46

Mirek:
Prawdopodobnie na echodnia bedzie !

Okob | 2011-03-18 22:00

Mirek na » http://www.twojregion24.pl bedzie relacja na zywo

Szymen | 2011-03-18 22:37

Na oficjalnej będzie relacja live :)

Staloweczka22 | 2011-03-18 22:54

Apropo cen biletow, dla kobiet obowiazuje nadal wejscie za free?? pozdrawiam!

Slim1938 | 2011-03-18 22:57

dobra wiadomość Wisła Płock-Stal Rzeszów 0:0

Zikic | 2011-03-19 07:38

No to dzisiaj zwycięstwo i przy dobrym, fartownym układzie lider jest nasz. :)


Kto ma byc na meczu to będzie, ale zachęcam do przyjscia na sektor B by czynnie wspomóc piłkarzy!
Doping przez 90 minut na pełnej!

Do zobaczenia na Sektorze!

P!otrek | 2011-03-19 10:06

Będzie gdzieś relacja na żywo ?

Seba6622 | 2011-03-19 10:39

tu chyba bedzie relacja » http://stal1938.pl/live/

Staloweczka22 | 2011-03-19 10:44

Panowie ponawiam pytanie, czy kobiety za free wchodza?

Fan! | 2011-03-19 11:05

A czego mają mieć za darmo skoro jest równouprawnienie ?

Biggie | 2011-03-19 11:12

tak po spadku z 1ligi wszystkie kobiety za friko

Fan po co ta spina? to że my płacimy wejściówki to powinna być duma bo wspieramy finansowo klub :)

Fan! | 2011-03-19 11:25

Jaka spina ? To już kobiety nie mogą wspomóc klubu ? Skoro chcą iść na mecz to niech też zapłacą ;) Skoro wszyscy jesteśmy tak "równi". Pozdrawiam

Staloweczka22 | 2011-03-19 11:56

Spokojnie:) Tylko zadalam pytanie, czy za darmo czy placac tak czy tak bym poszla bo uczeszczam na kazdym kiedy tylko mam mozliwosc

Koko | 2011-03-19 12:17

Dwóch 24-letnich mężczyzn odpowie za pobicie 18-letniego mieszkańca Stalowej Woli i kradzież telefonu komórkowego, pieniędzy i klubowego szalika. Wczoraj Sąd Rejonowy w Stalowej Woli zdecydował o aresztowaniu mężczyzn na trzy miesiące. Grozi im kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 8 lutego tego roku około godz. 13.30 w Stalowej Woli przy ulicy Podleśnej. Do idącego chodnikiem 18-latka podbiegło dwóch młodych mężczyzn, którzy używając wobec niego przemocy polegającej na uderzeniu w brzuch i przewróceniu na ziemię zabrali z kieszeni telefon komórkowy oraz pieniądze w kwocie 540 złotych, także szalik klubowy „Stali” Stalowa Wola. Pokrzywdzony swoje straty oszacował na 910 złotych.

Podjęte przez policjantów działania bezpośrednio po dokonanym przestępstwie nie doprowadziły do zatrzymania sprawców tego brutalnego zdarzenia. Pomimo tego stalowowolscy funkcjonariusze nadal prowadzili czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców. Policjanci analizowali zgromadzony w sprawie materiał dowodowy, przesłuchiwali świadków oraz prowadzili działania operacyjne.

Ta praca przyniosła efekty. 16 marca kryminalni ze Stalowej Woli zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 lat podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa. Byli oni mieszkańcami Stalowej Woli. Mężczyźni usłyszeli zarzut rozboju, za który kodeks karny przewiduję karę od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Obaj przyznali się do popełnienia przestępstwa. Jeden z nich 27 stycznia 2011 roku opuścił zakład karny, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwo. Policjanci odzyskali skradziony telefon komórkowy oraz szalik. Pieniądze 24-latkowie zdążyli już wydać na alkohol.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Stalowej Woli zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzą oni w odosobnieniu stosując wobec nich areszt tymczasowy. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi stalowowolska komenda pod nadzorem miejscowej prokuratury.


więcej na stalowe miasto .pl

Suchy1938 | 2011-03-19 12:54

Wszyscy sektor B i od początku z zajebistym dopingiem ;) Jeśli będzie chociaż trochę tak jak w Niepołomicach to wszyscy będą dobrze się bawić ;)

Łezli | 2011-03-19 12:59

+Może dziś młyn na krytej? Lepiej bedzie sie niosło.

Kondek10 | 2011-03-19 13:16

Myślę że jeśli stalówka się zmobilizuje to wygra to spotkanie a co do bramkarza myślę że dobra będzie ta zmiana młodszy bramkarz musi się uczyć

Przemex7 | 2011-03-19 14:12

Właśnie wyjeżdzam na mecz!! Nie patrzeć na pogode tylko ubrać się cieplej i za 40 minut spotykamy sie na sektorze B!!
Dzis 2-0;p dla Stalówki

Mirek | 2011-03-19 14:26

Wygraj to dla nas STALÓWKA wygraj to dla nas !!

Seba6622 | 2011-03-19 14:51

Spotkanie poprowadzi Jacek Lis (Katowice).

Mająca ambitny cel w postaci powrotu do I ligi Stal, podejmować będzie Pelikana Łowicz, który z pewnością jest drużyną z charakterem. Początek rundy rewanżowej nie był jednak zbyt udany dla podopiecznych Roberta Wilka. Zawodnicy z Łowicza mają jednak patent na zespół ze Stalowej Woli. Jesienią Pelikan wygrał ze Stalówką 2:0. Fani z hutniczego grodu w pamięci mają jednak spotkanie sprzed kilku sezonów, kiedy to ich pupile zostali rozbici w Łowiczu aż 5:0. Teraz jednak drużyna ma problem, głównie z linią ataku. Kto okaże się lepszy przekonamy się już wkrótce. Zapraszamy na relację prosto ze Stalowej Woli.

Seba6622 | 2011-03-19 14:55

W Stalowej Woli zimno i pochmurnie. Do tego przelotnie pada, czyli pogoda nie będzie rozpieszczać piłkarzy.


Ławki rezerwowych:
PELIKAN: Kocęba, Jakóbiak, Rosiak, Grenda, Kosiorek.
STAL: Dydo, Kusiak, Turczyn, Gęśla, Gilar, Walasek, Strzębsk

Okob | 2011-03-19 14:57

Królstalówki | 2011-03-19 15:14

Superbastiano | 2011-03-19 15:29

Dajcie linka do chatu stalowki

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 463 razy
STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 22 415 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 887 razy
STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 17 824 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.05102