Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - Pelikan 1:1 -Zdjęcia z meczu.

Komentarze (27)

Lukik223 | 2011-03-19 16:26

czego w stalowce sa 4 zmiany?

Stefan | 2011-03-19 16:31

Ponieważ poniżej I ligi można robić więcej zmian niż standardowe 3.

P!otrek | 2011-03-19 16:48

Pelikan tak dobrze gra ? Czy my tak słabo ?

German | 2011-03-19 17:05

szkoda ze tylko remis, od nastepdnej kolejki będzie juz znacznie lepiej. Znicz i wisla gubia punkty, swit nie wiadomo co bedzie jeszcze gral. Elblag ucieka.
» http://sport-rss.pl

1938&1905 | 2011-03-19 17:21

do P!otrek
Stalowa bardzo słabe zawody
w sumie to mogli je przegrać
gdyby zawodnik pelikana przez nikogo nie kryty trafił sobie w bramke ...
Gra Stali koszmarna 0 pomysłu na gre

Beny | 2011-03-19 18:01

Sławek znowu podjada małą łyżeczką

P!otrek | 2011-03-19 18:08

Już tydzień temu było widać, że trzeba czasu. Zobaczymy w meczu ze Startem jak to będzie wyglądać.

Fanatyko | 2011-03-19 18:17

Nie pieprzyć głupot, bo my też stworzyliśmy sobie pare ładnych sytuacji. Niestety większość (prócz 1) niewykorzystane. No ale coż... życie toczy się dalej. Teraz wyjazd na Start wiec mobilizujcie się już. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Omade | 2011-03-19 18:20

Doping Dziś Bardzo Dobry !!
Oby Tak dalej ;)

Koko | 2011-03-19 19:13

doping dobry cóż frekfencja niezadowala bo pogoda a co do gry piłkarzy że na tak podmokłej murawie ciężko sie gra ale okazji było sporo z meczu na mecz będzie coraz lepiej ważne że już zaczynamy zdobywać bramki popracować jeszcze nad kilkoma akcjami a przedewszystkim stawiać na atak skrzydłami i strzały z dystansu :) to tyle dozobaczenia na następnym meczu

Witek | 2011-03-19 19:21

Marcin93 | 2011-03-19 20:29

Patrzac obiektywnie mielismy duzego farta ze zremisowalismy. Pelikan strzelil bramke po bardzo ladnej akcji. kilka fajnych wymian pilki, czego nam brakowalo.
Ciezko bedzie wygrywac, grajac tak defensywnym skladem. ofensywnie cos tam potrafia z tych co wyszli dzis w 1 skladzie: bialek, piatkowski i radar, reszta to raczej obrona... wychodzi niestety mala lyzeczka slawka.
Brakowalo glownie gry bez pilki i wychodzenia na pozycje, gra w stylu kopnij do przodu i biegnij, to nie jest rozwiazanie na dluzsza mete.

Na duzy plus gra Hojareckiego, dobra zmiana Gesli, konskie zdrowie Getiego, i aktywnosc Bialka.

Gilar, Skorski to chyba najwieksze dramaty tej druzyny, Oddalismy Paprockiego, a jestem przekonany ze bylby z niego duzo wiekszy pozytek niz z tych pseudokopaczy.

Gilar to sie stacza, sodowka mu niezle bije do glowy, niech wiecej sie buja po planetkach i niech wiecej pije, to bedzie gral lepiej. jemu to nie sluzy. Mozna pic jak to nie ma wplywu na forme, lub jesli pomaga patrz- Mietek.
Szkoda ze nie oddalismy Gilara do Lecha wtedy, bylo by moze na nowe pilki i jakis pozytek bylby z niego.

Niech on sie zastanowi czy nie konczyc kariey, bo jeszcze pol roku i klepna mu rente dozywotnia.

Z otwockiem to jzu trzeba wygrac, bo to chyba najwieksza slabosc tej ligi, to moze procz szarowoli

łapserdak | 2011-03-19 21:02

Coś się tak to Gilara przyjebał? Nie zagrał dzisiaj rewelacji, ale też nie był najgorszym zawodnikiem na boisku. Pelikan bliższy wygranej? Nie powiedziałbym. Mecz wyrównany, oba zespoły miały swoje sytuacje, wykorzystały po jednej i remis jest jak najbardziej sprawiedliwym wynikiem. Gdyby liczyć niewykorzystane setki, to wygrałaby chyba Stalówka - słupek na początku meczu, dobra interwencja bramkarza przy główce z rzutu rożnego, dalekie wyjście bramkarza, który uratował tym samym zespół Pelikana przed utratą bramki. Po stronie Pelikana w pierwszej połowie groźny strzał jakiś metr od bramki, w drugiej połowie ta główka i to wszystko. A co do bramki dla Pelikana, to ja tam żadnej ładnej akcji nie widziałem, tylko błąd obrony. Szkoda, że nasi nie grali od początku meczu tak jak w drugiej połowie, bo pierwsza połowa na parwdę wyglądała kiepsko, mieli problemy z wyjściem z własnej połowy. Oby się chłopaki rozkręcili w kolejnych meczach.

Mystery69 | 2011-03-19 21:07

Zgadzam się z poprzednikiem. Słaba gra Stalówki. Spore szczęście, że jest ten marny 1 punkt. Ok jeżeli mamy grać o miejsce w srodku tabeli to można co mecz dawać taką taktykę. Defence u siebie z Pelikanem hehe śmiech na sali. Zaczelibyśmy dziś z Kamilkiem i Białkiem w ataku, za nimi Radar i po 1 połowie byłoby 2-0 a nie takie granie bez sensu. Ty koleś wyżej odczep się od Gila bo dobry chłopak, każdy może się napić. To żaden grzech. Dziś gdyby Gilu grał od początku, byłby z niego większy pożytek niż z wielu innych na boisku np. beznadziejny Geti czy Piątkowski słabiutki. Pozdrawiam

Koko | 2011-03-19 21:53

stalówka to nie barcelona remis też jest dobry a 2 liga to nie jakaś ekstraklasa chłopaki sie rozkręcą pamiętacie napoczątku sezonu porażki a potem jak się rozkręcili to było że dobrze grają i wszyscy o że awnas na wiosne będzie dobrze że nie przegrywają remis przy takich warunkach pogodowych i złej murawie to i tak nie jest źle z meczu na mecz będzie coraz lepiej nagle każdy na internecie po kilkanaście wpisów a na dzisiejszym meczu było niewielu kibiców bo byli ci co im zależy na klubie i żadna pogoda im niestraszna:)

Spawn | 2011-03-20 00:27

Dzisiejszy mecz slaby jak barszcz z reszta oprócz bramki nie różnił sie nic od ostatniego,gra naszych zawodników tragiczna nie potrafią wymienic uczciwie kilku podań jednym słowem Tragedia.I wątpię żeby coś sie na razie zmieniło, jeszcze 3 mecze i wyjdzie rzeczywistość o awansie.

1938&1921 BSNT

Fanatyko | 2011-03-20 01:36

W najbliższych meczach jeżeli się nie rozkręcimy, to oczywiście o awansie nie można mówić. Ale wierzę w naszą Stal. Napewno chłopaki będą walczyć o awans. Teraz mecz z OKS'em, więc jak wygramy (co jest dosyć prawdopodobne), to kopacze może nabiorą troszkę wiary w siebie i zaczną zapierdalać ;).
Pozdro

Ave stal | 2011-03-20 07:41

doping byl zajebisty oby tak dalej :D

Karpaciarz | 2011-03-20 11:18

DO MYSTERY
Geti beznadziejny, hahaha , dobre , naprawde dobre!
Skoro Geti słaby to jaki musi być Skórski który chodził cały mecz...

19mlody38 | 2011-03-20 11:51

sezon sie zaczal pojawili sie eksperci haha, wezcie sie lepiej za doping i za karnety a nie za ocenianie pilkarzy -.-

Mirek | 2011-03-20 11:53

Czy będzie jakiś film z wczorajszego meczu ? O której jest powtórka na Dianie dzisiaj meczu ??? A Gilu nie jest słaby raczej im brakuje zgrania na trawie bo oni nie mają w przerwach zimowych dużo opcji do trenowania nasi piłkarze trenują w zimie tylko na Orliku ! Co to jest ?? Liga przecież nie jest na Orliku no nie . A i nie chce żdanej spinki między nami kibicami ponieważ kibicujemy jednej drużynie !!

Jack | 2011-03-20 12:37

Nie gadajcie głupot.na chłopaków. Prawdą jest że mecz słaby i nasi ustawieni(jak zwykle przez Adamusa) defensywnie, ale nie można odmówić im walki i chęci. Napewno chcieli i nie przeszli obok meczu. Może poprostu nie są wirtuozami jakimi chcilibyśmy aby byli. Panie Adamus bardziej ofensywnie proszę !!!!

Kloszard | 2011-03-20 13:42

marna ilość ludzi na młynie,w sumie byli Ci co zawsze,czyli zero sezonowców,brakowało jeszcze trochę osób,ktorzy np,byli z sovia w sokółce a na własny mecz im daleko.to jest dziwna sprawa

Stalowiak1938 | 2011-03-20 14:28

Zgodze się z toba Kloszard to bardzo dziwna sprawa. Kto ma dawać przykład młodym. Jak starzy nie przychodzą na mecze...

Marionetke | 2011-03-20 15:05

Takiego drewniaka jak Skórski to dawno nie widziałem, jeśli to ma być wzmocnienie pomocy to gratuluje.Nie czepiac sie Gilara i Getingera, oni cos próbowali a Skórski darł tylko morde i unikał gry jak mógł.Dobrze mówili ci z Sosnowca ze to drewno i sie to potwierdziło.Mecz slaby i co tu duzo mowic to jest strata punktow.Jak taka odwazna mowa o awansie to trzeba u siebie mecze wygrywac,I te gorne pilki do Białka i Radawca, obaj po 170 chyba wzrostu i mieli o gorne pilki walczyc, boje sie zeby nie bylo małej łyzeczki i grania na 0:0 Adamusa bo to nic nie da.

Xxxx1938 | 2011-03-21 02:24

a Ty Kloszard skąd możesz wiedzieć kto był w Sokółce? Mało ludzików w młynie, ale doping i tak dobrze wychodził więc nie ma co narzekać.! :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 16 291 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:3)
2016-04-24
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 2 247 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 20 152 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 248 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04923