Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - Pelikan 1:1 -Zdjęcia z meczu.

Komentarze (27)

Lukik223 | 2011-03-19 16:26

czego w stalowce sa 4 zmiany?

Stefan | 2011-03-19 16:31

Ponieważ poniżej I ligi można robić więcej zmian niż standardowe 3.

P!otrek | 2011-03-19 16:48

Pelikan tak dobrze gra ? Czy my tak słabo ?

German | 2011-03-19 17:05

szkoda ze tylko remis, od nastepdnej kolejki będzie juz znacznie lepiej. Znicz i wisla gubia punkty, swit nie wiadomo co bedzie jeszcze gral. Elblag ucieka.
» http://sport-rss.pl

1938&1905 | 2011-03-19 17:21

do P!otrek
Stalowa bardzo słabe zawody
w sumie to mogli je przegrać
gdyby zawodnik pelikana przez nikogo nie kryty trafił sobie w bramke ...
Gra Stali koszmarna 0 pomysłu na gre

Beny | 2011-03-19 18:01

Sławek znowu podjada małą łyżeczką

P!otrek | 2011-03-19 18:08

Już tydzień temu było widać, że trzeba czasu. Zobaczymy w meczu ze Startem jak to będzie wyglądać.

Fanatyko | 2011-03-19 18:17

Nie pieprzyć głupot, bo my też stworzyliśmy sobie pare ładnych sytuacji. Niestety większość (prócz 1) niewykorzystane. No ale coż... życie toczy się dalej. Teraz wyjazd na Start wiec mobilizujcie się już. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Omade | 2011-03-19 18:20

Doping Dziś Bardzo Dobry !!
Oby Tak dalej ;)

Koko | 2011-03-19 19:13

doping dobry cóż frekfencja niezadowala bo pogoda a co do gry piłkarzy że na tak podmokłej murawie ciężko sie gra ale okazji było sporo z meczu na mecz będzie coraz lepiej ważne że już zaczynamy zdobywać bramki popracować jeszcze nad kilkoma akcjami a przedewszystkim stawiać na atak skrzydłami i strzały z dystansu :) to tyle dozobaczenia na następnym meczu

Witek | 2011-03-19 19:21

Marcin93 | 2011-03-19 20:29

Patrzac obiektywnie mielismy duzego farta ze zremisowalismy. Pelikan strzelil bramke po bardzo ladnej akcji. kilka fajnych wymian pilki, czego nam brakowalo.
Ciezko bedzie wygrywac, grajac tak defensywnym skladem. ofensywnie cos tam potrafia z tych co wyszli dzis w 1 skladzie: bialek, piatkowski i radar, reszta to raczej obrona... wychodzi niestety mala lyzeczka slawka.
Brakowalo glownie gry bez pilki i wychodzenia na pozycje, gra w stylu kopnij do przodu i biegnij, to nie jest rozwiazanie na dluzsza mete.

Na duzy plus gra Hojareckiego, dobra zmiana Gesli, konskie zdrowie Getiego, i aktywnosc Bialka.

Gilar, Skorski to chyba najwieksze dramaty tej druzyny, Oddalismy Paprockiego, a jestem przekonany ze bylby z niego duzo wiekszy pozytek niz z tych pseudokopaczy.

Gilar to sie stacza, sodowka mu niezle bije do glowy, niech wiecej sie buja po planetkach i niech wiecej pije, to bedzie gral lepiej. jemu to nie sluzy. Mozna pic jak to nie ma wplywu na forme, lub jesli pomaga patrz- Mietek.
Szkoda ze nie oddalismy Gilara do Lecha wtedy, bylo by moze na nowe pilki i jakis pozytek bylby z niego.

Niech on sie zastanowi czy nie konczyc kariey, bo jeszcze pol roku i klepna mu rente dozywotnia.

Z otwockiem to jzu trzeba wygrac, bo to chyba najwieksza slabosc tej ligi, to moze procz szarowoli

łapserdak | 2011-03-19 21:02

Coś się tak to Gilara przyjebał? Nie zagrał dzisiaj rewelacji, ale też nie był najgorszym zawodnikiem na boisku. Pelikan bliższy wygranej? Nie powiedziałbym. Mecz wyrównany, oba zespoły miały swoje sytuacje, wykorzystały po jednej i remis jest jak najbardziej sprawiedliwym wynikiem. Gdyby liczyć niewykorzystane setki, to wygrałaby chyba Stalówka - słupek na początku meczu, dobra interwencja bramkarza przy główce z rzutu rożnego, dalekie wyjście bramkarza, który uratował tym samym zespół Pelikana przed utratą bramki. Po stronie Pelikana w pierwszej połowie groźny strzał jakiś metr od bramki, w drugiej połowie ta główka i to wszystko. A co do bramki dla Pelikana, to ja tam żadnej ładnej akcji nie widziałem, tylko błąd obrony. Szkoda, że nasi nie grali od początku meczu tak jak w drugiej połowie, bo pierwsza połowa na parwdę wyglądała kiepsko, mieli problemy z wyjściem z własnej połowy. Oby się chłopaki rozkręcili w kolejnych meczach.

Mystery69 | 2011-03-19 21:07

Zgadzam się z poprzednikiem. Słaba gra Stalówki. Spore szczęście, że jest ten marny 1 punkt. Ok jeżeli mamy grać o miejsce w srodku tabeli to można co mecz dawać taką taktykę. Defence u siebie z Pelikanem hehe śmiech na sali. Zaczelibyśmy dziś z Kamilkiem i Białkiem w ataku, za nimi Radar i po 1 połowie byłoby 2-0 a nie takie granie bez sensu. Ty koleś wyżej odczep się od Gila bo dobry chłopak, każdy może się napić. To żaden grzech. Dziś gdyby Gilu grał od początku, byłby z niego większy pożytek niż z wielu innych na boisku np. beznadziejny Geti czy Piątkowski słabiutki. Pozdrawiam

Koko | 2011-03-19 21:53

stalówka to nie barcelona remis też jest dobry a 2 liga to nie jakaś ekstraklasa chłopaki sie rozkręcą pamiętacie napoczątku sezonu porażki a potem jak się rozkręcili to było że dobrze grają i wszyscy o że awnas na wiosne będzie dobrze że nie przegrywają remis przy takich warunkach pogodowych i złej murawie to i tak nie jest źle z meczu na mecz będzie coraz lepiej nagle każdy na internecie po kilkanaście wpisów a na dzisiejszym meczu było niewielu kibiców bo byli ci co im zależy na klubie i żadna pogoda im niestraszna:)

Spawn | 2011-03-20 00:27

Dzisiejszy mecz slaby jak barszcz z reszta oprócz bramki nie różnił sie nic od ostatniego,gra naszych zawodników tragiczna nie potrafią wymienic uczciwie kilku podań jednym słowem Tragedia.I wątpię żeby coś sie na razie zmieniło, jeszcze 3 mecze i wyjdzie rzeczywistość o awansie.

1938&1921 BSNT

Fanatyko | 2011-03-20 01:36

W najbliższych meczach jeżeli się nie rozkręcimy, to oczywiście o awansie nie można mówić. Ale wierzę w naszą Stal. Napewno chłopaki będą walczyć o awans. Teraz mecz z OKS'em, więc jak wygramy (co jest dosyć prawdopodobne), to kopacze może nabiorą troszkę wiary w siebie i zaczną zapierdalać ;).
Pozdro

Ave stal | 2011-03-20 07:41

doping byl zajebisty oby tak dalej :D

Karpaciarz | 2011-03-20 11:18

DO MYSTERY
Geti beznadziejny, hahaha , dobre , naprawde dobre!
Skoro Geti słaby to jaki musi być Skórski który chodził cały mecz...

19mlody38 | 2011-03-20 11:51

sezon sie zaczal pojawili sie eksperci haha, wezcie sie lepiej za doping i za karnety a nie za ocenianie pilkarzy -.-

Mirek | 2011-03-20 11:53

Czy będzie jakiś film z wczorajszego meczu ? O której jest powtórka na Dianie dzisiaj meczu ??? A Gilu nie jest słaby raczej im brakuje zgrania na trawie bo oni nie mają w przerwach zimowych dużo opcji do trenowania nasi piłkarze trenują w zimie tylko na Orliku ! Co to jest ?? Liga przecież nie jest na Orliku no nie . A i nie chce żdanej spinki między nami kibicami ponieważ kibicujemy jednej drużynie !!

Jack | 2011-03-20 12:37

Nie gadajcie głupot.na chłopaków. Prawdą jest że mecz słaby i nasi ustawieni(jak zwykle przez Adamusa) defensywnie, ale nie można odmówić im walki i chęci. Napewno chcieli i nie przeszli obok meczu. Może poprostu nie są wirtuozami jakimi chcilibyśmy aby byli. Panie Adamus bardziej ofensywnie proszę !!!!

Kloszard | 2011-03-20 13:42

marna ilość ludzi na młynie,w sumie byli Ci co zawsze,czyli zero sezonowców,brakowało jeszcze trochę osób,ktorzy np,byli z sovia w sokółce a na własny mecz im daleko.to jest dziwna sprawa

Stalowiak1938 | 2011-03-20 14:28

Zgodze się z toba Kloszard to bardzo dziwna sprawa. Kto ma dawać przykład młodym. Jak starzy nie przychodzą na mecze...

Marionetke | 2011-03-20 15:05

Takiego drewniaka jak Skórski to dawno nie widziałem, jeśli to ma być wzmocnienie pomocy to gratuluje.Nie czepiac sie Gilara i Getingera, oni cos próbowali a Skórski darł tylko morde i unikał gry jak mógł.Dobrze mówili ci z Sosnowca ze to drewno i sie to potwierdziło.Mecz slaby i co tu duzo mowic to jest strata punktow.Jak taka odwazna mowa o awansie to trzeba u siebie mecze wygrywac,I te gorne pilki do Białka i Radawca, obaj po 170 chyba wzrostu i mieli o gorne pilki walczyc, boje sie zeby nie bylo małej łyzeczki i grania na 0:0 Adamusa bo to nic nie da.

Xxxx1938 | 2011-03-21 02:24

a Ty Kloszard skąd możesz wiedzieć kto był w Sokółce? Mało ludzików w młynie, ale doping i tak dobrze wychodził więc nie ma co narzekać.! :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 436 razy
STAL - Śląsk Wrocław (:)
2014-10-28
Ilość zdjęć: 47
Wyświetleń: 25 460 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 9 343 razy
STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 42 415 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04781