Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalo jesteśmy z Tobą, nie opuścimy Cię...!

Stalo jesteśmy z Tobą, nie opuścimy Cię...!

APEL DO WSZYSTKICH KIBICÓW STALI STALOWA WOLA !!

 

1. Kupujmy karnety i bilety !! to przede wszystkim od nas zależy awans!! my musimy być najważniejszym sponsorem naszej ukochanej Stalówki !!

 

2. Po raz setny apelujemy o przyjście na sektor B prawdziwych fanów . Ten sektor ma być głośny i ma być zawsze najliczniejszy!! Pojawia się coraz więcej nowych piosenek i fajnie by było gdyby śpiewało je 400-600 osób a nie 200 jak to było na meczu z Pelikanem.
Przypominam również ze podstawą każdego kibica jest szalik!!!!!!!!!! czy to taki problem ?? Panowie pokażcie wszystkim mieszkańcom ze jesteśmy dobrą wizytówka tego miasta!!


3. Awans!! jeżeli piłkarze maja awansować to podstawą tego jest spełnienie 2 powyższych punktów , bo bez kasy z karnetów i biletów oraz zainteresowania i frekwencją ten awans jest nam nie potrzebny!!

29 sezonów nasza Stalówka rozegrała w 2 lidze !! Było wiele pięknych chwil i były też ciężkie czasy, ale zawsze kibice Stali Stalowa Wola byli duma tego hutniczego klubu!! Niejednokrotnie pokazaliśmy że jesteśmy z nimi na dobre i na złe . Na meczu w Stalowej ale i na meczach wyjazdowych nawet tych najdalszych jak Flota Świnoujście czy Wigry Suwałki. Nie psujmy wiec tego co przez 73 lata ciężko było budowane przez klub,piłkarzy, a szczególnie przez zielono-czarnych mieszkańców Stalowej Woli i okolic!

 


Stal Stalowa Wola jest tylko Jedna! To nasza Miłość , pasja i sposób na Życie!!


Wszyscy w sobotę na mecz!
Namawiać wszystkich znajomych.

Pozdrawiam wszystkich i liczę ze w sobotę pokażemy, że jesteśmy najlepszymi kibicami w Polsce!!

 

autor: Adam D.

Zapowiedz meczu Stal-Ruch W.M. : http://www.youtube.com/watch?v=8d-u9dL0mE4

Komentarze (10)

Kacper1938 | 2011-03-28 08:32

mądre słowa .
kibicem sie jest a nie bywa!

Stalowiak1938 | 2011-03-28 12:47

w tą sobotę mecz z Ruchem Wysokie Mazowieckie, w środę 6.04 z Sokołem Sokółka Na tych meczach pełna mobilizacja i musimy sie dobrze pokazac te 2 mecze nasza Stalówka musi wygrac bo przeciwnicy nie wymagający.

9.04 Gramy z Jeziorakiem Iława na wyjeździe. Zacznijcie już zbierać pieniądze na ten wyjazd pełna Mobilizacja!! Macie 2 tyg na uzbieranie odpowiedniej kwoty odmówić sobie Piwka, kebaba, i innych pierdół. Tylko Zbierac na wyjazd!!

Śledz | 2011-03-28 13:19

do trzydziestki duzo mi nie brakuje ale jak przeczytalem artykuł to łezka mi sie zakrecila

Ssw1938 | 2011-03-28 14:55

Ostatnio zaczęliśmy śpiewać "Hej w naszej Stalowej" oraz "niemieckie ole:)" więc może jeszcze coś takiego:
ooo nasze życie, nasza miłość, kochamy cię,
Ty jesteś naszym sercem, które ciągle bije w nas,
Ty jesteś narkotykiem, który uszczęśliwia nas,

ooo Stalóweczko, my wierzymy, wspieramy cię,
Będziemy zawsze z tobą aż do końca naszych dni,
Będziemy zawsze z tobą tam gdzie będziesz tylko ty,

» http://www.youtube.com/watch?v=vqo_rqMc8NA

Slim1938 | 2011-03-28 15:12

można by było przedłużyć to :
Naprzód piłkarze ambicja dzisiaj wam każe grać na całego i walczyć do upadłego . Bramki zdobywać i wszystkie mecze wygrywać Stalo my z wami my za was serce odamy .

Adas1938 | 2011-03-28 15:46

Co powiecie na zbiórki osiedlowe?? gdy takie były jakoś więcej osób było na meczach. Myślę , że warto wrócić do tego pomysłu !!

Luka | 2011-03-28 16:02

Bardzo dobry pomysl ze zbiorkami osiedlowymi.Apeluje do ogarnietych osob z poszczegolnych osiedli o ruszenie tego tematu.Trzeba dzialac panowie dla chwaly klubu i fanatyków.Zarowno my jak i nasz klub jestesmy FIRMA i musimy dbac o to aby nasz blask nie przygasal nawet na moment.POŁUDNIA PANEM JEST STAL ZKS!!!

Marco | 2011-03-28 17:09

Ssw1938 w sumie dobry tekst tylko wydaje mi się ze o ile już byśmy mieli to śpiewać to lepiej było by tak :
ooo Stalóweczko, my wierzymy, wspieramy cię,
Będziemy zawsze z tobą aż do końca naszych dni,
Będziemy zawsze z tobą tam gdzie będziesz tylko ty,

ooo nasze życie, nasza miłość, kochamy cię,
Ty jesteś naszym sercem, które ciągle bije w nas,
Ty jesteś narkotykiem, który uszczęśliwia nas,

Stalowiak1938 | 2011-03-28 17:28

panowie ta piosenka była uczona już kiedyś na wyjeździe do Łodzi na Widzew i przynajmniej z 40 osób ją umie a pierwotne słowa leciały tak

oooo Stalóweczko,
My dla Ciebie,
Zrobimy tooooo,
Będziemy zawsze z tobą tam gdzie będziesz tylko ty,
Będziemy zawsze z tobą az do końca naszych dni

oooo nasza miłość,
nasze życie,
my wierzymyyyyy
ty jesteś naszym sercem które bije ciągle w nas,
ty jesteś narkotykiem który uszcześliwia nas...

to jest pierwotny tekst pare osób go umie Kiedyś jak jechaliśmy do Łodzi to cały autokar to śpiewał. także...warto spróbować to na Ruchu, i na Sokółce

Edek38 | 2011-03-28 18:59

Na forum macie odpowiedni temat o przyspiewkach.
Zapraszamy!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 6 297 razy
Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 386 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 16 215 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 28 979 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.04834