Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowy adres strony Stalowka.pl na portalu Facebook

Nowy adres strony Stalowka.pl na portalu Facebook

Nowy krótki adres naszego portalu na stronie Facebooka - www.facebook.pl/kibicestalowki .

Dzięki kliknięciu w pole Lubię to możecie na bieżąco śledzić informacje na temat Stali Stalowa Wola pojawiające się na naszej stronie www.Stalowka.pl 24 godziny na dobę.

Dotychczas zrobiło to około 715 osób, dziękujemy!

Komentarze (17)

Stalówka_1938 | 2011-03-28 18:17

Bedzie film z Stalówka TV ?? z Otwocka ??

Marconi1938 | 2011-03-28 19:23

Jeśli chcemy żeby pomysł ze zbiórkami się udał to musi być to 'odgórne' rozporządzenie. Najlepiej gdyby odbyło się spotkanie przedstawicieli osiedli, można byłoby zrobić jakiś turniej Osiedli i FC.

Kumar | 2011-03-28 20:22

Niestety filmiku z Otwocka StalowkaTV nie będzie..

Fanatyko | 2011-03-28 22:14

Więc zrób coś w tym kierunku Marconi...

------------------ --------

Wie ktoś ile w przybliżeniu będzie kosztował wyjazd (przejazd + bilet oczywiście)?

Koko | 2011-03-28 22:23

» http://www.youtube.com/watch?v=RW9CR..... :)macie ten filmik o Resovi i ich kibicach

Edek38 | 2011-03-28 22:31

Najlepiej nastawic sie na wyzsza cene,np 50 pln plus bilet[pewnie 10 ].jak pojawi sie dokladne info to ewentualnie bedzie mozna sie cieszyc ,ze jest taniej.Nie bylo organizowanego wyjazdu do Otwocka wiec grosiki zostaly w kiermanie, teraz tylko dolozyc troszke i bedzie dobrze.

19fanatyk38 | 2011-03-29 00:07

MYŚLE ZE MOZNA TAKIE COŚ SPRÓBOWAĆ

» http://www.youtube.com/watch?v=S7Inv.....

NP JAK JEST OOOOOOOOOOOO TO KLASKAĆ ALBO MACHAĆ RĘKAMI DO PRZODU

A JAK JEST LALALALALA TO SKAKAĆ I BEDZIE DOBRZE , POZDRO :)

Marconi1938 | 2011-03-29 07:36

do Fanatyko

Czemu ja mam robić, to mój pomysł był?
A może ty coś zrobisz?

On1938 | 2011-03-29 07:52

Może z tą przyśpiewką byśmy coś pokombinowali:

» http://www.youtube.com/watch?v=_XILQ.....

Może np. taki tekst:
Dziś to piekło się właśnie zaczyna kiedy grę rozpoczyna ta drużyna.
STAL jedyna taka drużyna która o swych kibicach nie zapomina.
Wszędzie za nią jeździmy i za te piękne gole Ją wielbimy.

To jest szybki pomysł trochę do dopracowania, ale jak by się go dopracowało fajnie by mogło to wyjść. Tylko tą pieśń trzeba powoli śpiewać, więc nie wiem czy wyjdzie.
POZDRAWIAM

Terrormachine | 2011-03-30 08:18

Intel jak myślisz że byśmy zrobili u nas na sektorze takie coś jak na tym twoim , filmiku co podałeś. To się grubo mylisz. haha Stadion na około 60tyś osób i echo się odbija od trybun. a u nas? :)

Kloszard | 2011-03-30 13:53

w sbote wszyscy na mecz!! pogoda ma być ładna,sezonowcy też mile widziani, kasa spółki nie pęka jeszcze w szwach więc zapraszamy wszystkich.

Edek38 | 2011-03-30 14:10

Nie jestem z tych,ktorym wiecznie cos nie pasi ale tak obiektywnie patrzac to ani echo ani stadion raczej by nam nie pomogly.Nasz mlyn jest /byl rozciagniety gora na 50 m i ciezko jest/bylo zaspiewac rowno i rytmicznie jakas dluzsza piosene.
Podobnie ostatnio w Niepolomicach.
Kazdy z osobna musi zrozumiec ,ze to od niego zalezy jakosc dopingu,im wiecej damy od siebie tym lepiej bedzie wygladal ogol.

19mlody38 | 2011-03-30 14:28

mam taki mały pomysł i sugeruje go prowadzacemu doping
gdy spiewamy nowa piasenke ta,, oleoleee, oleoleee... mozna by podzieli sektor na 2 czesci jedna spiewa ole.. palcem pokazuje na pilkarzy potem druga tez ole.. i gdy jest czesc zielono czarne sa barwy nasz... mozna by podnosic szaliki jak do hymnu

Kloszard | 2011-03-30 16:00

» http://www.youtube.com/watch?v=HXMJOPLxD5U
do tej nuty proponuje coś takiego

Tylko jedna mysl
Ten wspaniały stan
Historia, ktora trwa
juz 70 lat
lalalalala

Adas1938 | 2011-03-30 16:20

Panowie skoro macie tyle pomysłów to wydrukujcie je na kartkach i zróbcie ze 100 odbitek na ksero :) Co do meczu to w sobotę każdy obowiązkowo szalik i 2zł na oprawę. Szykuje się niedługo ważny mecz ze Stalą Rzeszów wiec musimy pokazać że STAL JEST TYLKO JEDNA !!! Nie czekajcie na ostatnią chwile tylko na sektorze bądźcie już kolo godziny 15.30 to poćwiczymy kilka piosenek. I pamiętajcie jedno KIBICEM SIĘ JEST A NIE BYWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce

Stal Stalowa Wola             Pogoń Siedlce
2018-08-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Brzeziański 63     
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 5 4-0-1 12
2 Siarka Tarnobrzeg 5 4-0-1 12
3 Górnik Łęczna 5 3-2-0 11
4 Radomiak Radom 5 3-1-1 10
5 Elana Toruń 5 3-1-1 10
6 Widzew Łódź 5 3-1-1 10
7 Błękitni Stargard Szcz. 5 3-1-1 10
8 GKS Bełchatów 5 2-3-0 9
9 Stal Stalowa Wola 5 3-0-2 9
10 Gryf Wejherowo 5 2-2-1 8
11 Znicz Pruszków 5 2-1-2 7
12 Ruch Chorzów 5 1-1-3 4
13 Rozwój Katowice 5 0-3-2 3
14 ROW 1964 Rybnik 5 1-0-4 3
15 Olimpia Elbląg 5 1-0-4 3
16 Resovia Rzeszów 5 0-2-3 2
17 Pogoń Siedlce 5 0-2-3 2
18 Skra Częstochowa 5 0-0-5 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (797)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 122 razy
ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 1 646 razy
STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 12 752 razy
Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 705 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.0418