Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowe produkty w SKLEPIKU KIBICA

Nowe produkty w SKLEPIKU KIBICA

W Sklepiku Kibica są już nowe produkty które możecie kupic są to :

 

- koszulka "BeZroboCie- firma nie robi " - 35 zł ( materiał bardzo dobry jakościowo)
Foto: http://i56.tinypic.com/2j0h9ip.jpg


- portfele "Stalowowolscy Fanatycy " - 20
Foto: http://i54.tinypic.com/23uvdt.jpg


- smycz "BRYGADA ZIELONO-CZARNYCH - Z dna naszych serc naszych krzyk dla ciebie"- 10
Foto: http://i51.tinypic.com/jip4zl.jpg

 


 

 

Aktualne nowości ze sklepu kibica dostępne są na każdym meczu "Stalówki"  przy Hutniczej 15 (przy wejsciu na sektor C).
 

 

 "SKLEPIK KIBICA - godziny otwarcia "


Poniedziałek:    nieczynne
Wtorek:              11-17
Środa:                11-15
Czwratek:          nieczynne
Piątek:               11-17
Sobota:                9-13

 

Kontakt:

Gadu-Gadu: 34563828

Skype: sklepikbzc

e-mail: sklepikbzc@wp.pl

 

Piszcie i pytajcie o nowe produkty i gadżety naszej "Stalówki".

 

O nowych produktach będziemy  informować  na bieżąco na łamach portalu stalowka.pl


Informacje na temat sklepiku kibica zawsze na forum pod adresem: http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?p=62337#62337
 

Komentarze (14)

Maggip | 2011-04-1 22:44

koszuleczka zaje... ;) brawa dla pomyslodawcy
beda jutro one dostepne na stadionie przed meczem ?

Ave stal | 2011-04-2 07:47

mam pytanie czy w sklepiku sa karty klienta spolem ??

Bzc%ezu | 2011-04-2 08:55

Dziś rocznica smierci Jana Pawła II, myślę żę każdy pamięta i na płocie zawiśnie flaga.

Koko | 2011-04-2 09:08

do Ave stal wczoraj byłem w sklepiku i już tych kart nie mieli bo sam pytałem o nią

Spawn | 2011-04-2 13:03

Fajnie ze pokazujecie nowe produkty duży plus.
A czy sa plany na temat nowych bluz bo mialo cos byc na wiosne

Ssttaalloowwkkaa | 2011-04-2 13:39

mam nadzieje ze dzisiaj kazdy bedzie pamietal o Janie Pawle 2 !! :)
1 liga 1 liga nasz ks !!!

Kloszard | 2011-04-2 14:03

Stadion to nie miejsce na przesłanki religijne.W rocznice wprowadzenia stanu wojennego,w rocznice odzyskanie niepodległości jakoś baneru nie było a inne ekipy w PL o tym nie zapomniały.Nie ma co. Kościół, spoters wyklady z psami w szkołach,gratuluje. Ktoś ma ochote niech zapali znicz pod pomnikiem JP2 i tyle w temacie, chociarz pewnie nikt tego nie zrobi bo wstyd przed kolegami.Jestem częścią i nie tylko ja kibiców w tym mieście ktorzy nie utorzsamiaja sie z KOsciołem Katolickim i napewno nie bedą stać za takim banerem

Rksczwa | 2011-04-2 14:06

szkoda na ciebie słów gościu...
a po drugie zajrzyj do słownika ortograficznego!

19mlody38 | 2011-04-2 14:17

jak ci przeszkadza jaka flaga wis to zmien sektor, co roku flaga była wieszana i jakos nikt nie mial nic przeciwko i tu nie chodzi o Kościół tylko o człowieka..

Albini | 2011-04-2 14:54

Mam pytanie co do naszego Hymnu... To my go zgapilismy od resovii(Siatka)? czy oni od nas?

Luka | 2011-04-2 14:56

Powiem tak - Kloszard po czesci ma racje,bo jak sa swieta narodowe to nie pamietam zeby wisialy u nas transparenty,a nasi przodkowie ktorzy walczyli o wolnosc Polski jakby byli zapomnieni.A im nalezy sie chwala i pamiec na wieki bo poswiecali wszystko dla dobra ojczyzny.Natomiast JP2 rowniez byl wielkim Polakiem i nasza duma,wiec takze jemu nalezy sie pamiec.I nie chodzi tu o kosciol ktorego tez nie jestem zwolennikiem ale o osobe...

Luka | 2011-04-2 15:17

Albini ciezko powiedziec jak bylo do konca z hymnem.Ta piosenka byla u nas spiewana juz "wieki" temu tylko w nieco innej wersji,wiec na pewno nie zostala zgapiona od siatkarskiej publiki na Resovii.Natomiast Resovia ma swoja wersje tej piosenki i jest spiewana takze na meczach pilkarskich,podejrze wam ze tez od bardzo dawna,wiec ciezko ustalic kto spiewal to pierwszy.Zreszta to nie wazne,bo kiedys cala Polska spiewala te same piosenki...

Zagranica | 2011-04-2 15:19

Mam pytanie czy z dzisiejszego meczu sa gdzieś relacje?? Bo nie ma mnie w Stalowej i nie moge byc na meczu.. Prosze o szybko podanie linku z góry dzieki

Okob | 2011-04-2 15:22

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (392)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (352) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (328) » Jaszczur (305)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 513 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 45 476 razy
Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 525 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 204 029 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.02691