Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowe produkty w SKLEPIKU KIBICA

Nowe produkty w SKLEPIKU KIBICA

W Sklepiku Kibica są już nowe produkty które możecie kupic są to :

 

- koszulka "BeZroboCie- firma nie robi " - 35 zł ( materiał bardzo dobry jakościowo)
Foto: http://i56.tinypic.com/2j0h9ip.jpg


- portfele "Stalowowolscy Fanatycy " - 20
Foto: http://i54.tinypic.com/23uvdt.jpg


- smycz "BRYGADA ZIELONO-CZARNYCH - Z dna naszych serc naszych krzyk dla ciebie"- 10
Foto: http://i51.tinypic.com/jip4zl.jpg

 


 

 

Aktualne nowości ze sklepu kibica dostępne są na każdym meczu "Stalówki"  przy Hutniczej 15 (przy wejsciu na sektor C).
 

 

 "SKLEPIK KIBICA - godziny otwarcia "


Poniedziałek:    nieczynne
Wtorek:              11-17
Środa:                11-15
Czwratek:          nieczynne
Piątek:               11-17
Sobota:                9-13

 

Kontakt:

Gadu-Gadu: 34563828

Skype: sklepikbzc

e-mail: sklepikbzc@wp.pl

 

Piszcie i pytajcie o nowe produkty i gadżety naszej "Stalówki".

 

O nowych produktach będziemy  informować  na bieżąco na łamach portalu stalowka.pl


Informacje na temat sklepiku kibica zawsze na forum pod adresem: http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?p=62337#62337
 

Komentarze (14)

Maggip | 2011-04-1 22:44

koszuleczka zaje... ;) brawa dla pomyslodawcy
beda jutro one dostepne na stadionie przed meczem ?

Ave stal | 2011-04-2 07:47

mam pytanie czy w sklepiku sa karty klienta spolem ??

Bzc%ezu | 2011-04-2 08:55

Dziś rocznica smierci Jana Pawła II, myślę żę każdy pamięta i na płocie zawiśnie flaga.

Koko | 2011-04-2 09:08

do Ave stal wczoraj byłem w sklepiku i już tych kart nie mieli bo sam pytałem o nią

Spawn | 2011-04-2 13:03

Fajnie ze pokazujecie nowe produkty duży plus.
A czy sa plany na temat nowych bluz bo mialo cos byc na wiosne

Ssttaalloowwkkaa | 2011-04-2 13:39

mam nadzieje ze dzisiaj kazdy bedzie pamietal o Janie Pawle 2 !! :)
1 liga 1 liga nasz ks !!!

Kloszard | 2011-04-2 14:03

Stadion to nie miejsce na przesłanki religijne.W rocznice wprowadzenia stanu wojennego,w rocznice odzyskanie niepodległości jakoś baneru nie było a inne ekipy w PL o tym nie zapomniały.Nie ma co. Kościół, spoters wyklady z psami w szkołach,gratuluje. Ktoś ma ochote niech zapali znicz pod pomnikiem JP2 i tyle w temacie, chociarz pewnie nikt tego nie zrobi bo wstyd przed kolegami.Jestem częścią i nie tylko ja kibiców w tym mieście ktorzy nie utorzsamiaja sie z KOsciołem Katolickim i napewno nie bedą stać za takim banerem

Rksczwa | 2011-04-2 14:06

szkoda na ciebie słów gościu...
a po drugie zajrzyj do słownika ortograficznego!

19mlody38 | 2011-04-2 14:17

jak ci przeszkadza jaka flaga wis to zmien sektor, co roku flaga była wieszana i jakos nikt nie mial nic przeciwko i tu nie chodzi o Kościół tylko o człowieka..

Albini | 2011-04-2 14:54

Mam pytanie co do naszego Hymnu... To my go zgapilismy od resovii(Siatka)? czy oni od nas?

Luka | 2011-04-2 14:56

Powiem tak - Kloszard po czesci ma racje,bo jak sa swieta narodowe to nie pamietam zeby wisialy u nas transparenty,a nasi przodkowie ktorzy walczyli o wolnosc Polski jakby byli zapomnieni.A im nalezy sie chwala i pamiec na wieki bo poswiecali wszystko dla dobra ojczyzny.Natomiast JP2 rowniez byl wielkim Polakiem i nasza duma,wiec takze jemu nalezy sie pamiec.I nie chodzi tu o kosciol ktorego tez nie jestem zwolennikiem ale o osobe...

Luka | 2011-04-2 15:17

Albini ciezko powiedziec jak bylo do konca z hymnem.Ta piosenka byla u nas spiewana juz "wieki" temu tylko w nieco innej wersji,wiec na pewno nie zostala zgapiona od siatkarskiej publiki na Resovii.Natomiast Resovia ma swoja wersje tej piosenki i jest spiewana takze na meczach pilkarskich,podejrze wam ze tez od bardzo dawna,wiec ciezko ustalic kto spiewal to pierwszy.Zreszta to nie wazne,bo kiedys cala Polska spiewala te same piosenki...

Zagranica | 2011-04-2 15:19

Mam pytanie czy z dzisiejszego meczu sa gdzieś relacje?? Bo nie ma mnie w Stalowej i nie moge byc na meczu.. Prosze o szybko podanie linku z góry dzieki

Okob | 2011-04-2 15:22

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 8 293 razy
Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 24 831 razy
Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 18 784 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 17 929 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.04065