Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Ruch W.M. 0:2 (0:0) - zdjęcia

 54' - Kołłątaj (k.)

70' - Kołłątaj (k.)

Widzów: 1500

W galerii są już zdjęcia z meczu.

Komentarze (28)

Tom435 | 2011-04-2 18:20

Polscy sędziowie to kur.... sprzedawczykowie!!!! !!!!!!!!

Maxtor84 | 2011-04-2 18:25

co chcesz od sędziow zagrali huj...e to zaslużenie przegrali

Vielitz | 2011-04-2 18:25

gdyby to była tylko wina sędziów, to by było jeszcze ok - najgorsze że Stal nic nie grała w 11 a i w 10 nie lepiej. ani jednego strzału na bramkę to już katastrofa... Ruch niestety super ustawiony na nas, bronił dobrze, strzelił 2 karne (jeszcze jeden był na początku ale sędzia się bał widać). Drugi karny to pokaz nieudolności obrony niestety... fakt jest taki, że na razie nasi bez formy, oby się obudzili jak w poprzedniej rundzie. ps gra 1 napastnikiem to porażka na całego - Ruch się broni w 7-8 a u nas z przodu Gęśla (jedyny coś grał) i Radar bez formy - coś tu się musi zmienić. ps 2 - za co ta czerwona dla Getiego? powiedział coś czy kopnął tamtego?

Marionetke | 2011-04-2 18:29

Za to Ruch gral swietnie i wygral zasluzenie waszym zdaniem co nie? Wlasnie tamci nic nie grali.
Sedzia drukowal i robil wszystko zeby Stal przegrala.Gwizdal tamtym co mogl.Kartka czerwona z niczego dla Getingera.Karny 1-szy z kapelusza.
Jak maja cos grac jak sa takie przekrety.
Stal - PZPN 0:2 i tyle w temacie.
Dziwia mnie teksty ze zasluzona porazka.

Marco | 2011-04-2 18:33

Kurcze cała czołówka pogubiła punkty , gdybyśmy to wygrali to mogło by być tak pięknie ale jak można wygrać mecz nie oddając strzału na bramkę... Nie wiem czy ten Ruch taki dobry czy to my tacy słabi ;/ Na temat sędziego się nie wypowiem bo nie chce bluzgać.... Szkoda ale cóż życie toczy się dalej i oby Adamus odmienił oblicze tej drużyny do meczu z Sokółką bo dzisiejsza porażka to nie tylko zasługa sędziego ale też i stylu gry naszej drużyny...

Vielitz | 2011-04-2 18:36

Marionetke - ty byłeś na meczu w ogóle? Karne wszystkie ewidentne, a Ruch miał jeszcze parę okazji do bramek,a my nie - to chyba jasne kto grał lepiej? Ruch był cienki strasznie, ale my niestety jeszcze gorsi - u nas 0 pomysłu na grę, Radar bez formy, Piątkowski bez formy - nie ma kto rozegrać. Sędzia słaby to fakt, ale karne się należały i jednego jeszcze nie gwizdnął. Czerwień była pewnie za pyskówkę albo kolesia kopnął po faulu już, bo tak zwykle bywa w takich sytuacjach. Więc nie marudź - zasłużona porażka, ale miałem nadzieję że będzie 0:0, bo widać było że nas na więcej nie stać...

Bzc%ezu | 2011-04-2 18:41

o ktorej jest wreszcie zbiórka na wyjazd? Bo raz mowil ze o 4:30 a raz ze o 5:00.

Marionetke | 2011-04-2 18:47

Jak mieli oddawac strzaly jak sedzia im na to nie pozwalal zarowno boczny jak i glowny.Gwizdal tamtym co mogl.
@Vielitz
Czyzbys byl z PZPN ze tak bronisz sedziego? Nawet jak byla pyskowka to max zolta kartka a nie czerwien od razu.Przekret i tyle.Nasi nie grali wybitnie ale tamci tez nie grali nic.I 1-szy karny byl z kapelusza, czysta walka o pilke a on pokazuje na wapno.

Maxtor84 | 2011-04-2 19:03

marionetke ty chyba meczu nie widziales tyle w temacie

Bzc%ezu | 2011-04-2 19:09

jak sie komuśnudzi to porozklejać:

i5 6.tin y pic. com/mrd6yh. jpg

Bzc%ezu | 2011-04-2 19:10

» http://i56.tin y pic.com/mrd6yh.jpg

pousuwac spacje trzeba.

Marionetke | 2011-04-2 19:15

Maxtor84
Wiec wytlumacz mi skro taki sedzia byl sprawiedliwy i wspanialy za co dostal czerwien Getinger?
Jesli uwazasz ze 1-szy karny byl ewidentny to zalecam wizyte u okulisty.

Maxtor84 | 2011-04-2 19:43

Marionetke dla ciebie ...
Paweł Socha (Stal): Mieliśmy dużo pecha. Kartka była kontrowersyjna. Myślę, że pierwszy rzut karny był - nie ma co mówić. Przy drugim było trochę nieporozumienia, bo Patryk Walasek zagrał taką piłkę, starałem się to ratować i wpadłem niestety na zawodnika, a sędzia gwizdnął karnego. Właśnie tobie polecam wizytę u okulisty ....

Mystery69 | 2011-04-2 19:45

Nie ma co Panowie obwiniać za wszystko sędziów. Nic chłopaki nie grają i tyle. Żadnej taktyki, skład dobrany fatalnie, zmiany całkowite nieporozumienie. Trzeba mówić głośno, że nie chce Stalówka wchodzić do tzw. ,,I ligi''. Wtedy każdy zmieni podejście. A nie takie gadanie glupie, że liga wyrównana i inne tego typu pierdoły. Takie mecze jak z Pelikanem i z Ruchem trzeba wygrywać, jeżeli chce się wejśc, a jeżeli nie ma się takich planów to można grać właśnie taką padlinę jak dzisiaj. Pozdrawiam normalnych

Maxtor84 | 2011-04-2 19:48

No w końcu ktoś napisał o co kaman. O to właśnie chodzi. Żeby przez 90 min nie oddać anie jednego celnego strzału w bramkę ...

Waski38 | 2011-04-2 20:22

Widzow 1000 ? Moim zdaniem było duzo wiecej...

I tak grzecznie zapytam.
Dlaczego drugi mecz z rzędu ktos wygania goscia który kameruje doping. Nie dosc ze ktos sie za to wziąl wkoncu, bo wiekszosc poważnych klubów kameruje doping, to jeszcze go ktos zwyzywa od najgorszych.

Tym bardziej ze dzis i z Pelikanem doping byl przyzwoity

Witek | 2011-04-2 20:42

Konrad m. | 2011-04-2 21:28

No trudno- tak w piłce bywa.
Raz się przegrywa , raz wygrywa ważne żeby wyciągnąć odpowiednie wnioski i na następny raz nie popełnić tych samych błędów .
Tego Wam życzę chłopaki !
W środę będzie dużo lepiej .
Trzymam kciuki !
P O W O D Z E N I A ! ! ! !

Konrad m. | 2011-04-2 21:34

Dziękuję za super niespodziankę dla dzieci , Były pod wrażeniem .
POZDRAWIAM ! ! !

Tomeks | 2011-04-2 23:41

Nie ma co się napinać. Ruch potrzebował punktów żeby bronić się przed spadkiem, my nie potrzebowaliśmy bo na awans i tak nie jesteśmy przygotowani, Sławek był u nich trenerem więc ma jakieś tam układy, jak się chce puścić mecz to najłatwiej spowodować karnego. Może to i przykre ale prawdziwe.

Kaniafcb | 2011-04-3 01:12

"Sędzia tłumaczy pokazanie czerwonej kartki dla Getingera za zamiar kopnięcia przeciwnika." od zamiaru do dokonania daleka droga...:) marne uzasadnienie.

Zikic | 2011-04-3 08:24

» http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_30707.html

temat wyjazdu.

Jedziemy Wszyscy!!!

Edek38 | 2011-04-3 09:18

Mastery,znawca obudzil sie po zimowym snie ,hehe.
Skonczcie swoje wywody i smieszne teorie o odpuszczaniu meczow.
fAKT, WIRTUOZAMI NIE SA ale wiekszosc z nich to mlode grajki i oni walcza o swoja przyszlosc,o to by sie wypromowac.
Nie mam zamiaru ich usprawiedliwiac bo pewnie sami wiedza jak zagrali.
Tu juz nawet nie chodzi o przegrana ale o sposob w jaki to zrobili.
Odnosnie ligi to po wynikach widac ,ze kazdy kazdemu moze odebrac punkty i wszystko moze sie zdarzyc.
Nszym zadaniem jest isc na nastepny mecz i wierzyc w zwyciestwo.
Grajki niech szybko zapominaja o sobocie i odpowiednio zrewanzuja sie z Sokolem.

Adam | 2011-04-3 10:17

@Kaniafcb . Przepis mówi, że za samą próbę, chęć uderzenia zawodnika należy się czerwona kartka. Przecież chciał uderzyć, ale mógł nie trafić sobie, a piłka to nie boks żeby wyprowadzać ciosy. Nie byłem na meczu, ale jeśli naprawdę próbował go kopnąć to jest tylko i wyłącznie wina zawodnika.

Ssw1938 | 2011-04-3 10:21

Było minęło i nikt nie zmieni już tego. Teraz wszyscy spotykamy się w środę o 16 i musimy pomóc chłopakom w wygraniu, bo chyba każdy chciałby od sierpnia grać wyżej. I wszyscy uczyć się piosenek te co były wczoraj żeby w środę można było już śpiewać.

Koko | 2011-04-3 10:37

to o której wkońcu ten mecz bo tu na stronie pisze że o 15:30 a na oficjalnej stronie że mecz jest o 16:00 to wkońcu jaka godzina jest prawidłowa ??

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 14 793 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 463 razy
Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 10 113 razy
Limanovia Limanova - STAL (2:0)
2014-08-03
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 554 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04239